Rada Powiatu Milickiego - Okręg wyborczy nr 2
|
|
Okręg wyborczy |
Okręg wyborczy nr 2 |
Nazwa rady |
Rada Powiatu Milickiego |
Liczba mandatów |
5 |
Liczba komitetów, które zarejestrowały listy |
7 |
Liczba kandydatów ze wszystkich list |
46 |
Liczba zarejestrowanych list kandydatów |
7 |
Liczba unieważnionych list kandydatów |
0 |
Kandydaci
Lista nr 1 - Komitet Wyborczy Polskiego Stronnictwa Ludowego
Początek strony
Nr na liście |
Nazwisko i imiona |
Wiek |
Miejsce zamieszkania i poparcie |
1 |
Lew Bogdan Stanisław
|
48 |
Wąbnice
|
2 |
Niedbała Halina Stanisława
|
54 |
Cieszków
|
3 |
Kowalski Włodzimierz Jan
|
58 |
Bukowice
|
4 |
Kolanowska Irena Danuta
|
53 |
Cieszków
|
5 |
Samołuk Kazimierz
|
54 |
Łazy Wielkie
|
6 |
Łuszczyński Lesław Mieczysław
|
54 |
Sędraszyce
|
7 |
Krauze Agnieszka
|
26 |
Ujazd
|
8 |
Balawender Edward
|
54 |
Kuźnica Czeszycka
|
9 |
Sowiński Józef
|
53 |
Pierstnica Mała
|
10 |
Czerniejewski Daniel
|
30 |
Świebodów
|
Lista nr 2 - Komitet Wyborczy Liga Polskich Rodzin
Początek strony
Nr na liście |
Nazwisko i imiona |
Wiek |
Miejsce zamieszkania i poparcie |
1 |
Winnicka Władysława
|
65 |
Krośnice
|
2 |
Wojtera Edmund Józef
|
52 |
Milicz
|
3 |
Szczuraszek Sylwester
|
50 |
Milicz
|
Lista nr 4 - Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
Początek strony
Nr na liście |
Nazwisko i imiona |
Wiek |
Miejsce zamieszkania i poparcie |
1 |
Warkocz Marek
|
46 |
Cieszków
|
2 |
Głowiński Adam
|
30 |
Krośnice
|
3 |
Łubińska Alicja Katarzyna
|
46 |
Krośnice
|
4 |
Biernat Józef Zbigniew
|
46 |
Cieszków
|
5 |
Gembarowski Mieczysław Tadeusz
|
52 |
Trzebicko
|
Lista nr 5 - Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
Początek strony
Nr na liście |
Nazwisko i imiona |
Wiek |
Miejsce zamieszkania i poparcie |
1 |
Dziekan Stanisław
|
47 |
Wierzchowice
|
2 |
Wójciak Maria
|
64 |
Cieszków
|
3 |
Mądra Urszula Małgorzata
|
45 |
Krośnice
|
4 |
Bień Jan
|
54 |
Krośnice
|
5 |
Tomaszewska Wioletta
|
28 |
Cieszków
|
6 |
Gabryelczyk Marta
|
22 |
Cieszków
|
Lista nr 7 - Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej
Początek strony
Nr na liście |
Nazwisko i imiona |
Wiek |
Miejsce zamieszkania i poparcie |
1 |
Szkatuła Jerzy Jan
|
63 |
Cieszków
|
2 |
Banaszkiewicz Józef
|
67 |
Bukowice
|
3 |
Kończak Piotr Paweł
|
32 |
Bukowice
|
4 |
Kazała Eugeniusz
|
64 |
Bukowice
|
5 |
Gierszoń Wincenty Bogdan
|
53 |
Bukowice
|
Lista nr 16 - Komitet Wyborczy Wyborców POWIATOWE POROZUMIENIE OBYWATELSKIE
Początek strony
Nr na liście |
Nazwisko i imiona |
Wiek |
Miejsce zamieszkania i poparcie |
1 |
Gracz Krzysztof
|
48 |
Grabownica
|
2 |
Karbowska Helena
|
64 |
Krośnice
|
3 |
Stryjski Czesław Antoni
|
53 |
Milicz
|
4 |
Choduń Honorata Teresa
|
27 |
Wąbnice
|
5 |
Bruder Tomasz
|
28 |
Cieszków
|
6 |
Sołtys Bogusław
|
62 |
Cieszków
|
7 |
Wesołowski Piotr Andrzej
|
53 |
Cieszków
|
Lista nr 17 - Komitet Wyborczy Wyborców BIM - MWS
Początek strony
Nr na liście |
Nazwisko i imiona |
Wiek |
Miejsce zamieszkania i poparcie |
1 |
Kęsy Artur
|
36 |
Dziewiętlin
|
2 |
Krzysztofik Jan Stefan
|
53 |
Pierstnica
|
3 |
Oskwarek Halina
|
56 |
Krośnice
|
4 |
Kolarski Irosław Józef
|
53 |
Krośnice
|
5 |
Wojewoda Andrzej
|
46 |
Bukowice
|
6 |
Sławiński Jacek
|
32 |
Krośnice
|
7 |
Jachimczak Małgorzata
|
49 |
Cieszków
|
8 |
Kołodziej Zbigniew
|
53 |
Suliradzice
|
9 |
Szmajdka Maria
|
40 |
Słabocin
|
10 |
Chrzan Małgorzata
|
39 |
Krośnice
|