Okręg wyborczy nr 3 - m. Wąbrzeźno
Statystyki dla okręgu wyborczego nr 3
Liczba | |||
---|---|---|---|
mandatów | nieobsadzonych mandatów | wybranych radnych | |
5 | 0 | 5 |
Obwody głosowania
Numer obwodu głosowania | Adres | Liczba | Frekwencja | Liczba głosów | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
uprawnionych | kart wydanych | oddanych | ważnych | % głosów ważnych* | |||
Obwód nr 1 | Szkoła Podstawowa Nr 2, Wąbrzeźno ul. Wolności 30 | 762 | 369 |
48,43% |
369 | 302 | 81,84% |
Obwód nr 2 | Szkoła Podstawowa Nr 3, Wąbrzeźno ul. Tysiąclecia 1 | 2309 | 1265 |
54,79% |
1265 | 1087 | 85,93% |
Obwód nr 3 | MZECWiK Sp. z o. o. ul. Tysiąclecia 8 "A" | 1588 | 849 |
53,46% |
848 | 714 | 84,20% |
Obwód nr 4 | "ERGIS" S.A., Wąbrzeźno ul. Dąbrowskiego 2 | 2145 | 1055 |
49,18% |
1054 | 877 | 83,21% |
Obwód nr 5 | Gimnazjum Nr 1, Wąbrzeźno ul. Wolności 11 | 1457 | 722 |
49,55% |
722 | 604 | 83,66% |
Obwód nr 6 | Zespół Szkół Zawodowych, Wąbrzeźno ul. Królowej Jadwigi 6 | 1528 | 739 |
48,36% |
738 | 591 | 80,08% |
Obwód nr 7 | Wąbrzeski Dom Kultury, Wąbrzeźno ul. Wolności 47 | 1418 | 733 |
51,69% |
733 | 607 | 82,81% |
Obwód nr 8 | Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Powiatowy w Wąbrzeźnie, ul. Wolności 27 | 30 | 0 |
0,00% |
0 | 0 | — |
Ogółem w gminie: | 11 237 | 5 732 |
51,01% |
5 729 | 4 782 | 83,47% |
Komitety, które zarejestrowały listy do Sejmiku Województwa Kujawsko-Pomorskiego w okręgu wyborczym nr 3
Początek stronyNr listy | Komitet wyborczy | Głosów ważnych oddanych na listę | Liczba* | ||
---|---|---|---|---|---|
Liczba | % głosów ważnych | Kandydatów | Otrzymanych mandatów | ||
1 | Komitet Wyborczy Polskiego Stronnictwa Ludowego | 289 |
6,04% |
10 | 1 |
2 | Komitet Wyborczy Liga Polskich Rodzin | 105 |
2,20% |
9 | — |
3 | Komitet Wyborczy Krajowej Partii Emerytów i Rencistów | 268 |
5,60% |
10 | — |
4 | Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | 578 |
12,09% |
10 | 1 |
5 | Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP | 2080 |
43,50% |
10 | 1 |
6 | Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD+SDPL+PD+UP Lewica i Demokraci | 832 |
17,40% |
9 | 1 |
7 | Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej | 243 |
5,08% |
10 | 1 |
10 | Komitet Wyborczy Unia Polityki Realnej | 124 |
2,59% |
10 | — |
11 | Komitet Wyborczy Narodowego Odrodzenia Polski | 126 |
2,63% |
5 | — |
12 | Komitet Wyborczy Polska Partia Pracy | 137 |
2,86% |
9 | — |
Następujące listy komitetów wyborczych, zgodnie z art.64 la ust.1, tworzą grupy list w celu wspólnego uczestniczenia w podziale mandatów
Grupy list | Głosów ważnych oddanych na grupę | Otrzymanych mandatów* | Udział w podziale mandatów* | ||
---|---|---|---|---|---|
Liczba | % głosów ważnych | ||||
Grupa list nr 1, nr 3, nr 5 | 2 637 |
55,14% |
2 | Tak | |
1 | Komitet Wyborczy Polskiego Stronnictwa Ludowego | 289 |
6,04% |
1 | Tak |
3 | Komitet Wyborczy Krajowej Partii Emerytów i Rencistów | 268 |
5,60% |
— | Nie |
5 | Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP | 2080 |
43,50% |
1 | Tak |
Grupa list nr 2, nr 4, nr 7 | 926 |
19,36% |
2 | Tak | |
2 | Komitet Wyborczy Liga Polskich Rodzin | 105 |
