Rada Miejska Legnicy - Okręg wyborczy nr 4
Okręg wyborczy | Okręg wyborczy nr 4 |
Nazwa rady | Rada Miejska Legnicy |
Liczba mandatów | 5 |
Liczba komitetów, które zarejestrowały listy | 8 |
Liczba kandydatów ze wszystkich list | 72 |
Liczba zarejestrowanych list kandydatów | 8 |
Liczba unieważnionych list kandydatów | 0 |
Kandydaci
Lista nr 2 - Komitet Wyborczy Liga Polskich Rodzin
Początek stronyNr na liście | Nazwisko i imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania i poparcie |
---|---|---|---|
1 | Brandys Gabriela | 74 | Legnica |
2 | Słowiński Romuald | 62 | Legnica |
3 | Kuźmicka Wanda | 60 | Legnica |
4 | Rychwalska Janina | 62 | Legnica |
5 | Świrska Krystyna Zofia | 54 | Legnica |
6 | Kożewnikow Danuta | 53 | Legnica |
7 | Hołowacz-Słabysz Teresa | 61 | Legnica |
8 | Palczak Janina | 68 | Legnica |
9 | Dąbrowska-Makowska Bożena | 50 | Legnica |
10 | Sztyler Rafał Romuald | 28 | Legnica |
Lista nr 4 - Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
Początek stronyNr na liście | Nazwisko i imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania i poparcie |
---|---|---|---|
1 | Opaliński Krzysztof | 54 | Legnica |
2 | Salecki Robert Józef | 32 | Legnica |
3 | Baranowski Arkadiusz | 27 | Legnica |
4 | Niebiański Zenon | 58 | Legnica |
5 | Roicki Robert | 33 | Legnica |
6 | Boglarska Renata | 47 | Legnica |
7 | Tumaszewicz Janina | 56 | Legnica |
8 | Zieliński Jarosław | 38 | Legnica |
9 | Rybak Grzegorz | 63 | Legnica |
10 | Trusiewicz Grzegorz Jacek | 37 | Legnica |
Lista nr 5 - Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
Początek stronyNr na liście | Nazwisko i imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania i poparcie |
---|---|---|---|
1 | Słomczyńska Bogumiła Maria | 58 | Legnica |
2 | Borowiec Maria Jolanta | 42 | Legnica |
3 | Woźnica Józefa Wanda | 60 | Legnica |
4 | Kułyk Michał Jan | 26 | Legnica |
5 | Morawski Jarosław Krzysztof | 33 | Legnica |
6 | Rabiej Elżbieta | 49 | Legnica |
7 | Nagórna Kamila Anna | 23 | Legnica |
8 | Sasiński Michał | 24 | Legnica |
9 | Massier Radosław | 24 | Legnica |
10 | Kupaj Maciej Patryk | 25 | Legnica |
Lista nr 6 - Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD+SDPL+PD+UP Lewica i Demokraci
Początek stronyNr na liście | Nazwisko i imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania i poparcie |
---|---|---|---|
1 | Stembalski Mieczysław | 60 | Legnica |
2 | Kozaczek Robert | 42 | Legnica |
3 | Skowroński Sławomir Tomasz | 32 | Legnica |
4 | Gudz Jarosław Marek | 31 | Legnica |
5 | Szeffer Anna Teresa | 53 | Legnica |
6 | Marzec Stanisław | 56 | Legnica |
7 | Chmielewska Sylwia | 36 | Legnica |
8 | Serafin Jarosław Paweł | 42 | Legnica |
Lista nr 7 - Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej
Początek stronyNr na liście | Nazwisko i imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania i poparcie |
---|---|---|---|
1 | Woźniakowski Stanisław | 57 | Legnica |
2 | Chyła Sergiusz | 62 | Legnica |
3 | Dorocinkowska-Pilch Teresa | 62 | Legnica |
4 | Wojtysiak Krystian Kamil | 26 | Legnica |
6 | Strawczyński Zdzisław | 72 | Legnica |
7 | Banasiak Grzegorz | 36 | Legnica |
8 | Stępniak Arkadiusz | 27 | Legnica |
9 | Łęcki Jan | 60 | Legnica |
Lista nr 16 - Komitet Wyborczy Wyborców RUCH SPOŁECZNY LEGNICZAN
Początek stronyNr na liście | Nazwisko i imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania i poparcie |
---|---|---|---|
1 | Sikorski Robert | 35 | Legnica |
2 | Maciorowski Adam | 40 | Legnica |
3 | Sadlik Rafał Sebastian | 24 | Legnica |
4 | Adamczyk Jerzy Jan | 63 | Legnica |
5 | Jankowski Sławomir Wiesław | 47 | Legnica |
6 | Zielińska Kamila Anna | 22 | Legnica |
Lista nr 17 - Komitet Wyborczy Wyborców Tadeusza Krzakowskiego
Początek stronyNr na liście | Nazwisko i imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania i poparcie |
---|---|---|---|
1 | Gizicka-Krasińska Krystyna | 61 | Legnica |
2 | Wujcik Franciszek | 56 | Legnica |
3 | Baściuk Józef | 53 | Legnica |
4 | Książek Jacek | 53 | Legnica |
5 | Maciuszek Izabela Maria | 32 | Legnica |
6 | Kempczyński Jacek Kazimierz | 63 | Legnica |
7 | Ciesielska Izabela Urszula | 23 | Legnica |
8 | Grab Arkadiusz Józef | 23 | Legnica |
9 | Wójtowicz Czesław | 61 | Legnica |
10 | Walkiewicz Zbigniew | 50 | Legnica |
Lista nr 18 - Komitet Wyborczy Forum Legnickie
Początek stronyNr na liście | Nazwisko i imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania i poparcie |
---|---|---|---|
1 | Szynalski Jan | 54 | Legnica |
2 | Flendrich Jerzy | 61 | Legnica |
3 | Skowron Marian | 51 | Legnica |
4 | Romanów Ewa Janina | 49 | Legnica |
5 | Maciak Ryszard | 50 | Legnica |
6 | Golemo Mieczysław Władysław | 63 | Legnica |
7 | Trawnik Jolanta Katarzyna | 32 | Legnica |
8 | Janiga Jan | 60 | Legnica |
9 | Biniek Bogdan | 55 | Legnica |
10 | Bednarz Mariusz Andrzej | 30 | Legnica |