Wyniki głosowania i wyniki wyborów do Rady Gminy Osięciny
Okręgi wyborcze do Rady Gminy Osięciny
Początek stronyOkręg wyborczy nr | Liczba | |||
---|---|---|---|---|
mandatów | nieobsadzonych mandatów | wybranych radnych | ||
Okręg wyborczy nr 1 | 5 | 0 | 5 | |
Okręg wyborczy nr 2 | 1 | 0 | 1 | |
Okręg wyborczy nr 3 | 1 | 0 | 1 | |
Okręg wyborczy nr 4 | 1 | 0 | 1 | |
Okręg wyborczy nr 5 | 1 | 0 | 1 | |
Okręg wyborczy nr 6 | 1 | 0 | 1 | |
Okręg wyborczy nr 7 | 1 | 0 | 1 | |
Okręg wyborczy nr 8 | 1 | 0 | 1 | |
Okręg wyborczy nr 9 | 1 | 0 | 1 | |
Okręg wyborczy nr 10 | 1 | 0 | 1 | |
Okręg wyborczy nr 11 | 1 | 0 | 1 |
Okręg wyborczy nr | Liczba | Frekwencja | Liczba głosów | Fakt głosowania | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
uprawnionych | kart wydanych | oddanych | ważnych | % głosów ważnych* | |||
Okręg wyborczy nr 1 | 2391 | 1391 |
58,18% |
1390 | 1326 | 95,40% | Tak |
Okręg wyborczy nr 2 | 335 | 179 |
53,43% |
179 | 175 | 97,77% | Tak |
Okręg wyborczy nr 3 | 366 | 215 |
58,74% |
215 | 210 | 97,67% | Tak |
Okręg wyborczy nr 4 | 398 | 200 |
50,25% |
199 | 185 | 92,96% | Tak |
Okręg wyborczy nr 5 | 479 | 204 |
42,59% |
203 | 194 | 95,57% | Tak |
Okręg wyborczy nr 6 | 403 | 203 |
50,37% |
203 | 199 | 98,03% | Tak |
Okręg wyborczy nr 7 | 443 | 182 |
41,08% |
182 | 180 | 98,90% | Tak |
Okręg wyborczy nr 8 | 466 | 242 |
51,93% |
242 | 234 | 96,69% | Tak |
Okręg wyborczy nr 9 | 392 | 191 |
48,72% |
191 | 182 | 95,29% | Tak |
Okręg wyborczy nr 10 | 435 | 222 |
51,03% |
221 | 218 | 98,64% | Tak |
Okręg wyborczy nr 11 | 501 | 236 |
47,11% |
236 | 231 | 97,88% | Tak |
Suma: | 6 609 | 3 465 | 52,43% | 3 461 | 3 334 | 96,33% |
Kandydaci zarejestrowani do Rady Gminy Osięciny
Początek stronyNr listy | Nr na liście | Okręg wyborczy nr | Nazwisko i imiona | Komitet zgłaszający | Okręg wyborczy nr | Głosów ważnych oddanych na kandydata | % głosów ważnych* | Mandat |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | 1 | Staniszewski Sławomir Franciszek | Komitet Wyborczy Polskiego Stronnictwa Ludowego | 1 | 407 |
6,60% |
Tak |
1 | 1 | 4 | Brzeziński Zbigniew | Komitet Wyborczy Polskiego Stronnictwa Ludowego | 4 | 41 |
0,67% |
|
1 | 1 | 6 | Danielewski Piotr | Komitet Wyborczy Polskiego Stronnictwa Ludowego | 6 | 41 |
0,67% |
|
1 | 1 | 7 | Grzegórska Krystyna Barbara | Komitet Wyborczy Polskiego Stronnictwa Ludowego | 7 | 94 |
1,52% |
Tak |
1 | 1 | 9 | Wasilewska Agnieszka | Komitet Wyborczy Polskiego Stronnictwa Ludowego | 9 | 10 |
0,16% |
|
1 | 1 | 10 | Oźmina Marcin Jan | Komitet Wyborczy Polskiego Stronnictwa Ludowego | 10 | 58 |
0,94% |
|
1 | 1 | 11 | Kośmider Robert Rafał | Komitet Wyborczy Polskiego Stronnictwa Ludowego | 11 | 37 |
0,60% |
|
1 | 2 | 1 | Rolewski Janusz | Komitet Wyborczy Polskiego Stronnictwa Ludowego | 1 | 310 |
5,03% |
Tak |
1 | 3 | 1 | Lewandowski Piotr Wojciech | Komitet Wyborczy Polskiego Stronnictwa Ludowego | 1 | 275 |
4,46% |
|
1 | 4 | 1 | Kacprzak Danuta Helena | Komitet Wyborczy Polskiego Stronnictwa Ludowego | 1 | 70 |
1,14% |
|
1 | 5 | 1 | Kwiatkowski Paweł Wojciech | Komitet Wyborczy Polskiego Stronnictwa Ludowego | 1 | 54 |
0,88% |
|
