Wyniki głosowania na kandydata w obwodach
Kandydat | Hamerlak Barbara Wiesława |
Wiek | 60 |
Miejsce zamieszkania i poparcie | Bielsko-Biała |
Okręg wyborczy nr | 1 |
Liczba głosów oddanych na kandydata | 441 |
% głosów ważnych oddanych na kandydata | 0,21% |
Liczba głosów oddanych na listę | 15062 |
% głosów oddanych na kandydata w stosunku do głosów na listę | 2,93% |
Mandat | Nie |
gm. Bestwina
Nr | Adres | Liczba głosów | % głosów ważnych* | Liczba głosów oddanych na listę | % głosów oddanych na kandydata w stosunku do głosów na listę * |
---|---|---|---|---|---|
1 | Dom Strażaka w Bestwinie | 1 |
0,13% |
50 |
2,00% |
2 | Szkoła Podstawowa w Bestwinie | 4 |
0,55% |
39 |
10,26% |
3 | Szkoła Podstawowa w Bestwince | 1 |
0,23% |
43 |
2,33% |
4 | Szkoła Podstawowa w Janowicach | 1 |
0,19% |
31 |
3,23% |
5 | Szkoła Podstawowa w Kaniowie | 10 |
1,17% |
68 |
14,71% |
gm. Brenna
Nr | Adres | Liczba głosów | % głosów ważnych* | Liczba głosów oddanych na listę | % głosów oddanych na kandydata w stosunku do głosów na listę * |
---|---|---|---|---|---|
1 | Gimnazjum w Brennej ul. Górecka 224 | 0 | — | 16 |
0,00% |
2 | Ośrodek Promocji Kultury i Sportu ul. Wyzwolenia 69 | 0 | — | 43 |
0,00% |
3 | Remiza OSP Brenna Leśnica ul. Leśnica 134 | 3 |
0,57% |
41 |
7,32% |
4 | Zespół Szkół Publicznych w Górkach Wielkich ul. Szkolna 1 | 3 |
0,33% |
48 |
6,25% |
5 | Świetlica przy Klasztorze oo Franciszkanów w Górkach Wielkich - Sojka ul. Zofii Kossak 130 | 0 | — | 29 |
0,00% |
gm. Buczkowice
Nr | Adres | Liczba głosów | % głosów ważnych* | Liczba głosów oddanych na listę | % głosów oddanych na kandydata w stosunku do głosów na listę * |
---|---|---|---|---|---|
1 | Urząd Gminy w Buczkowicach ul. Lipowska 730 Biblioteka | 0 | — | 35 |
0,00% |
2 | Urząd Gminy w Buczkowicach ul. Lipowska 730 Sala Posiedzeń | 1 |
0,15% |
38 |
2,63% |
3 | Szkoła Podstawowa w Rybarzowicach, ul. Beskidzka 242 Świetlica | 0 | — | 23 |
0,00% |
4 | Szkoła Podstawowa w Rybarzowicach, ul. Beskidzka 242 Sala Lekcyjna Nr 5 | 0 | — | 27 |
0,00% |
5 | Szkoła Podstawowa w Godziszce, ul. Beskidzka 162 | 1 |
0,16% |
42 |
2,38% |
6 | Szkoła Podstawowa w Kalnej, ul. Widokowa 66 | 0 | — | 17 |
0,00% |
gm. Chybie
Nr | Adres | Liczba głosów | % głosów ważnych* | Liczba głosów oddanych na listę | % głosów oddanych na kandydata w stosunku do głosów na listę * |
---|---|---|---|---|---|
1 | Szkoła Podstawowa Nr 1 Chybie, ul. Bielska 80, Tel. 856 11 08 Parter - sala nr 54 | 0 | — | 44 |
0,00% |
2 | Szkoła Podstawowa Nr 1 Chybie, ul. Bielska 80, Tel. 856 11 08 Parter - sala nr 55 | 1 |
0,17% |
41 |
2,44% |
3 | Gminny Ośrodek Kultury Chybie, ul. Bielska 51, Tel. 856 10 99 Sala Posiedzeń Urzędu Gminy (amfiteatr) | 0 | — | 24 |
