Wyniki głosowania i wyniki wyborów do Rady Miejskiej w Skalbmierzu
Okręgi wyborcze do Rady Miejskiej w Skalbmierzu
Początek stronyOkręg wyborczy nr | Liczba | |||
---|---|---|---|---|
mandatów | nieobsadzonych mandatów | wybranych radnych | ||
Okręg wyborczy nr 1 | 3 | 0 | 3 | |
Okręg wyborczy nr 2 | 1 | 0 | 1 | |
Okręg wyborczy nr 3 | 1 | 0 | 1 | |
Okręg wyborczy nr 4 | 1 | 0 | 1 | |
Okręg wyborczy nr 5 | 1 | 0 | 1 | |
Okręg wyborczy nr 6 | 1 | 0 | 1 | |
Okręg wyborczy nr 7 | 1 | 0 | 1 | |
Okręg wyborczy nr 8 | 1 | 0 | 1 | |
Okręg wyborczy nr 9 | 1 | 0 | 1 | |
Okręg wyborczy nr 10 | 2 | 0 | 2 | |
Okręg wyborczy nr 11 | 2 | 0 | 2 |
Okręg wyborczy nr | Liczba | Frekwencja | Liczba głosów | Fakt głosowania | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
uprawnionych | kart wydanych | oddanych | ważnych | % głosów ważnych* | |||
Okręg wyborczy nr 1 | 1144 | 626 |
54,72% |
626 | 610 | 97,44% | Tak |
Okręg wyborczy nr 2 | 310 | 211 |
68,06% |
211 | 207 | 98,10% | Tak |
Okręg wyborczy nr 3 | 416 | 198 |
47,60% |
198 | 197 | 99,49% | Tak |
Okręg wyborczy nr 4 | 482 | 292 |
60,58% |
292 | 286 | 97,95% | Tak |
Okręg wyborczy nr 5 | 360 | 189 |
52,50% |
189 | 183 | 96,83% | Tak |
Okręg wyborczy nr 6 | 460 | 221 |
48,04% |
220 | 215 | 97,73% | Tak |
Okręg wyborczy nr 7 | 327 | 163 |
49,85% |
163 | 160 | 98,16% | Tak |
Okręg wyborczy nr 8 | 319 | 207 |
64,89% |
207 | 201 | 97,10% | Tak |
Okręg wyborczy nr 9 | 377 | 173 |
45,89% |
173 | 171 | 98,84% | Tak |
Okręg wyborczy nr 10 | 638 | 340 |
53,29% |
340 | 334 | 98,24% | Tak |
Okręg wyborczy nr 11 | 849 | 418 |
49,23% |
418 | 401 | 95,93% | Tak |
Suma: | 5 682 | 3 038 | 53,47% | 3 037 | 2 965 | 97,63% |
Kandydaci zarejestrowani do Rady Miejskiej w Skalbmierzu
Początek stronyNr listy | Nr na liście | Okręg wyborczy nr | Nazwisko i imiona | Komitet zgłaszający | Okręg wyborczy nr | Głosów ważnych oddanych na kandydata | % głosów ważnych* | Mandat |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | 1 | Włosowicz Jerzy | Komitet Wyborczy Polskiego Stronnictwa Ludowego | 1 | 176 |
4,27% |
Tak |
1 | 1 | 2 | Biedra Artur | Komitet Wyborczy Polskiego Stronnictwa Ludowego | 2 | 47 |
1,14% |
|
1 | 1 | 3 | Madej Danuta | Komitet Wyborczy Polskiego Stronnictwa Ludowego | 3 | 67 |
1,63% |
Tak |
1 | 1 | 4 | Postrach Henryk | Komitet Wyborczy Polskiego Stronnictwa Ludowego | 4 | 95 |
2,30% |
|
1 | 1 | 5 | Śliwa Jan | Komitet Wyborczy Polskiego Stronnictwa Ludowego | 5 | 119 |
2,89% |
Tak |
1 | 1 | 6 | Krawiec Wiesław | Komitet Wyborczy Polskiego Stronnictwa Ludowego | 6 | 182 |
4,41% |
Tak |
1 | 1 | 7 | Bączek Andrzej | Komitet Wyborczy Polskiego Stronnictwa Ludowego | 7 | 35 |
0,85% |
|
1 | 1 | 8 | Różycki Robert | Komitet Wyborczy Polskiego Stronnictwa Ludowego | 8 | 106 |
2,57% |
Tak |
1 | 1 | 9 | Wójcik Tadeusz | Komitet Wyborczy Polskiego Stronnictwa Ludowego | 9 | 83 |
2,01% |
Tak |
1 | 1 | 10 | Wajda Grzegorz | Komitet Wyborczy Polskiego Stronnictwa Ludowego | 10 | 115 |
