Rada Powiatu w Szamotułach - Okręg wyborczy nr 3
Okręg wyborczy | Okręg wyborczy nr 3 |
Nazwa rady | Rada Powiatu w Szamotułach |
Liczba mandatów | 3 |
Liczba komitetów, które zarejestrowały listy | 7 |
Liczba kandydatów ze wszystkich list | 34 |
Liczba zarejestrowanych list kandydatów | 7 |
Liczba unieważnionych list kandydatów | 0 |
Kandydaci
Lista nr 1 - Komitet Wyborczy Polskiego Stronnictwa Ludowego
Początek stronyNr na liście | Nazwisko i imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania i poparcie |
---|---|---|---|
1 | Fliger Andrzej | 55 | Pniewy |
2 | Krzemieniewski Marian | 48 | Nojewo |
3 | Wleklak Danuta | 49 | Pniewy |
4 | Piechocki Mieczysław, Łukasz | 51 | Pniewy |
Lista nr 4 - Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
Początek stronyNr na liście | Nazwisko i imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania i poparcie |
---|---|---|---|
1 | Jabłoński Bronisław Kazimierz | 64 | Lubocześnica |
2 | Kawa Agnieszka | 30 | Pniewy |
3 | Faust Florian | 47 | Pniewy |
4 | Wiśniewski Wiesław Jakub | 39 | Nojewo |
5 | Kowalczuk Adam Jerzy | 48 | Pniewy |
6 | Kaźmierczak Bernadeta | 33 | Psarskie |
Lista nr 5 - Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
Początek stronyNr na liście | Nazwisko i imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania i poparcie |
---|---|---|---|
1 | Hładki Andrzej | 47 | Pniewy |
2 | Rutnicki Andrzej Józef | 55 | Pniewy |
3 | Akacka Katarzyna | 43 | Psarskie |
4 | Kwiatkowski Bogusław Czesław | 48 | Pniewy |
5 | Adamski Ryszard Michał | 50 | Pniewy |
6 | Żurek Adrianna Romana | 27 | Buszewo |
Lista nr 16 - Komitet Wyborczy Wyborców Samorządowa Inicjatywa Społeczna
Początek stronyNr na liście | Nazwisko i imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania i poparcie |
---|---|---|---|
1 | Rabski Wojciech | 58 | Pniewy |
2 | Zalewska-Powalisz Anna | 51 | Chełmno |
3 | Borowiak Józef Paweł | 48 | Pniewy |
4 | Sawczyn Piotr Łukasz | 59 | Pniewy |
5 | Musiał Witold | 43 | Pniewy |
Lista nr 17 - Komitet Wyborczy Wyborców Nasz Region
Początek stronyNr na liście | Nazwisko i imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania i poparcie |
---|---|---|---|
1 | Zuzek Włodzimierz | 43 | Pniewy |
2 | Kokoszanek Paweł Jan | 23 | Pniewy |
3 | Krumryk Marcin Paweł | 20 | Pniewy |
4 | Kokoszanek Jacek Wiesław | 26 | Pniewy |
Lista nr 18 - Komitet Wyborczy Wyborców Forum Obywatelskie
Początek stronyNr na liście | Nazwisko i imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania i poparcie |
---|---|---|---|
1 | Dorożała Barbara, Maria | 61 | Pniewy |
2 | Zaporowski Wojciech | 58 | Pniewy |
3 | Myśliwiec Marek | 53 | Turowo |
4 | Woźniak Ryszard, Wojciech | 52 | Pniewy |
5 | Kubiaczyk Urszula, Antonina | 55 | Pniewy |
Lista nr 19 - Komitet Wyborczy Wyborców Blok 2006
Początek stronyNr na liście | Nazwisko i imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania i poparcie |
---|---|---|---|
1 | Ostański Stanisław | 63 | Pniewy |
2 | Janicki Jerzy | 58 | Pniewy |
3 | Błaszyk Jan | 55 | Pniewy |
4 | Małecki Bronisław | 60 | Pniewy |