0,00% |
4 | Szkoła Podstawowa w Mnichu Wejście boczne od ul. Krótkiej, Tel. 856 10 47 Parter, sala ćwiczeń gimnastycznych | 1 |
0,18% |
45 |
2,22% |
5 | Szkoła Podstawowa w Mnichu Wejście boczne od ul. Krótkiej, Tel. 856 10 47 Parter, jadalnia | 0 | — | 69 |
0,00% |
6 | Szkoła Podstawowa w Zaborzu ul. Karola Miarki 7, Tel. 856 10 38 Parter, sala nr 2 | 0 | — | 21 |
0,00% |
gm. Czechowice-Dziedzice
gm. Czernichów
Nr | Adres | Liczba głosów | % głosów ważnych* | Liczba głosów oddanych na listę | % głosów oddanych na kandydata w stosunku do głosów na listę * |
---|---|---|---|---|---|
1 | Szkoła Podstawowa w Czernichowie | 0 | — | 61 |
0,00% |
2 | Szkoła Podstawowa Nr 1 w Międzybrodziu Bialskim | 0 | — | 66 |
0,00% |
3 | Szkoła Podstawowa w Międzybrodziu Żywieckim | 0 | — | 27 |
0,00% |
4 | PZOL w Międzybrodziu Bialskim | 0 | — | 5 |
0,00% |
gm. Dębowiec
Nr | Adres | Liczba głosów | % głosów ważnych* | Liczba głosów oddanych na listę | % głosów oddanych na kandydata w stosunku do głosów na listę * |
---|---|---|---|---|---|
1 | Budynek Starej Szkoły Podstawowej w Dębowcu | 1 |
0,15% |
25 |
4,00% |
2 | OSP Kostkowice | 0 | — | 7 |
0,00% |
3 | Sala OSP w Simoradzu | 0 | — | 8 |
0,00% |
4 | Szkoła Podstawowa w Iskrzyczynie | 0 | — | 8 |
0,00% |
5 | Środowiskowy Ośrodek Kultury w Ogrodzonej | 0 | — | 19 |
0,00% |
gm. Gilowice
Nr | Adres | Liczba głosów | % głosów ważnych* | Liczba głosów oddanych na listę | % głosów oddanych na kandydata w stosunku do głosów na listę * |
---|---|---|---|---|---|
1 | Dom Ludowy w Rychwałdzie | 0 | — | 254 |
0,00% |
2 | Budynek byłej Szkoły Podstawowej w Gilowicach | 0 | — | 467 |
0,00% |
3 | Gminny Ośrodek Kultury w Gilowicach | 0 | — | 545 |
0,00% |
gm. Goleszów
Nr | Adres | Liczba głosów | % głosów ważnych* | Liczba głosów oddanych na listę | % głosów oddanych na kandydata w stosunku do głosów na listę * |
---|---|---|---|---|---|
1 | Gimnazjum w Goleszowie, ul. Szkolna 2 | 1 |
0,18% |
38 |
2,63% |
2 | Dom Kultury Goleszów ul. Cieszyńska 25 | 0 | — | 30 |
0,00% |
3 | Dom Ludowy Goleszów ul. Osiedlowa 13 | 0 | — | 24 |
0,00% |
4 | OSP Bażanowice, ul. Cieszyńska 17 | 0 | — | 23 |
0,00% |
5 | OSP Kozakowice Górne, ul. dra Andrzeja Cinciały 35 | 0 | — | 16 |
0,00% |
6 | Szkoła Podstawowa w Kisielowie, ul. Wiejska 8 | 0 | — | 8 |
0,00% |
7 | OSP Godziszów | 0 | — | 20 |
0,00% |
8 | OSP Dzięgielów ul. Lipowa 2 | 1 |
0,27% |
31 |
3,23% |
9 | OSP Puńców, ul. Cieszyńska 98 | 0 | — | 33 |
0,00% |
10 | Świetlica Gminna Cisownica | 0 | — | 33 |
0,00% |
11 | Świetlica Gminna Leszna Górna | 0 | — | 21 |
0,00% |
12 | Ewangelicki Dom Opieki "EMAUS" Dzięgielów, ul. ks. Karola Kulisza 47 | 1 |
2,44% |
3 |
33,33% |
gm. Hażlach
