PKW - Wybory samorządowe 2006

Obwodowe Komisje Wyborcze

m. Lublin

m. Lublin

Miasto na prawach powiatu - m. Lublin
Mapa

Obwody głosowania

Nr Siedziba Typ Dostęp dla osób niepełnosprawnych Granice obwodu głosowania
1 "ADE-EM" CENTRUM Sp. z o.o., Lublin ul. Lubartowska 27/29 Powszechny Nie ULICE: Cyrulicza w całości, Furmańska w całości, Kowalska str. parzysta w całości, Lubartowska str. nieparzysta od nr 27 do nr 41, Plac Zamkowy w całości, al. Tysiąclecia str. nieparzysta w całości, Zamkowa w całości.
2 Zarząd Nieruchomości Komunalnych, Lublin ul. Grodzka 12 Powszechny Nie ULICE: Bramowa str. parzysta w całości, Grodzka str. parzysta w całości, Kowalska str. nieparzysta w całości, Ku Farze w całości, Lubartowska str. nieparzysta od nr 1 do nr 25, Noworybna w całości, Olejna w całości, Rybna w całości, Rynek w całości, Szambelańska w całości.
3 Zespół Szkół Nr 1 im. Wł. Grabskiego, Lublin ul. Podwale 11 Powszechny Nie ULICE: Archidiakońska str. nieparzysta nr 1 do 5 oraz od nr 9 do końca i str. parzysta w całości, Bramowa str. nieparzysta w całości, Dominikańska w całości, Grodzka str. nieparzysta w całości, Gruella w całości, Jezuicka w całości, Królewska str. parzysta w całości, Plac Łokietka nr 3 i nr 4, Podwale w całości, Prymasa Wyszyńskiego nr 2, Złota w całości.
4 Dom Pomocy Społecznej im. W. Michelisowej Lublin ul. Archidiakońska 7 Powszechny Tak ul. Archidiakońska 7
5 VII Liceum Ogólnokształcące im. M. Konopnickiej, Lublin ul. Farbiarska 8 Powszechny Nie ULICE: Boczna Przemysłowej w całości, Farbiarska w całości, Kąpielowa w całości, Kołodziejska w całości, Mała w całości, Misjonarska w całości, Prymasa Wyszyńskiego str. parzysta od nr 4 do końca, Przemysłowa w całości, Stolarska w całości, al. Unii Lubelskiej w całości, Zamojska str. parzysta w całości.
6 Zespół Szkół Ekonomicznych im. A. i J. Vetterów, Lublin ul. Bernardyńska 14 Powszechny Nie ULICE: Bernardyńska str. parzysta w całości i nieparzysta od nr 1 do nr 3, Kapucyńska str. parzysta w całości, Kozia w całości, Krakowskie Przedmieście str. parzysta od nr 2 do nr 38, Królewska str. nieparzysta w całości, Miedziana w całości, Narutowicza str. nieparzysta od nr 1 do nr 15, Plac Łokietka nr 5, Plac Wolności nr 1 i nr 2, Prymasa Wyszyńskiego str. nieparzysta w całości, Przechodnia w całości, Wróblewskiego w całości, Żmigród w całości.
7 III Liceum Ogólnokształcące im. Unii Lubelskiej, Lublin, Plac Wolności 4 Powszechny Nie ULICE: Bernardyńska str. nieparzysta od nr 5 do końca, Boczna Rusałki w całości, Bulwarowa w całości, Dolna Panny Marii str. parzysta od nr 2 do nr 6, Miła w całości, Plac Wolności nr 3 i nr 4, Rusałka str. nieparzysta od nr 1 do nr 17 i str. parzysta od nr 2 do nr 24, Wesoła w całości, Zamojska str. nieparzysta w całości.
8 Wojewódzki Ośrodek Kultury, Lublin, ul. Dolna Panny Marii 3 Powszechny Tak ULICE: Dolna Panny Marii str. nieparzysta od nr 1 do nr 35 i str. parzysta od nr 8 do nr 36, Górna w całości, Graniczna str. parzysta w całości, Mościckiego w całości, Narutowicza str. parzysta od nr 2 do nr 36, Plac Kochanowskiego w całości, Rusałka str. nieparzysta od nr 19 do końca, Szerwentke w całości.
9 Gimnazjum Nr 13, Lublin ul. Narutowicza 32 A Powszechny Nie ULICE: Dolna Panny Marii str. nieparzysta od nr 37 do końca i str. parzysta od nr 38 do końca, Gminna w całości, Graniczna str. nieparzysta w całości, Narutowicza str. parzysta od nr 38 do nr 60, al. Piłsudskiego str. parzysta od nr 2 do nr 20, Rusałka str. parzysta od nr 26 do końca, Środkowa w całości, Wschodnia w całości.
10 Szkoła Podstawowa Nr 7, Lublin ul. Plażowa 9 Powszechny Nie ULICE: Muzyczna w całości, Nadbystrzycka str. parzysta od nr 2 do nr 8, Narutowicza str. parzysta od nr 62 do końca, Ochotnicza w całości, al. Piłsudskiego str. nieparzysta od nr 1 do nr 15, Plażowa w całości, Strażacka w całości, Szczerbowskiego w całości.
11 PKP S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Lublinie, Lublin ul. Okopowa 5 Powszechny Nie ULICE: Chopina str. parzysta od nr 2 do nr 20, Hempla w całości, Kapucyńska str. nieparzysta w całości, Karłowicza w całości, Kołłątaja w całości, Kościuszki w całości, Krakowskie Przedmieście str. parzysta od nr 40 do nr 68, Narutowicza str. nieparzysta od nr 17 do nr 61, Okopowa str. nieparzysta od nr 1 do nr 7 i str. parzysta od nr 2 do nr 16, Orla w całości, Peowiaków w całości, Plac Czechowicza w całości.
12 Gimnazjum Nr 9, Lublin ul. Lipowa 25 Powszechny Nie ULICE: Chmielarczyka w całości, Chopina str. nieparzysta od nr 17 do końca i str. parzysta od nr 22 do końca, Konopnicka w całości, Krucza w całości, Lipowa str. nieparzysta od nr 15 do końca i str. parzysta od nr 10 do końca, Narutowicza str. nieparzysta od nr 63 do nr 69, Okopowa str. parzysta od nr 18 do końca, Rowerowa str. nieparzysta w całości, Solna w całości, Sztajna w całości.
13 V Liceum Ogólnokształcące im. M. Skłodowskiej - Curie, Lublin ul. Lipowa 7 Powszechny Nie ULICE: Biała w całości, Chopina str. nieparzysta od nr 1 do nr 15, Grottgera w całości, Hipoteczna w całości, Krakowskie Przedmieście str. parzysta od nr 70 do końca, Lipowa str. nieparzysta od nr 1 do nr 13 i str. parzysta od nr 2 do nr 8, Obrońców Pokoju str. nieparzysta od nr 1 do nr 5, Okopowa str. nieparzysta od nr 9 do końca, Al. Racławickie str. parzysta od nr 2 do nr 8, Sądowa w całości, Skłodowskiej str. nieparzysta od nr 1 do nr 3 i str. parzysta od nr 2 do nr 22, Uniwersytecka str. parzysta od nr 6 do końca, Żwirki i Wigury w całości.
14 Filia Ośrodka Usług Pedagogicznych i Socjalnych ZNP Lublin ul. Akademicka 4 Powszechny Tak ULICE: Akademicka str. parzysta w całości, Łopacińskiego str. parzysta w całości, Obrońców Pokoju str. parzysta w całości i str. nieparzysta od nr 7 do końca, Raabego w całości, Al. Racławickie str. parzysta od nr 10 do nr 16, Radziszewskiego str. parzysta od nr 2 do nr 8 i str. nieparzysta od nr 1 do nr 7, Skłodowskiej str. nieparzysta od nr 5 do końca i str. parzysta od nr 24 do końca, Uniwersytecka str. nieparzysta w całości i str. parzysta od nr 2 do nr 4.
15 Urząd Miasta Lublin ul. Wieniawska 14 Powszechny Tak ULICE: Boczna Lubomelskiej w całości, Czechowska str. parzysta od nr 14 do końca i str. nieparzysta od nr 19 do końca, al. Długosza str. nieparzysta w całości, Leszczyńskiego w całości, Lubomelska str. parzysta w całości, Al. Racławickie nr 1 i nr 3.
16 Zespół Szkół Nr 5, Lublin ul. Spokojna 10 Powszechny Nie ULICE: Bieczyńskiego w całości, Czechowska str. nieparzysta nr 15 i nr 17 oraz str. parzysta nr 12, Czysta w całości, Ewangelicka str. parzysta w całości, Gawareckich w całości, Jasna w całości, Krakowskie Przedmieście str. nieparzysta od nr 47 do końca, Krótka w całości, Lubomelska str. nieparzysta w całości, Partyzancka w całości, Spokojna str. parzysta w całości, de Tramecourta w całości, Wieniawska w całości.
17 II Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana J. Zamoyskiego, Lublin ul. Ogrodowa 16 Powszechny Tak ULICE: I Armii WP str. nieparzysta od nr 9 do końca i str. parzysta w całości, Chmielna str. nieparzysta w całości i str. parzysta od nr 8 do końca, Czechowska str. nieparzysta od nr 1 do nr 13 i str. parzysta od nr 2 do nr 10, Dolna 3 Maja str. parzysta w całości, Ewangelicka str. nieparzysta w całości, Krakowskie Przedmieście str. nieparzysta od nr 37 do nr 45, 3 Maja nr 2 i nr 4, Ogrodowa str. parzysta w całości, Spokojna str. nieparzysta w całości.
18 Zespół Pieśni i Tańca Lublin im.W. Kaniorowej, Lublin ul. I Armii WP 3 Powszechny Nie ULICE: I Armii WP str. nieparzysta od nr 1 do nr 7, Chmielna str. parzysta od nr 2 do nr 6, Cicha w całości, 3 Maja str. parzysta od nr 6 do końca, Ogrodowa str. nieparzysta w całości.
19 Szkoła Podstawowa Nr 24, Lublin ul. Niecała 1 Powszechny Nie ULICE: Dolna 3 Maja str. nieparzysta w całości, Krakowskie Przedmieście str. nieparzysta od nr 27 do nr 35, 3 Maja str. nieparzysta w całości, Niecała w całości, Plac Litewski w całości, Radziwiłłowska w całości, Staszica str. parzysta od nr 2 do nr 14.
20 Urząd Miasta Lublin Plac Litewski 1 Powszechny Nie ULICE: Karmelicka w całości, Krakowskie Przedmieście str. nieparzysta od nr 1 do nr 25, Lubartowska str. parzysta od nr 2 do nr 20, Plac Łokietka nr 1, Przystankowa w całości, Staszica str. nieparzysta w całości i str. parzysta od nr 16 do końca, Szewska w całości, Świętoduska w całości, Wodopojna w całości, Zielona w całości.
