m. Lubin, obwód nr 4
Obwód głosowania | Obwód nr 4 |
Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej | II Liceum Ogólnokształcące, Aleja Niepodległości 31 |
Okręg wyborczy | Okręg wyborczy nr 1 |
Nazwa rady | Rada Powiatu w Lubinie |
Liczba wyborców | 1 285 |
Liczba kart wydanych | 576 |
Liczba kart ważnych | 576 |
Liczba głosów ważnych | 536 |
Liczba głosów nieważnych | 40 |
Data protokołu | 13-11-2006 00:55 |
Komitety, które zarejestrowały listę okręgową kandydatów na radnych
Początek stronyNr listy | Nazwa komitetu | Typ |
---|---|---|
1 | Komitet Wyborczy Polskiego Stronnictwa Ludowego | Komitety wyborcze partii |
4 | Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Komitety wyborcze partii |
5 | Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP | Komitety wyborcze partii |
6 | Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD+SDPL+PD+UP Lewica i Demokraci | Komitety wyborcze koalicji |
7 | Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej | Komitety wyborcze partii |
16 | Komitet Wyborczy STOWARZYSZENIA NA RZECZ ROZWOJU LUBINA - TERAZ LUBIN | Komitety wyborcze organizacji |
17 | Komitet Wyborczy Wyborców Robert Raczyński LUBIN 2006 | Komitety wyborcze wyborców |
Komitet Wyborczy Polskiego Stronnictwa Ludowego
Początek stronyNr | Nazwisko i imiona | Okręg wyborczy nr | Liczba głosów | % głosów ważnych* |
---|---|---|---|---|
1 | Telatyński Leszek | 1 | 1 |
0,19% |
2 | Chruściński Edward | 1 | 1 |
0,19% |
3 | Niemiec Elżbieta | 1 | 2 |
0,37% |
4 | Kandut Piotr | 1 | 0 |
0,00% |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
Początek stronyNr | Nazwisko i imiona | Okręg wyborczy nr | Liczba głosów | % głosów ważnych* |
---|---|---|---|---|
1 | Gojdź Mirosław | 1 | 39 |
7,28% |
2 | Mazur Lech Tadeusz | 1 | 14 |
2,61% |
3 | Kruszewska Iwona | 1 | 7 |
1,31% |
4 | Krupiński Grzegorz | 1 | 5 |
0,93% |
5 | Michałowski Daniel | 1 | 5 |
0,93% |
6 | Marciniak Marek Marcin | 1 | 12 |
2,24% |
7 | Szczurek Anna Magdalena | 1 | 3 |
0,56% |
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
Początek stronyNr | Nazwisko i imiona | Okręg wyborczy nr | Liczba głosów | % głosów ważnych* |
---|---|---|---|---|
1 | Schmidt Barbara | 1 | 30 |
5,60% |
2 | Walkowicz Marek Grzegorz | 1 | 12 |
2,24% |
3 | Pawełczyk Mariusz | 1 | 11 |
2,05% |
4 | Gadzicki Ludwik | 1 | 19 |
3,54% |
5 | Dowhań - Domańska Ksenia Anna | 1 | 29 |
5,41% |
6 | Kołodziej Lidia Władysława | 1 | 8 |
1,49% |
7 | Siwoń Małgorzata Teresa | 1 | 3 |
0,56% |
8 | Płotnicki Aleksander | 1 | 3 |
0,56% |
Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD+SDPL+PD+UP Lewica i Demokraci
Początek stronyNr | Nazwisko i imiona | Okręg wyborczy nr | Liczba głosów | % głosów ważnych* |
---|---|---|---|---|
1 | Bober Józef | 1 | 34 |
6,34% |
2 | Anacki Piotr Jan | 1 | 13 |
2,43% |
3 | Heksel Wojciech Paweł | 1 | 4 |
0,75% |
4 | Mikołajczyk Andrzej | 1 | 0 |
0,00% |
5 | Regulanty Ryszard | 1 | 3 |
0,56% |
6 | Rutkowski Jan Andrzej | 1 | 0 |
0,00% |
7 | Abramowski Zbigniew Józef | 1 | 1 |
0,19% |
8 | Kurek Andrzej | 1 | 6 |
1,12% |
Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej
Początek stronyNr | Nazwisko i imiona | Okręg wyborczy nr | Liczba głosów | % głosów ważnych* |
---|---|---|---|---|
1 | Czajka Dorota | 1 | 5 |
0,93% |
2 | Auguścik Agnieszka | 1 | 2 |
0,37% |
3 | Zamorski Jacek | 1 | 3 |
0,56% |
4 | Czarnohorski Jerzy | 1 | 0 |
0,00% |
5 | Jackowska Mirosława | 1 | 1 |
0,19% |
6 | Kotapka Ilona | 1 | 0 |
0,00% |
Komitet Wyborczy STOWARZYSZENIA NA RZECZ ROZWOJU LUBINA - TERAZ LUBIN
Początek stronyNr | Nazwisko i imiona | Okręg wyborczy nr | Liczba głosów | % głosów ważnych* |
---|---|---|---|---|
1 | Członka Jerzy | 1 | 7 |
1,31% |
2 | Grodecki Robert | 1 | 15 |
2,80% |
3 | Rogowski Adam Bogusław | 1 | 0 |
0,00% |
4 | Ptasznik Aleksandra Maria | 1 | 11 |
2,05% |
5 | Łucki Janusz Ireneusz | 1 | 11 |
2,05% |
6 | Bekieszczuk Ryszard Józef | 1 | 8 |
1,49% |
Komitet Wyborczy Wyborców Robert Raczyński LUBIN 2006
Początek stronyNr | Nazwisko i imiona | Okręg wyborczy nr | Liczba głosów | % głosów ważnych* |
---|---|---|---|---|
1 | Koronowski Roman Jan | 1 | 99 |
18,47% |
2 | Tórz Artur Michał | 1 | 11 |
2,05% |
3 | Popielska Edyta | 1 | 9 |
1,68% |
4 | Kaciuba Bogdan Jan | 1 | 5 |
0,93% |
5 | Kielan Tadeusz Zbigniew | 1 | 36 |
6,72% |
6 | Dziedziulo Anna | 1 | 13 |
2,43% |
7 | Jania Katarzyna Barbara | 1 | 5 |
0,93% |
8 | Życzkowska - Czesak Małgorzata | 1 | 30 |
5,60% |