Rada Powiatu w Rykach - Okręg wyborczy nr 1
Okręg wyborczy | Okręg wyborczy nr 1 |
Nazwa rady | Rada Powiatu w Rykach |
Liczba mandatów | 6 |
Liczba komitetów, które zarejestrowały listy | 9 |
Liczba kandydatów ze wszystkich list | 73 |
Liczba zarejestrowanych list kandydatów | 9 |
Liczba unieważnionych list kandydatów | 0 |
Kandydaci
Lista nr 4 - Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
Początek stronyNr na liście | Nazwisko i imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania i poparcie |
---|---|---|---|
1 | Szczepaniak Silvetta Barbara | 46 | Dęblin |
2 | Kusz Jacek Mariusz | 25 | Dęblin |
3 | Rodak Zenon | 51 | Dęblin |
4 | Netkowska Jolanta Maria | 49 | Dęblin |
5 | Rak Iwona Maria | 43 | Dęblin |
6 | Nasierowski Mariusz Andrzej | 32 | Dęblin |
7 | Alicka Katarzyna | 30 | Dęblin |
8 | Warda Krzysztof | 33 | Dęblin |
9 | Lisiecki Rafał Arkadiusz | 30 | Dęblin |
10 | Sikora Michał Robert | 25 | Dęblin |
11 | Wojdat Robert Dariusz | 42 | Dęblin |
Lista nr 5 - Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
Początek stronyNr na liście | Nazwisko i imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania i poparcie |
---|---|---|---|
1 | Jabłoński Adam Piotr | 23 | Dęblin |
2 | Borowski Adolf Kazimierz | 70 | Dęblin |
3 | Kuty Adam Bogdan | 58 | Dęblin |
4 | Rudnicki Krzysztof Marek | 46 | Dęblin |
Lista nr 6 - Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD+SDPL+PD+UP Lewica i Demokraci
Początek stronyNr na liście | Nazwisko i imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania i poparcie |
---|---|---|---|
1 | Jakubik Waldemar | 54 | Dęblin |
2 | Sołopa Władysław Józef | 59 | Dęblin |
3 | Powroźnik Wiesław | 57 | Dęblin |
4 | Pielacha Anna | 55 | Dęblin |
5 | Grzegorzewski Zbigniew | 55 | Dęblin |
6 | Wróbel Danuta Maria | 59 | Dęblin |
7 | Amarowicz Roman Mieczysław | 51 | Dęblin |
8 | Bernat Ryszard Andrzej | 56 | Dęblin |
9 | Tajer Mirosław Klemens | 52 | Dęblin |
10 | Falkiewicz Jolanta Weronika | 48 | Dęblin |
11 | Szkoda Jacek Jan | 34 | Dęblin |
Lista nr 7 - Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej
Początek stronyNr na liście | Nazwisko i imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania i poparcie |
---|---|---|---|
1 | Uznański Krzysztof Tadeusz | 44 | Dęblin |
2 | Błachnio Andrzej | 57 | Dęblin |
3 | Guba Barbara Teresa | 58 | Dęblin |
4 | Krukar Wacław | 60 | Dęblin |
5 | Soska Mieczysław | 46 | Dęblin |
6 | Bondel Dariusz | 36 | Dęblin |
7 | Magdowski Arkadiusz | 43 | Dęblin |
Lista nr 15 - Komitet Wyborczy Wyborców "EMERYCI" w DĘBLINIE
Początek stronyNr na liście | Nazwisko i imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania i poparcie |
---|---|---|---|
1 | Prządka Jan Szymon | 68 | Dęblin |
2 | Mikusek Stanisław | 72 | Dęblin |
3 | Filiks-Tomiczek Leokadia | 63 | Dęblin |
Lista nr 16 - Komitet Wyborczy Wyborców "RAZEM DLA DĘBLINA"
Początek stronyNr na liście | Nazwisko i imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania i poparcie |
---|---|---|---|
1 | Włodarczyk Stanisław | 46 | Dęblin |
2 | Bytniewski Roman Dariusz | 42 | Dęblin |
3 | Dzwonek Waldemar Bernard | 62 | Dęblin |
4 | Fałdyga Danuta Teresa | 67 | Dęblin |
5 | Frącek Andrzej Mirosław | 48 | Dęblin |
6 | Kozicki Janusz Henryk | 49 | Dęblin |
7 | Matysek Czesław Jan | 56 | Dęblin |
8 | Maziarek Grażyna Małgorzata | 47 | Dęblin |
9 | Osiński Krzysztof Adam | 49 | Dęblin |
10 | Pietruszewski Mariusz | 38 | Dęblin |
11 | Sadura Jadwiga Anna | 53 | Dęblin |
12 | Wilk Teresa Ewa | 57 | Dęblin |
Lista nr 17 - Komitet Wyborczy Wyborców Dęblińskie Forum Samorządowe- Nasze Miasto
Początek stronyNr na liście | Nazwisko i imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania i poparcie |
---|---|---|---|
1 | Cenkiel Dariusz Wojciech | 44 | Dęblin |
2 | Famulak Leon | 55 | Dęblin |
3 | Gadula Barbara | 65 | Dęblin |
4 | Jurny Grażyna | 48 | Dęblin |
5 | Mazurek Zofia Teresa | 58 | Dęblin |
6 | Ojrzyński Sławomir Witold | 45 | Dęblin |
7 | Rayski Jacek Adam | 40 | Dęblin |
8 | Rudnicki Janusz Andrzej | 55 | Dęblin |
9 | Rybik Dariusz Andrzej | 41 | Dęblin |
10 | Skolimowska Hanna | 54 | Dęblin |
11 | Stasiak Barbara Elżbieta | 44 | Dęblin |
12 | Zwierzchowska Alicja Irena | 48 | Dęblin |
Lista nr 18 - Komitet Wyborczy Wyborców "Człowiek Gospodarka Rozwój"
Początek stronyNr na liście | Nazwisko i imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania i poparcie |
---|---|---|---|
1 | Nowak Włodzimierz | 51 | Dęblin |
2 | Majewski Józef Konstanty | 60 | Dęblin |
3 | Grula Zofia Hanna | 46 | Dęblin |
4 | Pilch Katarzyna | 38 | Dęblin |
5 | Serafin Aleksander | 58 | Dęblin |
6 | Marcinkowska Grażyna | 56 | Dęblin |
7 | Chmielewska Urszula | 26 | Dęblin |
8 | Nowakowski Franciszek | 57 | Dęblin |
9 | Dejnarowicz Jerzy Kazimierz | 50 | Dęblin |
10 | Dąbrowski Mirosław Andrzej | 50 | Dęblin |
Lista nr 19 - Komitet Wyborczy Wyborców Ruch Obrony Dęblina
Początek stronyNr na liście | Nazwisko i imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania i poparcie |
---|---|---|---|
1 | Choroszewska Monika | 31 | Dęblin |
2 | Strachota Adam Jerzy | 56 | Dęblin |
3 | Drela Józef | 53 | Dęblin |