Rada Miejska w Nowogardzie - Okręg wyborczy nr 3
Okręg wyborczy | Okręg wyborczy nr 3 |
Nazwa rady | Rada Miejska w Nowogardzie |
Liczba mandatów | 7 |
Liczba komitetów, które zarejestrowały listy | 6 |
Liczba kandydatów ze wszystkich list | 58 |
Liczba zarejestrowanych list kandydatów | 6 |
Liczba unieważnionych list kandydatów | 0 |
Kandydaci
Lista nr 1 - Komitet Wyborczy Polskiego Stronnictwa Ludowego
Początek stronyNr na liście | Nazwisko i imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania i poparcie |
---|---|---|---|
1 | Laskowski Mieczysław | 58 | Olchowo |
2 | Krystkiewicz Marek | 49 | Dąbrowa |
3 | Ujazda Janina Regina | 61 | Jarchlino |
4 | Fedeńczak Jan | 43 | Żabowo |
5 | Szmyt Elżbieta Waleria | 37 | Wierzbięcin |
6 | Kubicki Jerzy | 48 | Karsk |
7 | Kolanek Marian Adam | 53 | Błotno |
8 | Bociarski Michał Jan | 28 | Nowogard |
9 | Kłys Rafał Leszek | 30 | Wyszomierz |
10 | Majchrzak Wojciech | 23 | Strzelewo |
11 | Modrzejewska Jolanta | 44 | Ostrzyca |
12 | Paś Jan | 56 | Orzechowo |
13 | Orpel Adam | 49 | Wołowiec |
14 | Żurek Weronika | 62 | Osowo |
Lista nr 4 - Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
Początek stronyNr na liście | Nazwisko i imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania i poparcie |
---|---|---|---|
1 | Bąk Kazimierz Stanisław | 52 | Krasnołęka |
2 | Korneluk Eugeniusz Paweł | 53 | Glicko |
3 | Gibki Edward | 54 | Żabówko |
4 | Rosa Jan | 51 | Strzelewo |
5 | Ułanowski Edward Kazimierz | 56 | Boguszyce |
Lista nr 5 - Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
Początek stronyNr na liście | Nazwisko i imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania i poparcie |
---|---|---|---|
1 | Stasiewicz Irena | 45 | Glicko |
2 | Grzęda Zenon Józef | 54 | Nowogard |
3 | Kodzik Bartosz Paweł | 25 | Wierzbięcin |
4 | Owczarek Joanna Kazimiera | 33 | Ogorzele |
5 | Syfert Sebastian Janusz | 33 | Nowogard |
6 | Jędrysek Katarzyna | 19 | Nowogard |
7 | Kukiełka Piotr | 36 | Nowogard |
8 | Ogiewa Karolina | 19 | Glicko |
9 | Jeż Marian | 51 | Osowo |
Lista nr 6 - Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD+SDPL+PD+UP Lewica i Demokraci
Początek stronyNr na liście | Nazwisko i imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania i poparcie |
---|---|---|---|
1 | Mularczyk Jan | 47 | Wierzbięcin |
2 | Saniuk Roman Mieczysław | 48 | Strzelewo |
3 | Rompel Piotr | 22 | Dąbrowa |
4 | Soroka-Banasiak Magdalena Aleksandra | 34 | Orzechowo |
5 | Goc Łucja Józefa | 37 | Nowogard |
6 | Łuczak Stanisław | 36 | Nowogard |
Lista nr 7 - Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej
Początek stronyNr na liście | Nazwisko i imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania i poparcie |
---|---|---|---|
1 | Szkołuda Anna | 47 | Osowo |
2 | Kulesza Wiesława | 61 | Nowogard |
3 | Sawicki Bogusław | 47 | Olchowo |
4 | Litwin Zbigniew Jan | 47 | Miętno |
5 | Pabisiak Andrzej Józef | 44 | Żabowo |
6 | Forgiel Agnieszka Ewa | 36 | Błotno |
7 | Sobczak Aneta | 36 | Boguszyce |
8 | Dziedzic Włodzimierz | 56 | Słajsino |
9 | Jarża Grzegorz Marek | 54 | Wołowiec |
10 | Synowiec Cezary | 27 | Orzechowo |
Lista nr 15 - Komitet Wyborczy Wyborców Nowogardzkie Forum Samorządowe
Początek stronyNr na liście | Nazwisko i imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania i poparcie |
---|---|---|---|
1 | Wysoszyńska Krystyna | 74 | Wierzbięcin |
2 | Heiser Marek | 35 | Nowogard |
3 | Jerzykowski Krzysztof | 44 | Sikorki |
4 | Polewiak Czesław Kazimierz | 62 | Olchowo |
5 | Gawrysiak Ilona | 42 | Dąbrowa |
6 | Czyżak Irena | 45 | Nowogard |
7 | Emche Józef Kazimierz | 53 | Długołęka |
8 | Jankowski Jacek | 32 | Długołęka |
9 | Kret Alicja Ewa | 39 | Glicko |
10 | Litwin Tomasz Krzysztof | 19 | Miętno |
11 | Paczkowska Katarzyna Ewa | 29 | Czermnica |
12 | Pluta Marian Andrzej | 47 | Trzechel |
13 | Tomala Antoni | 49 | Wojcieszyn |
14 | Żagoń Danuta Janina | 44 | Strzelewo |