Nr | Adres | Liczba głosów | % głosów ważnych* | Liczba głosów oddanych na listę | % głosów oddanych na kandydata w stosunku do głosów na listę * |
---|---|---|---|---|---|
1 | Szkoła Podstawowa w Hażlachu, ul. Kościelna 2 | 1 |
0,16% |
36 |
2,78% |
2 | Szkoła Podstawowa w Kończycach Wielkich, ul. Kościelna 12 | 0 | — | 19 |
0,00% |
3 | Szkoła Podstawowa w Pogwizdowie, ul. Katowicka 34 | 0 | — | 27 |
0,00% |
4 | Szkoła Podstawowa w Zamarskach, ul. Szkolna 1 | 0 | — | 24 |
0,00% |
5 | Filia Świetlicy Gminnej w Pogwizdowie, ul. Matusiaka 4 | 1 |
0,62% |
9 |
11,11% |
6 | Strażnica OSP Brzezówka, ul. Hażlaska 8A | 1 |
0,67% |
7 |
14,29% |
7 | Dom Wiejski w Rudniku, ul. Leśna 3 | 0 | — | 6 |
0,00% |
gm. Istebna
Nr | Adres | Liczba głosów | % głosów ważnych* | Liczba głosów oddanych na listę | % głosów oddanych na kandydata w stosunku do głosów na listę * |
---|---|---|---|---|---|
1 | Gminny Ośrodek Kultury w Istebnej (I piętro) Istebna 68 | 0 | — | 46 |
0,00% |
2 | Gminny Ośrodek Kultury w Istebnej (parter) Istebna 68 | 0 | — | 43 |
0,00% |
3 | Szkoła Podstawowa nr 1 w Jaworzynce (parter) | 0 | — | 14 |
0,00% |
4 | Szkoła Podstawowa nr 1 Jaworzynka (I piętro) | 0 | — | 13 |
0,00% |
5 | Szkoła Podstawowa nr 1 Koniaków (świetlica) | 0 | — | 47 |
0,00% |
6 | Szkoła Podstawowa nr 1 Koniaków (I piętro) | 0 | — | 53 |
0,00% |
gm. Jasienica
Nr | Adres | Liczba głosów | % głosów ważnych* | Liczba głosów oddanych na listę | % głosów oddanych na kandydata w stosunku do głosów na listę * |
---|---|---|---|---|---|
1 | Zespół Szkolno-Przedszkolny Jasienica | 0 | — | 50 |
0,00% |
2 | Urząd Gminy w Jasienicy | 3 |
0,41% |
43 |
6,98% |
3 | Gimnazjum w Rudzicy | 0 | — | 53 |
0,00% |
4 | Dom Strażaka w Roztropicach | 0 | — | 11 |
0,00% |
5 | Dom Strażaka w Landeku | 0 | — | 9 |
0,00% |
6 | Zespół Szkolno-Przedszkolny w Iłownicy | 1 |
0,39% |
20 |
5,00% |
7 | Szkoła Podstawowa w Wieszczętach | 2 |
0,67% |
23 |
8,70% |
8 | Dom Strażaka w Łazach | 1 |
0,34% |
16 |
6,25% |
9 | Zespół Szkolno-Przedszkolny w Grodźcu | 0 | — | 14 |
0,00% |
10 | Szkoła Podstawowa w Świętoszówce | 0 | — | 7 |
0,00% |
11 | Dom Kultury w Bierach | 1 |
0,24% |
24 |
4,17% |
12 | Dom Strażaka w Międzyrzeczu Dolnym | 1 |
0,37% |
17 |
5,88% |
13 | Zespół Szkolno-Przedszkolny w Międzyrzeczu Górnym | 1 |
0,14% |
32 |
3,12% |
14 | Zespół Szkolno-Przedszkolny w Mazańcowicach | 9 |
1,89% |
61 |
14,75% |
15 | Dom Strażaka w Mazańcowicach | 3 |
0,60% |
83 |
3,61% |
gm. Jaworze
Nr | Adres | Liczba głosów | % głosów ważnych* | Liczba głosów oddanych na listę | % głosów oddanych na kandydata w stosunku do głosów na listę * |
---|---|---|---|---|---|
1 | Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Marii Dąbrowskiej, ul. Szkolna 180, Jaworze | 1 |