21 Gimnazjum Nr 19, Lublin ul. Szkolna 6 Powszechny Nie ULICE: Cerkiewna w całości, Czwartek str. nieparzysta od nr 1 do nr 19, Krzywa w całości, Lubartowska str. nieparzysta od nr 43 do nr 63, Nadstawna w całości, Nowy Plac Targowy w całości, Podzamcze str. parzysta od nr 2 do nr 6, Ruska w całości, Szkolna str. nieparzysta od nr 1 do nr 9 i str. parzysta od nr 2 do nr 12, Targowa w całości, al. Tysiąclecia str. parzysta w całości, Wysoka w całości.
22 IV Liceum Ogólnokształcące im. S. Sempołowskiej, Lublin ul. Szkolna 4 Powszechny Nie ULICE: Czwartek str. parzysta w całości i str. nieparzysta od nr 21 do końca, Lubartowska str. nieparzysta od nr 65 do końca i str. parzysta od nr 34 do końca, Podzamcze str. parzysta od nr 8 do końca, Szkolna str. nieparzysta od nr 11 do końca i str. parzysta od nr 14 do końca, Unicka str. nieparzysta w całości.
23 Szkoła Podstawowa Nr 23, Lublin ul. Podzamcze 9 Powszechny Nie ULICE: al. Andersa w całości, Bazylianówka str. nieparzysta od nr 1 do nr 15 i str. parzysta od nr 2 do nr 22, Budrysów w całości, Dolińskiego w całości, Dymowskiego w całości, PCK w całości, al. Spółdzielczości Pracy str. nieparzysta od nr 1 do nr 21, Unicka str. parzysta w całości, Walecznych str. parzysta od nr 2 do nr 8.
24 Medyczne Studium Zawodowe im. prof. St. Liebharta, Lublin ul. Jaczewskiego 5 Powszechny Nie ULICE: Biernackiego str. nieparzysta w całości, Chodźki str. nieparzysta od nr 1 do nr 17 i str. parzysta od nr 2 do nr 6, Hirszfelda w całości, Jaczewskiego w całości, Kleniewskich w całości, Obywatelska w całości, Połaniecka w całości, Sapiehy w całości, Sieroca w całości, al. Spółdzielczości Pracy str. parzysta od nr 2 do nr 12, Szeligowskiego w całości, Szwedzka w całości.
25 Polski Związek Motorowy, Lublin ul. Prusa 8 Powszechny Tak ULICE: Biernackiego str. parzysta w całości, Browarna w całości, Ciasna w całości, Lubartowska str. parzysta od nr 22 do nr 32, Północna str. nieparzysta od nr 1 do nr 43 i str. parzysta od nr 2 do nr 38, Probostwo w całości, Prusa w całości.
26 Gimnazjum Nr 18, Lublin al. Długosza 8 Powszechny Nie ULICE: Ćwiklińskiej w całości, al. Długosza str. parzysta od nr 10 do końca, Ogródkowa w całości, Popiełuszki str. nieparzysta od nr 1 do nr 5, Przy Stawie w całości, Snopkowska w całości.
27 Dom Pomocy Społecznej Lublin ul. Głowackiego 26 Powszechny Tak ul. Głowackiego 26
28 Spółdzielnia Niewidomych im. M. Sękowskiego, Lublin ul. Głowackiego 35 Powszechny Tak ULICE: Popiełuszki str. nieparzysta od nr 23 do końca, Puławska str. nieparzysta od nr 19 do końca i str. parzysta od nr 24 do końca, al. Sikorskiego str. nieparzysta od nr 7 do końca, Skautów w całości.
29 Przedszkole Nr 10, Lublin ul. Zuchów 4 Powszechny Nie ULICE: Popiełuszki str. parzysta od nr 30 do końca, Puławska str. nieparzysta od nr 1 do nr 17 i str. parzysta od nr 2 do 22, Al. Racławickie str. nieparzysta od nr 25 do końca, al. Sikorskiego str. nieparzysta od nr 1 do nr 5, Szarych Szeregów w całości, Zuchów w całości.
30 Bursa Szkolna Nr 1, Lublin ul. Popiełuszki 7 Powszechny Nie ULICE: al. Długosza str. parzysta od nr 2 do nr 8, Dubois w całości, Głowackiego str. nieparzysta w całości i str. parzysta od nr 2 do nr 24 i od nr 28 do końca, Junoszy w całości, Księżycowa w całości, Legionowa w całości, Lelka-Sowy w całości, Norwida w całości, Poniatowskiego w całości, Popiełuszki str. nieparzysta od nr 7 do nr 19 i str. parzysta od nr 2 do nr 28, Al. Racławickie str. nieparzysta od nr 5 do nr 23, Rayskiego w całości.
31 Przedszkole Nr 65, Lublin ul. Langiewicza 3 A Powszechny Nie ULICE: Głęboka str. nieparzysta od nr 37 do końca, Godebskiego nr 1, al. Kraśnicka nr 2 i nr 4, Al. Racławickie str. parzysta od nr 28 do końca, Spadochroniarzy str. nieparzysta w całości i str. parzysta od nr 2 do nr 4, Weteranów str. nieparzysta od nr 15 do końca.
32 Szkoła Podstawowa Nr 6, Lublin ul. Czwartaków 11 Powszechny Nie ULICE: Czwartaków w całości, Godebskiego str. nieparzysta od nr 3 do końca, Langiewicza str. nieparzysta od nr 15 do końca i str. parzysta w całości, Radziszewskiego str. nieparzysta od nr 15 do końca i str. parzysta od nr 16 do końca, Spadochroniarzy str. parzysta od nr 6 do końca, Weteranów str. parzysta od nr 30 do końca, Wysockiego w całości.
33 I Liceum Ogólnokształcące im. St. Staszica, Lublin Al. Racławickie 26 Powszechny Nie ULICE: Godebskiego nr 2, Łopacińskiego str. nieparzysta w całości, Pagi w całości, Al. Racławickie str. parzysta od nr 18 do nr 26, Sowińskiego str. parzysta od nr 2 do nr 4 i str. nieparzysta od nr 1 do nr 3, Weteranów str. nieparzysta nr 1 i od nr 5 do nr 13.
34 Bursa Szkolna Nr 3, Lublin ul. Weteranów 3 Powszechny Nie ULICE: Akademicka str. nieparzysta w całości, Beliniaków w całości, Bema w całości, Głęboka str. nieparzysta od nr 31 do nr 35, Godebskiego str. parzysta od nr 4 do końca, Langiewicza str. nieparzysta od nr 1 do nr 13, Radziszewskiego str. nieparzysta od nr 9 do nr 13 i str. parzysta od nr 10 do nr 14, Sowińskiego str. nieparzysta od nr 5 do nr 13 i str. parzysta od nr 6 do nr 12, Weteranów nr 3 oraz str. parzysta od nr 2 do nr 28.
35 Świetlica Socjoterapeutyczna Filia Nr 3 MOPR, Lublin ul. Głęboka 11 Powszechny Nie ULICE: Głęboka str. nieparzysta od nr 1 do nr 29, Narutowicza str. nieparzysta od nr 71 do końca, Rowerowa str. parzysta w całości, Wiercieńskiego w całości.
36 POLITECHNIKA LUBELSKA Wydz. Mechaniczny, Lublin ul. Nadbystrzycka 36 Powszechny Nie ULICE: Kredowa w całości, Nadbystrzycka str. parzysta od nr 10 do nr 120 i str. nieparzysta od nr 47 do nr 63, Nowomiejska str. parzysta w całości, Pielgrzymia w całości, Wapienna w całości, Wigilijna w całości, Zakole w całości, Zana str. parzysta od nr 40 do końca.
37 Spółdzielnia Mieszkaniowa SPÓŁDZIELCA, Lublin ul. Nadbystrzycka 25 Powszechny Nie ULICE: Boczna Siewnej str. nieparzysta w całości, Gliniana str. nieparzysta od nr 1 do nr 23 i str. parzysta od nr 2 do nr 36, Głęboka str. parzysta od nr 2 do nr 8, Letnia w całości, Nadbystrzycka str. nieparzysta od nr 1 do nr 23, Poprzeczna w całości, Pszenna str. nieparzysta w całości, Siewna str. parzysta w całości, Słoneczna str. nieparzysta w całości i str. parzysta od nr 2 do nr 8, Żniwna str. nieparzysta od nr 1 do nr 17.
38 Przedszkole Nr 53, Lublin ul. Zachodnia 7 Powszechny Tak ULICE: Boczna Siewnej str. parzysta w całości, Chmielewskiego w całości, Gliniana str. nieparzysta od nr 25 do nr 33 i str. parzysta od nr 38 do nr 50, Głęboka str. parzysta od nr 10 do nr 32, Nadbystrzycka str. nieparzysta od nr 25 do nr 45, Nowomiejska str. nieparzysta od nr 1 do nr 19, Pszenna str. parzysta w całości, Siewna str. nieparzysta w całości, Słoneczna str. parzysta od nr 10 do końca, Zachodnia w całości, Żniwna str. parzysta w całości i str. nieparzysta od nr 19 do końca.
39 Dom Studenta Zaocznego UMCS, Lublin ul. Sowińskiego 17 Powszechny Nie ULICE: Gliniana str. nieparzysta od nr 35 do nr 41 i str. parzysta od nr 52 do końca, Jaworowskiego w całości, Lasockiego w całości, Nowomiejska str. nieparzysta od nr 21 do końca, Sowińskiego str. nieparzysta od nr 15 do końca i str. parzysta od nr 14 do końca, Wyczółkowskiego w całości.
40 Administracja Osiedla PIASTOWSKIE, Lublin ul. Bolesława Śmiałego 4 Powszechny Nie ULICE: Bolesława Chrobrego str. nieparzysta od nr 1 do 7 i str. parzysta od nr 2 do nr 14, Bolesława Śmiałego w całości, Gliniana str. nieparzysta od nr 43 do końca, Kazimierza Wielkiego str. nieparzysta od nr 1 do nr 5.
41 Przedszkole Nr 47, Lublin ul. Mieszka I Nr 3 Powszechny Nie ULICE: Bolesława Chrobrego str. nieparzysta od nr 9 do końca i str. parzysta od nr 16 do końca, Filaretów str. parzysta w całości, Głęboka str. parzysta od nr 34 do końca, Hryniewieckiego w całości, Kazimierza Wielkiego str. nieparzysta od nr 7 do końca i str. parzysta w całości, Leszka Czarnego w całości, Mieszka I w całości, Piastowska w całości, Urmowskiego w całości.
