Okręg wyborczy nr 3 - gm. Wąbrzeźno
Statystyki dla okręgu wyborczego nr 3
Liczba | |||
---|---|---|---|
mandatów | nieobsadzonych mandatów | wybranych radnych | |
5 | 0 | 5 |
Obwody głosowania
Numer obwodu głosowania | Adres | Liczba | Frekwencja | Liczba głosów | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
uprawnionych | kart wydanych | oddanych | ważnych | % głosów ważnych* | |||
Obwód nr 1 | Szkoła Podstawowa w Jarantowicach | 606 | 239 |
39,44% |
239 | 184 | 76,99% |
Obwód nr 2 | Gimnazjum w Ryńsku, ul.Szkolna 4 | 1717 | 785 |
45,72% |
785 | 638 | 81,27% |
Obwód nr 3 | Wąbrzeskie Zakłady Graficzne Sp. z o.o. ul. Mickiewicza 15 Wąbrzeźno | 1879 | 957 |
50,93% |
955 | 750 | 78,53% |
Obwód nr 4 | Świetlica Wiejska w Wałyczu | 984 | 525 |
53,35% |
525 | 431 | 82,10% |
Obwód nr 5 | Szkoła Podstawowa w Zieleniu | 1009 | 515 |
51,04% |
515 | 398 | 77,28% |
Obwód nr 6 | Szkoła Podstawowa w Myśliwcu | 430 | 193 |
44,88% |
193 | 147 | 76,17% |
Ogółem w gminie: | 6 625 | 3 214 |
48,51% |
3 212 | 2 548 | 79,33% |
Komitety, które zarejestrowały listy do Sejmiku Województwa Kujawsko-Pomorskiego w okręgu wyborczym nr 3
Początek stronyNr listy | Komitet wyborczy | Głosów ważnych oddanych na listę | Liczba* | ||
---|---|---|---|---|---|
Liczba | % głosów ważnych | Kandydatów | Otrzymanych mandatów | ||
1 | Komitet Wyborczy Polskiego Stronnictwa Ludowego | 447 |
17,54% |
10 | 1 |
2 | Komitet Wyborczy Liga Polskich Rodzin | 190 |
7,46% |
9 | — |
3 | Komitet Wyborczy Krajowej Partii Emerytów i Rencistów | 105 |
4,12% |
10 | — |
4 | Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | 301 |
11,81% |
10 | 1 |
5 | Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP | 460 |
18,05% |
10 | 1 |
6 | Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD+SDPL+PD+UP Lewica i Demokraci | 272 |
10,68% |
9 | 1 |
7 | Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej | 462 |
18,13% |
10 | 1 |
10 | Komitet Wyborczy Unia Polityki Realnej | 114 |
4,47% |
10 | — |
11 | Komitet Wyborczy Narodowego Odrodzenia Polski | 51 |
2,00% |
5 | — |
12 | Komitet Wyborczy Polska Partia Pracy | 146 |
5,73% |
9 | — |
Następujące listy komitetów wyborczych, zgodnie z art.64 la ust.1, tworzą grupy list w celu wspólnego uczestniczenia w podziale mandatów
Grupy list | Głosów ważnych oddanych na grupę | Otrzymanych mandatów* | Udział w podziale mandatów* | ||
---|---|---|---|---|---|
Liczba | % głosów ważnych | ||||
Grupa list nr 1, nr 3, nr 5 | 1 012 |
39,72% |
2 | Tak | |
1 | Komitet Wyborczy Polskiego Stronnictwa Ludowego | 447 |
17,54% |
1 | Tak |
3 | Komitet Wyborczy Krajowej Partii Emerytów i Rencistów | 105 |
4,12% |
— | Nie |
5 | Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP | 460 |
18,05% |
1 | Tak |
Grupa list nr 2, nr 4, nr 7 | 953 |
37,40% |
2 | Tak | |
2 | Komitet Wyborczy Liga Polskich Rodzin | 190 |
7,46% |
— | Nie |
4 | Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | 301 |
11,81% |
1 | Tak |
7 | Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej | 462 |
18,13% |
1 | Tak |
