m. Mysłowice, obwód nr 10
Obwód głosowania | Obwód nr 10 |
Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej | Przedszkole Nr 9, ul. Szopena 21 |
Okręg wyborczy | Okręg wyborczy nr 2 |
Nazwa rady | Rada Miasta Mysłowice |
Liczba wyborców | 2 088 |
Liczba kart wydanych | 909 |
Liczba kart ważnych | 909 |
Liczba głosów ważnych | 868 |
Liczba głosów nieważnych | 41 |
Data protokołu | 13-11-2006 00:31 |
Komitety, które zarejestrowały listę okręgową kandydatów na radnych
Początek stronyNr listy | Nazwa komitetu | Typ |
---|---|---|
4 | Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Komitety wyborcze partii |
5 | Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP | Komitety wyborcze partii |
6 | Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD+SDPL+PD+UP Lewica i Demokraci | Komitety wyborcze koalicji |
7 | Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej | Komitety wyborcze partii |
17 | Komitet Wyborczy Wyborców SAMORZĄDOWE POROZUMIENIE MYSŁOWIC | Komitety wyborcze wyborców |
18 | Komitet Wyborczy Wyborców NOWE MYSŁOWICE | Komitety wyborcze wyborców |
19 | Komitet Wyborczy Wyborców "MYSŁOWICE PRZEDE WSZYSTKIM" | Komitety wyborcze wyborców |
20 | Komitet Wyborczy Wyborców NIEZALEŻNI MYSŁOWICE | Komitety wyborcze wyborców |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
Początek stronyNr | Nazwisko i imiona | Okręg wyborczy nr | Liczba głosów | % głosów ważnych* |
---|---|---|---|---|
1 | Zajkowski Józef | 2 | 72 |
8,29% |
2 | Sikora Andrzej Józef | 2 | 40 |
4,61% |
3 | Gomóła Paweł | 2 | 26 |
3,00% |
4 | Krzewski Maciej | 2 | 3 |
0,35% |
5 | Ziajski Tomasz Ireneusz | 2 | 5 |
0,58% |
6 | Gołąbek Marcin Grzegorz | 2 | 12 |
1,38% |
7 | Tomasiak Elżbieta | 2 | 8 |
0,92% |
8 | Trybowski Łukasz Jakub | 2 | 4 |
0,46% |
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
Początek stronyNr | Nazwisko i imiona | Okręg wyborczy nr | Liczba głosów | % głosów ważnych* |
---|---|---|---|---|
1 | Stolorz Jerzy | 2 | 64 |
7,37% |
2 | Sojka Damian | 2 | 11 |
1,27% |
3 | Bartela Paweł | 2 | 3 |
0,35% |
4 | Knobloch - Bolechowska Jolanta | 2 | 6 |
0,69% |
5 | Jadamus - Niebrój Danuta | 2 | 22 |
2,53% |
6 | Kalinowski Rafał | 2 | 12 |
1,38% |
7 | Lorek Paweł | 2 | 9 |
1,04% |
8 | Stankowski Jacek Józef | 2 | 6 |
0,69% |
9 | Zduniak Zbigniew | 2 | 0 |
0,00% |
Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD+SDPL+PD+UP Lewica i Demokraci
Początek stronyNr | Nazwisko i imiona | Okręg wyborczy nr | Liczba głosów | % głosów ważnych* |
---|---|---|---|---|
1 | Sablik Bogdan | 2 | 82 |
9,45% |
2 | Padlewska Anna | 2 | 38 |
4,38% |
3 | Sikora Wacław | 2 | 11 |
1,27% |
4 | Skowron Anna | 2 | 34 |
3,92% |
5 | Galiński Antoni | 2 | 28 |
3,23% |
6 | Niewiarowski Andrzej | 2 | 3 |
0,35% |
