Rada Powiatu Białobrzeskiego - Okręg wyborczy nr 2
Okręg wyborczy | Okręg wyborczy nr 2 |
Nazwa rady | Rada Powiatu Białobrzeskiego |
Liczba mandatów | 4 |
Liczba komitetów, które zarejestrowały listy | 7 |
Liczba kandydatów ze wszystkich list | 45 |
Liczba zarejestrowanych list kandydatów | 7 |
Liczba unieważnionych list kandydatów | 0 |
Kandydaci
Lista nr 1 - Komitet Wyborczy Polskiego Stronnictwa Ludowego
Początek stronyNr na liście | Nazwisko i imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania i poparcie |
---|---|---|---|
1 | Tkaczyk Władysław | 82 | Karolin |
2 | Stachera Włodzimierz | 52 | Brzeźce |
3 | Błoński Grzegorz Henryk | 61 | Rykały |
4 | Miniewski Kazimierz | 50 | Biejków |
Lista nr 2 - Komitet Wyborczy Liga Polskich Rodzin
Początek stronyNr na liście | Nazwisko i imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania i poparcie |
---|---|---|---|
1 | Tamioła Tadeusz | 62 | Falęcice |
2 | Błażejewski Stanisław | 56 | Korzeń |
3 | Sitarek Agnieszka | 34 | Wólka Kożuchowska |
4 | Pajewska Lidia Beata | 37 | Rykały |
5 | Michalak Barbara | 44 | Grzmiąca |
6 | Klepacz Aneta | 22 | Jeruzal |
Lista nr 4 - Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
Początek stronyNr na liście | Nazwisko i imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania i poparcie |
---|---|---|---|
1 | Dąbrowski Adam Marian | 45 | Wyśmierzyce |
2 | Bąk Dariusz | 48 | Białobrzegi |
3 | Sobolewski Paweł Krzysztof | 29 | Promna-Kolonia |
4 | Miernik Krzysztof Wacław | 50 | Przybyszew |
5 | Sadkowski Paweł | 41 | Przybyszew |
6 | Kucharski Stanisław Jan | 46 | Stanisławów |
7 | Nowicki Dariusz Zenon | 40 | Promna |
8 | Zieliński Sławomir Dariusz | 41 | Piekarty |
Lista nr 7 - Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej
Początek stronyNr na liście | Nazwisko i imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania i poparcie |
---|---|---|---|
1 | Góralski Marek | 53 | Białobrzegi |
2 | Kleczewska Mariola Małgorzata | 41 | Wyśmierzyce |
3 | Wrzesiński Stanisław | 52 | Przybyszew |
4 | Kwatek Marian Józef | 66 | Kostrzyń |
Lista nr 20 - Komitet Wyborczy Wyborców Wspólna Polska - Porozumienie Lewicy i Demokratów
Początek stronyNr na liście | Nazwisko i imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania i poparcie |
---|---|---|---|
1 | Pastuszka Artur | 34 | Białobrzegi |
2 | Majewski Aleksander | 56 | Promna Kolonia |
3 | Urbański Mieczysław | 60 | Białobrzegi |
4 | Podpora Stanisław | 39 | Wyśmierzyce |
5 | Wasilewska Ewa | 45 | Wyśmierzyce |
6 | Trzaska Leszek | 56 | Olszamy |
7 | Chmielewski Marian | 71 | Wyśmierzyce |
Lista nr 21 - Komitet Wyborczy Wyborców Ruch Samorządowy Prawicy Na Rzecz Powiatu i Gmin
Początek stronyNr na liście | Nazwisko i imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania i poparcie |
---|---|---|---|
1 | Sokołowski Marek Andrzej | 39 | Wyśmierzyce |
2 | Dzikołowski Tomasz Jacek | 30 | Pelinów |
3 | Świetlik Jerzy | 44 | Biejków |
4 | Kaczor Michał | 27 | Promna-Kolonia |
5 | Bąba Mariusz | 26 | Falęcice |
6 | Więckowski Karol | 24 | Karolin |
7 | Łysakowski Adam Andrzej | 39 | Wyśmierzyce |
8 | Leksińska Monika Agata | 31 | Olszamy |
Lista nr 23 - Komitet Wyborczy Wyborców Porozumienie Społeczne
Początek stronyNr na liście | Nazwisko i imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania i poparcie |
---|---|---|---|
1 | Wiśniewski Andrzej | 53 | Olkowice |
2 | Aderek Jan | 50 | Kożuchów |
3 | Całka Witold | 53 | Falęcice |
4 | Krzesiński Stanisław | 70 | Grzmiąca |
5 | Nowak Wojciech | 44 | Falęcice |
6 | Serzycki Adam | 52 | Paprotno |
7 | Błaszyk Ryszard | 53 | Przybyszew |
8 | Ukleja Mariusz | 33 | Broniszew |