42 Przedszkole Nr 33, Lublin ul. Grażyny 10 Powszechny Nie ULICE: Grażyny str. nieparzysta od nr 1 do nr 19 i str. parzysta od nr 2 do nr 10, Nowogródzka w całości, Pana Tadeusza w całości.
43 LSM DOM KULTURY, Lublin ul. Wallenroda 4A Powszechny Nie ULICE: Filaretów str. nieparzysta w całości, Rymwida w całości, Wallenroda w całości, Zana str. parzysta od nr 30 do nr 38.
44 Szkoła Podstawowa Nr 29, Lublin ul. Wajdeloty 1 Powszechny Tak ULICE: Grażyny str. nieparzysta od nr 21 do końca i str. parzysta od nr 12 do końca, Świtezianka w całości, Wajdeloty str. parzysta od nr 2 do nr 8 oraz nr 1, Wileńska str. parzysta od nr 2 do nr 6.
45 Gimnazjum Nr 10, Lublin ul. Waldeloty 12 Powszechny Tak ULICE: Wajdeloty str. nieparzysta od nr 3 do końca i str. parzysta od nr 10 do końca, Wileńska str. parzysta od nr 8 do końca, Zana str. parzysta od nr 20 do nr 28.
46 Przedszkole Nr 39, Lublin ul. Balladyny 14 Powszechny Tak ULICE: Balladyny str. parzysta od nr 2 do nr 10, Wileńska str. nieparzysta do nr 1 do nr 15.
47 Szkoła Podstawowa Nr 3, Lublin ul. Balladyny 22 Powszechny Nie ULICA: Balladyny str. parzysta od nr 12 do końca.
48 Administracja Osiedla im. J.Słowackiego, Lublin ul. Skierki 10 Powszechny Nie ULICE: Skierki w całości, Wileńska str. nieparzysta od nr 17 do końca, Zana str. parzysta od nr 8 do nr 18.
49 Przedszkole Nr 48, Lublin ul. Leonarda 15 Powszechny Nie ULICE: Krasińskiego str. parzysta od nr 2 do nr 6, Leonarda w całości.
50 Szkoła Podstawowa Nr 38, Lublin ul. Wołodyjowskiego 13 Powszechny Nie ULICE: Skrzetuskiego str. parzysta od nr 6 do końca, Wołodyjowskiego w całości.
51 Przedszkole Nr 46, Lublin ul. Wołodyjowskiego 1 Powszechny Nie ULICE: Juranda w całości, Skrzetuskiego str. nieparzysta w całości i str. parzysta od nr 2 do nr 4, Zana str. nieparzysta od nr 21 do końca.
52 Administracja Osiedla im. M.Konopnickiej, Lublin ul. Jana Sawy 3 Powszechny Nie ULICE: Jana Sawy str. nieparzysta od nr 1 do nr 13 i str. parzysta w całości, Kaliska w całości, Pana Balcera str. nieparzysta nr 1, Żarnowiecka str. nieparzysta od nr 1 do nr 3 i str. parzysta w całości.
53 Przedszkole Nr 49, Lublin ul. Pana Balcera 11 Powszechny Nie ULICE: Jana Sawy str. nieparzysta od nr 15 do końca, Pana Balcera str. nieparzysta od nr 3 do końca i str. parzysta w całości, Skrzatów w całości, Żarnowiecka str. nieparzysta od nr 5 do końca.
54 Przedszkole Nr 57, Lublin ul. Rzeckiego 12 Powszechny Nie ULICE: Emancypantek w całości, Faraona w całości, Ochockiego w całości, Pozytywistów str. nieparzysta od nr 15 do końca i str. parzysta w całości, Rzeckiego w całości.
55 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 5, Lublin ul. Rzeckiego 10 Powszechny Nie ULICE: Brzeskiej w całości, Nadbystrzycka str. nieparzysta od nr 65 do nr 119, Pozytywistów str. nieparzysta od nr 1 do nr 13.
56 Przedszkole Nr 77, Lublin ul. Radości 8 Powszechny Nie ULICE: Gościnna w całości, Radości str. parzysta w całości, Romantyczna str. nieparzysta w całości, Sympatyczna str. parzysta od nr 2 do nr 8.
57 Przedszkole Nr 73, Lublin ul. Uśmiechu 5 Powszechny Tak ULICE: Jana Pawła II str. nieparzysta od nr 1 do nr 7 i str. parzysta w całości, Nadbystrzycka str. nieparzysta od nr 121 do nr 149 i str. parzysta od nr 122 do nr 144, Przedwiośnie w całości, Przytulna w całości, Radości str. nieparzysta w całości, Romantyczna str. parzysta w całości, Szczęśliwa w całości, Uśmiechu w całości.
58 Szkoła Podstawowa Nr 28, Lublin ul. Radości 13 Powszechny Tak ULICE: Fantastyczna w całości, al. Marzeń w całości, Sympatyczna str. nieparzysta w całości i str. parzysta od nr 10 do końca.
59 Spółdzielnia Mieszkaniowa "CZUBY", Lublin ul. Watykańska 6 Powszechny Tak ULICE: Jana Pawła II str. nieparzysta od nr 9 do końca, Jutrzenki str. parzysta w całości, Matki Teresy z Kalkuty w całości, Watykańska w całości.
60 Przedszkole Nr 72, Lublin ul. Różana 9 Powszechny Nie ULICE: Różana str. nieparzysta od nr 1 do nr 21 i str. parzysta od nr 2 do nr 10, Stokrotki str. nieparzysta w całości.
61 Przedszkole Nr 69, Lublin ul. Dziewanny 19 Powszechny Nie ULICE: Armii Krajowej w całości, Dziewanny w całości, Ruciana w całości, Stokrotki str. parzysta w całości.
62 Administracja Osiedla BŁONIE, Lublin ul. Dragonów 2 Powszechny Nie ULICE: Hetmańska w całości, Husarska w całości, Ułanów str. parzysta od nr 12 do końca, Zwycięska w całości.
63 Klub Osiedlowy BŁONIE, Lublin ul. Dragonów 2 Powszechny Nie ULICE: Dragonów w całości, Rycerska w całości, Szaserów w całości.
64 Szkoła Podstawowa Nr 46, Lublin ul. Biedronki 13 Powszechny Nie ULICE: Biedronki str. nieparzysta w całości, Kaczeńcowa w całości, Orkana w całości.
65 Gimnazjum nr 8, Lublin ul. Biedronki 13 Powszechny Nie ULICE: Biedronki str. parzysta w całości, Kawaleryjska w całości, Tatarakowa str. nieparzysta w całości i str. parzysta od nr 2 do nr 8, Wiklinowa w całości.
66 Przedszkole Nr 31, Lublin ul. Tymiankowa 60 Powszechny Nie ULICE: Bociania w całości, Tatarakowa str. parzysta od nr 10 do końca, Tymiankowa w całości.
67 Administracja Osiedla PORĘBA, Lublin ul. Perłowa 8/70 Powszechny Nie ULICE: Perłowa w całości, Szafirowa str. nieparzysta od nr 1 do nr 5 i str. parzysta od nr 2 do nr 6, Turkusowa w całości
68 Szkoła Podstawowa Nr 51 Lublin ul. Bursztynowa 22 Powszechny Tak ULICE: Agatowa w całości, Bursztynowa str. nieparzysta od nr 1 do nr 3 i str. parzysta od nr 2 do nr 14, Nefrytowa w całości, Szafirowa str. nieparzysta od nr 7 do końca.
69 Przedszkole Nr 63, Lublin ul. Szmaragdowa 22 Powszechny Nie ULICA: Szmaragdowa w całości.
70 Szkoła Podstawowa Nr 51, Lublin ul. Bursztynowa 22 Powszechny Tak ULICE: Bursztynowa str. nieparzysta od nr 5 do końca i str. parzysta od nr 16 do końca, Rubinowa w całości, Topazowa w całości.
71 Przedszkole Nr 81, Lublin ul. Wyżynna 10 Powszechny Tak ULICE: Na Stoku w całości, Wyżynna str. nieparzysta od nr 45 do końca i str. parzysta w całości.
72 Spółdzielnia Mieszkaniowa WĘGLINEK, Lublin ul. Wyżynna 19/1 Powszechny Nie ULICE: Na Przełęczy w całości, Nadbystrzycka str. nieparzysta od nr 151 do końca i str. parzysta od nr 146 do końca, Szczytowa w całości, Turniowa w całości, Wąwozowa w całości, Wyżynna str. nieparzysta od nr 1 do nr 43.
73 Zespół Szkół Nr 7, Lublin ul. Roztocze 14 Powszechny Tak ULICE: Bełżycka w całości, Bydgoska w całości, Folwarczna w całości, Gęsia w całości, Kielecka w całości, al. Kraśnicka str. parzysta od nr 114 do końca, Łukowska str. nieparzysta od nr 53 do końca i str. parzysta od nr 32 do końca, Małopolska w całości, Mazowiecka w całości, Opolska w całości, Owcza w całości, Roztocze str. nieparzysta w całości, Sandomierska w całości, Szczecińska w całości, Śląska w całości, Warmińska w całości, Węglinek w całości, Wielkopolska str. nieparzysta od nr 55 do końca i str. parzysta od nr 82 do końca.
74 Zespół Szkół Nr 7, Lublin ul. Roztocze 14 Powszechny Tak ULICE: Białostocka w całości, Bieszczadzka w całości, Gdańska w całości, Kaszubska w całości, Kujawska w całości, Kurpiowska w całości, Łomżyńska w całości, Łowicka w całości, Łukowska str. nieparzysta od nr 1 do nr 51 i str. parzysta od nr 2 do nr 30, Mazurska w całości, Olsztyńska w całości, Podhalańska w całości, Pomorska w całości, Poznańska w całości, Radomska w całości, Roztocze str. parzysta w całości, Rzeszowska w całości, Urzędowska w całości, Wielkopolska str. nieparzysta od nr 1 do nr 53 i str. parzysta od nr 2 do nr 80, Wrocławska w całości.
75 Dom Pomocy Społecznej "Betania" Lublin ul. Al. Kraśnicka 223 Powszechny Tak ul. Al. Kraśnicka 223
76 Wojewódzki Szpital Specjalistyczny SP ZOZ im. St. Kardynała Wyszyńskiego, Lublin al. Kraśnicka 100 Powszechny Tak ULICE: Konstantynów w całości, al. Kraśnicka str. parzysta od nr 76 do nr 112, Pielęgniarek w całości, Szpitalna w całości, Szwoleżerów w całości, Ułanów str. nieparzysta w całości i str. parzysta od nr 2 do nr 10.