7 | 1 | 1 | Kozłowska Barbara | Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej | 1 | 66 |
1,07% |
|
7 | 1 | 2 | Kurant Edward | Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej | 2 | 49 |
0,79% |
|
7 | 1 | 3 | Matuszewski Andrzej | Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej | 3 | 47 |
0,76% |
|
7 | 1 | 4 | Zielińska-Lewandowska Małgorzata | Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej | 4 | 23 |
0,37% |
|
7 | 1 | 5 | Lewandowski Andrzej | Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej | 5 | 104 |
1,69% |
Tak |
7 | 1 | 6 | Lewandowski Adam | Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej | 6 | 50 |
0,81% |
|
7 | 1 | 8 | Lipiński Zenon | Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej | 8 | 71 |
1,15% |
|
7 | 1 | 9 | Szmidt Jerzy | Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej | 9 | 71 |
1,15% |
|
7 | 2 | 1 | Opłat Bożena | Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej | 1 | 157 |
2,55% |
|
7 | 3 | 1 | Łukomski Piotr Ireneusz | Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej | 1 | 116 |
1,88% |
|
7 | 4 | 1 | Ochocińska Urszula | Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej | 1 | 138 |
2,24% |
|
7 | 5 | 1 | Puszkiewicz Emilian | Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej | 1 | 46 |
0,75% |
|
17 | 1 | 1 | Chenc Roman | Komitet Wyborczy Wyborców POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE Osięciny | 1 | 213 |
3,46% |
|
17 | 1 | 2 | Mierzejewski Stefan | Komitet Wyborczy Wyborców POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE Osięciny | 2 | 96 |
1,56% |
Tak |
17 | 1 | 3 | Błaszczyk Ryszard | Komitet Wyborczy Wyborców POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE Osięciny | 3 | 147 |
2,38% |
Tak |
17 | 1 | 4 | Grzegórski Jacek | Komitet Wyborczy Wyborców POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE Osięciny | 4 | 121 |
1,96% |
Tak |
17 | 1 | 6 | Sobczyński Stanisław | Komitet Wyborczy Wyborców POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE Osięciny | 6 | 21 |
0,34% |
|
17 | 1 | 7 | Aleksandrzak Tadeusz | Komitet Wyborczy Wyborców POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE Osięciny | 7 | 50 |
0,81% |
|
17 | 1 | 8 | Sołtysiak Edward | Komitet Wyborczy Wyborców POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE Osięciny | 8 | 106 |
1,72% |
Tak |
17 | 1 | 9 | Olczak Wiesław | Komitet Wyborczy Wyborców POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE Osięciny | 9 | 86 |
1,40% |
Tak |
17 | 1 | 10 | Błaszczyk Jerzy | Komitet Wyborczy Wyborców POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE Osięciny | 10 | 95 |
1,54% |
Tak |
17 | 1 | 11 | Koziński Mieczysław | Komitet Wyborczy Wyborców POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE Osięciny | 11 | 122 |
1,98% |
Tak |
17 | 2 | 1 | Cybertowicz Jan | Komitet Wyborczy Wyborców POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE Osięciny | 1 | 223 |
3,62% |
|
17 | 3 | 1 | Cybulski Piotr | Komitet Wyborczy Wyborców POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE Osięciny | 1 | 297 |
4,82% |
Tak |
17 | 4 | 1 | Trzeciak Antoni | Komitet Wyborczy Wyborców POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE Osięciny | 1 | 233 |
