Rada Powiatu w Bełchatowie - Okręg wyborczy nr 2
Okręg wyborczy | Okręg wyborczy nr 2 |
Nazwa rady | Rada Powiatu w Bełchatowie |
Liczba mandatów | 7 |
Liczba komitetów, które zarejestrowały listy | 10 |
Liczba kandydatów ze wszystkich list | 100 |
Liczba zarejestrowanych list kandydatów | 10 |
Liczba unieważnionych list kandydatów | 0 |
Kandydaci
Lista nr 2 - Komitet Wyborczy Liga Polskich Rodzin
Początek stronyNr na liście | Nazwisko i imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania i poparcie |
---|---|---|---|
1 | Lechowski Wiesław | 46 | Bełchatów |
2 | Bezulska Henryka Janina | 48 | Bełchatów |
3 | Mruszczyk Józef Jan | 69 | Bełchatów |
4 | Domagała Bogdan Maciej | 50 | Bełchatów |
5 | Jędrzejewska-Florczyk Agnieszka | 31 | Dobiecin |
6 | Zaćmiński Janusz | 44 | Bełchatów |
7 | Domińczyk Łukasz Krzysztof | 23 | Bełchatów |
8 | Masternak Marcin | 22 | Łękińsko |
9 | Olczykowski Mariusz Piotr | 39 | Bełchatów |
Lista nr 4 - Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
Początek stronyNr na liście | Nazwisko i imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania i poparcie |
---|---|---|---|
1 | Brózda Jarosław | 32 | Emilin |
2 | Włóka Marek Konstanty | 55 | Bełchatów |
3 | Stoszek Andrzej | 52 | Bełchatów |
4 | Kulak Krzysztof Wojciech | 48 | Bełchatów |
5 | Kwaśniewski Arkadiusz Jan | 43 | Bełchatów |
6 | Naturalny Jan Władysław | 57 | Bełchatów |
7 | Kamińska Joanna Anna | 26 | Bełchatów |
8 | Hreczuch Małgorzata | 36 | Bełchatów |
9 | Markowiak Marek | 30 | Bełchatów |
Lista nr 5 - Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
Początek stronyNr na liście | Nazwisko i imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania i poparcie |
---|---|---|---|
1 | Ożóg Jerzy Marek | 46 | Kluki |
2 | Mękarski Janusz Stefan | 45 | Bełchatów |
3 | Michalak Elżbieta Zofia | 51 | Bełchatów |
4 | Żuraw Beata Janina | 46 | Bełchatów |
5 | Tomaszewski Henryk Józef | 51 | Bełchatów |
6 | Sawicka Dorota Sylwia | 44 | Bełchatów |
7 | Kurowski Henryk | 40 | Myszaki |
8 | Papuga Jarosław Adam | 30 | Bełchatów |
9 | Sopata Arkadiusz Janusz | 35 | Bełchatów |
10 | Pelczar-Gajzler Agnieszka | 32 | Kazimierzów |
11 | Pietrucha Stanisław | 47 | Bełchatów |
12 | Jackowska-Kołacińska Aneta | 35 | Kleszczów |
13 | Półbrat Adrian Kazimierz | 26 | Bełchatów |
14 | Ciepłowski Jerzy Marek | 45 | Bełchatów |
Lista nr 6 - Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD+SDPL+PD+UP Lewica i Demokraci
Początek stronyNr na liście | Nazwisko i imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania i poparcie |
---|---|---|---|
1 | Drozdowski Stanisław | 71 | Bełchatów |
2 | Gaszewska Liliana | 57 | Bełchatów |
3 | Kwiatkowski Andrzej Józef | 57 | Bełchatów |
4 | Zochniak Ludmiła Kazimiera | 63 | Bełchatów |
5 | Janowski Zbigniew Mieczysław | 52 | Bełchatów |
6 | Kołodziejczyk Dorota | 41 | Bełchatów |
7 | Kuliberda Andrzej Józef | 57 | Bełchatów |
8 | Warcholiński Marcin Rafał | 33 | Bełchatów |
9 | Szałański Jerzy | 48 | Bełchatów |
Lista nr 7 - Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej
Początek stronyNr na liście | Nazwisko i imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania i poparcie |
---|---|---|---|
1 | Gabinowski Sylwester Tomasz | 24 | Bełchatów |
2 | Rośniak Katarzyna Elwira | 25 | Bełchatów |
3 | Paw Marcin | 25 | Dobiecin |
4 | Bochman Agnieszka Marianna | 20 | Bełchatów |
5 | Szewczyk Paweł Andrzej | 31 | Bełchatów |
