Wyniki głosowania i wyniki wyborów do Rady Gminy Pawłowice
Okręgi wyborcze do Rady Gminy Pawłowice
Początek stronyOkręg wyborczy nr | Liczba | |||
---|---|---|---|---|
mandatów | nieobsadzonych mandatów | wybranych radnych | ||
Okręg wyborczy nr 1 | 4 | 0 | 4 | |
Okręg wyborczy nr 2 | 5 | 0 | 5 | |
Okręg wyborczy nr 3 | 2 | 0 | 2 | |
Okręg wyborczy nr 4 | 2 | 0 | 2 | |
Okręg wyborczy nr 5 | 1 | 0 | 1 | |
Okręg wyborczy nr 6 | 1 | 0 | 1 |
Okręg wyborczy nr | Liczba | Frekwencja | Liczba głosów | Fakt głosowania | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
uprawnionych | kart wydanych | oddanych | ważnych | % głosów ważnych* | |||
Okręg wyborczy nr 1 | 3557 | 1599 |
44,95% |
1599 | 1543 | 96,50% | Tak |
Okręg wyborczy nr 2 | 4662 | 1276 |
27,37% |
1276 | 1250 | 97,96% | Tak |
Okręg wyborczy nr 3 | 1385 | 541 |
39,06% |
541 | 534 | 98,71% | Tak |
Okręg wyborczy nr 4 | 1778 | 649 |
36,50% |
648 | 641 | 98,92% | Tak |
Okręg wyborczy nr 5 | 0 | — | — | — | — | — | Bez głosowania |
Okręg wyborczy nr 6 | 805 | 339 |
42,11% |
339 | 325 | 95,87% | Tak |
Suma: | 12 187 | 4 404 | 36,14% | 4 403 | 4 293 | 97,50% |
Kandydaci zarejestrowani do Rady Gminy Pawłowice
Początek stronyNr listy | Nr na liście | Okręg wyborczy nr | Nazwisko i imiona | Komitet zgłaszający | Okręg wyborczy nr | Głosów ważnych oddanych na kandydata | % głosów ważnych* | Mandat |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4 | 1 | 1 | Pisarek Aureliusz Józef | Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | 1 | 645 |
6,63% |
Tak |
4 | 1 | 2 | Przybyła Józef Jacek | Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | 2 | 307 |
3,15% |
|
4 | 1 | 4 | Czyż Adam | Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | 4 | 164 |
1,68% |
|
4 | 1 | 6 | Uglorz Krzysztof | Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | 6 | 208 |
2,14% |
Tak |
4 | 2 | 1 | Chmielewski Marek Jacek | Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | 1 | 211 |
2,17% |
|
4 | 3 | 1 | Pisarek Stanisław | Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | 1 | 421 |
4,33% |
|
4 | 4 | 1 | Walczak Adam | Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | 1 | 312 |
3,21% |
|
6 | 1 | 2 | Mokwa Jan | Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD+SDPL+PD+UP Lewica i Demokraci | 2 | 202 |
2,08% |
|
6 | 2 | 2 | Zieliński Lech Andrzej | Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD+SDPL+PD+UP Lewica i Demokraci | 2 | 91 |
0,93% |
|
27 | 1 | 1 | Dziendziel Franciszek Alojzy | Komitet Wyborczy Wyborców "Samorządni dla Gminy Pawłowice" | 1 | 895 |
9,19% |
Tak |
27 | 1 | 2 | Drobek Piotr | Komitet Wyborczy Wyborców "Samorządni dla Gminy Pawłowice" | 2 | 347 |
3,56% |
Tak |
27 | 1 | 3 | Klimosz Genowefa Olga | Komitet Wyborczy Wyborców "Samorządni dla Gminy Pawłowice" | 3 | 281 |
2,89% |
Tak |
27 | 1 | 4 | Kiełkowski Bronisław | Komitet Wyborczy Wyborców "Samorządni dla Gminy Pawłowice" | 4 | 331 |
