Rada Powiatu Kłodzkiego - Okręg wyborczy nr 3
|
|
Okręg wyborczy |
Okręg wyborczy nr 3 |
Nazwa rady |
Rada Powiatu Kłodzkiego |
Liczba mandatów |
4 |
Liczba komitetów, które zarejestrowały listy |
6 |
Liczba kandydatów ze wszystkich list |
43 |
Liczba zarejestrowanych list kandydatów |
6 |
Liczba unieważnionych list kandydatów |
0 |
Kandydaci
Lista nr 4 - Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
Początek strony
Nr na liście |
Nazwisko i imiona |
Wiek |
Miejsce zamieszkania i poparcie |
1 |
Jagódka Marek Stefan
|
45 |
Radków
|
2 |
Bazała Teresa Zdzisława
|
51 |
Ludwikowice
|
3 |
Dec Jerzy Grzegorz
|
44 |
Bożków
|
4 |
Kowal Stanisław
|
53 |
Ratno Dolne
|
5 |
Mysza Andrzej Jan
|
51 |
Ścinawka Dolna
|
6 |
Podulka Bogusław Józef
|
53 |
Przygórze
|
Lista nr 5 - Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
Początek strony
Nr na liście |
Nazwisko i imiona |
Wiek |
Miejsce zamieszkania i poparcie |
1 |
Wnętrzak Henryk
|
50 |
Bożków
|
2 |
Sonnak Ryszard
|
56 |
Ludwikowice
|
3 |
Wolan Renata
|
36 |
Ludwikowice
|
4 |
Gnitecki Jacek
|
42 |
Jugów
|
5 |
Cudzanowska Jolanta
|
47 |
Radków
|
6 |
Szafraniec Marian
|
53 |
Wolibórz
|
7 |
Kowalówka Krzysztof
|
45 |
Ścinawka Dolna
|
Lista nr 6 - Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD+SDPL+PD+UP Lewica i Demokraci
Początek strony
Nr na liście |
Nazwisko i imiona |
Wiek |
Miejsce zamieszkania i poparcie |
1 |
Pomykała Ryszard
|
57 |
Przygórze
|
2 |
Koszałko Władysław
|
45 |
Ścinawka Średnia
|
3 |
Kierzenkowski Eugeniusz Tadeusz
|
47 |
Włodowice
|
4 |
Nykiel Zdzisław Bronisław
|
53 |
Bożków
|
5 |
Feliksik Ryszard
|
54 |
Jugów
|
6 |
Tabor Bogusław Wiesław
|
53 |
Nowa Ruda
|
7 |
Jaroszewski Zbigniew Antoni
|
56 |
Tłumaczów
|
Lista nr 7 - Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej
Początek strony
Nr na liście |
Nazwisko i imiona |
Wiek |
Miejsce zamieszkania i poparcie |
1 |
Kołacz Celina
|
40 |
Wolibórz
|
2 |
Szewieło Agnieszka
|
33 |
Nowa Ruda
|
3 |
Krzysiak Krzysztof
|
45 |
Dzikowiec
|
4 |
Wielgus Tadeusz
|
46 |
Ścinawka Górna
|
5 |
Mor Krzysztof
|
42 |
Nowa Ruda
|
6 |
Sapieja Anna
|
29 |
Ścinawka Średnia
|
7 |
Urczyńska Justyna
|
19 |
Czerwieńczyce
|
8 |
Jarosz Zbigniew
|
53 |
Ścinawka Górna
|
Lista nr 16 - Komitet Wyborczy Stowarzyszenia Przyjazny Powiat
Początek strony
Nr na liście |
Nazwisko i imiona |
Wiek |
Miejsce zamieszkania i poparcie |
1 |
Szkretka Zygmunt
|
56 |
Ścinawka Dolna
|
2 |
Lewicka Danuta Stanisława
|
53 |
Przygórze
|
3 |
Wiśniewska Iwona Teresa
|
41 |
Ludwikowice Kłodzkie
|
4 |
Kuczała Elżbieta Stanisława
|
49 |
Ratno Górne
|
5 |
Błażejowska Sabina
|
45 |
Wolibórz
|
6 |
Kozik Mirosław Władysław
|
45 |
Tłumaczów
|
7 |
Tański Władysław Eugeniusz
|
55 |
Jugów
|
8 |
Sznajder Dawid Stanisław
|
29 |
Radków
|
Lista nr 17 - Komitet Wyborczy Wyborców Rozwój i Partnerstwo
Początek strony
Nr na liście |
Nazwisko i imiona |
Wiek |
Miejsce zamieszkania i poparcie |
1 |
Peszek Janusz Bolesław
|
45 |
Ratno Górne
|
2 |
Wacławik Maciej Edward
|
59 |
Bożków
|
3 |
Czarnecka Wiesława Leokadia
|
52 |
Wambierzyce
|
4 |
Zalewski Henryk
|
54 |
Raszków
|
5 |
Węglowski Michał Stefan
|
51 |
Ścinawka Dolna
|
6 |
Jachimczak Mariusz Rajmund
|
45 |
Bożków
|
7 |
Kleimann Dariusz Jarosław
|
38 |
Wolibórz
|
Granice okręgu wyborczego
Początek strony
gmina Nowa Ruda, miasto i gmina Radków,