Okręg wyborczy nr 4 - gm. Złotów
Statystyki dla okręgu wyborczego nr 4
Liczba | |||
---|---|---|---|
mandatów | nieobsadzonych mandatów | wybranych radnych | |
5 | 0 | 5 |
Obwody głosowania
Numer obwodu głosowania | Adres | Liczba | Frekwencja | Liczba głosów | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
uprawnionych | kart wydanych | oddanych | ważnych | % głosów ważnych* | |||
Obwód nr 1 | Urząd Gminy w Złotowie, ul.Leśna 7 | 1937 | 617 |
31,85% |
617 | 541 | 87,68% |
Obwód nr 2 | Publiczne Gimnazjum Nr 1 w Radawnicy ul. Złotowska 11b | 1667 | 637 |
38,21% |
636 | 555 | 87,26% |
Obwód nr 3 | Oddział Przedszkolny w Skicu 70 | 978 | 456 |
46,63% |
456 | 373 | 81,80% |
Obwód nr 4 | Publiczne Gimnazjum Nr 2 w Świętej 40 | 1459 | 565 |
38,73% |
565 | 489 | 86,55% |
Obwód nr 5 | Szkoła Podstawowa w Sławianowie 1 | 784 | 360 |
45,92% |
360 | 314 | 87,22% |
Ogółem w gminie: | 6 825 | 2 635 |
38,61% |
2 634 | 2 272 | 86,26% |
Komitety, które zarejestrowały listy do Rady Powiatu Złotowskiego w okręgu wyborczym nr 4
Początek stronyNr listy | Komitet wyborczy | Głosów ważnych oddanych na listę | Liczba* | ||
---|---|---|---|---|---|
Liczba | % głosów ważnych | Kandydatów | Otrzymanych mandatów | ||
4 | Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | 319 |
14,04% |
8 | 2 |
5 | Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP | 420 |
18,49% |
8 | 1 |
6 | Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD+SDPL+PD+UP Lewica i Demokraci | 298 |
13,12% |
7 | 1 |
7 | Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej | 128 |
5,63% |
5 | — |
16 | Komitet Wyborczy Wyborców Porozumienie Lokalne | 105 |
4,62% |
8 | — |
17 | Komitet Wyborczy Stowarzyszenia Wspólnota Powiatowa | 251 |
11,05% |
9 | — |
18 | Komitet Wyborczy Wyborców Samorządowe Porozumienie Ludowo Sportowe | 562 |
24,74% |
10 | 1 |
19 | Komitet Wyborczy Wyborców Katolicki Blok Samorządowy | 189 |
8,32% |
10 | — |
Następujące listy komitetów wyborczych, zgodnie z art.64 la ust.1, tworzą grupy list w celu wspólnego uczestniczenia w podziale mandatów
Grupy list | Głosów ważnych oddanych na grupę | Otrzymanych mandatów* | Udział w podziale mandatów* | ||
---|---|---|---|---|---|
Liczba | % głosów ważnych | ||||
Grupa list nr 4, nr 16, nr 19 | 613 |
26,98% |
2 | Tak | |
4 | Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | 319 |
14,04% |
2 | Tak |
16 | Komitet Wyborczy Wyborców Porozumienie Lokalne | 105 |
4,62% |
— | Nie |
19 | Komitet Wyborczy Wyborców Katolicki Blok Samorządowy | 189 |
8,32% |
— | Nie |
Grupa list nr 6, nr 7, nr 18 | 988 |
43,49% |
2 | Tak | |
6 | Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD+SDPL+PD+UP Lewica i Demokraci | 298 |
13,12% |
1 | Tak |
7 | Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej | 128 |
5,63% |
— | Nie |
18 | Komitet Wyborczy Wyborców Samorządowe Porozumienie Ludowo Sportowe | 562 |
24,74% |
1 | Tak |
Kandydaci zarejestrowani do Rady Powiatu Złotowskiego w okręgu wyborczym nr 4
Nr listy | Numer na liście | Dane kandydata | Głosów ważnych oddanych na kandydata | Mandat* | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nazwisko i imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania i poparcie | Liczba | % w skali jednostki | |||
4 | 1 | Bieluszko Kazimierz | 66 | Lipka | 71 |
3,12% |
Tak |
4 | 2 | Drobkiewicz Eugeniusz Jan | 56 | Stara Wiśniewka | 18 |
0,79% |
|
4 | 3 | Kaaz - Rożeńska Maria Gabriela | 47 | Zakrzewo | 14 |
0,62% |
|
4 | 4 | Grzegorzewski Iwo | 49 | Zakrzewo , popierany przez Unię Polityki Realnej | 5 |
0,22% |
|
4 | 5 | Spychała Józef Bronisław | 58 | Radawnica | 92 |
4,05% |
|