77 Szkoła Podstawowa Nr 42, Lublin ul. Rycerska 9 Powszechny Tak ULICA: Herbowa w całości.
78 Gimnazjum Nr 7, Lublin ul. Krasińskiego 7 Powszechny Tak ULICE: Balladyny str. nieparzysta w całości, Irydiona w całości, Krasińskiego str. nieparzysta w całości i str. parzysta od nr 8 do końca, al. Kraśnicka str. parzysta od nr 6 do nr 74, Namysłowskiego w całości, Struga w całości, Zana str. nieparzysta od nr 9 do nr 19.
79 Budynek piekarni, ul. Zagłoby 2 Powszechny Tak ULICE: Abelarda w całości, Aksini w całości, Beatrycze w całości, Boryny w całości, Cyda w całości, Ditty w całości, Guliwera w całości, Jacyny-Onyszkiewicza w całości, Jawłowskiego w całości, Judyma str. parzysta od nr 2 do nr 14, Klepackiego w całości, Kmicica w całości, Kołaczkowskiego w całości, al. Kraśnicka str. nieparzysta od nr 217 do nr 221 i od nr 225 do końca, Krwawicza w całości, Laskowa w całości, Lazurowa w całości, Liszkowskiego w całości, Parysa str. parzysta od nr 2 do nr 32, Piątkowskiego w całości, Piechoty w całości, Raszyńska w całości, Skubiszewskiego w całości, Stelmasiaka w całości, Szczepańskiego w całości, Ślaskiego w całości, Tarninowa w całości, Turczynowicza w całości, Wokulskiego w całości, Wośki w całości, Zagłoby w całości.
80 Zespół Szkół Elektronicznych, Lublin ul. Wojciechowska 38 Powszechny Tak ULICE: Barszczewskiego w całości, Błońskiego w całości, Bogdanowicza w całości, Bohaterów Monte Cassino str. nieparzysta od nr 43 do końca Borelowskiego w całości, Brzóski w całości, Czarkowskiego w całości, Dubieckiego w całości, Frankowskiego w całości, Hauke-Bosaka w całości, Jankowskiego w całości, Jeziorańskiego w całości, Krajewskiego w całości, al. Kraśnicka str. nieparzysta od nr 57 do nr 133, Kruka w całości, Molickiego w całości, Parady w całości, Paśnikowskiego w całości, Powstania Styczniowego str. parzysta od nr 16 do końca , Pustowójtówny w całości, Rogińskiego w całości, Romanowskiego w całości, Ruckiego w całości, Toczyskiego w całości, Żulińskiego w całości.
81 Rada Dzielnicy SZEROKIE, Lublin ul. Nałęczowska 94 Powszechny Nie ULICE: Agronomiczna w całości, Bażantowa w całości, Biskupińska w całości, Bobrzan w całości, Bużan w całości, Dąbrowicka w całości, Dąbrówki w całości, Deszczowa w całości, Główna w całości, Gnieźnieńska w całości, Goplan w całości, Jaśminowa w całości, Kmieca w całości, Leszka w całości, Lędzian w całości, Lubuszan w całości, Łużyczan w całości, Mgielna w całości, Milczan w całości, Morawian w całości, Morelowa w całości, Morwowa w całości, Nałęczowska str. nieparzysta od nr 93 do końca i str. parzysta w całości, Opolan w całości, Polan w całości, Połabian w całości, Przejrzysta w całości, Przyjacielska w całości, Pszowian w całości, Siewierzan w całości, Skromna w całości, Sławin w całości, Słowian w całości, Słupian w całości, Sobótki w całości, Stroma w całości, Strumykowa w całości, Szerokie w całości, Ślężan w całości, Św. Wojciecha w całości, Światowida w całości, Urodzajna w całości, Wandy w całości, al. Warszawska str. parzysta od nr 80 do końca i str. nieparzysta od nr 107 do końca, Wądolna w całości, Wiślan w całości, Wodna w całości, Wołynian w całości, Wygon w całości, Zagonowa w całości, Zakątek w całości, Ziemowita w całości.
82 Spółdzielnia Mieszkaniowa "Transportowiec", Lublin ul. Kolorowa 3 Powszechny Nie ULICE: Bajkowa w całości, Baśniowa w całości, Bratnia w całości, Cisowa str. parzysta w całości, Czeremchowa str. parzysta w całości, Fortunna w całości, Kolorowa w całości, al. Kraśnicka str. nieparzysta od nr 1 do nr 29, Nałęczowska str. nieparzysta od nr 1 do nr 53, Przygodna w całości, Samotna w całości, Sąsiedzka w całości, Serdeczna w całości, Sielankowa w całości, Skrajna w całości, al. Warszawska str. parzysta od nr 2 do nr 26.
83 Fundacja "DOM DZIECI BENJAMIN" Ośrodek Wsparcia, Lublin ul. Zbożowa 22 A Powszechny Tak ULICE: Araszkiewicza w całości,Chabrowa w całości, Ciepielewskiego w całości, Dzbenin w całości, Fiołkowa w całości, Irysowa w całości, Jaworskiego w całości, Jemiołowa w całości, Kąkolowa w całości, Kleinera w całości, Kwiatów Polnych w całości, Lawendowa w całości, Lisa w całości, Macierzanki w całości, Papiewskiej w całości, Rozmarynowa w całości, Serwaczyńskiego w całości, Skowronkowa str. nieparzysta od nr 5 do końca i str. parzysta od nr 4 do końca, Sławinkowska str. nieparzysta od nr 27 do końca i str. parzysta od nr 50 do końca, Świerkowa str, nieparzysta w całości, Zapolskiej w całości, Zbożowa str. nieparzysta od nr 75 do końca i str. parzysta od nr 22 do końca, Ziółkowskiego w całości.
84 Budynek Klasztoru oo. Bernardynów ul. Willowa 15 Powszechny Tak ULICE: Altanowa w całości, Kaskadowa w całości, Mineralna w całości, Nowickiego w całości, Pergolowa w całości, Poligonowa w całości, , Północna str. nieparzysta od nr 123 do końca, Relaksowa w całości, Sławinek w całości, Szymańskiego w całości, Tarasowa w całości, Willowa w całości, Wyrwasa w całości, Zdrojowa w całości.
85 Pallotyńskie Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Batorego al. Warszawska 31 Powszechny Nie ULICE: Batorego w całości, Bukietowa w całości, Chodkiewicza w całości, Dwernickiego w całości, Harcerska w całości, Jagiellońska w całości, Korfantego w całości, Leszczynowa w całości, Ligonia w całości, Lompy w całości, Miernicza w całości, Osadowa w całości, Plater Emilii w całości, Początkowa w całości, Powstańców Śląskich w całości, al. Sikorskiego str. parzysta w całości, Sobieskiego w całości, Spadowa w całości, Strzelecka w całości, al. Warszawska str. nieparzysta od nr 1 do nr 53, Wiązowa w całości, Żołnierska w całości, Żółkiewskiego w całości.
86 Dzielnicowy Dom Kultury SM CZECHÓW, Lublin ul. Kiepury 5A Powszechny Tak ULICE: Kiepury str. parzysta w całości, Kosmowskiej nr 1 i nr 2, Północna str. nieparzysta od nr 83 do nr 121 i str. parzysta od nr 64 do końca, Rogowskiego w całości.
87 Społeczna Szkoła Podstawowa i Społeczne Gimnazjum im. S.F. Klonowica, Lublin, ul. Kurantowa 5 Powszechny Tak ULICE: Chęcińskiego w całości, Kiepury str. nieparzysta w całości, Prząśniczki w całości.
88 Przedszkole Nr 58, Lublin ul. Radzyńska 16 Powszechny Nie ULICE: Lipińskiego w całości, Północna str. nieparzysta od nr 45 do nr 81 i str. parzysta od nr 40 do nr 62, al. Solidarności w całości.
89 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 Szkoła Podstawowa Nr 45, Lublin ul. Radzyńska 5 Powszechny Nie ULICE: Paganiniego str. nieparzysta od nr 13 do końca i str. parzysta od nr 12 do końca, Radzyńska w całości.
90 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 XIV Liceum Ogólnokształcące, Lublin ul. Radzyńska 5 Powszechny Nie ULICA: Paganiniego str. nieparzysta od nr 1 do nr 11 i str. parzysta od nr 2 do nr 10.
91 NZOZ SPECJALISTYKA CZECHÓW Sp. z o. o., Lublin al. Kompozytorów Polskich 8 Powszechny Tak ULICE: Nowowiejskiego w całości, Oratoryjna w całości.
92 Szkoła Podstawowa Nr 34, Lublin ul. Kosmowskiej 3 Powszechny Nie ULICE: Dudzińskiego w całości, Iglatowskiego w całości, Kosmowskiej str. nieparzysta od nr 3 do końca i str. parzysta od nr 4 do końca, Kurantowa w całości, Partyzantów str. nieparzysta od nr 1 do nr 9 i str. parzysta od nr 2 do nr 16, Skołuby w całości, Solarza str. parzysta w całości.
93 Przedszkole Nr 70, Lublin ul. Smyczkowa 2 Powszechny Nie ULICE: Braci Wieniawskich str. nieparzysta od nr 1 do nr 1A, Kaprysowa str. nieparzysta od nr 1 do nr 5 i str. parzysta w całości, Smyczkowa str. parzysta w całości.
94 Gimnazjum Nr 5, Lublin ul. Smyczkowa 3 Powszechny Nie ULICE: Kaprysowa str. nieparzysta od nr 7 do końca, Koncertowa str. nieparzysta od nr 1 do nr 9, Legendy w całości, Skrzypcowa w całości, Smyczkowa str. nieparzysta w całości.
95 Żłobek Nr 7, Lublin ul. Braci Wieniawskich 10 Powszechny Tak ULICE: Arnsztajnowej w całości, Braci Wieniawskich str. nieparzysta od nr 3 do końca i str. parzysta w całości, Leśmiana w całości, Partyzantów str. nieparzysta od nr 11 do końca i str. parzysta od nr 18 do końca, Solarza str. nieparzysta w całości, Wójtowicza w całości.
96 Przedszkole Nr 75, Lublin ul. Żelazowej Woli 24 Powszechny Nie ULICE: al. Kompozytorów Polskich w całości, Żelazowej Woli str. parzysta w całości, Żywnego str. nieparzysta od nr 1 do nr 11 i str. parzysta od nr 2 do nr 8.
97 Administracja Osiedla im.K.Szymanowskiego, Lublin ul. Harnasie 11 Powszechny Nie ULICE: Baletowa w całości, Barcickiego w całości, Halickiego w całości, Harnasie str. nieparzysta od nr 1 do nr 7, Koncertowa str. nieparzysta od nr 11 do końca i str. parzysta w całości, Króla Rogera w całości, Noskowskiego w całości, Staczyńskiego w całości, Zelwerowicza w całości.
