Rada Powiatu Działdowskiego - Okręg wyborczy nr 4
Okręg wyborczy | Okręg wyborczy nr 4 |
Nazwa rady | Rada Powiatu Działdowskiego |
Liczba mandatów | 4 |
Liczba komitetów, które zarejestrowały listy | 7 |
Liczba kandydatów ze wszystkich list | 38 |
Liczba zarejestrowanych list kandydatów | 7 |
Liczba unieważnionych list kandydatów | 0 |
Kandydaci
Lista nr 2 - Komitet Wyborczy Liga Polskich Rodzin
Początek stronyNr na liście | Nazwisko i imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania i poparcie |
---|---|---|---|
1 | Korzeniewski Zdzisław Sylwester | 32 | Mały Łęck |
2 | Lenckowska Agata | 22 | Dębień |
3 | Ruczyński Zdzisław Jarosław | 49 | Rybno |
Lista nr 4 - Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
Początek stronyNr na liście | Nazwisko i imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania i poparcie |
---|---|---|---|
1 | Spychała Tadeusz Henryk | 60 | Niechłonin |
2 | Wiśniewski Stanisław Dominik | 80 | Hartowiec |
3 | Fiałkowski Grzegorz Edward | 39 | Płośnica |
4 | Konarzewski Grzegorz | 24 | Rapaty |
Lista nr 5 - Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
Początek stronyNr na liście | Nazwisko i imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania i poparcie |
---|---|---|---|
1 | Stasiak Mariusz Henryk | 43 | Wielki Łęck |
2 | Rusin Tomasz Romuald | 31 | Gródki |
3 | Michalski Jan Mikołaj | 44 | Tuczki |
4 | Popiół Lechosław | 46 | Burkat |
Lista nr 7 - Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej
Początek stronyNr na liście | Nazwisko i imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania i poparcie |
---|---|---|---|
1 | Makowski Jan | 51 | Gródki |
2 | Urban Anna Marlena | 29 | Rybno |
3 | Rapior-Sikorska Jadwiga Kazimiera | 63 | Płośnica |
4 | Keński Wiesław Jan | 43 | Jeglia |
5 | Góralski Stanisław Piotr | 57 | Jabłonowo |
6 | Waszewska Anna | 44 | Jeglia |
Lista nr 17 - Komitet Wyborczy Wyborców SAMORZĄDOWEGO "UGRUPOWANIA LOKALNEGO"
Początek stronyNr na liście | Nazwisko i imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania i poparcie |
---|---|---|---|
1 | Cegiełka Zbigniew | 27 | Jabłonowo |
2 | Chmielewski Jerzy | 58 | Żabiny |
3 | Jędrzejewski Piotr | 42 | Koszelewki |
4 | Kaczmarek Janusz Adam | 48 | Lidzbark |
5 | Karczewski Kazimierz | 51 | Murawki |
6 | Sosiński Kazimierz | 46 | Gródki |
7 | Witkowski Benedykt | 53 | Rybno |
Lista nr 18 - Komitet Wyborczy Wyborców BLOK BEZPARTYJNO-LUDOWY
Początek stronyNr na liście | Nazwisko i imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania i poparcie |
---|---|---|---|
1 | Plewka Jadwiga Barbara | 58 | Tuczki |
2 | Żujewski Leon | 56 | Płośnica |
3 | Kamiński Kazimierz | 56 | Dębień |
4 | Liszewski Andrzej | 49 | Niechłonin |
5 | Mierzyńska Bogumiła | 54 | Niechłonin |
6 | Staniszewski Andrzej | 35 | Płośnica |
7 | Wierzbowska Teresa | 49 | Żabiny |
8 | Zajdziński Zenon Piotr | 37 | Przełęk |
Lista nr 19 - Komitet Wyborczy Wyborców SAMORZĄD 2006
Początek stronyNr na liście | Nazwisko i imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania i poparcie |
---|---|---|---|
1 | Szostek Krzysztof Mieczysław | 47 | Gródki |
3 | Dwórznik Jarosław Tadeusz | 48 | Działdowo |
4 | Węgrzynowski Tomasz | 39 | Rybno |
5 | Groblewski Krzysztof | 47 | Płośnica |
6 | Ruciński Jerzy Wiesław | 29 | Żabiny |
7 | Dzieńkowski Marek Bogdan | 46 | Płośnica |