Rada Powiatu w Biłgoraju - Okręg wyborczy nr 5
|
|
Okręg wyborczy |
Okręg wyborczy nr 5 |
Nazwa rady |
Rada Powiatu w Biłgoraju |
Liczba mandatów |
4 |
Liczba komitetów, które zarejestrowały listy |
6 |
Liczba kandydatów ze wszystkich list |
46 |
Liczba zarejestrowanych list kandydatów |
6 |
Liczba unieważnionych list kandydatów |
0 |
Kandydaci
Lista nr 1 - Komitet Wyborczy Polskiego Stronnictwa Ludowego
Początek strony
Nr na liście |
Nazwisko i imiona |
Wiek |
Miejsce zamieszkania i poparcie |
1 |
Małyszek Czesław
|
48 |
Radzięcin
|
2 |
Derkacz Wiesław Andrzej
|
49 |
Czernięcin Główny
|
3 |
Habza Artur Karol
|
25 |
Wólka Abramowska
|
4 |
Jabłoński Ryszard
|
46 |
Goraj
|
5 |
Karczmarzyk Kazimierz
|
70 |
Frampol
|
6 |
Makowski Józef
|
54 |
Smoryń
|
7 |
Snopek Jadwiga Janina
|
59 |
Turobin
|
8 |
Wilczopolski Adam
|
43 |
Żabno
|
Lista nr 2 - Komitet Wyborczy Liga Polskich Rodzin
Początek strony
Nr na liście |
Nazwisko i imiona |
Wiek |
Miejsce zamieszkania i poparcie |
1 |
Jasiński Ryszard Leon
|
65 |
Frampol
|
2 |
Albiniak Tadeusz
|
60 |
Olszanka
|
3 |
Kapica Wanda Janina
|
52 |
Goraj
|
4 |
Cudziło Maria
|
57 |
Radzięcin
|
5 |
Omiotek Grażyna
|
39 |
Gilów
|
6 |
Zalewska Joanna Maria
|
42 |
Gródki I
|
7 |
Małysz Zenon Edward
|
35 |
Radzięcin
|
8 |
Lachowicz Marian Władysław
|
44 |
Turobin
|
Lista nr 4 - Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
Początek strony
Nr na liście |
Nazwisko i imiona |
Wiek |
Miejsce zamieszkania i poparcie |
1 |
Wyłupek Stanisław
|
59 |
Chłopków
|
2 |
Doliński Krzysztof Janusz
|
32 |
Bononia
|
3 |
Wojtyła Edward Jan
|
62 |
Turobin
|
4 |
Zych Grzegorz
|
32 |
Kąty
|
5 |
Witek Stanisław Szczepan
|
57 |
Nowa Wieś
|
6 |
Czajka Ryszard
|
50 |
Hosznia Ordynacka
|
7 |
Kulig Krzysztof Roman
|
48 |
Przedmieście
|
8 |
Sprysak Jolanta Ewa
|
38 |
Frampol
|
Lista nr 6 - Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD+SDPL+PD+UP Lewica i Demokraci
Początek strony
Nr na liście |
Nazwisko i imiona |
Wiek |
Miejsce zamieszkania i poparcie |
1 |
Godek Ryszard
|
51 |
Huta Turobińska
|
2 |
Szumski Henryk Edward
|
51 |
Gródki I
|
3 |
Koczwara Tadeusz
|
61 |
Zagrody
|
4 |
Tomasik Mariusz
|
36 |
Zabłocie
|
5 |
Szpakowski Jerzy Leszek
|
48 |
Biłgoraj
|
6 |
Czarnacki Władysław Aleksander
|
40 |
Abramów
|
7 |
Kołdyj Stanisław
|
51 |
Pulczynów
|
Lista nr 7 - Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej
Początek strony
Nr na liście |
Nazwisko i imiona |
Wiek |
Miejsce zamieszkania i poparcie |
1 |
Kruk Leszek
|
42 |
Jędrzejówka
|
2 |
Karczmarzyk Stanisław
|
50 |
Korytków Mały
|
3 |
Bogucki Krzysztof Józef
|
27 |
Przedmieście
|
4 |
Łapiński Piotr
|
32 |
Frampol
|
5 |
Polski Lucjan
|
57 |
Czernięcin Główny
|
6 |
Jasiński Marian
|
38 |
Pulczynów
|
7 |
Mydlak Dariusz
|
30 |
Sokołówka
|
8 |
Małysz Barbara
|
50 |
Turobin
|
Lista nr 14 - Komitet Wyborczy Wyborców BIŁGORAJSZCZYZNA
Początek strony
Nr na liście |
Nazwisko i imiona |
Wiek |
Miejsce zamieszkania i poparcie |
1 |
Polak Edward Marian
|
41 |
Chłopków
|
2 |
Papierz Ryszard
|
51 |
Frampol
|
3 |
Klecha Małgorzata Krystyna
|
52 |
Turobin
|
4 |
Mołdawski Marek
|
45 |
Goraj
|
5 |
Banak Adam
|
49 |
Teodorówka Kolonia
|
6 |
Stańczyk Andrzej Jan
|
40 |
Hosznia Ordynacka
|
7 |
Rekiel Stanisław Bogdan
|
48 |
Turobin
|
Granice okręgu wyborczego
Początek strony
Gmina Frampol, Gmina Goraj, Gmina Turobin