0,14% |
60 |
1,67% |
2 | Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Marii Dąbrowskiej, ul. Szkolna 180, Jaworze | 5 |
0,69% |
48 |
10,42% |
3 | Szkoła Podstawowa im. Marii Dąbrowskiej nr 1 ul.Szkolna 180 Jaworze | 2 |
0,22% |
124 |
1,61% |
gm. Jeleśnia
Nr | Adres | Liczba głosów | % głosów ważnych* | Liczba głosów oddanych na listę | % głosów oddanych na kandydata w stosunku do głosów na listę * |
---|---|---|---|---|---|
1 | Przedszkole w Krzyżowej | 3 |
0,54% |
61 |
4,92% |
2 | Szkoła Podstawowa w Korbielowie ul. Beskidzka 40 | 2 |
0,47% |
43 |
4,65% |
3 | Szkoła Podstawowa Nr 2 w Jeleśni ul. Żywiecka 17 | 0 | — | 107 |
0,00% |
4 | Szkoła Podstawowa Nr 1 w Jeleśni ul. Rynek 11 | 0 | — | 62 |
0,00% |
5 | Szkoła Podstawowa w Sopotni Wielkiej | 3 |
0,44% |
103 |
2,91% |
6 | Szkoła Podstawowa w Sopotni Małej | 1 |
0,18% |
27 |
3,70% |
7 | Środowiskowy Dom Samopomocy w Pewli Wielkiej | 0 | — | 51 |
0,00% |
8 | Szkoła Podstawowa w Krzyżówkach | 0 | — | 16 |
0,00% |
9 | Szkoła Podstawowa w Mutnem | 0 | — | 20 |
0,00% |
10 | Szkoła Podstawowa w Przyborowie | 3 |
0,49% |
44 |
6,82% |
11 | Szkoła Podstawowa w Koszarawie Bystrej | 1 |
2,63% |
3 |
33,33% |
gm. Koszarawa
Nr | Adres | Liczba głosów | % głosów ważnych* | Liczba głosów oddanych na listę | % głosów oddanych na kandydata w stosunku do głosów na listę * |
---|---|---|---|---|---|
1 | Gimnazjum w Koszarawie | 0 | — | 36 |
0,00% |
2 | Gimnazjum w Koszarawie | 1 |
0,30% |
23 |
4,35% |
3 | Szkoła Podstawowa w Koszarawie | 0 | — | 11 |
0,00% |
4 | Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Koszarawie | 0 | — | 14 |
0,00% |
gm. Kozy
Nr | Adres | Liczba głosów | % głosów ważnych* | Liczba głosów oddanych na listę | % głosów oddanych na kandydata w stosunku do głosów na listę * |
---|---|---|---|---|---|
1 | Szkoła Podstawowa Nr 1 w Kozach /nowy segment budynku/ Plac Ks. K. Kochaja 1 | 7 |
0,92% |
102 |
6,86% |
2 | Szkoła Podstawowa Nr 1 w Kozach /stary segment budynku/ Plac Ks. K. Kochaja 1 | 1 |
0,22% |
52 |
1,92% |
3 | Szkoła Podstawowa Nr 2 w Kozach ul. Przecznia 1 | 1 |
0,09% |
65 |
1,54% |
4 | Dom Kultury w Kozach ul. Krakowska 2 | 1 |
0,11% |
119 |
0,84% |
5 | Strażnica OSP w Kozach ul. Bielska 15 | 5 |
0,75% |
79 |
6,33% |
gm. Lipowa
Nr | Adres | Liczba głosów | % głosów ważnych* | Liczba głosów oddanych na listę | % głosów oddanych na kandydata w stosunku do głosów na listę * |
---|---|---|---|---|---|
1 | Szkoła Podstawowa Nr 1 w Lipowej | 1 |
0,16% |
59 |
1,69% |
2 | Szkoła Podstawowa Nr 1 w Lipowej | 0 | — | 42 |
0,00% |
3 | Szkoła Podstawowa w Leśnej | 1 |
0,18% |
29 |
3,45% |
4 | Szkoła Podstawowa w Twardorzeczce | 0 | — | 20 |
0,00% |
