m. Knurów, obwód nr 7
Obwód głosowania | Obwód nr 7 |
Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej | Miejska Szkoła Podstawowa Nr 6, ul. Stefana Batorego 5 |
Okręg wyborczy | Okręg wyborczy nr 1 |
Nazwa rady | Rada Powiatu Gliwickiego |
Liczba wyborców | 1 614 |
Liczba kart wydanych | 675 |
Liczba kart ważnych | 675 |
Liczba głosów ważnych | 621 |
Liczba głosów nieważnych | 54 |
Data protokołu | 13-11-2006 00:24 |
Komitety, które zarejestrowały listę okręgową kandydatów na radnych
Początek stronyNr listy | Nazwa komitetu | Typ |
---|---|---|
4 | Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Komitety wyborcze partii |
7 | Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej | Komitety wyborcze partii |
17 | Komitet Wyborczy Wyborców ZGODA I PRZYSZŁOŚĆ | Komitety wyborcze wyborców |
18 | Komitet Wyborczy Wyborców Porozumienie Samorządowe Ziemi Gliwickiej | Komitety wyborcze wyborców |
19 | Komitet Wyborczy Wyborców "MOJA GMINA NASZ POWIAT" | Komitety wyborcze wyborców |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
Początek stronyNr | Nazwisko i imiona | Okręg wyborczy nr | Liczba głosów | % głosów ważnych* |
---|---|---|---|---|
1 | Kościarz Szymon | 1 | 33 |
5,31% |
2 | Szybiak Eugeniusz | 1 | 68 |
10,95% |
3 | Rudzki Stanisław | 1 | 21 |
3,38% |
4 | Kołodziej Andrzej | 1 | 3 |
0,48% |
5 | Rzepa Sławomir | 1 | 3 |
0,48% |
6 | Wachowicz Bogdan | 1 | 3 |
0,48% |
7 | Kolenda Marzena | 1 | 8 |
1,29% |
8 | Jaworska Alina | 1 | 7 |
1,13% |
9 | Gill Jan | 1 | 1 |
0,16% |
10 | Jureczko Joachim | 1 | 1 |
0,16% |
11 | Sobota Dariusz | 1 | 0 |
0,00% |
12 | Kowalczyk Czesław | 1 | 4 |
0,64% |
13 | Franek Stanisław | 1 | 3 |
0,48% |
14 | Sulikowski Wiesław | 1 | 1 |
0,16% |
15 | Wandrasz Jacek | 1 | 7 |
1,13% |
Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej
Początek stronyNr | Nazwisko i imiona | Okręg wyborczy nr | Liczba głosów | % głosów ważnych* |
---|---|---|---|---|
1 | Ciesielski Andrzej Zbigniew | 1 | 7 |
1,13% |
2 | Gierzok Stefan Jerzy | 1 | 0 |
0,00% |
3 | Bochniarz Aleksander Krzysztof | 1 | 4 |
0,64% |
4 | Jankowski Jerzy Kazimierz | 1 | 1 |
0,16% |
5 | Wojtaszek Piotr Henryk | 1 | 0 |
0,00% |
6 | Czykieta Ryszard | 1 | 4 |
0,64% |
7 | Szewczyk Rafał Ryszard | 1 | 0 |
0,00% |
8 | Łapińska Katarzyna Marta | 1 | 1 |
0,16% |
9 | Mordon Krzysztof | 1 | 0 |
0,00% |
10 | Mokszan Anna | 1 | 0 |
0,00% |
11 | Chojnacki Wojciech | 1 | 0 |
0,00% |
12 | Pilichowska Sławomira Sabina | 1 | 1 |
0,16% |
