Rada Powiatu w Bochni - Okręg wyborczy nr 1
Okręg wyborczy | Okręg wyborczy nr 1 |
Nazwa rady | Rada Powiatu w Bochni |
Liczba mandatów | 7 |
Liczba komitetów, które zarejestrowały listy | 8 |
Liczba kandydatów ze wszystkich list | 83 |
Liczba zarejestrowanych list kandydatów | 8 |
Liczba unieważnionych list kandydatów | 0 |
Kandydaci
Lista nr 2 - Komitet Wyborczy Liga Polskich Rodzin
Początek stronyNr na liście | Nazwisko i imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania i poparcie |
---|---|---|---|
1 | Wilk Andrzej | 55 | Bochnia |
2 | Kaim Renata | 37 | Bochnia |
3 | Lenartowicz Marcin Henryk | 26 | Bochnia |
4 | Gradoś Katarzyna Maria | 33 | Bochnia |
5 | Mucha Kazimierz Eugeniusz | 39 | Bochnia |
6 | Sumara Maria | 64 | Bochnia |
7 | Nazimek Andrzej | 50 | Bochnia |
8 | Dutka Józef | 48 | Bochnia |
9 | Dygutowicz Andrzej | 60 | Bochnia |
10 | Kycia Maria | 56 | Bochnia |
11 | Łach Aneta Halina | 26 | Bochnia |
Lista nr 4 - Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
Początek stronyNr na liście | Nazwisko i imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania i poparcie |
---|---|---|---|
1 | Całka Tomasz Jacek | 31 | Bochnia |
2 | Rozenbajgier Ryszard | 55 | Bochnia |
3 | Tyszkowski Krzysztof | 41 | Bochnia |
4 | Czeliński Zbigniew Zygmunt | 55 | Bochnia |
5 | Tlałka Wiesław Andrzej | 72 | Bochnia |
6 | Rybka Zdzisław | 58 | Bochnia |
7 | Włodarczyk Jan | 69 | Bochnia |
8 | Jachym Karol | 75 | Bochnia |
9 | Mazur Marek Janusz | 57 | Bochnia |
Lista nr 5 - Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
Początek stronyNr na liście | Nazwisko i imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania i poparcie |
---|---|---|---|
1 | Pająk Jacek | 30 | Bochnia |
2 | Pławecki Krzysztof | 45 | Bochnia |
3 | Ołdakowska Anna Agnieszka | 36 | Bochnia |
4 | Krzywda Leszek Tadeusz | 53 | Bochnia |
5 | Budyś Andrzej Zygmunt | 54 | Bochnia |
6 | Lisak Zdzisław | 49 | Bochnia |
7 | Stokłosa Grażyna | 60 | Bochnia |
8 | Staśko Elżbieta | 44 | Bochnia |
9 | Data Krystyna | 54 | Bochnia |
10 | Solak Zbigniew | 42 | Bochnia |
Lista nr 7 - Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej
Początek stronyNr na liście | Nazwisko i imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania i poparcie |
---|---|---|---|
1 | Broszkiewicz Zbigniew Józef | 64 | Bochnia |
2 | Kowalczyk Krzysztof | 51 | Bochnia |
3 | Podołowska Halina Maria | 70 | Bochnia |
4 | Kowalczyk Anna Dorota | 23 | Bochnia |
5 | Jędrzejak Krzysztof | 32 | Bochnia |
6 | Roguż Zbigniew | 59 | Bochnia |
7 | Ertelt Bożena Teresa | 25 | Bochnia |
8 | Czachór Krystyna | 58 | Bochnia |
Lista nr 16 - Komitet Wyborczy Stowarzyszenia Bochnia i Ziemia Bocheńska - Razem
Początek stronyNr na liście | Nazwisko i imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania i poparcie |
---|---|---|---|
1 | Bajda Janina | 62 | Bochnia |
2 | Bijata Marcin | 30 | Mikluszowice |
3 | Bronowska Agnieszka | 41 | Bochnia |
4 | Chyla Tadeusz | 60 | Bochnia |
5 | Kawalec Szymon | 76 | Bochnia |
6 | Kuchno Stanisław | 58 | Bochnia |
7 | Lysy Jerzy | 51 | Bochnia |
8 | Malarz Jerzy | 59 | Bochnia |
9 | Marszałek Bogusław | 65 | Bochnia |
10 | Mikulska Barbara | 43 | Bochnia |
11 | Piwkowski Jerzy Wacław | 53 | Brzeźnica |
12 | Prus-Bugayski Andrzej | 50 | Bochnia |
13 | Rojewski Bogusław | 62 | Bochnia |
14 | Zatorski Adam | 49 | Bochnia |
Lista nr 17 - Komitet Wyborczy Wyborców DEMOKRATYCZNO-SAMORZĄDOWO-LUDOWY
Początek stronyNr na liście | Nazwisko i imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania i poparcie |
---|---|---|---|
1 | Bacik Kazimierz | 53 | Bochnia |
2 | Bajda Sabina | 43 | Bochnia |
3 | Freudenheim Jerzy | 57 | Bochnia |
4 | Gawłowicz Grzegorz | 30 | Bochnia |
5 | Guzik Stefan Jerzy | 57 | Bochnia |
6 | Janusz Agata | 35 | Bochnia |
7 | Januszek Ryszard Adam | 53 | Bochnia |
8 | Kosturek Anna Elżbieta | 51 | Bochnia |
9 | Mucha Halina | 67 | Bochnia |
10 | Orzechowski Tadeusz Marian | 56 | Majkowice |
11 | Puścizna Izydor | 49 | Cikowice |
12 | Węgrzyn Ludwik Kajetan | 53 | Bochnia |
13 | Weiss Stanisław Wojciech | 59 | Bochnia |
14 | Włosiński Marian | 52 | Bochnia |
Lista nr 18 - Komitet Wyborczy Wyborców Strażacy - Bezpieczny Powiat
Początek stronyNr na liście | Nazwisko i imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania i poparcie |
---|---|---|---|
1 | Cichoń Tadeusz | 59 | Bochnia |
2 | Grabowski Leopold | 70 | Bełdno |
3 | Karasiński Józef Adam | 53 | Bochnia |
4 | Kawalec Jacek Andrzej | 43 | Bochnia |
5 | Leżanka Kazimierz | 45 | Bochnia |
6 | Makówka Władysław Józef | 51 | Bochnia |
7 | Radzięta Tadeusz Sylwester | 46 | Bochnia |
8 | Wątroba Marian | 53 | Bochnia |
Lista nr 19 - Komitet Wyborczy Wyborców Partnerstwo dla Bocheńszczyzny
Początek stronyNr na liście | Nazwisko i imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania i poparcie |
---|---|---|---|
1 | Dębosz Zbigniew Stanisław | 47 | Bochnia |
2 | Jaglarz Ewa Michalina | 53 | Bochnia |
3 | Jeliński Jan | 65 | Bochnia |
4 | Kędzierska Lucyna Maria | 50 | Bochnia |
5 | Korta Katarzyna Maria | 29 | Bochnia |
6 | Kurtyka Helena Józefa | 63 | Bochnia |
7 | Michałowski Krzysztof Jacek | 26 | Bochnia |
8 | Surma Franciszek | 67 | Bochnia |
9 | Szwiec Krzysztof Zygmunt | 52 | Bochnia |