3,40% |
Tak |
27 | 1 | 5 | Szymura Krzysztof | Komitet Wyborczy Wyborców "Samorządni dla Gminy Pawłowice" | 5 | — | Tak (Wybrany bez głosowania) | |
27 | 1 | 6 | Olbrich Jan Waldemar | Komitet Wyborczy Wyborców "Samorządni dla Gminy Pawłowice" | 6 | 117 |
1,20% |
|
27 | 2 | 1 | Krosny Alojzy Wincenty | Komitet Wyborczy Wyborców "Samorządni dla Gminy Pawłowice" | 1 | 610 |
6,27% |
Tak |
27 | 2 | 2 | Dusza Zbigniew Stanisław | Komitet Wyborczy Wyborców "Samorządni dla Gminy Pawłowice" | 2 | 525 |
5,39% |
Tak |
27 | 2 | 3 | Skórzański Bogusław | Komitet Wyborczy Wyborców "Samorządni dla Gminy Pawłowice" | 3 | 219 |
2,25% |
Tak |
27 | 2 | 4 | Herok Franciszek Józef | Komitet Wyborczy Wyborców "Samorządni dla Gminy Pawłowice" | 4 | 227 |
2,33% |
|
27 | 3 | 1 | Oracz Bolesław | Komitet Wyborczy Wyborców "Samorządni dla Gminy Pawłowice" | 1 | 875 |
8,99% |
Tak |
27 | 3 | 2 | Nowak Eligiusz | Komitet Wyborczy Wyborców "Samorządni dla Gminy Pawłowice" | 2 | 264 |
2,71% |
|
27 | 4 | 1 | Pisarek Tadeusz | Komitet Wyborczy Wyborców "Samorządni dla Gminy Pawłowice" | 1 | 528 |
5,42% |
|
27 | 4 | 2 | Szymura Aleksander Mariusz | Komitet Wyborczy Wyborców "Samorządni dla Gminy Pawłowice" | 2 | 436 |
4,48% |
Tak |
27 | 5 | 2 | Tyszko Andrzej Marek | Komitet Wyborczy Wyborców "Samorządni dla Gminy Pawłowice" | 2 | 477 |
4,90% |
Tak |
28 | 1 | 2 | Maliszewski Mirosław | Komitet Wyborczy Wyborców MIROSŁAWA MALISZEWSKIEGO | 2 | 182 |
1,87% |
|
29 | 1 | 2 | Lenik Danuta Helena | Komitet Wyborczy Wyborców DANUTY LENIK | 2 | 340 |
3,49% |
Tak |
30 | 1 | 4 | Cepiel Jerzy Leszek | Komitet Wyborczy Wyborców Jerzego Cepiel | 4 | 329 |
3,38% |
Tak |
31 | 1 | 3 | Welchar Jan | Komitet Wyborczy Wyborców Samorządni | 3 | 190 |
1,95% |
Kandydaci wybrani do Rady Gminy Pawłowice
Nr listy | Numer na liście | Okręg wyborczy nr | Dane kandydata | Głosów ważnych oddanych na kandydata | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Nazwisko i imiona | Wiek | Liczba | % (w skali okręgu wyborczego) | |||
4 | 1 | 1 | Pisarek Aureliusz Józef | 47 | 645 |
41,80% |
27 | 1 | 1 | Dziendziel Franciszek Alojzy | 52 | 895 |
58,00% |
27 | 2 | 1 | Krosny Alojzy Wincenty | 60 | 610 |
39,53% |
27 | 3 | 1 | Oracz Bolesław | 49 | 875 |
56,71% |
27 | 1 | 2 | Drobek Piotr | 40 | 347 |
27,76% |
27 | 2 | 2 | Dusza Zbigniew Stanisław | 48 | 525 |
42,00% |
27 | 4 | 2 | Szymura Aleksander Mariusz | 44 | 436 |
34,88% |
27 | 5 | 2 | Tyszko Andrzej Marek | 49 | 477 |
38,16% |
29 | 1 | 2 | Lenik Danuta Helena | 38 | 340 |
27,20% |
27 | 1 | 3 | Klimosz Genowefa Olga | 59 | 281 |
52,62% |
27 | 2 | 3 | Skórzański Bogusław | 55 | 219 |
41,01% |
27 | 1 | 4 | Kiełkowski Bronisław | 65 | 331 |
51,64% |
30 | 1 | 4 | Cepiel Jerzy Leszek | 40 | 329 |
51,33% |
27 | 1 | 5 | Szymura Krzysztof | 56 | — | — |
4 | 1 | 6 | Uglorz Krzysztof | 52 | 208 |
64,00% |