Rada Powiatu w Kętrzynie - Okręg wyborczy nr 3
Okręg wyborczy | Okręg wyborczy nr 3 |
Nazwa rady | Rada Powiatu w Kętrzynie |
Liczba mandatów | 5 |
Liczba komitetów, które zarejestrowały listy | 7 |
Liczba kandydatów ze wszystkich list | 54 |
Liczba zarejestrowanych list kandydatów | 7 |
Liczba unieważnionych list kandydatów | 0 |
Kandydaci
Lista nr 4 - Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
Początek stronyNr na liście | Nazwisko i imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania i poparcie |
---|---|---|---|
1 | Śliwka Mariusz Kazimierz | 40 | Reszel |
2 | Prokop Teresa | 45 | Kętrzyn |
3 | Cybulski Andrzej | 52 | Kętrzyn |
4 | Twarogowski Leszek | 33 | Łazdoje |
5 | Stawowa-Świerkowska Maria | 38 | Biedaszki |
6 | Grudna Zofia Elżbieta | 51 | Reszel |
7 | Sytniewski Władysław Jan | 57 | Klewno |
8 | Dzirba Piotr | 24 | Wilkowo |
Lista nr 5 - Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
Początek stronyNr na liście | Nazwisko i imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania i poparcie |
---|---|---|---|
1 | Duda Władysław | 56 | Biedaszki Małe |
2 | Pietrzak Andrzej | 52 | Reszel |
3 | Borejko Roman | 45 | Reszel |
4 | Tyszka Cezary Sylwester | 41 | Karolewo |
5 | Janiszewski Marek | 46 | Robawy |
6 | Kordek Walenty | 54 | Wopławki |
7 | Gałka Szymon | 31 | Pilec |
8 | Baranowska Jolanta | 43 | Łazdoje |
9 | Majcher Krzysztof Tomasz | 41 | Reszel |
10 | Pikulski Grzegorz | 37 | Mnichowo |
Lista nr 6 - Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD+SDPL+PD+UP Lewica i Demokraci
Początek stronyNr na liście | Nazwisko i imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania i poparcie |
---|---|---|---|
1 | Kaczmarczyk Ryszard Piotr | 54 | Reszel |
2 | Szałaj Jan | 53 | Karolewo |
3 | Baten Grzegorz Jan | 46 | Reszel |
4 | Rezanko Andrzej Janusz | 51 | Reszel |
5 | Wyszkowski Grzegorz | 45 | Nowa Wieś Kętrzyńska |
6 | Szczurko Eugeniusz | 55 | Wopławki |
7 | Sobótka Maciej Lucjan | 64 | Reszel |
8 | Bilski Wojciech | 53 | Reszel |
9 | Łempicki Krzysztof | 70 | Nakomiady |
10 | Kulicki Marek | 45 | Pożarki |
Lista nr 7 - Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej
Początek stronyNr na liście | Nazwisko i imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania i poparcie |
---|---|---|---|
1 | Wróblewski Kazimierz | 54 | Langanki |
2 | Świętoń Lech | 55 | Muławki |
3 | Sobolewski Mirosław | 50 | Stara Różanka |
Lista nr 17 - Komitet Wyborczy Wyborców MIĘDZYGMINNE FORUM SAMORZĄDOWE
Początek stronyNr na liście | Nazwisko i imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania i poparcie |
---|---|---|---|
1 | Trzeciakowska Irena | 55 | Karolewo |
2 | Kozoń Janusz Stanisław | 56 | Reszel |
3 | Górka Grzegorz | 56 | Wopławki |
4 | Galicki Artur Leonard | 42 | Reszel |
5 | Mucuś Krystyna | 45 | Kętrzyn |
6 | Pawelczyk Jadwiga Teresa | 39 | Nakomiady |
7 | Sobczak Andrzej Stefan | 59 | Kętrzyn |
Lista nr 18 - Komitet Wyborczy Wyborców "RAZEM DLA ZIEMI KĘTRZYŃSKIEJ"
Początek stronyNr na liście | Nazwisko i imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania i poparcie |
---|---|---|---|
1 | Rudź Leszek Bronisław | 48 | Reszel |
2 | Głuch Mirosław Andrzej | 43 | Worpławki |
3 | Głowacki Andrzej Jerzy | 51 | Kętrzyn |
4 | Terlik Marek Jan | 41 | Worpławki |
5 | Plitnik Marianna | 64 | Karolewo |
6 | Pikulski Zbigniew | 38 | Reszel |
7 | Kosowski Jan | 52 | Kętrzyn |
8 | Chodań Zenon | 48 | Widryny |
9 | Tymcio Dariusz | 34 | Karolewo |
10 | Mieszkowska Ewa | 40 | Reszel |
Lista nr 19 - Komitet Wyborczy Wyborców Porozumienie dla Ziemi Kętrzyńskiej
Początek stronyNr na liście | Nazwisko i imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania i poparcie |
---|---|---|---|
1 | Milenkiewicz Mariola Teresa | 38 | Czerniki |
2 | Ruszczyk Klaudiusz | 39 | Reszel |
3 | Kryger Grzegorz Artur | 30 | Reszel |
4 | Michalska Grażyna Maria | 38 | Reszel |
5 | Lech Jan Kazimierz | 61 | Reszel |
6 | Ślizak Teresa Elżbieta | 46 | Reszel |