Kandydaci zarejestrowani do Sejmiku Województwa Kujawsko-Pomorskiego w okręgu wyborczym nr 3
Nr listy | Numer na liście | Dane kandydata | Głosów ważnych oddanych na kandydata | Mandat* | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nazwisko i imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania i poparcie | Liczba | % w skali jednostki | |||
1 | 1 | Bober Ryszard Jakub | 50 | Jabłonowo Zamek | 180 |
7,06% |
Tak |
1 | 2 | Korgol Edmund Stanisław | 55 | Rozgarty | 6 |
0,24% |
|
1 | 3 | Róg Leszek Władysław | 57 | Dębowa Łąka | 107 |
4,20% |
|
1 | 4 | Rachubińska Marzena Ewa | 43 | Kowalewo Pomorskie | 29 |
1,14% |
|
1 | 5 | Zgliński Franciszek | 57 | Zaborowo | 22 |
0,86% |
|
1 | 6 | Sławkowski Roman | 50 | Szafarnia | 8 |
0,31% |
|
1 | 7 | Koj Radosław Adam | 41 | Brodnica | 6 |
0,24% |
|
1 | 8 | Łupina Henryk Jan | 62 | Dębowa Łąka | 72 |
2,83% |
|
1 | 9 | Klucznik Krzysztof Robert | 51 | Nowa Wieś | 17 |
0,67% |
|
2 | 1 | Szczepanik Henryk Jan | 44 | Grudziądz | 45 |
1,77% |
|
2 | 2 | Jabłońska Anna Hanna | 36 | Brodnica | 26 |
1,02% |
|
2 | 3 | Rakoca Józef Bogdan | 49 | Ryńsk | 98 |
3,85% |
|
2 | 4 | Dybińska Elżbieta Maria | 49 | Nowa Wieś | 2 |
0,08% |
|
2 | 5 | Lignowski Krystian Andrzej | 30 | Jabłonowo Pomorskie | 3 |
0,12% |
|
2 | 6 | Sabatowski Krzysztof Alfons | 79 | Mełno | 1 |
0,04% |
|
2 | 7 | Listkiewicz Ewa | 42 | Kłódka | 15 |
0,59% |
|
3 | 1 | Babiuch Sabina | 72 | Grudziądz | 27 |
1,06% |
|
3 | 2 | Osiński Andrzej | 56 | Grudziądz | 14 |
0,55% |
|
3 | 3 | Bieniaszewski Antoni Wojciech | 68 | Grudziądz | 10 |
0,39% |
|
3 | 4 | Dąbrowski Włodzimierz Marian | 57 | Grudziądz | 11 |
0,43% |
|
3 | 5 | Bieńkowska Stefania Monika | 63 | Grudziądz | 6 |
0,24% |
|
3 | 6 | Sosnowski Zbigniew Stefan | 74 | Brodnica | 7 |
0,27% |
|
3 | 7 | Backhaus Zygfryd Ryszard | 62 | Grudziądz | 5 |
0,20% |
|
3 | 8 | Łukiewski Jan Stanisław | 67 | Wąbrzeźno | 11 |
0,43% |
|
3 | 9 | Fladrowski Tadeusz Kazimierz | 59 | Grudziądz | 2 |
0,08% |
|
3 | 10 | Kozera Edmund | 71 | Wąbrzeźno | 12 |
0,47% |
|
4 | 1 | Jankiewicz Paweł Edward | 62 | Górzno | 77 |
3,02% |
Tak |
4 | 2 | Wołowski Tomasz Piotr | 34 | Grudziądz | 12 |
0,47% |
|
4 | 3 | Wasiluk Andrzej Piotr | 50 | Golub-Dobrzyń | 24 |
0,94% |
|
4 | 4 | Matuszewski Kamil Kazimierz | 75 | Wiewiórki | 49 |
1,92% |
|
4 | 5 | Rozwadowska Ewa Helena | 29 | Karaś | 61 |
2,39% |
|
4 | 6 | Czaplicka Maria Wanda | 60 | Wąbrzeźno | 29 |
1,14% |
|
4 | 7 | Baranowski Ireneusz Jerzy | 36 | Grudziądz | 11 |
0,43% |
|
4 | 8 | Załęski Krzysztof Piotr | 32 | Grudziądz | 13 |
0,51% |
|
4 | 9 | Bruzda Mariola Hanna | 42 | Golub-Dobrzyń | 9 |
0,35% |
|
4 | 10 | Hildebrandt Józef | 45 | Brodnica | 16 |
0,63% |
|
5 | 1 | Malinowski Robert | 57 | Ruda | 55 |
2,16% |
Tak |
5 | 2 | Kawski Leszek | 46 | Toruń | 268 |
10,52% |
|
5 | 3 | Rocławski Wojciech | 55 | Brodnica | 5 |
0,20% |
|
5 | 4 | Trąbczyński Mariusz Jerzy | 43 | Ruziec | 46 |
1,81% |
|
5 | 5 | Wiecki Aleksander Ludwik | 60 | Grudziądz | 12 |
0,47% |
|
5 | 6 | Dondelewski Marek Andrzej | 41 | Grudziądz | 1 |