2,20% |
— | Nie |
4 | Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | 578 |
12,09% |
1 | Tak |
7 | Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej | 243 |
5,08% |
1 | Tak |
Kandydaci zarejestrowani do Sejmiku Województwa Kujawsko-Pomorskiego w okręgu wyborczym nr 3
Nr listy | Numer na liście | Dane kandydata | Głosów ważnych oddanych na kandydata | Mandat* | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nazwisko i imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania i poparcie | Liczba | % w skali jednostki | |||
1 | 1 | Bober Ryszard Jakub | 50 | Jabłonowo Zamek | 154 |
3,22% |
Tak |
1 | 2 | Korgol Edmund Stanisław | 55 | Rozgarty | 3 |
0,06% |
|
1 | 3 | Róg Leszek Władysław | 57 | Dębowa Łąka | 83 |
1,74% |
|
1 | 4 | Rachubińska Marzena Ewa | 43 | Kowalewo Pomorskie | 8 |
0,17% |
|
1 | 5 | Zgliński Franciszek | 57 | Zaborowo | 8 |
0,17% |
|
1 | 6 | Sławkowski Roman | 50 | Szafarnia | 5 |
0,10% |
|
1 | 7 | Koj Radosław Adam | 41 | Brodnica | 2 |
0,04% |
|
1 | 8 | Łupina Henryk Jan | 62 | Dębowa Łąka | 19 |
0,40% |
|
1 | 9 | Klucznik Krzysztof Robert | 51 | Nowa Wieś | 7 |
0,15% |
|
2 | 1 | Szczepanik Henryk Jan | 44 | Grudziądz | 39 |
0,82% |
|
2 | 2 | Jabłońska Anna Hanna | 36 | Brodnica | 25 |
0,52% |
|
2 | 3 | Rakoca Józef Bogdan | 49 | Ryńsk | 16 |
0,33% |
|
2 | 4 | Dybińska Elżbieta Maria | 49 | Nowa Wieś | 4 |
0,08% |
|
2 | 5 | Lignowski Krystian Andrzej | 30 | Jabłonowo Pomorskie | 3 |
0,06% |
|
2 | 6 | Sabatowski Krzysztof Alfons | 79 | Mełno | 6 |
0,13% |
|
2 | 7 | Listkiewicz Ewa | 42 | Kłódka | 12 |
0,25% |
|
3 | 1 | Babiuch Sabina | 72 | Grudziądz | 22 |
0,46% |
|
3 | 2 | Osiński Andrzej | 56 | Grudziądz | 29 |
0,61% |
|
3 | 3 | Bieniaszewski Antoni Wojciech | 68 | Grudziądz | 10 |
0,21% |
|
3 | 4 | Dąbrowski Włodzimierz Marian | 57 | Grudziądz | 23 |
0,48% |
|
3 | 5 | Bieńkowska Stefania Monika | 63 | Grudziądz | 7 |
0,15% |
|
3 | 6 | Sosnowski Zbigniew Stefan | 74 | Brodnica | 8 |
0,17% |
|
3 | 7 | Backhaus Zygfryd Ryszard | 62 | Grudziądz | 4 |
0,08% |
|
3 | 8 | Łukiewski Jan Stanisław | 67 | Wąbrzeźno | 56 |
1,17% |
|
3 | 9 | Fladrowski Tadeusz Kazimierz | 59 | Grudziądz | 5 |
0,10% |
|
3 | 10 | Kozera Edmund | 71 | Wąbrzeźno | 104 |
2,17% |
|
4 | 1 | Jankiewicz Paweł Edward | 62 | Górzno | 191 |
3,99% |
Tak |
4 | 2 | Wołowski Tomasz Piotr | 34 | Grudziądz | 14 |
0,29% |
|
4 | 3 | Wasiluk Andrzej Piotr | 50 | Golub-Dobrzyń | 36 |
0,75% |
|
4 | 4 | Matuszewski Kamil Kazimierz | 75 | Wiewiórki | 70 |
1,46% |
|
4 | 5 | Rozwadowska Ewa Helena | 29 | Karaś | 76 |
1,59% |
|
4 | 6 | Czaplicka Maria Wanda | 60 | Wąbrzeźno | 116 |
2,43% |
|
4 | 7 | Baranowski Ireneusz Jerzy | 36 | Grudziądz | 18 |
0,38% |
|
4 | 8 | Załęski Krzysztof Piotr | 32 | Grudziądz | 16 |
0,33% |
|
4 | 9 | Bruzda Mariola Hanna | 42 | Golub-Dobrzyń | 14 |
0,29% |
|
4 | 10 | Hildebrandt Józef | 45 | Brodnica | 27 |
0,56% |
|
5 | 1 | Malinowski Robert | 57 | Ruda | 124 |
2,59% |
Tak |
5 | 2 | Kawski Leszek | 46 | Toruń | 1555 |
32,52% |
|
5 | 3 | Rocławski Wojciech | 55 | Brodnica | 14 |
0,29% |
|
5 | 4 | Trąbczyński Mariusz Jerzy | 43 | Ruziec | 252 |
5,27% |
|
