gm. Sośnicowice, obwód nr 1
Obwód głosowania | Obwód nr 1 |
Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej | Miejski Ośrodek Kultury w Sośnicowicach |
Okręg wyborczy | Okręg wyborczy nr 4 |
Nazwa rady | Rada Powiatu Gliwickiego |
Liczba wyborców | 1 565 |
Liczba kart wydanych | 585 |
Liczba kart ważnych | 585 |
Liczba głosów ważnych | 540 |
Liczba głosów nieważnych | 45 |
Data protokołu | 12-11-2006 23:55 |
Komitety, które zarejestrowały listę okręgową kandydatów na radnych
Początek stronyNr listy | Nazwa komitetu | Typ |
---|---|---|
4 | Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Komitety wyborcze partii |
7 | Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej | Komitety wyborcze partii |
17 | Komitet Wyborczy Wyborców ZGODA I PRZYSZŁOŚĆ | Komitety wyborcze wyborców |
18 | Komitet Wyborczy Wyborców Porozumienie Samorządowe Ziemi Gliwickiej | Komitety wyborcze wyborców |
19 | Komitet Wyborczy Wyborców "MOJA GMINA NASZ POWIAT" | Komitety wyborcze wyborców |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
Początek stronyNr | Nazwisko i imiona | Okręg wyborczy nr | Liczba głosów | % głosów ważnych* |
---|---|---|---|---|
1 | Błaszczyk Marcin | 4 | 5 |
0,93% |
2 | Straszek Werner | 4 | 30 |
5,56% |
3 | Kościółek Anna | 4 | 3 |
0,56% |
4 | Kurpierz Adam | 4 | 0 |
0,00% |
5 | Domański Stanisław | 4 | 4 |
0,74% |
Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej
Początek stronyNr | Nazwisko i imiona | Okręg wyborczy nr | Liczba głosów | % głosów ważnych* |
---|---|---|---|---|
1 | Malik Zdzisław | 4 | 31 |
5,74% |
2 | Krotofil Adrian Piotr | 4 | 2 |
0,37% |
3 | Pietruszka Marian | 4 | 7 |
1,30% |
4 | Brzoza Andrzej Michał | 4 | 2 |
0,37% |
5 | Sapleta Rudolf | 4 | 0 |
0,00% |
Komitet Wyborczy Wyborców ZGODA I PRZYSZŁOŚĆ
Początek stronyNr | Nazwisko i imiona | Okręg wyborczy nr | Liczba głosów | % głosów ważnych* |
---|---|---|---|---|
1 | Frejno Józef Tomasz | 4 | 2 |
0,37% |
2 | Stronczek Marcin Antoni | 4 | 115 |
21,30% |
3 | Stokłosa Andrzej Stanisław | 4 | 97 |
17,96% |
4 | Ledwig Rajmund Rajnold | 4 | 0 |
0,00% |
5 | Fura Ryszard Jacek | 4 | 3 |
0,56% |
Komitet Wyborczy Wyborców Porozumienie Samorządowe Ziemi Gliwickiej
Początek stronyNr | Nazwisko i imiona | Okręg wyborczy nr | Liczba głosów | % głosów ważnych* |
---|---|---|---|---|
1 | Mamok Tadeusz Sylwester | 4 | 51 |
9,44% |
2 | Zawadzki Krzysztof | 4 | 62 |
11,48% |
3 | Błaszczyk Joachim | 4 | 2 |
0,37% |
4 | Frania Henryk Alfred | 4 | 39 |
7,22% |
5 | Awramienko Marek Wacław | 4 | 2 |
0,37% |
6 | Tuczykont Marek | 4 | 7 |
1,30% |
7 | Bogut Patrycja | 4 | 7 |
1,30% |
8 | Nowara Paweł Feliks | 4 | 0 |
0,00% |
Komitet Wyborczy Wyborców "MOJA GMINA NASZ POWIAT"
Początek stronyNr | Nazwisko i imiona | Okręg wyborczy nr | Liczba głosów | % głosów ważnych* |
---|---|---|---|---|
1 | Hosz Andrzej | 4 | 14 |
2,59% |
2 | Kisiel Zbigniew | 4 | 2 |
0,37% |
3 | Matyja Jerzy | 4 | 4 |
0,74% |
4 | Kuberek Andrzej | 4 | 1 |
0,19% |
5 | Wollek Franciszek | 4 | 0 |
0,00% |
6 | Lehnhardt Wanda | 4 | 20 |
3,70% |
7 | Zych Bernard Andrzej | 4 | 0 |
0,00% |
8 | Sadło Gizela | 4 | 28 |
5,19% |