2,79% |
Tak |
1 | 1 | 11 | Bator Zbigniew | Komitet Wyborczy Polskiego Stronnictwa Ludowego | 11 | 215 |
5,21% |
Tak |
1 | 2 | 1 | Sokalski Waldemar | Komitet Wyborczy Polskiego Stronnictwa Ludowego | 1 | 62 |
1,50% |
|
1 | 2 | 10 | Jakubas Zbigniew | Komitet Wyborczy Polskiego Stronnictwa Ludowego | 10 | 76 |
1,84% |
|
1 | 2 | 11 | Wiertek Włodzimierz | Komitet Wyborczy Polskiego Stronnictwa Ludowego | 11 | 190 |
4,61% |
Tak |
1 | 3 | 1 | Fakowski Grzegorz | Komitet Wyborczy Polskiego Stronnictwa Ludowego | 1 | 85 |
2,06% |
|
4 | 1 | 1 | Sikorski Bolesław Karol | Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | 1 | 162 |
3,93% |
Tak |
4 | 1 | 11 | Kłapcia Monika | Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | 11 | 33 |
0,80% |
|
7 | 1 | 1 | Cichacka Halina | Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej | 1 | 75 |
1,82% |
|
7 | 1 | 2 | Grądek Stanisław Marian | Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej | 2 | 123 |
2,98% |
Tak |
7 | 1 | 3 | Walczak Leszek | Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej | 3 | 62 |
1,50% |
|
7 | 1 | 4 | Malara Tadeusz | Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej | 4 | 104 |
2,52% |
Tak |
7 | 1 | 5 | Zmarlak Marek | Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej | 5 | 13 |
0,32% |
|
7 | 1 | 6 | Jajeśniak Dorota Anna | Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej | 6 | 24 |
0,58% |
|
7 | 1 | 7 | Buras Janusz | Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej | 7 | 73 |
1,77% |
Tak |
7 | 1 | 8 | Buda Marek Mirosław | Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej | 8 | 70 |
1,70% |
|
7 | 1 | 9 | Kieljan Mirosław Andrzej | Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej | 9 | 6 |
0,15% |
|
7 | 1 | 10 | Fryc Elżbieta Maria | Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej | 10 | 27 |
0,65% |
|
7 | 1 | 11 | Janiga Adam Robert | Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej | 11 | 28 |
0,68% |
|
7 | 2 | 1 | Bartosik Kazimierz | Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej | 1 | 60 |
1,46% |
|
7 | 2 | 10 | Czernik Marek | Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej | 10 | 46 |
1,12% |
|
7 | 2 | 11 | Widłak Włodzimierz Franciszek | Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej | 11 | 53 |
1,29% |
|
7 | 3 | 1 | Kotyza Tadeusz Adam | Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej | 1 | 194 |
4,71% |
Tak |
17 | 1 | 1 | Gala Marek | Komitet Wyborczy Wyborców TWÓJ SAMORZĄD ZIEMI KAZIMIERSKIEJ | 1 | 146 |
3,54% |
|
17 | 1 | 3 | Majka Józefa Alfreda | Komitet Wyborczy Wyborców TWÓJ SAMORZĄD ZIEMI KAZIMIERSKIEJ | 3 | 25 |
0,61% |
|
17 | 1 | 4 | Karbowniczek Czesław Stanisław | Komitet Wyborczy Wyborców TWÓJ SAMORZĄD ZIEMI KAZIMIERSKIEJ | 4 | 51 |
1,24% |
|
17 | 1 | 5 | Śliwa Stanisław | Komitet Wyborczy Wyborców TWÓJ SAMORZĄD ZIEMI KAZIMIERSKIEJ | 5 | 51 |
1,24% |
|