0,04% |
|
5 | 7 | Gajdus Wojciech Paweł | 38 | Łasin | 9 |
0,35% |
|
5 | 8 | Małecka Zofia Maria | 52 | Nicwałd | 35 |
1,37% |
|
5 | 9 | Morczyński Dariusz Marian | 49 | Grudziądz | 3 |
0,12% |
|
5 | 10 | Marcinkowski Bartosz | 25 | Golub-Dobrzyń | 26 |
1,02% |
|
6 | 1 | Lewandowski Bogdan Andrzej | 60 | Toruń | 85 |
3,34% |
Tak |
6 | 2 | Zawadzki Jerzy | 46 | Brodnica | 8 |
0,31% |
|
6 | 3 | Borkowicz Stefan Stanisław | 55 | Golub-Dobrzyń | 30 |
1,18% |
|
6 | 4 | Polesiak Krzysztof Paweł | 28 | Bukowiec | 9 |
0,35% |
|
6 | 5 | Kufel Zenon Stanisław | 55 | Grudziądz | 30 |
1,18% |
|
6 | 6 | Woźniak Maciej Aleksander | 21 | Wąbrzeźno | 71 |
2,79% |
|
6 | 7 | Kobyłecki Tobiasz Marek | 26 | Grudziądz | 4 |
0,16% |
|
6 | 8 | Wiśniewska Ewa Bernadeta | 57 | Brodnica | 24 |
0,94% |
|
6 | 9 | Rulewski Tomasz Michał | 30 | Grudziądz | 11 |
0,43% |
|
7 | 1 | Wolski Piotr Aleksander | 38 | Golub-Dobrzyń | 193 |
7,57% |
Tak |
7 | 2 | Szymański Lech Bernard | 52 | Grudziądz | 38 |
1,49% |
|
7 | 3 | Duszyński Marek Bolesław | 50 | Szynwałd | 11 |
0,43% |
|
7 | 4 | Sobiechowski Jan | 71 | Brodnica | 69 |
2,71% |
|
7 | 5 | Ferszka Leszek Edward | 35 | Blizienko | 24 |
0,94% |
|
7 | 6 | Czepek Paweł Bogdan | 20 | Ciche | 8 |
0,31% |
|
7 | 7 | Paradzińska Marzena Magdalena | 27 | Golub-Dobrzyń | 33 |
1,30% |
|
7 | 8 | Suchomska Estera Marianna | 56 | Szynwałd | 20 |
0,78% |
|
7 | 9 | Ferszka Agnieszka Maria | 25 | Rywałd | 16 |
0,63% |
|
7 | 10 | Wójcik Kazimierz | 61 | Toruń | 50 |
1,96% |
|
10 | 1 | Czarnecki Krzysztof Jerzy | 32 | Grudziądz | 14 |
0,55% |
|
10 | 2 | Sadowski Zbigniew | 62 | Bukowiec | 7 |
0,27% |
|
10 | 3 | Bederski Jacek Szczepan | 43 | Grudziądz | 3 |
0,12% |
|
10 | 4 | Witkowski Janusz Jerzy | 44 | Bydgoszcz | 5 |
0,20% |
|
10 | 5 | Sypniewska Agnieszka | 21 | Bydgoszcz | 2 |
0,08% |
|
10 | 6 | Zielke Andrzej | 36 | Bydgoszcz | 6 |
0,24% |
|
10 | 7 | Panasewicz Michał Łukasz | 27 | Bydgoszcz | 3 |
0,12% |
|
10 | 8 | Jagodzińska Ewa Barbara | 41 | Bydgoszcz | 67 |
2,63% |
|
10 | 9 | Harmata Krystyna | 56 | Bydgoszcz | 2 |
0,08% |
|
10 | 10 | Wilk Piotr Roman | 39 | Grudziądz | 5 |
0,20% |
|
11 | 1 | Woźniak Marcin Krzysztof | 20 | Toruń | 37 |
1,45% |
|
11 | 2 | Janczak Karolina | 30 | Włocławek | 3 |
0,12% |
|
11 | 3 | Pilarski Michał | 25 | Tuchola | 4 |
0,16% |
|
11 | 4 | Kurant Piotr Eugeniusz | 23 | Barcin | 1 |
0,04% |
|
11 | 5 | Mikołajczak Marlena | 19 | Piechcin | 6 |
0,24% |
|
12 | 1 | Adamczyk Zbigniew | 54 | Grudziądz | 53 |
2,08% |
|
12 | 2 | Zarębski Krzysztof Jacek | 26 | Wiktorowo | 19 |
0,75% |
|
12 | 3 | Kufel Edward Zenon | 40 | Grudziądz | 13 |
0,51% |
|
12 | 4 | Kopocińska Barbara Anna | 22 | Radzyń Wybudowanie | 11 |
0,43% |
|
12 | 5 | Bielewski Łukasz Henryk | 26 | Grudziądz | 2 |
0,08% |
|
12 | 6 | Szwagiel Zbigniew | 26 | Grudziądz | 2 |
0,08% |
|
12 | 7 | Paszota Krystyna Aniela | 54 | Grudziądz | 34 |
1,33% |
|
12 | 8 | Mucha Andrzej Jarosław | 36 | Grudziądz | 6 |
0,24% |
|
12 | 9 | Kudzi Wiktor | 48 | Grudziądz | 6 |
0,24% |