gm. Zakrzewo, obwód nr 3
Obwód głosowania | Obwód nr 3 |
Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej | Szkoła Podstawowa, Śmiardowo Złotowskie 3 |
Okręg wyborczy | Okręg wyborczy nr 4 |
Nazwa rady | Rada Powiatu Złotowskiego |
Liczba wyborców | 411 |
Liczba kart wydanych | 177 |
Liczba kart ważnych | 177 |
Liczba głosów ważnych | 157 |
Liczba głosów nieważnych | 20 |
Data protokołu | 12-11-2006 21:43 |
Komitety, które zarejestrowały listę okręgową kandydatów na radnych
Początek stronyNr listy | Nazwa komitetu | Typ |
---|---|---|
4 | Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Komitety wyborcze partii |
5 | Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP | Komitety wyborcze partii |
6 | Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD+SDPL+PD+UP Lewica i Demokraci | Komitety wyborcze koalicji |
7 | Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej | Komitety wyborcze partii |
16 | Komitet Wyborczy Wyborców Porozumienie Lokalne | Komitety wyborcze wyborców |
17 | Komitet Wyborczy Stowarzyszenia Wspólnota Powiatowa | Komitety wyborcze organizacji |
18 | Komitet Wyborczy Wyborców Samorządowe Porozumienie Ludowo Sportowe | Komitety wyborcze wyborców |
19 | Komitet Wyborczy Wyborców Katolicki Blok Samorządowy | Komitety wyborcze wyborców |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
Początek stronyNr | Nazwisko i imiona | Okręg wyborczy nr | Liczba głosów | % głosów ważnych* |
---|---|---|---|---|
1 | Bieluszko Kazimierz | 4 | 12 |
7,64% |
2 | Drobkiewicz Eugeniusz Jan | 4 | 5 |
3,18% |
3 | Kaaz - Rożeńska Maria Gabriela | 4 | 2 |
1,27% |
4 | Grzegorzewski Iwo | 4 | 2 |
1,27% |
5 | Spychała Józef Bronisław | 4 | 1 |
0,64% |
6 | Pluwak Bernadeta Maria | 4 | 1 |
0,64% |
7 | Brożek Kazimierz | 4 | 0 |
0,00% |
8 | Grochowski Kazimierz Zbigniew | 4 | 1 |
0,64% |
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
Początek stronyNr | Nazwisko i imiona | Okręg wyborczy nr | Liczba głosów | % głosów ważnych* |
---|---|---|---|---|
1 | Massel Jerzy | 4 | 3 |
1,91% |
2 | Bulawa Jan | 4 | 3 |
1,91% |
3 | Kaczmarek Bernard | 4 | 6 |
3,82% |
4 | Gabriel Hanna Maria | 4 | 0 |
0,00% |
5 | Zagacki Jarosław | 4 | 1 |
0,64% |
6 | Piszczek Marian | 4 | 4 |
2,55% |
7 | Wiński Ryszard | 4 | 2 |
1,27% |
8 | Kowalska Bożena | 4 | 12 |
7,64% |
Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD+SDPL+PD+UP Lewica i Demokraci
Początek stronyNr | Nazwisko i imiona | Okręg wyborczy nr | Liczba głosów | % głosów ważnych* |
---|---|---|---|---|
1 | Kęciński Roman | 4 | 2 |
1,27% |
2 | Ławniczak Andrzej Stanisław | 4 | 6 |
3,82% |
3 | Kozicz Elżbieta Irena | 4 | 21 |
13,38% |
4 | Klocek Bogdan | 4 | 1 |
