gm. Brwinów, obwód nr 6
Obwód głosowania | Obwód nr 6 |
Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej | Liceum Ogólnokształcące w Brwinowie ul. Żwirowa 16 |
Okręg wyborczy | Okręg wyborczy nr 2 |
Nazwa rady | Rada Miejska w Brwinowie |
Liczba wyborców | 1 133 |
Liczba kart wydanych | 602 |
Liczba kart ważnych | 602 |
Liczba głosów ważnych | 578 |
Liczba głosów nieważnych | 24 |
Data protokołu | 13-11-2006 04:21 |
Komitety, które zarejestrowały listę okręgową kandydatów na radnych
Początek stronyNr listy | Nazwa komitetu | Typ |
---|---|---|
4 | Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Komitety wyborcze partii |
5 | Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP | Komitety wyborcze partii |
6 | Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD+SDPL+PD+UP Lewica i Demokraci | Komitety wyborcze koalicji |
22 | Komitet Wyborczy Wyborców "Wspólnota Mieszkańców" | Komitety wyborcze wyborców |
23 | Komitet Wyborczy Wyborców RZETELNOŚĆ i POJEDNANIE | Komitety wyborcze wyborców |
24 | Komitet Wyborczy STOWARZYSZENIA MIESZKAŃCÓW MIASTA I GMINY BRWINÓW "MIESZKAŃCY RAZEM" | Komitety wyborcze organizacji |
25 | Komitet Wyborczy Wyborców WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA CELÓW | Komitety wyborcze wyborców |
26 | Komitet Wyborczy Wyborców "BRWINÓW TWOICH MARZEŃ" | Komitety wyborcze wyborców |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
Początek stronyNr | Nazwisko i imiona | Okręg wyborczy nr | Liczba głosów | % głosów ważnych* |
---|---|---|---|---|
1 | Falkowski Krzysztof | 2 | 35 |
6,06% |
2 | Marek Zenon Marcin | 2 | 5 |
0,87% |
3 | Porada Grażyna Genowefa | 2 | 8 |
1,38% |
4 | Zieńko Waldemar | 2 | 6 |
1,04% |
5 | Lesiak Paweł Andrzej | 2 | 5 |
0,87% |
6 | Lutostański Piotr Franciszek | 2 | 15 |
2,60% |
7 | Pilars Danuta Małgorzata | 2 | 5 |
0,87% |
8 | Kostrzewa Halina Wanda | 2 | 4 |
0,69% |
9 | Poraj-Koźmiński Andrzej Maria | 2 | 4 |
0,69% |
10 | Sadowska Hanna | 2 | 1 |
0,17% |
11 | Szwagulińska Grażyna | 2 | 0 |
0,00% |
12 | Matuszewski Waldemar | 2 | 34 |
5,88% |
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
Początek stronyNr | Nazwisko i imiona | Okręg wyborczy nr | Liczba głosów | % głosów ważnych* |
---|---|---|---|---|
1 | Zieliński Bogusław Józef | 2 | 39 |
6,75% |
2 | Burzec Krzysztof Robert | 2 | 26 |
4,50% |
3 | Białecki Tomasz Łukasz | 2 | 13 |
2,25% |
4 | Krawczyk Piotr | 2 | 4 |
0,69% |
5 | Makowski Piotr Jacek | 2 | 6 |
1,04% |
6 | Zajączkowski Krzysztof | 2 | 5 |
0,87% |
Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD+SDPL+PD+UP Lewica i Demokraci
