Rada Miejska w Grodzisku Mazowieckim - Okręg wyborczy nr 2
Okręg wyborczy | Okręg wyborczy nr 2 |
Nazwa rady | Rada Miejska w Grodzisku Mazowieckim |
Liczba mandatów | 5 |
Liczba komitetów, które zarejestrowały listy | 9 |
Liczba kandydatów ze wszystkich list | 63 |
Liczba zarejestrowanych list kandydatów | 9 |
Liczba unieważnionych list kandydatów | 0 |
Kandydaci
Lista nr 2 - Komitet Wyborczy Liga Polskich Rodzin
Początek stronyNr na liście | Nazwisko i imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania i poparcie |
---|---|---|---|
1 | Nowik Andrzej | 65 | Kłudzienko |
2 | Stankiewicz Elżbieta Joanna | 45 | Grodzisk Mazowiecki |
3 | Kubiak Andrzej | 55 | Grodzisk Mazowiecki |
4 | Koblak Elżbieta | 18 | Grodzisk Mazowiecki |
5 | Czupryński Krzysztof | 44 | Grodzisk Mazowiecki |
Lista nr 4 - Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
Początek stronyNr na liście | Nazwisko i imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania i poparcie |
---|---|---|---|
1 | Kowalczyk Krzysztof | 32 | Grodzisk Mazowiecki |
2 | Puch Dorota Agata | 38 | Grodzisk Mazowiecki |
3 | Gołębiowski Andrzej Mikołaj | 57 | Grodzisk Mazowiecki |
4 | Perzyna Władysław | 53 | Grodzisk Mazowiecki |
5 | Przygoda Dorota Ewa | 44 | GRodzisk Mazowiecki |
6 | Bugała Andrzej | 54 | Grodzisk Mazowiecki |
7 | Brudkowski Jan Wojciech | 71 | Grodzisk Mazowiecki |
Lista nr 5 - Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
Początek stronyNr na liście | Nazwisko i imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania i poparcie |
---|---|---|---|
1 | Roszkowska Agnieszka | 49 | Grodzisk Mazowiecki |
2 | Polański Czesław Hieronim | 40 | Grodzisk Mazowiecki |
3 | Kotowicz Jacek Radosław | 24 | Grodzisk Mazowiecki |
4 | Stańczyk Mieczysław Stefan | 58 | Grodzisk Mazowiecki |
5 | Miedziński Robert | 30 | Grodzisk Mazowiecki |
Lista nr 6 - Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD+SDPL+PD+UP Lewica i Demokraci
Początek stronyNr na liście | Nazwisko i imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania i poparcie |
---|---|---|---|
1 | Śliwińska Wiesława Zofia | 58 | Grodzisk Mazowiecki |
2 | Rymaszewska-Prędkopowicz Krystyna | 58 | Grodzisk Mazowiecki |
3 | Zarębska Małgorzata Zofia | 51 | Grodzisk Mazowiecki |
4 | Jackowski Sławomir | 33 | Grodzisk Mazowiecki |
5 | Dziewoński Roman Lech | 56 | Grodzisk Mazowiecki |
6 | Zielińska Bożena | 58 | Grodzisk Mazowiecki |
Lista nr 7 - Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej
Początek stronyNr na liście | Nazwisko i imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania i poparcie |
---|---|---|---|
1 | Okurowski Wiesław Andrzej | 36 | Grodzisk Mazowiecki |
2 | Rogalski Cezary | 26 | Grodzisk Mazowiecki |
3 | Witkowska Anna | 26 | Grodzisk Mazowiecki |
4 | Rogalska Dominika | 19 | Grodzisk Mazowiecki |
5 | Malarowska Halina Ewa | 38 | Grodzisk Mazowiecki |
6 | Nowak Jadwiga | 61 | Grodzisk Mazowiecki |
7 | Domańska Jolanta | 51 | Grodzisk Mazowiecki |
8 | Hanejko Joanna | 43 | Grodzisk Mazowiecki |
9 | Bladowski Stanisław Robert | 39 | Grodzisk Mazowiecki |
Lista nr 24 - Komitet Wyborczy STOWARZYSZENIE SAMORZĄDOWE "GRODZISZCZANIE"
Początek stronyNr na liście | Nazwisko i imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania i poparcie |
---|---|---|---|
1 | Tuszyńska Agnieszka | 24 | Grodzisk Mazowiecki |
2 | Skonieczny Grzegorz Waldemar | 46 | Grodzisk Mazowiecki |
3 | Kakietek Bogdan Czesław | 59 | Grodzisk Mazowiecki |
4 | Mirecki Włodzimierz Piotr | 47 | Grodzisk Mazowiecki |
5 | Chróstowski Rafał Paweł | 24 | Grodzisk Mazowiecki |
6 | Siurdyna Jolanta | 45 | Grodzisk Mazowiecki |
7 | Ponder Dominik Bogusław | 22 | Grodzisk Mazowiecki |
8 | Śpiewak Katarzyna Anna | 24 | Kozery Nowe |
9 | Sobocińska Ewa Halina | 53 | Grodzisk Mazowiecki |
10 | Grzywacz Przemysław Leszek | 33 | Grodzisk Mazowiecki |
Lista nr 25 - Komitet Wyborczy Wyborców ZIEMIA GRODZISKA
Początek stronyNr na liście | Nazwisko i imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania i poparcie |
---|---|---|---|
1 | Kapuściak Aleksandra Maria | 50 | Grodzisk Mazowiecki |
2 | Grabowska Maria Jolanta | 53 | Grodzisk Mazowiecki |
3 | Łukasiewicz Lebiedzińska Barbara | 64 | Grodzisk Mazowiecki |
4 | Biela Jolanta Elżbieta | 43 | Grodzisk Mazowiecki |
5 | Mazurek Mirosław Ryszard | 47 | Grodzisk Mazowiecki |
6 | Barańska Maria Józefa | 48 | Grodzisk Mazowiecki |
7 | Owczarek Bogdan Wiesław | 48 | Grodzisk Mazowiecki |
8 | Stępień Łukasz Krzysztof | 25 | Grodzisk Mazowiecki |
9 | Cabanowski Paweł Eryk | 42 | Grodzisk Mazowiecki |
10 | Blachowski Edmund | 63 | Grodzisk Mazowiecki |
Lista nr 26 - Komitet Wyborczy " Wspólna Gmina "
Początek stronyNr na liście | Nazwisko i imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania i poparcie |
---|---|---|---|
1 | Horbot Paweł Piotr | 21 | Grodzisk Mazowiecki |
2 | Bargieł Kamil | 22 | Grodzisk Mazowiecki |
3 | Wojtasiak Piotr | 22 | Grodzisk Mazowiecki |
4 | Potkański Edward | 43 | Grodzisk Mazowiecki |
5 | Polanowska Bożena | 40 | Grodzisk Mazowiecki |
6 | Pawłowski Radosław Krzysztof | 25 | Grodzisk Mazowiecki |
Lista nr 27 - Komitet Wyborczy Wyborców "INICJATYWA SĄSIEDZKA"
Początek stronyNr na liście | Nazwisko i imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania i poparcie |
---|---|---|---|
1 | Gryżewski Andrzej | 44 | Grodzisk Mazowiecki |
2 | Nowak Piotr | 59 | Grodzisk Mazowiecki |
3 | Narożna Lidia | 53 | Grodzisk Mazowiecki |
4 | Kupiec Ludmiła | 45 | Grodzisk Mazowiecki |
5 | Woźnicki Zbigniew | 48 | Grodzisk Mazowiecki |