5 | Szkoła Podstawowa w Siennej | 0 | — | 15 |
0,00% |
6 | Szkoła Podstawowa w Słotwinie | 0 | — | 15 |
0,00% |
7 | Remiza OSP Ostre | 2 |
1,18% |
7 |
28,57% |
gm. Łękawica
Nr | Adres | Liczba głosów | % głosów ważnych* | Liczba głosów oddanych na listę | % głosów oddanych na kandydata w stosunku do głosów na listę * |
---|---|---|---|---|---|
1 | Sala w Ochotniczej Straży Pożarnej w Łękawicy | 0 | — | 161 |
0,00% |
2 | Szkoła Podstawowa w Kocierzu M. | 1 |
0,30% |
66 |
1,52% |
3 | Szkoła Podstawowa w Kocierzu R. | 1 |
1,10% |
19 |
5,26% |
4 | Szkoła Podstawowa w Okrajniku | 0 | — | 86 |
0,00% |
gm. Łodygowice
Nr | Adres | Liczba głosów | % głosów ważnych* | Liczba głosów oddanych na listę | % głosów oddanych na kandydata w stosunku do głosów na listę * |
---|---|---|---|---|---|
1 | Zespół Szkół Ogólnokształcących w Łodygowicach ul. Piłsudskiego 121 | 0 | — | 49 |
0,00% |
2 | Gminny Ośrodek Kultury w Łodygowicach, Plac Wolności 5 | 1 |
0,15% |
22 |
4,55% |
3 | Gminny Ośrodek Kultury w Łodygowicach, Plac Wolności 5 | 2 |
0,25% |
40 |
5,00% |
4 | Remiza OSP w Biernej ul. Kopernika 34 | 0 | — | 19 |
0,00% |
5 | Szkoła Podstawowa w Zarzeczu ul. Staszica 8 | 0 | — | 24 |
0,00% |
6 | Szkoła Podstawowa w Pietrzykowicach ul. Kościuszki 120 | 0 | — | 56 |
0,00% |
7 | Remiza OSP w Pietrzykowicach ul. Jana Pawła II 91 | 0 | — | 50 |
0,00% |
gm. Milówka
Nr | Adres | Liczba głosów | % głosów ważnych* | Liczba głosów oddanych na listę | % głosów oddanych na kandydata w stosunku do głosów na listę * |
---|---|---|---|---|---|
1 | Remiza OSP w Kamesznicy | 0 | — | 38 |
0,00% |
2 | Szkoła Podstawowa w Nieledwi, ul. Górska 297 | 0 | — | 26 |
0,00% |
3 | Zespół Szkół w Milówce, ul. Dworcowa 5 | 0 | — | 55 |
0,00% |
4 | Szkoła Podstawowa w Milówce, ul. Dworcowa 3 | 0 | — | 41 |
0,00% |
5 | Szkoła Podstawowa w Szarem | 1 |
0,41% |
34 |
2,94% |
6 | Szkoła Podstawowa w Lalikach | 0 | — | 25 |
0,00% |
gm. Porąbka
Nr | Adres | Liczba głosów | % głosów ważnych* | Liczba głosów oddanych na listę | % głosów oddanych na kandydata w stosunku do głosów na listę * |
---|---|---|---|---|---|
1 | Zespół Szkół w Bujakowie ul.Szkolna 13 | 1 |
0,18% |
31 |
3,23% |
2 | Wiejski Dom Kultury w Czańcu ul.Kard.Karola Wojtyły 30 | 0 | — | 36 |
0,00% |
3 | Wiejski Dom Kultury w Czańcu ul.Kard.Karola Wojtyły 30 | 0 | — | 52 |
0,00% |
4 | Zespół Szkół w Kobiernicach ul. Szkolna 1 | 1 |
0,25% |
15 |
6,67% |
5 | Zespół Szkół w Kobiernicach ul.Szkolna 1 | 1 |
0,24% |
22 |
4,55% |
6 | Szkoła Podstawowa w Porąbce ul.Krakowska 4 | 3 |
0,46% |
55 |
5,45% |
7 | Wiejski Dom Kultury w Porąbce ul.Rynek 22 - sala sesyjna | 1 |
0,16% |
22 |
4,55% |
gm. Radziechowy-Wieprz
