Rada Miejska w Elblągu - Okręg wyborczy nr 1
|
|
Okręg wyborczy |
Okręg wyborczy nr 1 |
Nazwa rady |
Rada Miejska w Elblągu |
Liczba mandatów |
5 |
Liczba komitetów, które zarejestrowały listy |
6 |
Liczba kandydatów ze wszystkich list |
57 |
Liczba zarejestrowanych list kandydatów |
6 |
Liczba unieważnionych list kandydatów |
0 |
Kandydaci
Lista nr 4 - Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
Początek strony
Nr na liście |
Nazwisko i imiona |
Wiek |
Miejsce zamieszkania i poparcie |
1 |
Tomczyński Andrzej
|
55 |
Elbląg
|
2 |
Traks Rafał
|
22 |
Elbląg
|
3 |
Jasiński Marian
|
59 |
Elbląg
|
4 |
Antkiewicz Iwona
|
41 |
Elbląg
|
5 |
Sałata Halina Maria
|
58 |
Elbląg
|
6 |
Jaworski Janusz Piotr
|
45 |
Elbląg
|
7 |
Milewski Tomasz Grzegorz
|
39 |
Elbląg
|
8 |
Gąsiorowska Barbara
|
53 |
Elbląg
|
9 |
Diżak Lidia Teresa
|
58 |
Elbląg
|
10 |
Zieliński Piotr
|
38 |
Elbląg
|
Lista nr 5 - Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
Początek strony
Nr na liście |
Nazwisko i imiona |
Wiek |
Miejsce zamieszkania i poparcie |
1 |
Gelert Elżbieta Kazimiera
|
51 |
Elbląg
|
2 |
Mateusiak Bartosz Maciej
|
25 |
Elbląg
|
3 |
Pączkowski Jan Jacek
|
47 |
Elbląg
|
4 |
Grzelak Agnieszka Julita
|
33 |
Elbląg
|
5 |
Ignatowicz Dariusz Marek
|
32 |
Elbląg
|
6 |
Serdyńska Jolanta
|
56 |
Elbląg
|
7 |
Strzelec Małgorzata
|
30 |
Elbląg
|
8 |
Piotrowska Adrianna Joanna
|
32 |
Elbląg
|
9 |
Paczkowski Wojciech Marian
|
44 |
Elbląg
|
10 |
Pawlak Wojciech Andrzej
|
55 |
Elbląg
|
Lista nr 6 - Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD+SDPL+PD+UP Lewica i Demokraci
Początek strony
Nr na liście |
Nazwisko i imiona |
Wiek |
Miejsce zamieszkania i poparcie |
1 |
Dziewiałtowski-Gintowt Juliusz
|
65 |
Elbląg
|
2 |
Piotrowska Czesława Krystyna
|
55 |
Elbląg
|
3 |
Mikulski Tadeusz Henryk
|
57 |
Elbląg
|
4 |
Witkowski Jan
|
69 |
Elbląg
|
5 |
Peters Marian
|
59 |
Elbląg
|
6 |
Iwańczuk Leszek
|
46 |
Elbląg
|
7 |
Marusa Przemysław
|
29 |
Elbląg
|
8 |
Tchorowska Danuta Elżbieta
|
58 |
Elbląg
|
9 |
Szatkowska Alina
|
56 |
Elbląg
|
10 |
Kowalski Kazimierz
|
51 |
Elbląg
|
Lista nr 17 - Komitet Wyborczy Wyborców WSPÓLNY ELBLĄG
Początek strony
Nr na liście |
Nazwisko i imiona |
Wiek |
Miejsce zamieszkania i poparcie |
1 |
Alfut Barbara Maria
|
51 |
Elbląg
|
2 |
Rycke Roman Antoni
|
67 |
Elbląg
|
3 |
Zaborowski Bogdan
|
45 |
Elbląg
|
4 |
Urbański Dariusz Cezary
|
35 |
Elbląg
|
5 |
Dąbrowski Jerzy Franciszek
|
65 |
Elbląg
|
6 |
Zambrzycki Jerzy Maurycy
|
60 |
Elbląg
|
7 |
Małaszewska Iwona Wioletta
|
33 |
Elbląg
|
8 |
Przeworska Ewelina
|
19 |
Elbląg
|
9 |
Prusiecki Konrad
|
64 |
Elbląg
|
10 |
Hałun Helena
|
72 |
Elbląg
|
Lista nr 18 - Komitet Wyborczy STOWARZYSZENIA "DOBRY SAMORZĄD"
Początek strony
Nr na liście |
Nazwisko i imiona |
Wiek |
Miejsce zamieszkania i poparcie |
1 |
Wróblewski Witold Marek
|
47 |
Elbląg
|
2 |
Kućmański Rafał Robert
|
27 |
Elbląg
|
3 |
Orłowska-Budo Urszula Halina
|
48 |
Elbląg
|
4 |
Postek Rafał Cezary
|
32 |
Elbląg
|
5 |
Jagodziński Marek Franciszek
|
53 |
Elbląg
|
6 |
Jezierski Marcin
|
32 |
Elbląg
|
7 |
Krajnik Ewa Maria
|
54 |
Elbląg
|
Lista nr 19 - Komitet Wyborczy STOWARZYSZENIE ROZWÓJ I PRACA PRZYSZŁOŚCIĄ SAMORZĄDU
Początek strony
Nr na liście |
Nazwisko i imiona |
Wiek |
Miejsce zamieszkania i poparcie |
1 |
Wiśniewski Wiesław Tadeusz
|
50 |
Elbląg
|
2 |
Malinowski Andrzej Tadeusz
|
58 |
Elbląg
|
3 |
Zemke Ryszard
|
60 |
Elbląg
|
4 |
Wróbel Marzena Jolanta
|
38 |
Elbląg
|
5 |
Engler Wioleta
|
32 |
Elbląg
|
6 |
Pąsik Zbigniew
|
56 |
Elbląg
|
7 |
Stankiewicz Edmund
|
57 |
Elbląg
|
8 |
Ostrowski Zbigniew Jan
|
47 |
Elbląg
|
9 |
Sałacka Anna Maria
|
36 |
Elbląg
|
10 |
Krygier Danuta Janina
|
57 |
Elbląg
|
Granice okręgu wyborczego
Początek strony
ALEJA ODRODZENIA, ARMII LUDOWEJ, BROWARNA od 27 do 94, BRZESKA, PUŁKOWNIKA STANISŁAWA DĄBKA od 37 do 111 (nieparzyste), DZIAŁDOWSKA, ELEKTRYCZNA, GRAŻYNY, HELSKA, MACIEJA KALENKIEWICZA, MARCINA KASPRZAKA, KRAKUSA, KS. ANDRZEJA KLIMUSZKI, LUBRANIECKA, ŁUBINOWA, JANA MATEJKI, MAZURSKA,OBROŃCOW POKOJU, STEFANA OKRZEI, LEOPOLDA OKULICKIEGO, PIŁAWSKA, PŁOCKA, PODGÓRNA, POKORNA, POPRZECZNA, PORTOWA, PSZENICZNA, TADEUSZA RECHNIEWSKIEGO, ROBOTNICZA od 142 do końca (parzyste), ROBOTNICZA od 107 do końca (nieparzyste), RODZINY NALAZKÓW, RYPIŃSKA, RZEPAKOWA, SŁONECZNIKOWA, STEFANA BATOREGO, SZARYCH SZEREGÓW, TOPOLOWA, WIEJSKA, ŻYTNIA