gm. Sośnicowice, obwód nr 5
Obwód głosowania | Obwód nr 5 |
Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej | Świetlica Rady Sołeckiej w Łanach Wielkich |
Okręg wyborczy | Okręg wyborczy nr 4 |
Nazwa rady | Rada Powiatu Gliwickiego |
Liczba wyborców | 609 |
Liczba kart wydanych | 178 |
Liczba kart ważnych | 178 |
Liczba głosów ważnych | 165 |
Liczba głosów nieważnych | 13 |
Data protokołu | 12-11-2006 21:00 |
Komitety, które zarejestrowały listę okręgową kandydatów na radnych
Początek stronyNr listy | Nazwa komitetu | Typ |
---|---|---|
4 | Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Komitety wyborcze partii |
7 | Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej | Komitety wyborcze partii |
17 | Komitet Wyborczy Wyborców ZGODA I PRZYSZŁOŚĆ | Komitety wyborcze wyborców |
18 | Komitet Wyborczy Wyborców Porozumienie Samorządowe Ziemi Gliwickiej | Komitety wyborcze wyborców |
19 | Komitet Wyborczy Wyborców "MOJA GMINA NASZ POWIAT" | Komitety wyborcze wyborców |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
Początek stronyNr | Nazwisko i imiona | Okręg wyborczy nr | Liczba głosów | % głosów ważnych* |
---|---|---|---|---|
1 | Błaszczyk Marcin | 4 | 5 |
3,03% |
2 | Straszek Werner | 4 | 6 |
3,64% |
3 | Kościółek Anna | 4 | 0 |
0,00% |
4 | Kurpierz Adam | 4 | 1 |
0,61% |
5 | Domański Stanisław | 4 | 1 |
0,61% |
Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej
Początek stronyNr | Nazwisko i imiona | Okręg wyborczy nr | Liczba głosów | % głosów ważnych* |
---|---|---|---|---|
1 | Malik Zdzisław | 4 | 7 |
4,24% |
2 | Krotofil Adrian Piotr | 4 | 0 |
0,00% |
3 | Pietruszka Marian | 4 | 7 |
4,24% |
4 | Brzoza Andrzej Michał | 4 | 0 |
0,00% |
5 | Sapleta Rudolf | 4 | 1 |
0,61% |
Komitet Wyborczy Wyborców ZGODA I PRZYSZŁOŚĆ
Początek stronyNr | Nazwisko i imiona | Okręg wyborczy nr | Liczba głosów | % głosów ważnych* |
---|---|---|---|---|
1 | Frejno Józef Tomasz | 4 | 2 |
1,21% |
2 | Stronczek Marcin Antoni | 4 | 54 |
32,73% |
3 | Stokłosa Andrzej Stanisław | 4 | 12 |
7,27% |
4 | Ledwig Rajmund Rajnold | 4 | 0 |
0,00% |
5 | Fura Ryszard Jacek | 4 | 0 |
0,00% |
Komitet Wyborczy Wyborców Porozumienie Samorządowe Ziemi Gliwickiej
Początek stronyNr | Nazwisko i imiona | Okręg wyborczy nr | Liczba głosów | % głosów ważnych* |
---|---|---|---|---|
1 | Mamok Tadeusz Sylwester | 4 | 9 |
5,45% |
2 | Zawadzki Krzysztof | 4 | 8 |
4,85% |
3 | Błaszczyk Joachim | 4 | 0 |
0,00% |
4 | Frania Henryk Alfred | 4 | 10 |
6,06% |
5 | Awramienko Marek Wacław | 4 | 0 |
0,00% |
6 | Tuczykont Marek | 4 | 13 |
7,88% |
7 | Bogut Patrycja | 4 | 5 |
3,03% |
8 | Nowara Paweł Feliks | 4 | 0 |
0,00% |
Komitet Wyborczy Wyborców "MOJA GMINA NASZ POWIAT"
Początek stronyNr | Nazwisko i imiona | Okręg wyborczy nr | Liczba głosów | % głosów ważnych* |
---|---|---|---|---|
1 | Hosz Andrzej | 4 | 10 |
6,06% |
2 | Kisiel Zbigniew | 4 | 2 |
1,21% |
3 | Matyja Jerzy | 4 | 0 |
0,00% |
4 | Kuberek Andrzej | 4 | 6 |
3,64% |
5 | Wollek Franciszek | 4 | 0 |
0,00% |
6 | Lehnhardt Wanda | 4 | 1 |
0,61% |
7 | Zych Bernard Andrzej | 4 | 0 |
0,00% |
8 | Sadło Gizela | 4 | 5 |
3,03% |