Rada Powiatu Sokólskiego - Okręg wyborczy nr 3
|
|
Okręg wyborczy |
Okręg wyborczy nr 3 |
Nazwa rady |
Rada Powiatu Sokólskiego |
Liczba mandatów |
5 |
Liczba komitetów, które zarejestrowały listy |
6 |
Liczba kandydatów ze wszystkich list |
34 |
Liczba zarejestrowanych list kandydatów |
6 |
Liczba unieważnionych list kandydatów |
0 |
Kandydaci
Lista nr 1 - Komitet Wyborczy Polskiego Stronnictwa Ludowego
Początek strony
Nr na liście |
Nazwisko i imiona |
Wiek |
Miejsce zamieszkania i poparcie |
1 |
Drożdżejko Stanisław
|
72 |
Nowy Dwór
|
2 |
Bosteels Maria Teresa
|
53 |
Siderka
|
3 |
Bohdan Jerzy
|
46 |
Majewo Kościelne
|
4 |
Rapiej Elżbieta
|
32 |
Kuźnica
|
5 |
Auchimowicz Władysław
|
51 |
Sokółka
|
6 |
Sidorowicz Barbara
|
52 |
Krynki
|
7 |
Muciuś Jan
|
53 |
Sokółka
|
Lista nr 4 - Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
Początek strony
Nr na liście |
Nazwisko i imiona |
Wiek |
Miejsce zamieszkania i poparcie |
1 |
Pawłowski Edward
|
50 |
Kuźnica
|
2 |
Skórski Grzegorz
|
49 |
Nowy Dwór
|
3 |
Lemański Karol
|
46 |
Sidra
|
4 |
Tabaczyński Ryszard
|
44 |
Krynki
|
Lista nr 5 - Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
Początek strony
Nr na liście |
Nazwisko i imiona |
Wiek |
Miejsce zamieszkania i poparcie |
1 |
Rapiej Jan
|
57 |
Sokółka
|
2 |
Szymczyk Jan
|
44 |
Sidra
|
3 |
Pul Grażyna
|
41 |
Krynki
|
4 |
Ślósarska Danuta
|
47 |
Wierzchlesie
|
Lista nr 6 - Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD+SDPL+PD+UP Lewica i Demokraci
Początek strony
Nr na liście |
Nazwisko i imiona |
Wiek |
Miejsce zamieszkania i poparcie |
1 |
Tryzna Alicja
|
54 |
Krynki
|
2 |
Jurgiel Jan
|
57 |
Sidra
|
3 |
Gasperczyk Iroida
|
56 |
Szudziałowo
|
4 |
Tulkis Ryszard
|
44 |
Kuźnica
|
5 |
Jakubczyk Józef
|
58 |
Nowy Dwór
|
Lista nr 15 - Komitet Wyborczy Wyborców "Moja Ojczyzna"
Początek strony
Nr na liście |
Nazwisko i imiona |
Wiek |
Miejsce zamieszkania i poparcie |
1 |
Gilewska Maria
|
49 |
Kuźnica
|
2 |
Gimier Jerzy
|
52 |
Kuźnica
|
3 |
Kunda Józef
|
54 |
Wojnowce
|
4 |
Kondrat Józef
|
55 |
Sidra
|
5 |
Jarosz Michał
|
59 |
Krynki
|
Lista nr 16 - Komitet Wyborczy Wyborców "Wspólna Przyszłość"
Początek strony
Nr na liście |
Nazwisko i imiona |
Wiek |
Miejsce zamieszkania i poparcie |
1 |
Łabieniec Kazimierz
|
57 |
Nowy Dwór
|
2 |
Oleksza Aleksy
|
56 |
Krynki
|
3 |
Horczak Irena
|
58 |
Kuźnica
|
4 |
Grusza Jan
|
48 |
Sidra
|
5 |
Łabanowicz Antoni
|
50 |
Zubrzyca Wielka
|
6 |
Stasiulewicz Kazimierz
|
56 |
Nowy Dwór
|
7 |
Bilmin Tomasz Maciej
|
30 |
Łosośna Mała
|
8 |
Domalewska Joanna
|
28 |
Łaźnisko
|
9 |
Stupak Katarzyna Elwira
|
31 |
Krynki
|
Granice okręgu wyborczego
Początek strony
Gminy: Krynki, Kuźnica, Nowy Dwór, Sidra, Szudziałowo