Nr | Adres | Liczba głosów | % głosów ważnych* | Liczba głosów oddanych na listę | % głosów oddanych na kandydata w stosunku do głosów na listę * |
---|---|---|---|---|---|
1 | Dom Strażaka w Bystrej | 0 | — | 26 |
0,00% |
2 | Dom Ludowy w Juszczynie | 1 |
0,19% |
45 |
2,22% |
3 | Dom Ludowy w Wieprzu | 0 | — | 50 |
0,00% |
4 | Dom Strażaka w Przybędzy | 0 | — | 16 |
0,00% |
5 | Przedszkole (góra) w Radziechowach | 2 |
0,30% |
65 |
3,08% |
6 | Dom Ludowy w Radziechowach | 0 | — | 58 |
0,00% |
7 | Dom Wielofunkcyjny | 1 |
0,27% |
12 |
8,33% |
8 | Salka katechetyczna na plebanii w Wieprzu | 1 |
0,23% |
47 |
2,13% |
gm. Rajcza
Nr | Adres | Liczba głosów | % głosów ważnych* | Liczba głosów oddanych na listę | % głosów oddanych na kandydata w stosunku do głosów na listę * |
---|---|---|---|---|---|
1 | Szkoła Podstawowa w Rajczy Dolnej | 1 |
0,53% |
14 |
7,14% |
2 | Szkoła Podstawowa w Rajczy | 1 |
0,12% |
60 |
1,67% |
3 | Szkoła Podstawowa w Rycerce Dolnej | 0 | — | 37 |
0,00% |
4 | Szkoła Podstawowa w Rycerce Górnej | 1 |
0,24% |
43 |
2,33% |
5 | Szkoła Podstawowa w Soli | 1 |
0,27% |
59 |
1,69% |
6 | Szkoła Podstawowa w Soli - Kiczorze | 1 |
0,69% |
11 |
9,09% |
7 | Szkoła Podstawowa w Zwardoniu | 0 | — | 19 |
0,00% |
gm. Skoczów
gm. Strumień
Nr | Adres | Liczba głosów | % głosów ważnych* | Liczba głosów oddanych na listę | % głosów oddanych na kandydata w stosunku do głosów na listę * |
---|---|---|---|---|---|
1 | Gimnazjum w Strumieniu ul. 1 Maja 38 | 0 | — | 155 |
0,00% |
2 | Szkoła Podstawowa w Strumieniu ul. Młyńska 8 | 1 |
0,18% |
111 |
0,90% |
3 | Zespół Szkół w Pruchnej ul. Główna 60 | 4 |
0,60% |
87 |
4,60% |
4 | Zespół Szkół w Drogomyślu ul. Główna 15 | 0 | — | 84 |
0,00% |
5 | Szkoła Podstawowa w Zabłociu ul. Bielska 36 | 0 | — | 34 |
0,00% |
6 | Świetlica Wiejska w Bąkowie ul. Osiedlowa 1 | 0 | — | 59 |
0,00% |
7 | Przedszkole w Zbytkowie ul. Wyzwolenia 49 | 1 |
0,24% |
117 |
0,85% |
gm. Ślemień
Nr | Adres | Liczba głosów | % głosów ważnych* | Liczba głosów oddanych na listę | % głosów oddanych na kandydata w stosunku do głosów na listę * |
---|---|---|---|---|---|
1 | Gminny Ośrodek Kultury "Jemioła"w Ślemieniu | 0 | — | 178 |
0,00% |
2 | Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej w Koconiu | 0 | — | 34 |
0,00% |
3 | Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Lasie | 0 | — | 53 |
0,00% |
gm. Świnna
Nr | Adres | Liczba głosów | % głosów ważnych* | Liczba głosów oddanych na listę | % głosów oddanych na kandydata w stosunku do głosów na listę * |
---|---|---|---|---|---|
1 | Urząd Gminy w Świnnej | 3 |
0,36% |
70 |
4,29% |
2 | Zespół Szkolno-Przedszkolny w Pewli Małej | 0 | — | 40 |
0,00% |
3 | Zespół Szkolno-Przedszkolny w Pewli Ślemieńskiej | 1 |
0,19% |
75 |
1,33% |