4 | 6 | Pluwak Bernadeta Maria | 49 | Radawnica | 40 |
1,76% |
|
4 | 7 | Brożek Kazimierz | 41 | Nowa Święta | 65 |
2,86% |
|
4 | 8 | Grochowski Kazimierz Zbigniew | 56 | Lipka , popierany przez NSZZ RI "Solidarność" | 14 |
0,62% |
Tak |
5 | 1 | Massel Jerzy | 54 | Zakrzewo | 43 |
1,89% |
Tak |
5 | 2 | Bulawa Jan | 44 | Kleszczyna | 78 |
3,43% |
|
5 | 3 | Kaczmarek Bernard | 49 | Lipka | 9 |
0,40% |
|
5 | 4 | Gabriel Hanna Maria | 48 | Złotów | 97 |
4,27% |
|
5 | 5 | Zagacki Jarosław | 52 | Łąkie | 12 |
0,53% |
|
5 | 6 | Piszczek Marian | 50 | Zakrzewo | 15 |
0,66% |
|
5 | 7 | Wiński Ryszard | 56 | Złotów | 153 |
6,73% |
|
5 | 8 | Kowalska Bożena | 40 | Złotów | 13 |
0,57% |
|
6 | 1 | Kęciński Roman | 60 | Łąkie | 36 |
1,58% |
Tak |
6 | 2 | Ławniczak Andrzej Stanisław | 54 | Zakrzewo | 8 |
0,35% |
|
6 | 3 | Kozicz Elżbieta Irena | 54 | Złotów | 104 |
4,58% |
|
6 | 4 | Klocek Bogdan | 37 | Górzna | 53 |
2,33% |
|
6 | 5 | Redzimska Irena | 56 | Lipka | 2 |
0,09% |
|
6 | 6 | Depta Irena Weronika | 58 | Kamień | 54 |
2,38% |
|
6 | 7 | Górecki Jerzy | 49 | Kujan | 41 |
1,80% |
|
7 | 1 | Cichańska Anita | 29 | Nowy Dwór | 46 |
2,02% |
|
7 | 2 | Ziach Aldona | 30 | Głomsk | 43 |
1,89% |
|
7 | 3 | Manysiak Tadeusz | 46 | Nowy Dwór | 16 |
0,70% |
|
7 | 4 | Niedźwiecki Krzysztof | 45 | Nowy Dwór | 13 |
0,57% |
|
7 | 5 | Manysiak Paweł | 24 | Nowy Dwór | 10 |
0,44% |
|
16 | 1 | Król Jan Paweł | 55 | Międzybłocie | 10 |
0,44% |
|
16 | 2 | Kurant Tadeusz | 50 | Bługowo | 25 |
1,10% |
|
16 | 3 | Bielecki Jacek | 35 | Nowa Święta | 21 |
0,92% |
|
16 | 4 | Jerzyk Kazimierz | 67 | Kleszczyna | 16 |
0,70% |
|
16 | 5 | Książkiewicz Dorota | 23 | Nowe Potulice | 1 |
0,04% |
|
16 | 6 | Bednarczyk Andrzej Mirosław | 35 | Głomsk Poborcze | 1 |
0,04% |
|
16 | 7 | Piechowski Zygmunt | 54 | Święta | 31 |
1,36% |
|
16 | 8 | Frydryszek Łukasz | 22 | Czyżkowo | 0 |
0,00% |
|
17 | 1 | Bukowski Zbigniew Andrzej | 60 | Lipka | 22 |
0,97% |
|
17 | 2 | Piątkowska Iwona | 48 | Józefowo | 39 |
1,72% |
|
17 | 3 | Pietrzyk Krzysztof | 41 | Radawnica | 37 |
1,63% |
|
17 | 4 | Filipkowski Mariusz Stanisław | 39 | Święta | 49 |
2,16% |
|
17 | 5 | Łaziński Andrzej | 55 | Górzna | 21 |
0,92% |
|
17 | 6 | Kuczyński Edmund | 57 | Zakrzewo | 3 |
0,13% |
|
17 | 7 | Purtak Paweł Antoni | 26 | Plecemin | 6 |
0,26% |
|
17 | 8 | Sieg Elżbieta Dorota | 41 | Złotów | 22 |
0,97% |
|
17 | 9 | Jaszczyk Maria | 47 | Nowiny | 52 |
2,29% |
|
18 | 1 | Goławski Ryszard | 47 | Lipka | 43 |
1,89% |
Tak |
18 | 2 | Gwizdała Zdzisław Franciszek | 52 | Nowiny | 82 |
3,61% |
|
18 | 3 | Ruta Grażyna | 49 | Zakrzewo | 4 |
0,18% |
|
18 | 4 | Kępiński Leszek Jan | 53 | Złotów | 140 |
6,16% |
|
18 | 5 | Czarnotta Krzysztof | 46 | Czernice | 6 |
0,26% |
|
18 | 6 | Skrentny Bernard | 52 | Lipka | 6 |
0,26% |
|
18 | 7 | Guhs Marek Stanisław | 49 | Buntowo | 172 |
7,57% |
|
18 | 8 | Suchy Dominik | 56 | Stara Wiśniewka | 6 |
0,26% |
|
18 | 9 | Deja Roman | 38 | Święta | 100 |
4,40% |
|
18 | 10 | Klimek Rafał | 35 | Lipka | 3 |
0,13% |
|
19 | 1 | Mecha Robert | 30 | Krajenka | 17 |
0,75% |
|
19 | 2 | Kempka Maria | 41 | Buntowo | 51 |
2,24% |
|
19 | 3 | Dorsz Zofia | 57 | Kleszczyna | 8 |
0,35% |
|
19 | 4 | Szmelter-Gokiert Katarzyna | 35 | Zakrzewo | 0 |
0,00% |
|
19 | 5 | Radowski Sławomir | 25 | Głomsk Poborcze | 9 |
0,40% |
|
19 | 6 | Skrentna Teresa Wanda | 72 | Złotów | 6 |
0,26% |
|
19 | 7 | Golla Marian | 46 | Skic | 57 |
2,51% |
|
19 | 8 | Wiśniewski Karol | 32 | Święta | 20 |
0,88% |
|
19 | 9 | Kucharski Andrzej | 45 | Łąkie | 2 |
0,09% |
|
19 | 10 | Wrzeszcz Tadeusz | 57 | Zalesie | 19 |
0,84% |