Rada Powiatu Nowosolskiego - Okręg wyborczy nr 3
|
|
Okręg wyborczy |
Okręg wyborczy nr 3 |
Nazwa rady |
Rada Powiatu Nowosolskiego |
Liczba mandatów |
3 |
Liczba komitetów, które zarejestrowały listy |
7 |
Liczba kandydatów ze wszystkich list |
33 |
Liczba zarejestrowanych list kandydatów |
7 |
Liczba unieważnionych list kandydatów |
0 |
Kandydaci
Lista nr 1 - Komitet Wyborczy Polskiego Stronnictwa Ludowego
Początek strony
Nr na liście |
Nazwisko i imiona |
Wiek |
Miejsce zamieszkania i poparcie |
1 |
Chudy Roman Edward
|
52 |
Nowe Miasteczko
|
2 |
Bokun Jan
|
59 |
Bytom Odrzański
|
3 |
Budzan Jan
|
59 |
Siedlisko
|
4 |
Włodarczak Andrzej Karol
|
46 |
Rejów
|
Lista nr 4 - Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
Początek strony
Nr na liście |
Nazwisko i imiona |
Wiek |
Miejsce zamieszkania i poparcie |
1 |
Łabiak Ryszard
|
44 |
Siedlisko
|
2 |
Hruświcki Janusz Tadeusz
|
35 |
Bytom Odrzański
|
3 |
Towarnicki Bazyli
|
62 |
Nowe Miasteczko
|
4 |
Stachowiak Krzysztof Czesław
|
43 |
Bytom Odrzański
|
5 |
Nowakowski Marian Grzegorz
|
47 |
Nowe Miasteczko
|
6 |
Zapaśnik Mirosław
|
50 |
Siedlisko
|
Lista nr 5 - Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
Początek strony
Nr na liście |
Nazwisko i imiona |
Wiek |
Miejsce zamieszkania i poparcie |
1 |
Kuczwara Jadwiga Stefania
|
50 |
Nowe Miasteczko
|
2 |
Czechanowski Artur Kazimierz
|
48 |
Bytom Odrzański
|
3 |
Telega Ireneusz Marek
|
35 |
Bytom Odrzański
|
4 |
Kwiatkowski Przemysław
|
31 |
Nowe Miasteczko
|
5 |
Tujaka Szymon Przemysław
|
26 |
Bytom Odrzański
|
6 |
Szymczyk Elżbieta
|
52 |
Bytom Odrzański
|
Lista nr 6 - Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD+SDPL+PD+UP Lewica i Demokraci
Początek strony
Nr na liście |
Nazwisko i imiona |
Wiek |
Miejsce zamieszkania i poparcie |
1 |
Podgórny Kazimierz
|
57 |
Nowe Miasteczko
|
2 |
Skrzypczak Marek
|
57 |
Siedlisko
|
3 |
Dębicki Andrzej Zbigniew
|
27 |
Bytom Odrzański
|
4 |
Pokusa Jerzy
|
56 |
Popęszyce
|
5 |
Strzyżykowski Ireneusz
|
48 |
Bytom Odrzański
|
Lista nr 7 - Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej
Początek strony
Nr na liście |
Nazwisko i imiona |
Wiek |
Miejsce zamieszkania i poparcie |
1 |
Klimuk Stanisław
|
56 |
Borów Wielki
|
2 |
Zarówny Zdzisław
|
52 |
Bytom Odrzański
|
3 |
Libner Zenon
|
56 |
Siedlisko
|
4 |
Patrzałek Leszek
|
47 |
Sobolice
|
5 |
Chaciej Józef
|
61 |
Nowe Miasteczko
|
6 |
Klamka Regina
|
56 |
Siedlisko
|
Lista nr 13 - Komitet Wyborczy Wyborców Porozumienie Pokoleń
Początek strony
Nr na liście |
Nazwisko i imiona |
Wiek |
Miejsce zamieszkania i poparcie |
1 |
Rajewski Marian
|
61 |
Siedlisko
|
2 |
Tatarynowicz Eugeniusz
|
66 |
Nowe Miasteczko
|
3 |
Nowak Mieczysław
|
49 |
Nowa Sól
|
Lista nr 16 - Komitet Wyborczy Wyborców Niezależnych "Przyszłość Gminy"
Początek strony
Nr na liście |
Nazwisko i imiona |
Wiek |
Miejsce zamieszkania i poparcie |
1 |
Tarczyński Ryszard Bogdan
|
52 |
Nowe Miasteczko
|
2 |
Hercuń Janina Teresa
|
45 |
Nowe Miasteczko
|
3 |
Krause Bartosz Łukasz
|
24 |
Nowe Miasteczko
|
Granice okręgu wyborczego
Początek strony
Gminy: Bytom Odrzański, Nowe Miasteczko, Siedlisko