17 | 1 | 6 | Kowalska Magdalena Barbara | Komitet Wyborczy Wyborców TWÓJ SAMORZĄD ZIEMI KAZIMIERSKIEJ | 6 | 9 |
0,22% |
|
17 | 1 | 7 | Krakowiak Maksymilian | Komitet Wyborczy Wyborców TWÓJ SAMORZĄD ZIEMI KAZIMIERSKIEJ | 7 | 3 |
0,07% |
|
17 | 1 | 9 | Piotrowski Kazimierz Adam | Komitet Wyborczy Wyborców TWÓJ SAMORZĄD ZIEMI KAZIMIERSKIEJ | 9 | 28 |
0,68% |
|
17 | 1 | 10 | Gołpyś Mirosław Janusz | Komitet Wyborczy Wyborców TWÓJ SAMORZĄD ZIEMI KAZIMIERSKIEJ | 10 | 74 |
1,79% |
|
17 | 1 | 11 | Fakowski Tomasz Stanisław | Komitet Wyborczy Wyborców TWÓJ SAMORZĄD ZIEMI KAZIMIERSKIEJ | 11 | 98 |
2,38% |
|
17 | 2 | 1 | Kołączkowski Grzegorz | Komitet Wyborczy Wyborców TWÓJ SAMORZĄD ZIEMI KAZIMIERSKIEJ | 1 | 148 |
3,59% |
|
17 | 2 | 10 | Żylski Józef Henryk | Komitet Wyborczy Wyborców TWÓJ SAMORZĄD ZIEMI KAZIMIERSKIEJ | 10 | 77 |
1,87% |
Tak |
17 | 3 | 1 | Paryż Łukasz Mirosław | Komitet Wyborczy Wyborców TWÓJ SAMORZĄD ZIEMI KAZIMIERSKIEJ | 1 | 130 |
3,15% |
|
18 | 1 | 1 | Mostek Ryszard | Komitet Wyborczy Wyborców ZIEMIA SKALBMIERSKA | 1 | 34 |
0,82% |
|
18 | 1 | 2 | Sobieraj Ireneusz | Komitet Wyborczy Wyborców ZIEMIA SKALBMIERSKA | 2 | 37 |
0,90% |
|
18 | 1 | 3 | Pietrowski Paweł Roman | Komitet Wyborczy Wyborców ZIEMIA SKALBMIERSKA | 3 | 43 |
1,04% |
|
18 | 1 | 4 | Mzyk Jacek | Komitet Wyborczy Wyborców ZIEMIA SKALBMIERSKA | 4 | 36 |
0,87% |
|
18 | 1 | 7 | Derela Krzysztof | Komitet Wyborczy Wyborców ZIEMIA SKALBMIERSKA | 7 | 49 |
1,19% |
|
18 | 1 | 8 | Sady Antoni | Komitet Wyborczy Wyborców ZIEMIA SKALBMIERSKA | 8 | 25 |
0,61% |
|
18 | 1 | 9 | Kuśpiel Henryk | Komitet Wyborczy Wyborców ZIEMIA SKALBMIERSKA | 9 | 54 |
1,31% |
|
18 | 1 | 10 | Chmielewski Witold | Komitet Wyborczy Wyborców ZIEMIA SKALBMIERSKA | 10 | 26 |
0,63% |
|
18 | 2 | 1 | Wójcikiewicz Włodzimierz | Komitet Wyborczy Wyborców ZIEMIA SKALBMIERSKA | 1 | 75 |
1,82% |
|
18 | 3 | 1 | Zyguła Krzysztof | Komitet Wyborczy Wyborców ZIEMIA SKALBMIERSKA | 1 | 98 |
2,38% |
Kandydaci wybrani do Rady Miejskiej w Skalbmierzu
Nr listy | Numer na liście | Okręg wyborczy nr | Dane kandydata | Głosów ważnych oddanych na kandydata | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Nazwisko i imiona | Wiek | Liczba | % (w skali okręgu wyborczego) | |||
1 | 1 | 1 | Włosowicz Jerzy | 44 | 176 |
28,85% |
4 | 1 | 1 | Sikorski Bolesław Karol | 48 | 162 |
26,56% |
7 | 3 | 1 | Kotyza Tadeusz Adam | 63 | 194 |
31,80% |
7 | 1 | 2 | Grądek Stanisław Marian | 54 | 123 |
59,42% |
1 | 1 | 3 | Madej Danuta | 39 | 67 |
34,01% |
7 | 1 | 4 | Malara Tadeusz | 46 | 104 |
36,36% |
1 | 1 | 5 | Śliwa Jan | 56 | 119 |
65,03% |
1 | 1 | 6 | Krawiec Wiesław | 53 | 182 |
84,65% |
7 | 1 | 7 | Buras Janusz | 41 | 73 |
45,62% |
1 | 1 | 8 | Różycki Robert | 33 | 106 |
52,74% |
1 | 1 | 9 | Wójcik Tadeusz | 47 | 83 |
48,54% |
1 | 1 | 10 | Wajda Grzegorz | 46 | 115 |
34,43% |
17 | 2 | 10 | Żylski Józef Henryk | 59 | 77 |
23,05% |
1 | 1 | 11 | Bator Zbigniew | 39 | 215 |
53,62% |
1 | 2 | 11 | Wiertek Włodzimierz | 58 | 190 |
47,38% |