3,78% |
|
18 | 1 | 1 | Dziubich Przemysław Roman | Komitet Wyborczy Wyborców Porozumienie Samorządowe | 1 | 72 |
1,17% |
|
18 | 1 | 2 | Wojtasik Roman Stanisław | Komitet Wyborczy Wyborców Porozumienie Samorządowe | 2 | 30 |
0,49% |
|
18 | 1 | 3 | Grzegórska Beata | Komitet Wyborczy Wyborców Porozumienie Samorządowe | 3 | 16 |
0,26% |
|
18 | 1 | 5 | Bykowski Jerzy | Komitet Wyborczy Wyborców Porozumienie Samorządowe | 5 | 90 |
1,46% |
|
18 | 1 | 6 | Chełminiak Andrzej Czesław | Komitet Wyborczy Wyborców Porozumienie Samorządowe | 6 | 87 |
1,41% |
Tak |
18 | 1 | 7 | Staszyński Zbigniew Józef | Komitet Wyborczy Wyborców Porozumienie Samorządowe | 7 | 27 |
0,44% |
|
18 | 1 | 8 | Wiśniewski Waldemar Józef | Komitet Wyborczy Wyborców Porozumienie Samorządowe | 8 | 20 |
0,32% |
|
18 | 1 | 9 | Walczak Roman | Komitet Wyborczy Wyborców Porozumienie Samorządowe | 9 | 15 |
0,24% |
|
18 | 1 | 10 | Nowak Grzegorz | Komitet Wyborczy Wyborców Porozumienie Samorządowe | 10 | 19 |
0,31% |
|
18 | 1 | 11 | Wódecki Jerzy | Komitet Wyborczy Wyborców Porozumienie Samorządowe | 11 | 72 |
1,17% |
|
18 | 2 | 1 | Matusiak Rafał Piotr | Komitet Wyborczy Wyborców Porozumienie Samorządowe | 1 | 201 |
3,26% |
|
18 | 3 | 1 | Guźlewski Paweł Piotr | Komitet Wyborczy Wyborców Porozumienie Samorządowe | 1 | 82 |
1,33% |
|
18 | 4 | 1 | Kuś Wiesław | Komitet Wyborczy Wyborców Porozumienie Samorządowe | 1 | 122 |
1,98% |
|
18 | 5 | 1 | Marchwińska Anna | Komitet Wyborczy Wyborców Porozumienie Samorządowe | 1 | 82 |
1,33% |
|
19 | 1 | 7 | Woźniak Tomasz Dariusz | Komitet Wyborczy Wyborców "KUJAWY" | 7 | 9 |
0,15% |
|
19 | 1 | 8 | Tuszyński Krzysztof | Komitet Wyborczy Wyborców "KUJAWY" | 8 | 37 |
0,60% |
|
20 | 1 | 1 | Muszyńska Regina | Komitet Wyborczy Wyborców "PRAWORZĄDNOŚĆ" | 1 | 264 |
4,28% |
|
21 | 1 | 1 | Paliwoda Zenon | Komitet Wyborczy Wyborców "Samorząd" | 1 | 446 |
7,24% |
Tak |
21 | 2 | 1 | Patyk Jerzy | Komitet Wyborczy Wyborców "Samorząd" | 1 | 282 |
4,57% |
Tak |
22 | 1 | 10 | Beciński Adam | Komitet Wyborczy Wyborców JEDNOŚĆ WSI | 10 | 46 |
0,75% |
Kandydaci wybrani do Rady Gminy Osięciny
Nr listy | Numer na liście | Okręg wyborczy nr | Dane kandydata | Głosów ważnych oddanych na kandydata | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Nazwisko i imiona | Wiek | Liczba | % (w skali okręgu wyborczego) | |||
1 | 1 | 1 | Staniszewski Sławomir Franciszek | 36 | 407 |
30,69% |
1 | 2 | 1 | Rolewski Janusz | 56 | 310 |
23,38% |
17 | 3 | 1 | Cybulski Piotr | 49 | 297 |
22,40% |
21 | 1 | 1 | Paliwoda Zenon | 53 | 446 |
33,63% |
21 | 2 | 1 | Patyk Jerzy | 47 | 282 |
21,27% |
17 | 1 | 2 | Mierzejewski Stefan | 66 | 96 |
54,86% |
17 | 1 | 3 | Błaszczyk Ryszard | 52 | 147 |
70,00% |
17 | 1 | 4 | Grzegórski Jacek | 51 | 121 |
65,41% |
7 | 1 | 5 | Lewandowski Andrzej | 26 | 104 |
53,61% |
18 | 1 | 6 | Chełminiak Andrzej Czesław | 46 | 87 |
43,72% |
1 | 1 | 7 | Grzegórska Krystyna Barbara | 60 | 94 |
52,22% |
17 | 1 | 8 | Sołtysiak Edward | 55 | 106 |
45,30% |
17 | 1 | 9 | Olczak Wiesław | 57 | 86 |
47,25% |
17 | 1 | 10 | Błaszczyk Jerzy | 54 | 95 |
43,58% |
17 | 1 | 11 | Koziński Mieczysław | 44 | 122 |
52,81% |