98 Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa "CHOINY", Lublin ul. Gorczańska 2 Powszechny Nie ULICE: Beskidzka w całości, Choiny str. nieparzysta od nr 51 do końca i str. parzysta w całości, Gorczańska w całości, Izerska w całości, Jurajska w całości, Karkonoska w całości, Karpacka w całości, Pienińska w całości, Sądecka w całości, Sudecka w całości, Świętokrzyska w całości, Żywiecka w całości.
99 Przedszkole Nr 37, Lublin ul. Zakopiańska 3 Powszechny Nie ULICE: Harnasie str. nieparzysta od nr 9 do końca i str. parzysta w całości, Zakopiańska w całości.
100 Szkoła Podstawowa Nr 43, Lublin ul. Śliwińskiego 5 Powszechny Nie ULICE: Leszetyckiego w całości, Szpinalskiego w całości.
101 Przedszkole Nr 76, Lublin ul.J.I. Paderewskiego 12 Powszechny Nie ULICE: Choiny str. nieparzysta od nr 1 do nr 49, Paderewskiego w całości.
102 Szkoła Podstawowa Nr 43, Lublin ul. Śliwińskiego 5 Powszechny Nie ULICE: Sztompki w całości, Szwajcarska w całości, Śliwińskiego w całości, Tatrzańska w całości.
103 Gimnazjum Nr 16, Lublin ul. Poturzyńska 2 Powszechny Tak ULICE: Paryska w całości, Poturzyńska w całości, Symfoniczna w całości, Żelazowej Woli str. nieparzysta w całości, Żywnego str. nieparzysta od nr 13 do końca i str. parzysta od nr 10 do końca.
104 Przedszkole Nr 2, Lublin ul. Lawinowa 7 Powszechny Tak ULICE: Chodźki str. parzysta od nr 8 do końca, Górska w całości, Młodej Polski str. nieparzysta w całości i str. parzysta od nr 26 do końca.
105 Przedszkole Specjalne Nr 11, Lublin ul. Młodej Polski 30 Powszechny Tak ULICE: Kameralna w całości, Lawinowa w całości, Młodej Polski str. parzysta od nr 2 do nr 24.
106 Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego SP ZOZ, Lublin ul. Bursaki 17 Powszechny Nie ULICE: Bursaki w całości, Ceramiczna w całości, Chodźki str. nieparzysta od nr 19 do końca, Czapskiego w całości, Dłotlice w całości, Do Dysa w całości, Drukarska w całości, Kisielewskiego w całości, Mackiewicza w całości, Nasutowska w całości, Rapackiego w całości, al. Spółdzielczości Pracy str. parzysta od nr 14 do końca, Stefczyka w całości, Techniczna w całości, Transportowa w całości, Związkowa w całości.
107 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 1, Lublin al. Spółdzielczości Pracy 65 Powszechny Tak ULICE: Bielskiego w całości, Bluszczowa w całości, Cyprysowa w całości, Dębowa w całości, Dożynkowa w całości, Goździkowa w całości, Jałowcowa w całości, Konwaliowa w całości, Kosynierów w całości, Malwowa w całości, Sekutowicza w całości, al. Spółdzielczości Pracy str, nieparzysta od nr 67 do końca, Ziemiańska w całości.
108 Szkoła Podstawowa Nr 4, Lublin ul. Hiacyntowa 69 Powszechny Nie ULICE: Agrestowa w całości, Aroniowa w całości, Bazylianówka str. nieparzysta od nr 17 do nr 61 i str. parzysta od nr 24 do nr 44, Berberysowa w całości, Borówkowa w całości, Brzoskwiniowa w całości, Cedrowa w całości, Hiacyntowa w całości, Jagodowa w całości, Kalinowa w całości, Łubinowa w całości, Magnoliowa w całości, Mirtowa w całości, Morzyckiej w całości, Petrykiewicza w całości, Porzeczkowa w całości, Rezedowa w całości, al. Spółdzielczości Pracy str. nieparzysta od nr 23 do nr 43, Storczykowa w całości, Św. Magdaleny w całości, Truskawkowa w całości, Walecznych str. parzysta od nr 10 do końca, Wiktoryn w całości, Zagrobskiej w całości.
109 Rada Dzielnicy "PONIKWODA", Lublin ul. Owocowa 6 Powszechny Nie ULICE: Barwinkowa w całości, Bratkowa w całości, Dworska w całości, Jarzębinowa w całości, Jaworowa w całości, Koryznowej str. parzysta od nr 8 do końca i str. nieparzysta od nr 5 do końca, Kruszynowa w całości, Ludowa w całości, Malinowa w całości, Oliwkowa w całości, Owocowa w całości, Ponikwoda w całości, Poziomkowa w całości, Prosta w całości, Przejazd w całości, Przelot w całości, Rudnicka str. nieparzysta od nr 1 do nr 83 i str. parzysta od nr 2 do nr 64, Rumiankowa w całości, Sportowa w całości,Śliwkowa w całości, Trześniowska str. parzysta od nr 2 do nr 34, Ustronie w całości, Walecznych str. nieparzysta od nr 13 do końca, Wielka w całości, Wiśniowa w całości, Zakręt w całości.
110 Gminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska" Wólka Lubelska, Lublin, ul. Turystyczna 132 Powszechny Nie ULICE: Grodzickiego w całości, Lipeckiego w całości, Łysakowska w całości, Naftowa w całości, Pliszczyńska w całości, Torowa w całości, Wiertnicza w całości, Zabytkowa w całości, Zagrodna w całości.
111 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MELISA" s.c., Lublin ul. Niepodległości 9 Powszechny Tak ULICE: Azaliowa str. nieparzysta od nr 9 do końca i str. parzysta od nr 6 do końca, Krokusowa w całości, Niepodległości str. nieparzysta od nr 1 do nr 13, Świdnicka str. nieparzysta od nr 9 do końca, Winogronowa w całości, Wrzosowa w całości, Zawilcowa w całości.
112 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 4 im. Orląt Lwowskich, Lublin ul. Tumidajskiego 6 A Powszechny Nie ULICA: Daszyńskiego w całości.
113 Administracja Osiedla "NIEPODLEGŁOŚCI", Lublin ul. K.Tumidajskiego 24 Powszechny Tak ULICE: Niepodległości str. parzysta od nr 2 do nr 12, Tumidajskiego str. parzysta od nr 18 do końca i str. nieparzysta w całości.
114 Przedszkole Nr 59, Lublin ul. Niepodległości 12 A Powszechny Nie ULICE: Niepodległości str. parzysta od nr 14 do nr 24, Tumidajskiego str. parzysta od nr 8 do nr 16.
115 Klub Osiedlowy "Niepodległości", Lublin ul. Tumidajskiego 2 Powszechny Tak ULICE: Koryznowej str. nieparzysta od nr 1 do nr 3, Niepodległości str. parzysta od nr 26 do końca, Trześniowska str. nieparzysta od nr 1 do nr 3, Tumidajskiego str. parzysta od nr 2 do nr 6.
116 Zakład Obsługi Nieruchomości ADMINA sp. z o.o., Lublin ul. Koryznowej 2 C Powszechny Tak ULICE: Fałata w całości, Koryznowej str. parzysta od nr 2 do nr 6, Malczewskiego w całości, Pankiewicza w całości, Szymanowskiego w całości, Walecznych str. nieparzysta od nr 7 do nr 11, Wiejska str. nieparzysta od nr 41 do końca i str. parzysta od nr 18 do końca.
117 Zespół Dziennych Domów Pomocy Społecznej , Lublin ul. Lwowska 28 Powszechny Tak ULICE: Lwowska str. parzysta od nr 12 do końca, Proletariuszy w całości, Walecznych str. nieparzysta od nr 1 do nr 5.
118 Przedszkole Nr 13, Lublin ul. Okrzei 9 Powszechny Nie ULICA: Okrzei w całości.
119 Gimnazjum Nr 2, Lublin ul. Lwowska 11 Powszechny Nie ULICE: Dembowskiego w całości, Kalinowszczyzna str. parzysta od nr 8 do nr 12, Krzemieniecka w całości, Lwowska str. nieparzysta w całości.
120 Przedszkole Nr 50, Lublin ul. Podzamcze 7 A Powszechny Nie ULICE: Białkowska Góra w całości, Działkowa w całości, Floriańska w całości, Kalinowszczyzna str. nieparzysta od nr 1 do nr 35 i str. parzysta od nr 14 do nr 42, Lwowska str. parzysta od nr 2 do nr 10, Niska w całości, Podzamcze str. nieparzysta w całości, Sienna w całości.
121 Szkoła Podstawowa Nr 10, Lublin ul. Kalinowszczyzna 70 Powszechny Nie ULICE: Kalinowszczyzna str. nieparzysta od nr 37 do końca i str. parzysta od nr 44 do nr 82, Kleeberga str. nieparzysta w całości, Okólna w całości, Słomiany Rynek w całości, Tatarska w całości, Towarowa w całości.
122 Przedszkole Nr 52, Lublin ul. Kustronia 10 Powszechny Nie ULICE: Kiwerskiego w całości, Kustronia w całości.
123 Administracja Osiedla XXX-Lecia, Lublin ul. Kleeberga 12 A Powszechny Nie ULICE: Kleeberga str. parzysta w całości, Orlika Ruckemana w całości, Wołyńska w całości.
124 Dom Pomocy Społecznej "Kalina" Lublin ul. Kalinowszczyzna 84 Powszechny Tak ul. Kalinowszczyzna 84
125 Zespół Szkół Nr 4 im. J. Korczaka, Lublin ul. Bronowicka 21 Powszechny Nie ULICE: Biłgorajska w całości, Bronowicka w całości, Bystrzycka w całości, Chełmska w całości, Drewniana w całości, Fabryczna str. parzysta od nr 10 do nr 22, Firlejowska w całości, Hrubieszowska w całości, Łęczyńska str. parzysta od nr 2 do nr 42, Parkowa w całości, Podlaska w całości, Skibińska w całości, Składowa w całości, Zgodna w całości.
126 Przedszkole Nr 42 Lublin ul. Przyjaźni 3 Powszechny Nie ULICE: Boczna Łęczyńskiej w całości, Ceglana w całości, Fabryczna str. parzysta od nr 24 do końca, Krzemionki str. nieparzysta w całości, Łęczyńska str. nieparzysta od nr 1 do nr 49 oraz str. parzysta od nr 44 do nr 58, Mieszczańska w całości, Placowa w całości, Polna w całości, Przymieszczańska w całości, Szklana w całości, Żytnia w całości.
127 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2, Lublin ul. Przyjaźni 12 Powszechny Nie ULICE: Łęczyńska str. parzysta od nr 60 do nr 74, Przyjaźni str. nieparzysta od nr 1 do nr 7 i str. parzysta od nr 2 do nr 14.