13 | Laskowska Krystyna | 1 | 2 |
0,32% |
14 | Marcinkiewicz Lech | 1 | 0 |
0,00% |
15 | Fabian Irena Zofia | 1 | 0 |
0,00% |
16 | Gabryś Grzegorz Józef | 1 | 3 |
0,48% |
Komitet Wyborczy Wyborców ZGODA I PRZYSZŁOŚĆ
Początek stronyNr | Nazwisko i imiona | Okręg wyborczy nr | Liczba głosów | % głosów ważnych* |
---|---|---|---|---|
1 | Płaszczyk Marian Antoni | 1 | 8 |
1,29% |
2 | Kwitek Paweł Józef | 1 | 0 |
0,00% |
3 | Turalski Wiesław Bolesław | 1 | 1 |
0,16% |
4 | Zawadzka Grażyna | 1 | 3 |
0,48% |
5 | Sokoluk Zygmunt | 1 | 0 |
0,00% |
6 | Dzieszkowska Sylwia Ewa | 1 | 0 |
0,00% |
7 | Gryglas Renata Janina | 1 | 3 |
0,48% |
8 | Michalak Andrzej Władysław | 1 | 0 |
0,00% |
9 | Janiak Tomasz Jan | 1 | 2 |
0,32% |
10 | Kudyba Józef | 1 | 3 |
0,48% |
11 | Stawiarski Piotr | 1 | 1 |
0,16% |
12 | Markowski Piotr | 1 | 1 |
0,16% |
Komitet Wyborczy Wyborców Porozumienie Samorządowe Ziemi Gliwickiej
Początek stronyNr | Nazwisko i imiona | Okręg wyborczy nr | Liczba głosów | % głosów ważnych* |
---|---|---|---|---|
1 | Matuszewski Jan Leszek | 1 | 43 |
6,92% |
2 | Dudło Piotr Paweł | 1 | 15 |
2,42% |
3 | Cyprys Krystian Wiktor | 1 | 7 |
1,13% |
4 | Michalski Andrzej | 1 | 16 |
2,58% |
5 | Bochenek Teresa Anna | 1 | 6 |
0,97% |
6 | Leśniowska Jolanta Zuzanna | 1 | 11 |
1,77% |
7 | Strachota Jan | 1 | 5 |
0,81% |
8 | Bismor Bernard Jan | 1 | 4 |
0,64% |
9 | Hankus Barbara | 1 | 5 |
0,81% |
10 | Surówka Piotr Mirosław | 1 | 12 |
1,93% |
11 | Jurkowska Elżbieta | 1 | 2 |
0,32% |
12 | Przywara Ireneusz | 1 | 13 |
2,09% |
13 | Szwan Adam | 1 | 1 |
0,16% |
14 | Zawadzka Karina | 1 | 2 |
0,32% |
15 | Królicki Piotr Jan | 1 | 12 |
1,93% |
16 | Kędzierski Michał | 1 | 21 |
3,38% |
Komitet Wyborczy Wyborców "MOJA GMINA NASZ POWIAT"
Początek stronyNr | Nazwisko i imiona | Okręg wyborczy nr | Liczba głosów | % głosów ważnych* |
---|---|---|---|---|
1 | Nieszporek Michał | 1 | 55 |
8,86% |
2 | Litwin Bogdan | 1 | 49 |
7,89% |
3 | Jurczyga Ewa | 1 | 61 |
9,82% |
4 | Gwiżdż Włodzimierz | 1 | 12 |
1,93% |
5 | Furgoł Jan | 1 | 8 |
1,29% |
6 | Kowal Wiesław | 1 | 3 |
0,48% |
7 | Kołodziej Wojciech | 1 | 7 |
1,13% |
8 | Szymoszek Krzysztof | 1 | 1 |
0,16% |
9 | Twardawa Stefan | 1 | 2 |
0,32% |
10 | Maik Edward | 1 | 3 |
0,48% |
11 | Nowacka-Korus Teresa | 1 | 5 |
0,81% |
12 | Ratajczak Joanna | 1 | 3 |
0,48% |
13 | Tymoszek Paweł | 1 | 8 |
1,29% |
14 | Szewczyk Halina | 1 | 9 |
1,45% |
15 | Musiolik Tadeusz | 1 | 3 |
0,48% |
16 | Hołój Mariusz | 1 | 9 |
1,45% |