Rada Powiatu Starogardzkiego - Okręg wyborczy nr 3
|
|
Okręg wyborczy |
Okręg wyborczy nr 3 |
Nazwa rady |
Rada Powiatu Starogardzkiego |
Liczba mandatów |
5 |
Liczba komitetów, które zarejestrowały listy |
7 |
Liczba kandydatów ze wszystkich list |
49 |
Liczba zarejestrowanych list kandydatów |
7 |
Liczba unieważnionych list kandydatów |
0 |
Kandydaci
Lista nr 4 - Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
Początek strony
Nr na liście |
Nazwisko i imiona |
Wiek |
Miejsce zamieszkania i poparcie |
1 |
Godycki Ćwirko Lech
|
54 |
Rokocin
|
2 |
Świadek Henryk Stanisław
|
49 |
Rokocin
|
3 |
Włochal Krzysztof
|
66 |
Owidz
|
4 |
Bollin Eugeniusz Alojzy
|
48 |
Sumin
|
5 |
Piechowska Alicja Maria
|
40 |
Siwiałka
|
6 |
Ossowski Bolesław Stanisław
|
68 |
Nowa Wieś Rzeczna
|
7 |
Biegaj Jan
|
53 |
Szpęgawsk
|
8 |
Wilanowska-Szumała Krystyna Maria
|
41 |
Pinczyn
|
9 |
Lica Małgorzata
|
18 |
Nowa Wieś Rzeczna
|
Lista nr 5 - Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
Początek strony
Nr na liście |
Nazwisko i imiona |
Wiek |
Miejsce zamieszkania i poparcie |
1 |
Peka Józef
|
55 |
Zblewo
|
2 |
Rogalski Tomasz Michał
|
33 |
Starogard Gdański
|
3 |
Zieliński Jan
|
59 |
Zblewo
|
4 |
Chmielecki Artur Andrzej
|
32 |
Dąbrówka
|
5 |
Bonk Gabriela Grażyna
|
28 |
Bobowo
|
6 |
Gudalewski Adam Piotr
|
37 |
Nowa Wieś Rzeczna
|
7 |
Kłos Piotr
|
43 |
Owidz
|
8 |
Osowski Stanisław
|
55 |
Koteże
|
9 |
Makiła Ireneusz
|
39 |
Bobowo
|
10 |
Głowacki Grzegorz Marek
|
60 |
Borzechowo
|
Lista nr 6 - Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD+SDPL+PD+UP Lewica i Demokraci
Początek strony
Nr na liście |
Nazwisko i imiona |
Wiek |
Miejsce zamieszkania i poparcie |
1 |
Klein Kazimierz Tadeusz
|
58 |
Nowa Wieś Rzeczna
|
2 |
Kamysz Jan
|
62 |
Zblewo
|
3 |
Wodzińska Anna Karolina
|
27 |
Szpęgawsk
|
4 |
Kortas Jerzy Tarsycjusz
|
58 |
Rokocin
|
5 |
Godlewska-Wróblewska Lidia Gertruda
|
62 |
Borzechowo
|
6 |
Rudnik Aleksandra Monika
|
36 |
Zblewo
|
Lista nr 7 - Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej
Początek strony
Nr na liście |
Nazwisko i imiona |
Wiek |
Miejsce zamieszkania i poparcie |
1 |
Sarnowski Bogdan
|
52 |
Mały Bukowiec
|
2 |
Różański Leszek
|
50 |
Jezierce
|
3 |
Kałbukowski Jerzy
|
49 |
Nowa Wieś Rzeczna
|
4 |
Milewski Zbigniew
|
35 |
Łążek
|
5 |
Odya Andrzej
|
48 |
Lubiki
|
Lista nr 15 - Komitet Wyborczy Samoobrona Patriotyczna
Początek strony
Nr na liście |
Nazwisko i imiona |
Wiek |
Miejsce zamieszkania i poparcie |
1 |
Peplińska Leokadia Waleria
|
51 |
Zblewo
|
2 |
Wohlert Zygmunt
|
45 |
Linowiec
|
3 |
Szulc Żaneta Maria
|
30 |
Kleszczewo Kościerskie
|
4 |
Cesarz Wioleta Barbara
|
34 |
Pinczyn
|
5 |
Rynkowski Arkadiusz Maciej
|
20 |
Borzechowo
|
6 |
Pietruszyński Czesław
|
68 |
Zblewo
|
7 |
Kurowski Bogusław Tadeusz
|
44 |
Bytonia
|
Lista nr 16 - Komitet Wyborczy STOWARZYSZENIE KOCIEWSKIE
Początek strony
Nr na liście |
Nazwisko i imiona |
Wiek |
Miejsce zamieszkania i poparcie |
1 |
Firgon Marian Roman
|
49 |
Sumin
|
2 |
Herold Arkadiusz
|
33 |
Zblewo
|
3 |
Gniedziejko Krystyna Maria
|
59 |
Bobowo
|
4 |
Roskwitalski Wojciech Kazimierz
|
53 |
Wysoka
|
5 |
Jankowski Henryk
|
55 |
Semlin
|
6 |
Tylicki Andrzej
|
61 |
Lipinki Szlacheckie
|
7 |
Stanglewicz Danuta Eugenia
|
53 |
Zduny
|
8 |
Zimna Grażyna Józefa
|
47 |
Nowa Wieś Rzeczna
|
Lista nr 17 - Komitet Wyborczy Wyborców LIGA MIASTU
Początek strony
Nr na liście |
Nazwisko i imiona |
Wiek |
Miejsce zamieszkania i poparcie |
1 |
Nowak Danuta Jadwiga
|
54 |
Rokocin
|
2 |
Dąbrowska Maria Barbara
|
54 |
Koteże
|
3 |
Glińska Małgorzata Anna
|
31 |
Dąbrówka
|
4 |
Miksza Maciej Krzysztof
|
34 |
Pinczyn
|
Granice okręgu wyborczego
Początek strony
Gmina Bobowo, Gmina Zblewo, Gmina Starogard Gdański