128 Klub Osiedlowy PRZYJAŹNI, Lublin ul. Przyjaźni 13 Powszechny Nie ULICA: Przyjaźni str. nieparzysta od nr 9 do końca i str. parzysta od nr 16 do końca.
129 Filia DDK "Bronowice", Lublin ul. Hutnicza 28A Powszechny Tak ULICE: Gospodarcza str. parzysta od nr 2 do nr 8, Hutnicza str. nieparzysta w całości i str. parzysta od nr 26 do końca, Krzemionki str. parzysta w całości, Łęczyńska str. nieparzysta od nr 51 do nr 55.
130 Przedszkole Nr 44, Lublin ul. Maszynowa 6 Powszechny Nie ULICE: Hutnicza str. parzysta od nr 2 do nr 12, Łęczyńska str. nieparzysta od nr 57 do nr 61, Maszynowa nr 1.
131 Gimnazjum Nr 17, Lublin ul. Maszynowa 2 Powszechny Nie ULICE: Hutnicza str. parzysta od nr 14 do nr 24, Maszynowa str. nieparzysta od nr 3 do końca i str. parzysta w całości.
132 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Arnika", Lublin ul. Odlewnicza 3 Powszechny Tak ULICE: Łęczyńska str. nieparzysta od nr 63 do nr 67, Odlewnicza str. nieparzysta w całości i str. parzysta od nr 4 do końca.
133 Szkoła Podstawowa Nr 27, Lublin ul. Kresowa 1 Powszechny Nie ULICE: Kresowa str. nieparzysta od nr 5 do nr 7 i str. parzysta od nr 6 do nr 14, Łęczyńska str. nieparzysta od nr 69 do końca, Mełgiewska nr 1, Montażowa str. nieparzysta w całości i str. parzysta od nr 10 do końca, Motorowa str. nieparzysta od nr 9 do końca i str. parzysta od nr 10 do końca, Odlewnicza nr 2.
134 Rada Dzielnicy TATARY, Lublin ul. Gospodarcza 32 Powszechny Tak ULICE: Gospodarcza str. nieparzysta od nr 19 do nr 23 i str. parzysta od nr 28 do nr 32, Kresowa str. nieparzysta od nr 9 do końca i str. parzysta od nr 16 do końca, Mełgiewska str. nieparzysta od nr 3 do nr 5, Montażowa str. parzysta od nr 2 do nr 8, Motorowa str. nieparzysta od nr 1 do nr 7 i str. parzysta od nr 2 do nr 8.
135 Publiczne Przedszkole Integracyjne Nr 40, Lublin ul. Gospodarcza 18 Powszechny Nie ULICA: Gospodarcza str. nieparzysta od nr 1 do nr 17 i str. parzysta od nr 10 do nr 26.
136 GLAZURA KRÓLEWSKA S.A., Lublin ul. Turystyczna 32 Powszechny Nie ULICE: Azaliowa str. nieparzysta od nr 1 do nr 7 i str. parzysta od nr 2 do nr 4, Gospodarcza str. nieparzysta od nr 25 do końca i str. parzysta od nr 34 do końca, Graffa w całości, Hajdowska str. nieparzysta od nr 9 do końca i str. parzysta od nr 6 do końca, Jakubowicka w całości, Jarmarczna w całości, Kijańska w całości, Kresowa str. nieparzysta od nr 1 do nr 3 i str. parzysta od nr 2 do nr 4, Łagiewnicka w całości, Łęczyńska str. parzysta od nr 76 do końca, Łuszczowska w całości, Mełgiewska str. parzysta od nr 2 do nr 8, Turystyczna w całości, Zawieprzycka w całości, Zimna w całości.
137 Wyższa Szkoła Ekonomii i Innowacji w Lublinie, ul. Mełgiewska 7/9 Powszechny Tak ULICE: Mełgiewska str. nieparzysta od nr 7 do nr 9, Tokarska w całości.
138 ZOMAR S. A. CHŁODNIA-ZOMAR Oddział ZOMAR S. A. w Lublinie, Lublin, ul. Mełgiewska 104 Powszechny Tak ULICE: Biskupie w całości, Bławatkowa w całości, Dojazdowa w całości, Dziubińskiej w całości, Hajdowska str. nieparzysta od nr 1 do nr 7 i str. parzysta od nr 2 do nr 4, Kasprowicza w całości, Mełgiewska str. nieparzysta od nr 11 do końca i str. parzysta od nr 10 do końca, Metalurgiczna w całości, Tyszowiecka w całości, Zadębie w całości.
139 Przedszkole Publiczne "JADWISIA", Lublin ul. Wł. Jagiełły 11 Powszechny Tak ULICE: Dobrzańskiego w całości, Doświadczalna str. nieparzysta od nr 17 do końca i str. parzysta w całości, Droga Męczenników Majdanka str. parzysta od nr 76 do nr 94, Felin w całości, Grygowej w całości, Krępiecka w całości, Królowej Jadwigi w całości, Rataja w całości.
140 VIII Liceum Ogólnokształcące im. Z. Nałkowskiej, Lublin ul. Słowicza 5 Powszechny Tak ULICE: Chemiczna str. nieparzysta od nr 9 do końca i str. parzysta w całości, Droga Męczenników Majdanka str. parzysta od nr 46 do nr 74, Gilowa w całości, Grabskiego str. nieparzysta w całości, Grenadierów w całości, Jaskółcza w całości, Lucyny Herc w całości, Pancerniakow w całości, Pogodna str. nieparzysta od nr 21 do końca i str. parzysta od nr 50 do końca, Rolna Osada w całości, Słowicza w całości, Szczygla w całości.
141 Gimnazjum Nr 14, Lublin ul. Pogodna 19 Powszechny Nie ULICE: Droga Męczenników Majdanka str. parzysta od nr 32 do nr 44, Grabskiego str. parzysta od nr 2 do nr 4, Łabędzia w całości.
142 Gimnazjum Nr 14, Lublin ul. Pogodna 19 Powszechny Nie ULICE: Grabskiego str. parzysta od nr 6 do nr 8, Krańcowa nr 109, Pogodna str. nieparzysta od nr 9 do nr 19 i str. parzysta od nr 36 do nr 48, Sokola w całości.
143 Administracja Osiedla POGODNA, Lublin ul. Zimowa 5 Powszechny Nie ULICE: Chemiczna str. nieparzysta od nr 1 do nr 7, Grabskiego str. parzysta od nr 10 do końca, Jesienna w całości, Pogodna str. parzysta od nr 30 do nr 34, Zimowa w całości.
144 Szkoła Podstawowa Nr 31, Lublin ul. Lotnicza 1 Powszechny Nie ULICE: Droga Męczenników Majdanka str. parzysta od nr 2 do nr 8, Gromadzka w całości, Majdan Osada w całości, Majdan Tatarski w całości, Pogodna str. parzysta od nr 2 do nr 22, Przecznica w całości, Rozdroże w całości, Wrońska w całości, Zaułek w całości.
145 DDK BRONOWICE, Lublin ul. Krańcowa 106 Powszechny Nie ULICE: Droga Męczenników Majdanka str. parzysta od nr 10 do nr 30, Jastrzębia w całości, Krańcowa str. parzysta od nr 106 do końca, Lotnicza str. nieparzysta od nr 1 do nr 7 i str. parzysta od nr 2 do nr 10, Pogodna str. nieparzysta od nr 1 do nr 7, Puchacza w całości, Sowia w całości.
146 Lubelskie Zakłady Energetyczne SA LUBZEL S.A., Lublin ul. Garbarska 21 Powszechny Nie ULICE: Akacjowa w całości, Bukowa str. nieparzysta od nr 1 do nr 11 i str. parzysta od nr 2 do nr 16, Czereśniowa w całości, Długa str. parzysta od nr 2 do nr 60 i str. nieparzysta od nr 1 do nr 11, Dobra w całości, Droga Męczenników Majdanka str. nieparzysta od nr 1 do nr 25, Elektryczna str. nieparzysta od nr 1 do nr 39 i str. parzysta od nr 2 do nr 10, Fabryczna str. nieparzysta od nr 11 do końca, Garbarska str. parzysta od nr 6 do końca i str. nieparzysta od nr 19 do końca, Jesionowa str. nieparzysta od nr 11 do końca i str. parzysta od nr 4 do końca, Kościelna str. nieparzysta od nr 3 do końca, Lotnicza str. nieparzysta od nr 9 do końca, Pawia str. parzysta od nr 76 do końca, Równa w całości, Smolna w całości, Startowa w całości, Topolowa str. nieparzysta od nr 9 do końca i str. parzysta od nr 6 do końca, Wirowa w całości, Wolska str. nieparzysta od nr 5 do końca i str. parzysta od nr 12 do końca.
147 Przedszkole Nr 7, Lublin ul. Elektryczna 12 Powszechny Nie ULICE: Długa str. nieparzysta od nr 13 do nr 85, Garbarska str. nieparzysta od nr 3 do nr 17, Kamienna w całości, Krańcowa str. parzysta od nr 24 do nr 62, Kręta w całości, Pawia str. nieparzysta od nr 53 do nr 73 i str. parzysta od nr 44 do nr 74, Przesmyk w całości, Rozstajna str. nieparzysta od nr 1 do nr 5 i str. parzysta od nr 2 do nr 8, Sosnowa w całości, Stalowa w całości, Sucha w całości, Wspólna w całości, Źródlana w całości, Żelazna str. nieparzysta od nr 1 do nr 105 i str. parzysta od nr 2 do nr 88.
148 Gimnazjum Nr 15, Lublin ul. Elektryczna 51 Powszechny Tak ULICE: Bukowa str. parzysta od nr 18 do końca i str. nieparzysta od nr 13 do końca, Długa str. parzysta od nr 62 do nr 84, Krańcowa str. parzysta od nr 64 do nr 80, Olchowa w całości, Pawia str. nieparzysta od nr 75 do końca, Rozstajna str. nieparzysta od nr 7 do końca i str. parzysta od nr 10 do końca.
149 Gimnazjum Nr 15, Lublin ul. Elektryczna 51 Powszechny Tak ULICE: Droga Męczenników Majdanka str. nieparzysta od nr 27 do nr 45, Elektryczna str. nieparzysta od nr 41 do końca i str. parzysta od nr 12 do końca, Jesionowa str. nieparzysta od nr 1 do nr 9 i str. parzysta nr 2, Krańcowa str. parzysta od nr 82 do nr 104, Lotnicza str. parzysta od nr 12 do końca, Topolowa str. nieparzysta od nr 1 do nr 7 i str. parzysta od nr 2 do nr 4, Wierzbowa w całości.
