Okręg wyborczy nr 3 - gm. Słupsk
Statystyki dla okręgu wyborczego nr 3
Liczba | |||
---|---|---|---|
mandatów | nieobsadzonych mandatów | wybranych radnych | |
5 | 0 | 5 |
Obwody głosowania
Numer obwodu głosowania | Adres | Liczba | Frekwencja | Liczba głosów | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
uprawnionych | kart wydanych | oddanych | ważnych | % głosów ważnych* | |||
Obwód nr 1 | Zespół Szkół w Jezierzycach | 2002 | 693 |
34,62% |
693 | 588 | 84,85% |
Obwód nr 2 | Szkoła Podstawowa we Wrześciu | 1011 | 260 |
25,72% |
260 | 226 | 86,92% |
Obwód nr 3 | Gminny Ośrodek Kultury w Głobinie | 1783 | 614 |
34,44% |
613 | 501 | 81,73% |
Obwód nr 4 | Szkoła Podstawowa we Włynkówku | 1544 | 528 |
34,20% |
528 | 476 | 90,15% |
Obwód nr 5 | Szkoła Podstawowa w Bierkowie | 1642 | 480 |
29,23% |
480 | 438 | 91,25% |
Obwód nr 6 | Klub Garnizonowy w Redzikowie | 1417 | 489 |
34,51% |
489 | 454 | 92,84% |
Obwód nr 7 | Zespół Szkół w Siemianicach | 1108 | 456 |
41,16% |
456 | 424 | 92,98% |
Obwód nr 8 | Świetnica Domu Pomocy Społecznej w Lubuczewie | 51 | 40 |
78,43% |
40 | 38 | 95,00% |
Ogółem w gminie: | 10 558 | 3 560 |
33,72% |
3 559 | 3 145 | 88,37% |
Komitety, które zarejestrowały listy do Rady Powiatu Słupskiego w okręgu wyborczym nr 3
Początek stronyNr listy | Komitet wyborczy | Głosów ważnych oddanych na listę | Liczba* | ||
---|---|---|---|---|---|
Liczba | % głosów ważnych | Kandydatów | Otrzymanych mandatów | ||
4 | Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | 460 |
14,63% |
6 | — |
5 | Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP | 621 |
19,75% |
4 | 1 |
7 | Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej | 246 |
7,82% |
8 | — |
15 | Komitet Wyborczy Wyborców POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE | 855 |
27,19% |
9 | 3 |
16 | Komitet Wyborczy Wyborców Nasz Powiat-Nasz Dom-Lepsza Przyszłość | 524 |
16,66% |
7 | — |
17 | Komitet Wyborczy Wyborców SAMORZĄDNOŚĆ POWIATU SŁUPSKIEGO | 439 |
13,96% |
6 | 1 |
Następujące listy komitetów wyborczych, zgodnie z art.64 la ust.1, tworzą grupy list w celu wspólnego uczestniczenia w podziale mandatów
Grupy list | Głosów ważnych oddanych na grupę | Otrzymanych mandatów* | Udział w podziale mandatów* | ||
---|---|---|---|---|---|
Liczba | % głosów ważnych | ||||
Grupa list nr 5, nr 17 | 1 060 |
33,70% |
2 | Tak | |
5 | Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP | 621 |
19,75% |
1 | Tak |
17 | Komitet Wyborczy Wyborców SAMORZĄDNOŚĆ POWIATU SŁUPSKIEGO | 439 |
13,96% |
1 | Tak |
Kandydaci zarejestrowani do Rady Powiatu Słupskiego w okręgu wyborczym nr 3