7 | Toja Rafał | 2 | 1 |
0,12% |
8 | Majka Janina | 2 | 7 |
0,81% |
9 | Urbańczyk Sebastian | 2 | 14 |
1,61% |
10 | Buczak Waldemar | 2 | 4 |
0,46% |
11 | Tomanek Wiesław | 2 | 21 |
2,42% |
Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej
Początek stronyNr | Nazwisko i imiona | Okręg wyborczy nr | Liczba głosów | % głosów ważnych* |
---|---|---|---|---|
1 | Bendkowski Bartłomiej Jan | 2 | 3 |
0,35% |
2 | Marczuk Elżbieta Jolanta | 2 | 0 |
0,00% |
3 | Kulpa Adrian | 2 | 1 |
0,12% |
4 | Śliwa Maria | 2 | 0 |
0,00% |
5 | Janik Joanna Zofia | 2 | 1 |
0,12% |
Komitet Wyborczy Wyborców SAMORZĄDOWE POROZUMIENIE MYSŁOWIC
Początek stronyNr | Nazwisko i imiona | Okręg wyborczy nr | Liczba głosów | % głosów ważnych* |
---|---|---|---|---|
1 | Łukaszek Grzegorz | 2 | 39 |
4,49% |
2 | Dombek Andrzej | 2 | 37 |
4,26% |
3 | Kodzis Krystyna | 2 | 2 |
0,23% |
4 | Luber Dorota | 2 | 2 |
0,23% |
5 | Madej Sabina | 2 | 3 |
0,35% |
6 | Orczyk Roman | 2 | 5 |
0,58% |
7 | Podlasek Stanisław | 2 | 0 |
0,00% |
8 | Roncoszek Sebastian | 2 | 29 |
3,34% |
9 | Urban Krzysztof | 2 | 20 |
2,30% |
Komitet Wyborczy Wyborców NOWE MYSŁOWICE
Początek stronyNr | Nazwisko i imiona | Okręg wyborczy nr | Liczba głosów | % głosów ważnych* |
---|---|---|---|---|
1 | Dyduch Stanisław Józef | 2 | 9 |
1,04% |
2 | Schreier Barbara Iwona | 2 | 3 |
0,35% |
3 | Borowczyk Romuald Andrzej | 2 | 6 |
0,69% |
4 | Konieczny-Simela Dorota Ewa | 2 | 15 |
1,73% |
5 | Pawlik Wojciech | 2 | 3 |
0,35% |
6 | Chmiel Janusz Antoni | 2 | 4 |
0,46% |
7 | Orłowski Zbigniew | 2 | 14 |
1,61% |
8 | Bebło Barbara Wiesława | 2 | 23 |
2,65% |
9 | Grabka Marek | 2 | 4 |
0,46% |
10 | Piecha Andrzej Roman | 2 | 16 |
1,84% |
11 | Pieczonka Zbigniew | 2 | 4 |
0,46% |
12 | Grabowski Waldemar Antoni | 2 | 2 |
0,23% |
13 | Filipiuk Adam | 2 | 0 |
0,00% |
14 | Waluś Roman Czesław | 2 | 16 |
1,84% |
Komitet Wyborczy Wyborców "MYSŁOWICE PRZEDE WSZYSTKIM"
Początek stronyNr | Nazwisko i imiona | Okręg wyborczy nr | Liczba głosów | % głosów ważnych* |
---|---|---|---|---|
1 | Kondziałka Gabriela | 2 | 36 |
4,15% |
2 | Nocoń Henryk | 2 | 6 |
0,69% |
3 | Kurzywilk Jolanta | 2 | 4 |
0,46% |
4 | Nicak Andrzej | 2 | 1 |
0,12% |
5 | Gluzicki Grzegorz | 2 | 3 |
0,35% |
6 | Pazdyga Ryszard | 2 | 2 |
0,23% |
7 | Śliwiński Tomasz | 2 | 0 |
0,00% |
Komitet Wyborczy Wyborców NIEZALEŻNI MYSŁOWICE
Początek stronyNr | Nazwisko i imiona | Okręg wyborczy nr | Liczba głosów | % głosów ważnych* |
---|---|---|---|---|
1 | Gadaliński Michał | 2 | 2 |
0,23% |
2 | Dopierała Waldemar | 2 | 1 |
0,12% |
3 | Stolarczyk Dawid | 2 | 0 |
0,00% |
4 | Harmata Dawid | 2 | 2 |
0,23% |
5 | Wróbel Tomasz | 2 | 1 |
0,12% |
6 | Trykowski Arkadiusz | 2 | 1 |
0,12% |
7 | Kątny Wiesław | 2 | 2 |
0,23% |