Rada Powiatu w Rzeszowie - Okręg wyborczy nr 2
Okręg wyborczy | Okręg wyborczy nr 2 |
Nazwa rady | Rada Powiatu w Rzeszowie |
Liczba mandatów | 3 |
Liczba komitetów, które zarejestrowały listy | 7 |
Liczba kandydatów ze wszystkich list | 38 |
Liczba zarejestrowanych list kandydatów | 7 |
Liczba unieważnionych list kandydatów | 0 |
Kandydaci
Lista nr 1 - Komitet Wyborczy Polskiego Stronnictwa Ludowego
Początek stronyNr na liście | Nazwisko i imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania i poparcie |
---|---|---|---|
1 | Micał Zbigniew | 38 | Miłocin |
2 | Kowalczyk Marian Franciszek | 54 | Rogoźnica |
3 | Kotowicz Elżbieta Bogumiła | 51 | Głogów Małopolski |
4 | Bijoś Tadeusz Andrzej | 47 | Wysoka Głogowska |
5 | Oczoś Anna | 58 | Rudna Mała |
6 | Jochym Stanisław Franciszek | 57 | Przewrotne |
Lista nr 2 - Komitet Wyborczy Liga Polskich Rodzin
Początek stronyNr na liście | Nazwisko i imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania i poparcie |
---|---|---|---|
1 | Kiwak Janina | 54 | Głogów Małopolski |
2 | Krzyśko Roman | 52 | Wysoka Głogowska |
3 | Orzech Dorota | 26 | Głogów Małopolski |
4 | Krzyśko Stanisław | 41 | Głogów Małopolski |
Lista nr 4 - Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
Początek stronyNr na liście | Nazwisko i imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania i poparcie |
---|---|---|---|
1 | Sokołowska Lucyna Teresa | 44 | Głogów Małopolski |
2 | Skalski Janusz Stanisław | 55 | Głogów Małopolski |
3 | Surowiec Jan | 56 | Głogów Małopolski |
4 | Zięba Józef | 49 | Przewrotne |
5 | Bielecka Danuta Zofia | 36 | Wysoka Głogowska |
6 | Komaniecki Jerzy Michał | 44 | Głogów Małopolski |
Lista nr 5 - Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
Początek stronyNr na liście | Nazwisko i imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania i poparcie |
---|---|---|---|
1 | Jeż Antoni Jan | 46 | Głogów Małopolski |
2 | Hul Józef Zbigniew | 47 | Lipie |
3 | Michalik Tadeusz | 42 | Przewrotne |
4 | Migut Bożena Karolina | 21 | Wysoka Głogowska |
5 | Gniewek Anna Maria | 27 | Budy Głogowskie |
6 | Tuszyński Michał Jan | 20 | Głogów Małopolski |
Lista nr 6 - Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD+SDPL+PD+UP Lewica i Demokraci
Początek stronyNr na liście | Nazwisko i imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania i poparcie |
---|---|---|---|
1 | Pado Stanisław | 56 | Wysoka Głogowska |
2 | Karol Zygmunt | 65 | Głogów Małopolski |
3 | Gaweł Krystyna Bronisława | 56 | Przewrotne |
4 | Bieniek Ryszard | 51 | Zaczernie |
5 | Pytlak Władysław | 72 | Styków |
Lista nr 13 - Komitet Wyborczy Wyborców NOWY ŚWIAT
Początek stronyNr na liście | Nazwisko i imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania i poparcie |
---|---|---|---|
1 | Mosiężny Krzysztof | 20 | Zabajka |
2 | Dziubek Leszek | 25 | Przewrotne |
3 | Brudz Wojciech | 18 | Pogwizdów Stary |
4 | Szeliga Paulina | 19 | Styków |
5 | Mazur Kamil | 20 | Wola Cicha |
Lista nr 14 - Komitet Wyborczy Wyborców POROZUMIENIE SAMORZĄDOWO-GOSPODARCZE "RAZEM"
Początek stronyNr na liście | Nazwisko i imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania i poparcie |
---|---|---|---|
1 | Bednarz Józef | 62 | Rudna Mała |
2 | Owczarzak Józef Gabriel | 44 | Głogów Małopolski |
3 | Klockowski Mieczysław Władysław | 64 | Miłocin |
4 | Pokrywka Grzegorz Krzysztof | 38 | Miłocin |
5 | Wota Stanisław | 54 | Pogwizdów Nowy |
6 | Cynar Bogdan Tadeusz | 44 | Głogów Małopolski |