6 | Gworys Agnieszka | 25 | Bełchatów |
7 | Tomska Aneta Anna | 25 | Bełchatów |
8 | Kosakowska Beata Elżbieta | 35 | Bełchatów |
9 | Biegańska Renata | 33 | Bełchatów |
10 | Majewski Jarosław | 27 | Bełchatów |
Lista nr 20 - Komitet Wyborczy "BEZPARTYJNEGO UGRUPOWANIA WYBORCZEGO 98"
Początek stronyNr na liście | Nazwisko i imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania i poparcie |
---|---|---|---|
1 | Baranowski Zbigniew Stanisław | 61 | Bełchatów |
2 | Janus Zygmunt | 65 | Bełchatów |
3 | Stasiak Sławomir Jan | 41 | Dobrzelów |
4 | Horowski Paweł Teodor | 59 | Bełchatów |
5 | Kubiak Ryszard Władysław | 56 | Bełchatów |
6 | Łażewska Anna Jadwiga | 28 | Bełchatów |
7 | Mamrot Barbara Danuta | 52 | Bełchatów |
Lista nr 21 - Komitet Wyborczy Krajowego Stowarzyszenia Polski Blok Ludowy
Początek stronyNr na liście | Nazwisko i imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania i poparcie |
---|---|---|---|
1 | Wiśniewski Janusz | 48 | Bełchatów |
2 | Jędrzejczyk Stanisław | 56 | Bełchatów |
3 | Łucka Katarzyna Irena | 36 | Bełchatów |
Lista nr 22 - Komitet Wyborczy Wyborców POROZUMIENIE OBYWATELSKIE - POWIATOWA INICJATYWA SAMORZĄDOWA - POROZUMIENIE
Początek stronyNr na liście | Nazwisko i imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania i poparcie |
---|---|---|---|
1 | Wojtasik Stanisław Kazimierz | 64 | Bujny Szlacheckie |
2 | Raszewski Zygmunt Jan | 56 | Bełchatów |
3 | Michalak Jerzy Józef | 52 | Bełchatów |
4 | Fraj Monika Salomea | 48 | Bełchatów |
5 | Janowski Jerzy | 48 | Bełchatów |
6 | Wojciechowski Ireneusz Stanisław | 48 | Bełchatów |
7 | Siewierski Jan Franciszek | 60 | Bełchatów |
8 | Gałczyński Tomasz Jerzy | 31 | Bełchatów |
9 | Łasek Jacenty | 41 | Zwierzchów |
10 | Krawczyk Grzegorz Marian | 46 | Bełchatów |
11 | Kurecka Urszula Barbara | 49 | Bełchatów |
Lista nr 23 - Komitet Wyborczy Stowarzyszenia ZIEMIA BEŁCHATOWSKA
Początek stronyNr na liście | Nazwisko i imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania i poparcie |
---|---|---|---|
1 | Zatorski Jacek Andrzej | 43 | Bełchatów |
2 | Antońska Elwira | 45 | Bełchatów |
3 | Inglot Zdzisław Kazimierz | 60 | Bełchatów |
4 | Kobyliński Zygmunt Tadeusz | 59 | Bełchatów |
5 | Malicki Grzegorz Zygmunt | 47 | Bełchatów |
6 | Ludew Zofia | 49 | Bełchatów |
7 | Wilk Urszula Maria | 47 | Bełchatów |
8 | Witkowska Sylwia Wioletta | 34 | Zawady |
9 | Kacprzak Henryk Mieczysław | 48 | Bełchatów |
10 | Blok Katarzyna Lucyna | 43 | Bełchatów |
11 | Kruszyński Tadeusz | 59 | Bełchatów |
12 | Paduch Janusz Zbigniew | 42 | Bełchatów |
13 | Jewgiejuk Krzysztof | 39 | Bełchatów |
14 | Chojnacka Anna | 54 | Emilin |
Lista nr 24 - Komitet Wyborczy Wyborców PLUS
Początek stronyNr na liście | Nazwisko i imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania i poparcie |
---|---|---|---|
1 | Owczarek Antoni | 46 | Bełchatów |
2 | Rydz Zbigniew Jan | 59 | Bełchatów |
3 | Lutkowski Waldemar Antoni | 45 | Bełchatów |
4 | Stępień Alojzy | 56 | Bełchatów |
5 | Jasiński Marek | 30 | Bełchatów |
6 | Gwoździk Wojciech Grzegorz | 36 | Bełchatów |
7 | Leśniewski Konrad Edward | 78 | Bełchatów |
8 | Banasiak Halina | 47 | Bełchatów |
9 | Kaczmarek Józef Tadeusz | 56 | Bełchatów |
10 | Kuśmierek Janusz | 44 | Zawadów |
11 | Gotwald Krzysztof | 27 | Bełchatów |
12 | Roguszewski Sławomir Piotr | 48 | Bełchatów |
13 | Krawczyk Jan Marian | 52 | Bełchatów |
14 | Kwiecińska Beata Anna | 28 | Bełchatów |