Początek stronyNr | Nazwisko i imiona | Okręg wyborczy nr | Liczba głosów | % głosów ważnych* |
---|---|---|---|---|
1 | Grabowski Włodzimierz Stanisław | 2 | 24 |
4,15% |
2 | Pucek Małgorzata Joanna | 2 | 2 |
0,35% |
3 | Marczakiewicz Zbigniew | 2 | 3 |
0,52% |
4 | Jędrasik Magdalena | 2 | 0 |
0,00% |
5 | Nogas Jerzy | 2 | 2 |
0,35% |
6 | Smolińska Krystyna Maria | 2 | 4 |
0,69% |
Komitet Wyborczy Wyborców "Wspólnota Mieszkańców"
Początek stronyNr | Nazwisko i imiona | Okręg wyborczy nr | Liczba głosów | % głosów ważnych* |
---|---|---|---|---|
1 | Głazowski Jacek | 2 | 33 |
5,71% |
2 | Tybuś Henryk | 2 | 5 |
0,87% |
3 | Kępka Michał Zbigniew | 2 | 7 |
1,21% |
4 | Sobkowicz Katarzyna | 2 | 1 |
0,17% |
5 | Włostowski Andrzej | 2 | 0 |
0,00% |
6 | Michalak Janina Danuta | 2 | 2 |
0,35% |
7 | Chmura Tomasz Władysław | 2 | 3 |
0,52% |
Komitet Wyborczy Wyborców RZETELNOŚĆ i POJEDNANIE
Początek stronyNr | Nazwisko i imiona | Okręg wyborczy nr | Liczba głosów | % głosów ważnych* |
---|---|---|---|---|
1 | Chodyko Irena | 2 | 21 |
3,63% |
2 | Janicka Maria | 2 | 0 |
0,00% |
3 | Korczykowska Anna Izabela | 2 | 0 |
0,00% |
4 | Mederak Zofia | 2 | 1 |
0,17% |
5 | Zielińska Anna | 2 | 2 |
0,35% |
6 | Zuber Maria Barbara | 2 | 1 |
0,17% |
Komitet Wyborczy STOWARZYSZENIA MIESZKAŃCÓW MIASTA I GMINY BRWINÓW "MIESZKAŃCY RAZEM"
Początek stronyNr | Nazwisko i imiona | Okręg wyborczy nr | Liczba głosów | % głosów ważnych* |
---|---|---|---|---|
1 | Nowicki Maciej Stanisław | 2 | 59 |
10,21% |
2 | Blejczak-Kowalewska Krystyna | 2 | 39 |
6,75% |
3 | Czaplińska Jolanta | 2 | 5 |
0,87% |
4 | Kubicka Małgorzata | 2 | 7 |
1,21% |
5 | Smulski Henryk | 2 | 13 |
2,25% |
6 | Bieniasz Zofia Anna | 2 | 1 |
0,17% |
Komitet Wyborczy Wyborców WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA CELÓW
Początek stronyNr | Nazwisko i imiona | Okręg wyborczy nr | Liczba głosów | % głosów ważnych* |
---|---|---|---|---|
1 | Łajeczko Zygmunt | 2 | 10 |
1,73% |
2 | Sękulski Mieczysław Franciszek | 2 | 20 |
3,46% |
3 | Boruc Grażyna Cecylia | 2 | 1 |
0,17% |
4 | Koralewska Barbara | 2 | 12 |
2,08% |
5 | Wojtanowicz Marek | 2 | 6 |
1,04% |
6 | Kamiński Zygmunt Grzegorz | 2 | 2 |
0,35% |
7 | Bartosiewicz Robert Wiesław | 2 | 5 |
0,87% |
8 | Olenderek Marek | 2 | 8 |
1,38% |
Komitet Wyborczy Wyborców "BRWINÓW TWOICH MARZEŃ"
Początek stronyNr | Nazwisko i imiona | Okręg wyborczy nr | Liczba głosów | % głosów ważnych* |
---|---|---|---|---|
1 | Janczak Waldemar | 2 | 55 |
9,52% |
2 | Jaroszewski Paweł | 2 | 1 |
0,17% |
3 | Szmurło Mariusz | 2 | 1 |
0,17% |
4 | Cendrowski Michał | 2 | 5 |
0,87% |
5 | Kędzierska Budzisz Joanna | 2 | 2 |
0,35% |