4 | Zespół Szkolno-Przedszkolny w Trzebini | 1 |
0,16% |
53 |
1,89% |
5 | Zespół Szkolno-Przedszkolny w Rychwałdku | 0 | — | 71 |
0,00% |
6 | Szkoła Podstawowa w Przyłękowie | 0 | — | 5 |
0,00% |
gm. Ujsoły
Nr | Adres | Liczba głosów | % głosów ważnych* | Liczba głosów oddanych na listę | % głosów oddanych na kandydata w stosunku do głosów na listę * |
---|---|---|---|---|---|
1 | Szkoła Podstawowa w Złatnej | 0 | — | 12 |
0,00% |
2 | Szkoła Podstawowa w Glince | 1 |
0,38% |
26 |
3,85% |
3 | Szkoła Podstawowa w Soblówce | 0 | — | 14 |
0,00% |
4 | Gimnazjum w Ujsołach | 1 |
0,33% |
22 |
4,55% |
5 | Gimnazjum w Ujsołach | 0 | — | 44 |
0,00% |
gm. Węgierska Górka
gm. Wilamowice
Nr | Adres | Liczba głosów | % głosów ważnych* | Liczba głosów oddanych na listę | % głosów oddanych na kandydata w stosunku do głosów na listę * |
---|---|---|---|---|---|
1 | Urząd Gminy w Wilamowicach | 1 |
0,11% |
346 |
0,29% |
2 | Przedszkole Publiczne w Dankowicach | 0 | — | 58 |
0,00% |
3 | Szkoła Podstawowa w Hecznarowicach | 1 |
0,16% |
84 |
1,19% |
4 | Szkoła Podstawowa w Pisarzowicach | 0 | — | 53 |
0,00% |
5 | Szkoła Podstawowa w Pisarzowicach | 1 |
0,20% |
55 |
1,82% |
6 | Szkoła Podstawowa w Starej Wsi | 1 |
0,20% |
50 |
2,00% |
7 | Dom Ludowy w Zasolu Bielańskim | 0 | — | 67 |
0,00% |
gm. Wilkowice
Nr | Adres | Liczba głosów | % głosów ważnych* | Liczba głosów oddanych na listę | % głosów oddanych na kandydata w stosunku do głosów na listę * |
---|---|---|---|---|---|
1 | Gimnazjum w Wilkowicach ul. Szkolna 8 | 3 |
0,50% |
30 |
10,00% |
2 | Przedszkole Publiczne w Wilkowicach ul. Strażacka 13 | 2 |
0,39% |
32 |
6,25% |
3 | Szkoła Podstawowa w Wilkowicach ul. Kościelna 10 | 0 | — | 37 |
0,00% |
4 | Urząd Gminy w Wilkowicach ul. Wyzwolenia 25 | 0 | — | 28 |
0,00% |
5 | Przedszkole Publiczne w Bystrej Śląskiej ul. Przedszkolna 3 | 5 |
0,80% |
58 |
8,62% |
6 | Szkoła Podstawowa w Bystrej Krakowskiej ul. Klimczoka 68 | 1 |
0,12% |
65 |
1,54% |
7 | Szkoła Podstawowa w Mesznej ul. Szkolna 1 | 0 | — | 37 |
0,00% |
8 | Szpital Kolejowy w Wilkowicach ul. Żywiecka 19 | 0 | — | 1 |
0,00% |
9 | Specjalistyczny Zespół Chorób Płuc i Gruźlicy w Bystrej ul. Fałata 2 | 0 | — | 1 |
0,00% |
10 | Dom Pomocy Społecznej Wilkowice ul. Kościelna 5 | 0 | — | 3 |
0,00% |
gm. Zebrzydowice
Nr | Adres | Liczba głosów | % głosów ważnych* | Liczba głosów oddanych na listę | % głosów oddanych na kandydata w stosunku do głosów na listę * |
---|---|---|---|---|---|
1 | Zespół Szkół Kaczyce ul. Harcerska 13 | 1 |
0,24% |
17 |
5,88% |
2 | Szkoła Podstawowa Kończyce Małe ul. Jagiellońska 56 | 0 | — | 14 |
0,00% |
3 | Szkoła Podstawowa Kończyce Małe ul. Jagiellońska 56 | 1 |
0,17% |
17 |
5,88% |