5 | 5 | Wiecki Aleksander Ludwik | 60 | Grudziądz | 21 |
0,44% |
|
5 | 6 | Dondelewski Marek Andrzej | 41 | Grudziądz | 13 |
0,27% |
|
5 | 7 | Gajdus Wojciech Paweł | 38 | Łasin | 12 |
0,25% |
|
5 | 8 | Małecka Zofia Maria | 52 | Nicwałd | 37 |
0,77% |
|
5 | 9 | Morczyński Dariusz Marian | 49 | Grudziądz | 16 |
0,33% |
|
5 | 10 | Marcinkowski Bartosz | 25 | Golub-Dobrzyń | 36 |
0,75% |
|
6 | 1 | Lewandowski Bogdan Andrzej | 60 | Toruń | 158 |
3,30% |
Tak |
6 | 2 | Zawadzki Jerzy | 46 | Brodnica | 81 |
1,69% |
|
6 | 3 | Borkowicz Stefan Stanisław | 55 | Golub-Dobrzyń | 39 |
0,82% |
|
6 | 4 | Polesiak Krzysztof Paweł | 28 | Bukowiec | 9 |
0,19% |
|
6 | 5 | Kufel Zenon Stanisław | 55 | Grudziądz | 76 |
1,59% |
|
6 | 6 | Woźniak Maciej Aleksander | 21 | Wąbrzeźno | 428 |
8,95% |
|
6 | 7 | Kobyłecki Tobiasz Marek | 26 | Grudziądz | 4 |
0,08% |
|
6 | 8 | Wiśniewska Ewa Bernadeta | 57 | Brodnica | 27 |
0,56% |
|
6 | 9 | Rulewski Tomasz Michał | 30 | Grudziądz | 10 |
0,21% |
|
7 | 1 | Wolski Piotr Aleksander | 38 | Golub-Dobrzyń | 103 |
2,15% |
Tak |
7 | 2 | Szymański Lech Bernard | 52 | Grudziądz | 22 |
0,46% |
|
7 | 3 | Duszyński Marek Bolesław | 50 | Szynwałd | 7 |
0,15% |
|
7 | 4 | Sobiechowski Jan | 71 | Brodnica | 38 |
0,79% |
|
7 | 5 | Ferszka Leszek Edward | 35 | Blizienko | 18 |
0,38% |
|
7 | 6 | Czepek Paweł Bogdan | 20 | Ciche | 12 |
0,25% |
|
7 | 7 | Paradzińska Marzena Magdalena | 27 | Golub-Dobrzyń | 10 |
0,21% |
|
7 | 8 | Suchomska Estera Marianna | 56 | Szynwałd | 1 |
0,02% |
|
7 | 9 | Ferszka Agnieszka Maria | 25 | Rywałd | 8 |
0,17% |
|
7 | 10 | Wójcik Kazimierz | 61 | Toruń | 24 |
0,50% |
|
10 | 1 | Czarnecki Krzysztof Jerzy | 32 | Grudziądz | 47 |
0,98% |
|
10 | 2 | Sadowski Zbigniew | 62 | Bukowiec | 5 |
0,10% |
|
10 | 3 | Bederski Jacek Szczepan | 43 | Grudziądz | 2 |
0,04% |
|
10 | 4 | Witkowski Janusz Jerzy | 44 | Bydgoszcz | 10 |
0,21% |
|
10 | 5 | Sypniewska Agnieszka | 21 | Bydgoszcz | 5 |
0,10% |
|
10 | 6 | Zielke Andrzej | 36 | Bydgoszcz | 4 |
0,08% |
|
10 | 7 | Panasewicz Michał Łukasz | 27 | Bydgoszcz | 0 |
0,00% |
|
10 | 8 | Jagodzińska Ewa Barbara | 41 | Bydgoszcz | 41 |
0,86% |
|
10 | 9 | Harmata Krystyna | 56 | Bydgoszcz | 1 |
0,02% |
|
10 | 10 | Wilk Piotr Roman | 39 | Grudziądz | 9 |
0,19% |
|
11 | 1 | Woźniak Marcin Krzysztof | 20 | Toruń | 110 |
2,30% |
|
11 | 2 | Janczak Karolina | 30 | Włocławek | 3 |
0,06% |
|
11 | 3 | Pilarski Michał | 25 | Tuchola | 4 |
0,08% |
|
11 | 4 | Kurant Piotr Eugeniusz | 23 | Barcin | 0 |
0,00% |
|
11 | 5 | Mikołajczak Marlena | 19 | Piechcin | 9 |
0,19% |
|
12 | 1 | Adamczyk Zbigniew | 54 | Grudziądz | 20 |
0,42% |
|
12 | 2 | Zarębski Krzysztof Jacek | 26 | Wiktorowo | 7 |
0,15% |
|
12 | 3 | Kufel Edward Zenon | 40 | Grudziądz | 41 |
0,86% |
|
12 | 4 | Kopocińska Barbara Anna | 22 | Radzyń Wybudowanie | 9 |
0,19% |
|
12 | 5 | Bielewski Łukasz Henryk | 26 | Grudziądz | 2 |
0,04% |
|
12 | 6 | Szwagiel Zbigniew | 26 | Grudziądz | 0 |
0,00% |
|
12 | 7 | Paszota Krystyna Aniela | 54 | Grudziądz | 42 |
0,88% |
|
12 | 8 | Mucha Andrzej Jarosław | 36 | Grudziądz | 9 |
0,19% |
|
12 | 9 | Kudzi Wiktor | 48 | Grudziądz | 7 |
0,15% |