0,64% |
5 | Redzimska Irena | 4 | 0 |
0,00% |
6 | Depta Irena Weronika | 4 | 0 |
0,00% |
7 | Górecki Jerzy | 4 | 53 |
33,76% |
Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej
Początek stronyNr | Nazwisko i imiona | Okręg wyborczy nr | Liczba głosów | % głosów ważnych* |
---|---|---|---|---|
1 | Cichańska Anita | 4 | 2 |
1,27% |
2 | Ziach Aldona | 4 | 4 |
2,55% |
3 | Manysiak Tadeusz | 4 | 0 |
0,00% |
4 | Niedźwiecki Krzysztof | 4 | 0 |
0,00% |
5 | Manysiak Paweł | 4 | 2 |
1,27% |
Komitet Wyborczy Wyborców Porozumienie Lokalne
Początek stronyNr | Nazwisko i imiona | Okręg wyborczy nr | Liczba głosów | % głosów ważnych* |
---|---|---|---|---|
1 | Król Jan Paweł | 4 | 1 |
0,64% |
2 | Kurant Tadeusz | 4 | 0 |
0,00% |
3 | Bielecki Jacek | 4 | 0 |
0,00% |
4 | Jerzyk Kazimierz | 4 | 0 |
0,00% |
5 | Książkiewicz Dorota | 4 | 0 |
0,00% |
6 | Bednarczyk Andrzej Mirosław | 4 | 0 |
0,00% |
7 | Piechowski Zygmunt | 4 | 0 |
0,00% |
8 | Frydryszek Łukasz | 4 | 0 |
0,00% |
Komitet Wyborczy Stowarzyszenia Wspólnota Powiatowa
Początek stronyNr | Nazwisko i imiona | Okręg wyborczy nr | Liczba głosów | % głosów ważnych* |
---|---|---|---|---|
1 | Bukowski Zbigniew Andrzej | 4 | 0 |
0,00% |
2 | Piątkowska Iwona | 4 | 3 |
1,91% |
3 | Pietrzyk Krzysztof | 4 | 0 |
0,00% |
4 | Filipkowski Mariusz Stanisław | 4 | 1 |
0,64% |
5 | Łaziński Andrzej | 4 | 0 |
0,00% |
6 | Kuczyński Edmund | 4 | 2 |
1,27% |
7 | Purtak Paweł Antoni | 4 | 0 |
0,00% |
8 | Sieg Elżbieta Dorota | 4 | 0 |
0,00% |
9 | Jaszczyk Maria | 4 | 0 |
0,00% |
Komitet Wyborczy Wyborców Samorządowe Porozumienie Ludowo Sportowe
Początek stronyNr | Nazwisko i imiona | Okręg wyborczy nr | Liczba głosów | % głosów ważnych* |
---|---|---|---|---|
1 | Goławski Ryszard | 4 | 1 |
0,64% |
2 | Gwizdała Zdzisław Franciszek | 4 | 0 |
0,00% |
3 | Ruta Grażyna | 4 | 1 |
0,64% |
4 | Kępiński Leszek Jan | 4 | 0 |
0,00% |
5 | Czarnotta Krzysztof | 4 | 0 |
0,00% |
6 | Skrentny Bernard | 4 | 0 |
0,00% |
7 | Guhs Marek Stanisław | 4 | 0 |
0,00% |
8 | Suchy Dominik | 4 | 0 |
0,00% |
9 | Deja Roman | 4 | 0 |
0,00% |
10 | Klimek Rafał | 4 | 1 |
0,64% |
Komitet Wyborczy Wyborców Katolicki Blok Samorządowy
Początek stronyNr | Nazwisko i imiona | Okręg wyborczy nr | Liczba głosów | % głosów ważnych* |
---|---|---|---|---|
1 | Mecha Robert | 4 | 0 |
0,00% |
2 | Kempka Maria | 4 | 0 |
0,00% |
3 | Dorsz Zofia | 4 | 0 |
0,00% |
4 | Szmelter-Gokiert Katarzyna | 4 | 0 |
0,00% |
5 | Radowski Sławomir | 4 | 0 |
0,00% |
6 | Skrentna Teresa Wanda | 4 | 0 |
0,00% |
7 | Golla Marian | 4 | 0 |
0,00% |
8 | Wiśniewski Karol | 4 | 1 |
0,64% |
9 | Kucharski Andrzej | 4 | 0 |
0,00% |
10 | Wrzeszcz Tadeusz | 4 | 0 |
0,00% |