150 Dom Pomocy Społecznej dla Osób Niepełnosprawnych Fizycznie Lublin ul. Kosmonautów 78 Powszechny Tak ul. Kosmonautów 78
151 Szkoła Podstawowa Nr 32, Lublin ul. K. Przerwy-Tetmajera 2 Powszechny Tak ULICE: Asnyka w całości, Bogusławskiego w całości, Długa str. nieparzysta od nr 87 do końca i str. parzysta od nr 86 do końca, Grochowskiego w całości, Ignacego Krasickiego w całości, Kosmonautów str. nieparzysta od nr 1 do nr 47 i str. parzysta od nr 2 do nr 76 i od nr 80 do nr 86, Kossaka w całości, Krańcowa str. nieparzysta od nr 13 do nr 89, Robotnicza str. parzysta od nr 2 do nr 24, Tetmajera str. nieparzysta w całości, Wilcza str. parzysta od nr 2 do nr 66, Żelazna str. parzysta od nr 90 do końca i str. nieparzysta od nr 107 do końca, Żurawia w całości.
152 Rodzinny Ogród Działkowy "MAKI" , Lublin ul. Wyzwolenia 22 Powszechny Tak ULICE: 11 Listopada w całości, Cholewy w całości, Dmowskiego w całości, Grunwaldzka w całości, Hallera w całości, Hubalczyków w całości, Kutrzeby w całości, Kwiatkowskiego w całości, Maczka w całości, Mickiewicza str. nieparzysta od nr 1 do nr 29 i str. parzysta od nr 2 do nr 20, Mikołajczyka w całości, Obrońców Lublina w całości, Okulickiego w całości, Orląt Lwowskich w całości, Pajdowskiego w całości, Piskora w całości, Powstańców Warszawy w całości, Raczkiewicza w całości, Raczyńskiego w całości, Robotnicza str. parzysta od nr 26 do końca i str. nieparzysta w całości, Roweckiego w całości, Skrzynicka w całości, Sokolniki w całości, Sybiraków w całości, Wilcza str. nieparzysta od nr 1 do nr 13, Wyzwolenia w całości.
153 Kolegium Pracowników Służb Społecznych Lublin ul. Sulisławicka 7 Powszechny Nie ULICE: Droga Męczenników Majdanka str. nieparzysta od nr 47 do końca, Dulęby w całości, Kosmonautów str. nieparzysta od nr 49 do końca i str. parzysta od nr 88 do końca, Krańcowa str. nieparzysta od nr 91 do nr 105, Niemcewicza w całości, Sulisławicka w całości, Tetmajera str. parzysta w całości, Wilcza str. nieparzysta od nr 15 do końca i str. parzysta od nr 68 do końca, Żmichowskiej w całości.
154 Szkoła Podstawowa Nr 47 Lublin, ul. Zdrowa 1 Powszechny Nie ULICE: Dominowska w całości, Głuska str. nieparzysta od nr 9 do końca i str. parzysta od nr 20 do końca, Grabowskiego w całości, Handlowa w całości, Masarska w całości, Miętowa w całości, Miodowa w całości, Nektarowa w całości, Parafialna w całości, Podkomorska w całości, Przepiórcza w całości, Sachsów w całości, Sieciecha w całości, Strojanowskiego str. nieparzysta od nr 7 do końca i str. parzysta od nr 12 do końca, Szklarniana w całości, Wojewodzińska w całości, Wygodna w całości, Zdrowa w całości, Zorza w całości.
155 Ośrodek Terapii Uzależnienia i Współuzależnienia Przychodnia, Lublin ul. Abramowicka 4 B Powszechny Tak ULICE: Abramowicka w całości, Barwna w całości, Brezy w całości, Dygasińskiego w całości, Gierymskiego w całości, Iwaszkiewicza w całości, Jastruna w całości, Klonowica w całości, Kolberga w całości, Konarskiego w całości, Makowa w całości, Michałowskiego w całości, Nasienna w całości, Odległa w całości, Orłowskiego w całości, Pocka w całości, Podleśna w całości, Porazińskiej w całości, Powojowa w całości, Sadowa w całości, Sieroszewskiego w całości, Sierpińskiego str. parzysta od nr 50 do końca, Srogi w całości, Strojanowskiego str. nieparzysta od nr 1 do nr 5 i str. parzysta od nr 2 do nr 10, Szelburg-Zarembiny w całości, Szymonowica w całości, Świętochowskiego str. parzysta od nr 124 do końca, Wólczańska w całości, Zamenhofa str. nieparzysta od nr 41 do końca i str. parzysta od nr 48 do końca.
156 Internat Zespołu Szkół Transportowo-Komunikacyjnych, Lublin ul. Zemborzycka 82 Powszechny Nie ULICE: Brodowskiego w całości, Budowlana str. nieparzysta od nr 1 do nr 3, Ciepłownicza str. parzysta od nr 2 do nr 8, Czartoryskiej w całości, Daniłowskiego w całości, Glińskiego w całości, Gralewskiego w całości, Kniaźnina w całości, Łobodowskiego w całości, Południowa w całości, Sierpińskiego str. nieparzysta od nr 85 do końca, Stachury w całości, Staffa str. parzysta od nr 84 do końca, Świętochowskiego str. nieparzysta od nr 85 do końca i str. parzysta od nr 110 do nr 122, Zemborzycka str. nieparzysta od nr 41 do nr 57 i str. parzysta od nr 44 do końca, Żeglarska str. parzysta od nr 16 do końca i str. nieparzysta od nr 19 do końca.
157 Szkoła Podstawowa Nr 40, Lublin ul. Róży Wiatrów 9 Powszechny Nie ULICE: Błękitna w całości, Kruczkowskiego str. parzysta od nr 16 do końca, Młodzieżowa str. nieparzysta od nr 7 do końca i str. parzysta od nr 6 do końca, Róży Wiatrów w całości.
158 Żłobek Nr 6, Lublin ul. Kruczkowskiego 12 Powszechny Tak ULICE: Kruczkowskiego str. nieparzysta od nr 1 do nr 11 i str. parzysta od nr 2 do nr 14, Młodzieżowa str. nieparzysta od nr 1 do nr 5 i str. parzysta od nr 2 do nr 4, Przybylskiego str. parzysta od nr 20 do końca, Zemborzycka str. nieparzysta od nr 29 do nr 39.
159 POCZTA POLSKA CENTRUM POCZTEX, Lublin ul. Sierpińskiego 26 Powszechny Nie ULICE: Broniewskiego w całości, Fredry w całości, Gałczyńskiego w całości, Korczaka w całości, Kunickiego str. nieparzysta od nr 181 do końca, Łukasińskiego str. nieparzysta od nr 15 do końca i str. parzysta od nr 18 do końca, Pawłowa str. nieparzysta od nr 61 do końca i str. parzysta od nr 56 do końca, Reja str. nieparzysta od nr 19 do końca i str. parzysta od nr 22 do końca, Siemiradzkiego str. parzysta od nr 28 do końca i str. nieparzysta od nr 31 do końca, Sienkiewicza w całości, Sierpińskiego str. nieparzysta od nr 1 do nr 83 i str. parzysta od nr 2 do nr 48, Staffa str. nieparzysta w całości i str. parzysta od nr 2 do nr 82, Zamenhofa str. nieparzysta od nr 1 do nr 39 i str. parzysta od nr 2 do nr 46.
160 Szkoła Podstawowa Nr 2, Lublin ul. Mickiewicza 24 Powszechny Nie ULICE: Boya-Żeleńskiego w całości, Brata Alberta w całości, Głuska str. nieparzysta od nr 1 do nr 7 i str. parzysta od nr 2 do nr 18, Jezierskiego w całości, Klukowskiego w całości, Kochanowskiego str. nieparzysta od nr 21 do końca i str. parzysta od nr 26 do końca, Kuncewiczowej w całości, Łukasińskiego str. nieparzysta od nr 1 do nr 13 i str. parzysta od nr 2 do nr 16,Kunickiego str. parzysta od nr 156 do końca, Makuszyńskiego w całości, Mickiewicza str. parzysta od nr 22 do nr 32, Nadrzeczna str. nieparzysta od nr 43 do końca i str. parzysta od nr 8 do końca, Oczki w całości, Orzeszkowej w całości, Reja str. nieparzysta od nr 1 do nr 17 i str. parzysta od nr 2 do nr 20, Rejtana w całości, Sterna w całości, Stwosza w całości, Szaniawskiego w całości, Tuwima w całości, Wadowskiego w całości, Wałowa w całości, Zegadłowicza w całości.
161 VI Liceum Ogólnokształcące im. H. Kołłątaja, Lublin ul. Mickiewicza 36 Powszechny Nie ULICE: Bagatela w całości, Biernata z Lublina w całości, Chełmońskiego w całości, Dunikowskiego str. nieparzysta od nr 13 do końca i str. parzysta od nr 44 do końca, Kononowicza w całości, Kopernika w całości, Kraszewskiego str. parzysta od nr 38 do końca, Kunickiego str. nieparzysta od nr 107 do nr 143, Matejki str. nieparzysta od nr 1 do nr 5 i str. parzysta od nr 2 do nr 4, Mickiewicza str. nieparzysta od nr 55 do końca i str. parzysta od nr 34 do końca, Morcinka w całości, Przybylskiego str. nieparzysta w całości i str. parzysta od nr 2 do nr 18, Pułaskiego w całości, Słowackiego str. nieparzysta od nr 19 do końca i str. parzysta od nr 20 do końca, Świętochowskiego str. nieparzysta od nr 1 do nr 83 i str. parzysta od nr 2 do nr 88, Zemborzycka str. nieparzysta od nr 1 do nr 27.
162 Gimnazjum Nr 1, Lublin ul. Kunickiego 116 Powszechny Nie ULICE: Dunikowskiego str. nieparzysta od nr 1 do nr 11 i str. parzysta od nr 2 do nr 42, Kochanowskiego str. nieparzysta od nr 1 do nr 19 i str. parzysta od nr 2 do nr 24, Koźmiana w całości, Krańcowa str. nieparzysta od nr 1 do nr 11, Kraszewskiego str. nieparzysta w całości i str. parzysta od nr 2 do nr 36, Kunickiego str. nieparzysta od nr 87 do nr 105 i str. parzysta od nr 116 do nr 154, Matejki str. nieparzysta od nr 7 do końca i str. parzysta od nr 6 do końca, Mickiewicza str. nieparzysta od nr 31 do nr 53, Mireckiego w całości, Morsztynów w całości, Nadrzeczna str. nieparzysta od nr 1 do nr 41 i str. parzysta od nr 2 do nr 6, Orzechowskiego w całości, Pruszyńskiego w całości, Reymonta w całości, Słowackiego str. nieparzysta od nr 1 do nr 17 i str. parzysta od nr 2 do nr 18, Stanisławskiej w całości, Ściegiennego w całości, Wyścigowa str. parzysta w całości, Zabłockiego w całości, Żeromskiego w całości.
