Rada Powiatu Rawskiego - Okręg wyborczy nr 4
|
|
Okręg wyborczy |
Okręg wyborczy nr 4 |
Nazwa rady |
Rada Powiatu Rawskiego |
Liczba mandatów |
4 |
Liczba komitetów, które zarejestrowały listy |
8 |
Liczba kandydatów ze wszystkich list |
40 |
Liczba zarejestrowanych list kandydatów |
8 |
Liczba unieważnionych list kandydatów |
0 |
Kandydaci
Lista nr 1 - Komitet Wyborczy Polskiego Stronnictwa Ludowego
Początek strony
Nr na liście |
Nazwisko i imiona |
Wiek |
Miejsce zamieszkania i poparcie |
1 |
Matysiak Józef Adam
|
46 |
Annosław
|
2 |
Charążka Maria
|
49 |
Lubania
|
3 |
Libera Wiesława
|
53 |
Cielądz
|
4 |
Wojtczak Mirosław
|
52 |
Lutobory
|
5 |
Kowalski Michał
|
58 |
Nowy Kłopoczyn
|
6 |
Piątek Maria
|
47 |
Sierzchowy
|
7 |
Zając Zbigniew Tomasz
|
43 |
Stolniki
|
8 |
Adamczyk Aleksander
|
63 |
Biała Rawska
|
Lista nr 4 - Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
Początek strony
Nr na liście |
Nazwisko i imiona |
Wiek |
Miejsce zamieszkania i poparcie |
1 |
Błąkała Mariusz
|
32 |
Stolniki
|
2 |
Sikorski Gabriel Antoni
|
52 |
Cielądz
|
3 |
Potrzebowski Sylwester
|
38 |
Nowy Regnów
|
4 |
Woźniak Dorota Maria
|
49 |
Kaleń
|
5 |
Czech Józef
|
59 |
Komorów
|
6 |
Ekiel Sławomir Józef
|
45 |
Sadkowice
|
Lista nr 6 - Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD+SDPL+PD+UP Lewica i Demokraci
Początek strony
Nr na liście |
Nazwisko i imiona |
Wiek |
Miejsce zamieszkania i poparcie |
1 |
Jakubowski Sylwester Augustyn
|
45 |
Nowy Komorów
|
2 |
Boguszewski Jacek Zbigniew
|
33 |
Podskarbice Królewskie
|
3 |
Seelander Bożena Maria
|
43 |
Nowy Komorów
|
Lista nr 20 - Komitet Wyborczy Stowarzyszenia "Nasza Mała Ojczyzna"
Początek strony
Nr na liście |
Nazwisko i imiona |
Wiek |
Miejsce zamieszkania i poparcie |
1 |
Smolka Stanisław
|
68 |
Sadkowice
|
2 |
Lachowski Włodzimierz Zbigniew
|
50 |
Cielądz
|
3 |
Szcześniak Jan
|
44 |
Regnów
|
4 |
Grabowska Joanna Katarzyna
|
23 |
Wylezinek
|
5 |
Suchecki Wojciech Marek
|
49 |
Żelazna
|
6 |
Chałupka Krystyna Władysława
|
68 |
Lipna
|
Lista nr 22 - Komitet Wyborczy Wyborców Obywatelska Inicjatywa Samorządowa Ziemi Rawskiej
Początek strony
Nr na liście |
Nazwisko i imiona |
Wiek |
Miejsce zamieszkania i poparcie |
1 |
Sypka Stanisława
|
56 |
Rawa Mazowiecka
|
2 |
Miksa Irena
|
63 |
Regnów
|
3 |
Malarowicz Katarzyna
|
30 |
Rawa Mazowiecka
|
Lista nr 23 - Komitet Wyborczy Wyborców Obywatelskie Porozumienie na Rzecz Rozwoju Lokalnego "Kuźnica"
Początek strony
Nr na liście |
Nazwisko i imiona |
Wiek |
Miejsce zamieszkania i poparcie |
1 |
Jurkowska Anna
|
55 |
Sadkowice
|
2 |
Szymański Witold Jerzy
|
44 |
Rawa Mazowiecka
|
Lista nr 24 - Komitet Wyborczy Wyborców POROZUMIENIE BEZ PODZIAŁÓW
Początek strony
Nr na liście |
Nazwisko i imiona |
Wiek |
Miejsce zamieszkania i poparcie |
1 |
Walczak Grzegorz Sebastian
|
26 |
Nowe Sadkowice
|
2 |
Klimas Anna
|
41 |
Cielądz
|
3 |
Szczepańska Anna
|
48 |
Komorów
|
4 |
Sobczak Jakub Michał
|
24 |
Cielądz
|
Lista nr 25 - Komitet Wyborczy Samoobrona Patriotyczna
Początek strony
Nr na liście |
Nazwisko i imiona |
Wiek |
Miejsce zamieszkania i poparcie |
1 |
Gontarek Marek
|
34 |
Łaszczyn
|
2 |
Czech Michał Grzegorz
|
27 |
Komorów
|
3 |
Szcześniak Anna Helena
|
47 |
Nowe Szwejki
|
4 |
Woźniak Sylwester
|
32 |
Cielądz
|
5 |
Ptaszek Edward
|
41 |
Gacpary
|
6 |
Cybulska Iwona Jolanta
|
36 |
Rzymiec
|
7 |
Smolaga Iwona Agnieszka
|
23 |
Nowy Kłopoczyn
|
8 |
Rosa Małgorzata Aneta
|
29 |
Łaszczyn
|
Granice okręgu wyborczego
Początek strony
Gminy: Cielądz, Regnów, Sadkowice