Nr listy | Numer na liście | Dane kandydata | Głosów ważnych oddanych na kandydata | Mandat* | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nazwisko i imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania i poparcie | Liczba | % w skali jednostki | |||
4 | 1 | Jaguś Jolanta | 52 | Bruskowo Wielkie | 197 |
6,26% |
|
4 | 2 | Gutowska Krzysztofa Emilia | 33 | Siemianice | 56 |
1,78% |
|
4 | 3 | Sikorska Luisa | 40 | Bruskowo Wielkie | 70 |
2,23% |
|
4 | 4 | Kopeć Bernadeta Krystyna | 34 | Siemianice | 43 |
1,37% |
|
4 | 5 | Jankowski Zdzisław Bogusław | 48 | Siemianice | 94 |
2,99% |
|
5 | 1 | Białas Marcin Zbigniew | 25 | Włynkówko | 268 |
8,52% |
Tak |
5 | 2 | Jankowiak Leszek Władysław | 59 | Redzikowo | 134 |
4,26% |
|
5 | 3 | Oleksińska Anna Bogusława | 32 | Krępa Słupska | 69 |
2,19% |
|
5 | 4 | Matuska Ewa Maria | 46 | Siemianice | 150 |
4,77% |
|
7 | 1 | Michalik Leszek | 46 | Wierzbięcin | 88 |
2,80% |
|
7 | 2 | Lehmann Andrzej | 54 | Motarzyno | 8 |
0,25% |
|
7 | 3 | Ryszkiewicz Zbigniew | 53 | Darżyno | 13 |
0,41% |
|
7 | 4 | Warczechowski Mirosław | 51 | Strzelino | 48 |
1,53% |
|
7 | 5 | Matuska Henryk Adam | 52 | Kępno | 42 |
1,34% |
|
7 | 6 | Szmajda Iwona | 34 | Klęcino | 24 |
0,76% |
|
7 | 7 | Matyjasek Waldemar | 38 | Bydlino | 16 |
0,51% |
|
7 | 8 | Kmiecik Sławomir | 27 | Redzikowo | 7 |
0,22% |
|
15 | 1 | Kołodziejski Zdzisław | 56 | Wieszyno | 548 |
17,42% |
Tak |
15 | 2 | Jank Stanisław | 57 | Dębnica Kaszubska | 40 |
1,27% |
Tak |
15 | 3 | Bejnarowicz Tadeusz | 49 | Dębnica Kaszubska | 6 |
0,19% |
Tak |
15 | 4 | Barłog Jerzy | 71 | Bruskowo Wielkie | 68 |
2,16% |
|
15 | 5 | Kozdroń-Kołacka Teresa Bernadeta | 48 | Budowo | 6 |
0,19% |
|
15 | 6 | Miecznikowski Dariusz Stanisław | 41 | Jezierzyce | 63 |
2,00% |
|
15 | 7 | Papoń Urszula | 49 | Krzemienica | 49 |
1,56% |
|
15 | 8 | Popiel Krystyna | 58 | Siemianice | 64 |
2,03% |
|
15 | 9 | Dańczak Eugeniusz | 49 | Motarzyno | 11 |
0,35% |
|
16 | 1 | Kamiński Zbigniew | 42 | Rogawica | 185 |
5,88% |
|
16 | 2 | Klimczuk Franciszek | 57 | Siemianice | 160 |
5,09% |
|
16 | 3 | Włodarczyk Witold | 54 | Krępa Słupska | 34 |
1,08% |
|
16 | 4 | Petryk Sławomir Wojciech | 32 | Grąsino | 23 |
0,73% |
|
16 | 5 | Kropiński Zdzisław Kazimierz | 62 | Redzikowo | 45 |
1,43% |
|
16 | 6 | Burdeński Zbigniew | 49 | Siemianice | 52 |
1,65% |
|
16 | 7 | Michałowski Wiesław Andrzej | 50 | Dębnica Kaszubska | 25 |
0,79% |
|
17 | 1 | Wiczkowski Zbigniew | 54 | Siemianice | 75 |
2,38% |
|
17 | 2 | Grzybek Tomasz | 38 | Dębnica Kaszubska | 5 |
0,16% |
|
17 | 3 | Perlański Dariusz Władysław | 45 | Jezierzyce | 225 |
7,15% |
|
17 | 4 | Maśliński Sebastian | 37 | Dębnica Kaszubska | 5 |
0,16% |
|
17 | 5 | Powęzka Maria Anna | 41 | Bruskowo Wielkie | 81 |
2,58% |
|
17 | 6 | Stus Ryszard | 53 | Dębnica Kaszubska | 48 |
1,53% |
Tak |