Rada Powiatu Oleśnickiego - Okręg wyborczy nr 4
|
|
Okręg wyborczy |
Okręg wyborczy nr 4 |
Nazwa rady |
Rada Powiatu Oleśnickiego |
Liczba mandatów |
6 |
Liczba komitetów, które zarejestrowały listy |
7 |
Liczba kandydatów ze wszystkich list |
37 |
Liczba zarejestrowanych list kandydatów |
7 |
Liczba unieważnionych list kandydatów |
0 |
Kandydaci
Lista nr 1 - Komitet Wyborczy Polskiego Stronnictwa Ludowego
Początek strony
Nr na liście |
Nazwisko i imiona |
Wiek |
Miejsce zamieszkania i poparcie |
1 |
Solarz Roman
|
65 |
Syców
|
2 |
Kubiak Krzysztof Paweł
|
23 |
Kamień
|
3 |
Czajka Stanisław
|
51 |
Wielowieś
|
Lista nr 4 - Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
Początek strony
Nr na liście |
Nazwisko i imiona |
Wiek |
Miejsce zamieszkania i poparcie |
1 |
Kociński Wojciech
|
38 |
Syców
|
2 |
Nowak Joanna
|
39 |
Syców
|
3 |
Stachurski Krzysztof
|
50 |
Ligota Polska
|
4 |
Kwiatkowski Dariusz
|
42 |
Międzybórz
|
5 |
Wysocka Benita
|
32 |
Syców
|
6 |
Kowalczyk Andrzej
|
44 |
Syców
|
Lista nr 5 - Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
Początek strony
Nr na liście |
Nazwisko i imiona |
Wiek |
Miejsce zamieszkania i poparcie |
1 |
Fryczkowski Andrzej Ryszard
|
34 |
Dziadowa Kłoda
|
2 |
Kwiatkowska-Hominska Danuta
|
34 |
Syców
|
3 |
Bęś Piotr
|
34 |
Syców
|
Lista nr 6 - Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD+SDPL+PD+UP Lewica i Demokraci
Początek strony
Nr na liście |
Nazwisko i imiona |
Wiek |
Miejsce zamieszkania i poparcie |
1 |
Skuza Mieczysław Krzysztof
|
46 |
Syców
|
2 |
Szmaj Józef Marian
|
59 |
Syców
|
3 |
Rosiek Ryszard
|
62 |
Syców
|
Lista nr 7 - Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej
Początek strony
Nr na liście |
Nazwisko i imiona |
Wiek |
Miejsce zamieszkania i poparcie |
1 |
Szczęsny Mariusz
|
30 |
Ślizów
|
2 |
Szyja Leszek Stanisław
|
57 |
Lipka
|
3 |
Miguła Edward
|
71 |
Nowy Dwór
|
4 |
Orzeszyna Maria
|
61 |
Syców
|
5 |
Żuberek Leokadia Genowefa
|
53 |
Syców
|
Lista nr 16 - Komitet Wyborczy Wyborców Porozumienie Samorządowe 2002
Początek strony
Nr na liście |
Nazwisko i imiona |
Wiek |
Miejsce zamieszkania i poparcie |
1 |
Sarnowski Henryk Władysław
|
60 |
Syców
|
2 |
Witkowska Barbara Maria
|
55 |
Międzybórz
|
3 |
Gręda Maria
|
55 |
Syców
|
4 |
Ilski Zbigniew Kazimierz
|
43 |
Syców
|
5 |
Gracz Waldemar Adam
|
42 |
Dziesławice
|
6 |
Sobolewski Paweł
|
35 |
Gołębice
|
7 |
Nawrot Włodzimierz Piotr
|
47 |
Drołtowice
|
8 |
Promny Józef Jan
|
56 |
Syców
|
9 |
Kurzawa Krzysztof Zbigniew
|
28 |
Syców
|
10 |
Osiecki Jan
|
47 |
Syców
|
Lista nr 17 - Komitet Wyborczy Wyborców SAMORZĄDNI I PRZEDSIĘBIORCZY
Początek strony
Nr na liście |
Nazwisko i imiona |
Wiek |
Miejsce zamieszkania i poparcie |
1 |
Laryś Marek
|
45 |
Syców
|
2 |
Bałwas Zdzisław
|
47 |
Dziadowa Kłoda
|
3 |
Sadowski Jarosław
|
42 |
Międzybórz
|
4 |
Cabanek Zbigniew
|
51 |
Dziadowa Kłoda
|
5 |
Połosak Małgorzata
|
47 |
Syców
|
6 |
Drabczyńska Katarzyna
|
38 |
Komorów
|
7 |
Sikora Leszek
|
45 |
Syców
|
Granice okręgu wyborczego
Początek strony
Gmina Dziadowa Kłoda, Miasto i Gmina Międzybórz, Miasto i Gmina Syców