4 | Świetlica GOK Marklowice Górne ul. Szkolna 28 | 0 | — | 12 |
0,00% |
5 | Urząd Gminy Zebrzydowice ul. Ks. A. Janusza 6 | 0 | — | 22 |
0,00% |
6 | Urząd Gminy Zebrzydowice ul. Ks. A. Janusza 6 | 1 |
0,11% |
26 |
3,85% |
7 | Zespół Szkół Kaczyce ul. Harcerska 13 | 1 |
0,30% |
12 |
8,33% |
m. Bielsko-Biała
m. Cieszyn
m. Szczyrk
Nr | Adres | Liczba głosów | % głosów ważnych* | Liczba głosów oddanych na listę | % głosów oddanych na kandydata w stosunku do głosów na listę * |
---|---|---|---|---|---|
1 | Szkoła Podstawowa Nr 1 w Szczyrku ul. Szkolna 9 | 2 |
0,31% |
24 |
8,33% |
2 | Miejski Ośrodek Kultury w Szczyrku ul. Myśliwska 34 | 2 |
0,33% |
31 |
6,45% |
3 | Szkoła Podstawowa Nr 2 w Szczyrku ul. Myśliwska 154 | 0 | — | 15 |
0,00% |
4 | OSW "Gronie" w Szczyrku ul. Salmopolska 30 | 1 |
0,30% |
16 |
6,25% |
m. Ustroń
Nr | Adres | Liczba głosów | % głosów ważnych* | Liczba głosów oddanych na listę | % głosów oddanych na kandydata w stosunku do głosów na listę * |
---|---|---|---|---|---|
1 | Szkoła Podstawowa Nr 3 43-450 Ustroń ul. Polańska 25 | 0 | — | 71 |
0,00% |
2 | Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo 43-450 Ustroń ul. 3 Maja 108 | 0 | — | 32 |
0,00% |
3 | Przedszkole Nr 7 43-450 Ustroń ul. Gałczyńskiego 16 | 0 | — | 87 |
0,00% |
4 | Szkoła Podstawowa Nr 1 43-450 Ustroń ul. Partyzantów 2 | 0 | — | 94 |
0,00% |
5 | Szkoła Podstawowa Nr 2 43-450 Ustroń ul. Daszyńskiego 31 | 1 |
0,12% |
103 |
0,97% |
6 | Przedszkole Nr 4 43-450 Ustroń ul. Wiśniowa 13 | 1 |
0,15% |
60 |
1,67% |
7 | Dom Strażaka OSP 43-450 Ustroń ul. Lipowska 116 | 0 | — | 47 |
0,00% |
8 | Szkoła Podstawowa Nr 6 43-450 Ustroń ul. Kreta 6 | 1 |
0,26% |
45 |
2,22% |
9 | Gimnazjum Nr 2 43-450 Ustroń ul. Daszyńskiego 31 | 0 | — | 58 |
0,00% |
10 | Śląski Szpital Reumatologiczno-Rehabilitacyjny im.gen.Jerzego Ziętka 43-450 Ustroń ul.Szpitalna 11 | 0 | — | 1 |
0,00% |
11 | Miejski Dom Spokojnej Starości 43-450 Ustroń ul.Słoneczna 10 | 0 | — | 2 |
0,00% |
m. Wisła
Nr | Adres | Liczba głosów | % głosów ważnych* | Liczba głosów oddanych na listę | % głosów oddanych na kandydata w stosunku do głosów na listę * |
---|---|---|---|---|---|
1 | Lecznica dla zwierząt ul. Jawornik 1 | 0 | — | 23 |
0,00% |
2 | Szkoła Podstawowa Nr 1 w Wiśle Pl.B. Hoffa 5 | 1 |
0,20% |
31 |
3,23% |
3 | Szkoła Podstawowa Nr 1 w Wiśle Pl.B. Hoffa 5 | 0 | — | 39 |
0,00% |
4 | Szkola Podstawowa Nr 5 w Wiśle ul. Jawornik 58 | 1 |
0,21% |
54 |
1,85% |
5 | Szkoła Podstawowa Nr 4 w Wiśle ul. Kopydło 74 | 0 | — | 53 |
0,00% |
6 | Remiza OSP Wisła - Malinka ul. Malinka 18 | 0 | — | 41 |
0,00% |
7 | Remiza OSP Wisła - Czarne ul. Biała Wisełka 22 | 1 |
0,42% |
14 |
7,14% |
8 | DW "RYMER" Wisła - Nowa Osada ul. Wyzwolenia 38 | 1 |
0,25% |
43 |
2,33% |