163 Zespół Szkół Nr 3, Lublin ul. Wyścigowa 31 Powszechny Tak ULICE: Czeska w całości, Kotlarska w całości, Kunickiego str. nieparzysta od nr 51 do nr 85, Kwiatowa w całości, Leśna str. parzysta w całości, Nowy Rynek w całości, Oboźna w całości, Piękna w całości, Spacerowa w całości, Wojenna str. nieparzysta od nr 5 do końca i str. parzysta od nr 4 do końca, Wyścigowa str. nieparzysta w całości.
164 Dom Kultury Kolejarz, Lublin ul. Kunickiego 35 Powszechny Nie ULICE: Chłodna w całości, Chrostowskiej w całości, Dąbrowska w całości, Garbarska nr 1 i str. parzysta od nr 2 do nr 4, Krańcowa str. parzysta od nr 2 do nr 22, Kunickiego str. nieparzysta od nr 17 do nr 49 i str. parzysta od nr 28 do nr 114, Leśna str. nieparzysta w całości, Łazienkowska w całości, Nowy Świat str. nieparzysta od nr 1 do nr 13 i str. parzysta od nr 2 do nr 28, Pawia str. nieparzysta od nr 1 do nr 51 i str. parzysta od nr 2 do nr 42, Piaskowa w całości, Pochyła w całości, Próżna w całości, Skośna w całości, Słodowa w całości, Szańcowa w całości, Śliska w całości, Wojenna nr 2, Zaciszna w całości.
165 PKP Zakład Linii Kolejowych w Lublinie Sekcja Eksploatacji, Lublin ul. Nowy Świat 31A Powszechny Nie ULICE: Kruczkowskiego str. nieparzysta od nr 13 do końca, Nowy Świat str. nieparzysta od nr 15 do końca i str. parzysta od nr 30 do końca, Smoluchowskiego str. parzysta w całości, Wojenna str. nieparzysta od nr 1 do nr 3.
166 Szkoła Podstawowa nr 20, Lublin al.J. Piłsudskiego 26 Powszechny Nie ULICE: Boczna Żabiej w całości, Czerniejowska w całości, Fabryczna str. nieparzysta od nr 1 do nr 9 i str. parzysta od nr 2 do nr 8, Kościelna nr 1 i str. parzysta w całości, Kunickiego str. nieparzysta od nr 1 do nr 15 i str. parzysta od nr 2 do nr 26, 1 Maja str. nieparzysta od nr 1 do nr 33 i str. parzysta od nr 2 do nr 18, al. Piłsudskiego str. nieparzysta od nr 17 do końca i str. parzysta od nr 22 do końca, Plac Bychawski w całości, Słupkowa w całości, Wolska str. nieparzysta od nr 1 do nr 3 i str. parzysta od nr 2 do nr 10, al. Zygmuntowskie w całości, Żabia w całości.
167 "AD-BUD" Sp. z o.o., Lublin ul. Gazowa 7/9 Powszechny Nie ULICE: Dworcowa w całości, Gazowa w całości, Kawia w całości, Krochmalna str. nieparzysta od nr 1 do nr 9 i str. parzysta od nr 2 do nr 6, 1 Maja str. nieparzysta od nr 35 do końca i str. parzysta od nr 20 do końca, Młyńska w całości, Nadłączna w całości, Plac Dworcowy w całości, Pocztowa w całości, Widok w całości.
168 Hotel Robotniczy Cukrowni Lublin S.A., Lublin ul. Krochmalna 13 Powszechny Tak ULICE: Dzierżawna str. parzysta w całości, Przeskok str. nieparzysta od nr 13 do końca i str. parzysta od nr 16 do końca.
169 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 6, Lublin ul. Krochmalna 29 Powszechny Nie ULICE: Betonowa w całości, Ciepła w całości, Dzierżawna str. nieparzysta w całości, Krochmalna str. nieparzysta od nr 11 do końca i str. parzysta od nr 8 do końca, Piekarska w całości, Przeskok str. nieparzysta od nr 1 do nr 11 i str. parzysta od nr 2 do nr 14, Radzikowska w całości, Spółdzielcza w całości, Włościańska w całości.
170 Żłobek Nr 8 , Lublin ul. Nałkowskich 102 Powszechny Tak ULICE: Ciepłownicza str. nieparzysta w całości i str. parzysta od nr 10 do końca, Diamentowa str. nieparzysta od nr 21 do końca i str. parzysta od nr 10 do końca, Inżynierska w całości, Medalionów w całości, Nałkowskich str. nieparzysta od nr 1 do nr 91 i str. parzysta od nr 2 do nr 84, Przy Bocznicy w całości, Samsonowicza str. nieparzysta od nr 1 do nr 3, Smoluchowskiego str. nieparzysta w całości, Wrotkowska w całości.
171 Przedszkole Nr 78, Lublin ul. Samsonowicza 9 Powszechny Nie ULICE: Nałkowskich str. nieparzysta od nr 93 do nr 101 i str. parzysta od nr 86 do nr 100, Romera str. parzysta od nr 2 do nr 22, Samsonowicza str. nieparzysta od nr 5 do nr 21.
172 Gimnazjum Nr 3, Lublin ul. Nałkowskich 110 Powszechny Tak ULICE: Nałkowskich str. nieparzysta od nr 103 do nr 117 i str. parzysta od nr 102 do nr 122, Romera str. parzysta od nr 24 do nr 28, Samsonowicza str. nieparzysta od nr 57 do końca.
173 Przedszkole Nr 66, Lublin ul. Samsonowicza 33 A Powszechny Nie ULICA: Samsonowicza str. nieparzysta od nr 23 do nr 55 i str. parzysta w całości.
174 Szkoła Podstawowa nr 30, Lublin ul. Nałkowskich 110 Powszechny Tak ULICE: Nałkowskich str. nieparzysta od nr 119 do końca i str. parzysta od nr 124 do końca, Romera str. nieparzysta w całości i str. parzysta od nr 30 do końca.
175 Rodzinny Ogród Działkowy "Słonecznik", Lublin ul. Rąblowska 13 Powszechny Nie ULICE: Janowska w całości, Koło w całości, Lipska str. nieparzysta w całości, Parczewska w całości, Pod Gajem w całości, Rąblowska w całości, Stary Gaj w całości.
176 Szkoła Podstawowa Nr 39, Lublin ul. Krężnicka 156 Powszechny Nie ULICE: Bór w całości, Bryńskiego w całości, Cienista w całości, Grzybowa w całości, Krężnicka w całości, Ku Słońcu w całości, Kukułcza w całości, Letniskowa w całości, Lipska str. parzysta w całości, Łąkowa w całości, Marzanny w całości, Modra w całości, Mrówcza w całości, Nad Zalewem w całości, Niezapominajki w całości, Nizinna w całości, Osmolicka w całości, Pasieczna w całości, Poranna w całości, Prawiednicka w całości, Pszczela w całości, Ptasia w całości, Rosy w całości, Roślinna w całości, Sarnia w całości, Świeża w całości, Tęczowa w całości, Zagajnikowa w całości, Ziołowa w całości, Żeglarska str. nieparzysta od nr 1 do nr 17.
177 Klub Osiedlowy "Ruta" ul. Różana 8 Powszechny Tak ul. Różana str. nieparzysta od nr 23 do końca i str. parzysta od nr 12 do końca, Jutrzenki str. nieparzysta w całości, Sasankowa w całości.
178 Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa "RZEMIEŚLNIK - BIS" ul. Ametystowa 18 Powszechny Tak ul. Ametystowa w całości, Brylantowa w całości, Opalowa w całości, Szafirowa str. parzysta od nr 8 do końca.
179 AUTO-LAK ul. Wertera 1 Powszechny Nie ul. Filona w całości, Hamleta w całości, Heloizy w całości, Izoldy w całości, Judyma str. nieparzysta w całości i str. parzysta od nr 16 do końca, Julii w całości,Juliusza Cezara, Kleopatry, al. Kraśnicka str. nieparzysta od nr 135 do nr 215, Laury w całości, Lipniak w całości, Nataszy w całości, Ofelii w całości, Oniegina w całości, Orlanda w całości, Parysa str. nieparzysta w całości i str. parzysta od nr 34 do końca, Poloniusza w całości, Romea w całości, Rzemieślnicza w całości, Szwejka w całości, Tatiany w całości, Tristana w całości, Wertera w całości.
180 Zespół Szkół Elektronicznych ul. Wojciechowska 38 Powszechny Tak ul. Bohaterów Monte Cassino str. parzysta od nr 42 do końca, Cieszkowskiego w całości, Farmaceutyczna w całości, al. Kraśnicka str. nieparzysta od nr 31 do nr 55, Magierskiego w całości, Powstania Styczniowego str. nieparzysta w całości i str. parzysta od nr 2 do nr 14, Śnieżyńskiego w całości , Wojciechowska w całości, Zana str. nieparzysta od nr 1 do nr 7 i str. parzysta od nr 2 do nr 6.
181 Przedszkole Nr 15 ul. Bohaterów Monte Cassino 7 Powszechny Nie ul. Batalionów Chłopskich w całości, Blachnickiego w całości, Bohaterów Monte Cassino str, nieparzysta od nr 1 do nr 41 i str. parzysta od nr 2 do nr 40, Botaniczna w całości, Brzozowskiego w całości, Cisowa str. nieparzysta w całości, Czarnieckiego w całości, Czeremchowa str. nieparzysta w całości, Danielskiego w całości, Dzieci Zamojszczyzny w całości, Gen. Zajączka w całości, Głogowa w całości, Grabowa w całości, Jasińskiego w całości, Kilińskiego w całości, Klonowa w całości, Kryniczna w całości, Nałęczowska str. nieparzysta od nr 53 do nr 91, Podchorążych w całości, Potok w całości, al. Róż w całości, Skoczylasa w całości, al. Warszawska str. nieparzysta od nr 55 do nr 79 i str. parzysta od nr 28 do nr 78, Westerplatte w całości, Zakładowa w całości.
182 Szkoła Podstawowa Nr 14, al. Warszawska 94 Powszechny Tak ul. Bartnicza w całości, Bogdanówka w całości, Gajowa w całości, Gojawiczyńskiej w całości, Jabłoniowa w całości, Jodłowa w całości, Kasztelańska w całości, Liliowa w całości, Limbowa w całości, Modrzejewskiej w całości, Motylowa w całości, Olszynowa w całości, Osikowa w całości, Platanowa w całości, Sempołowskiej w całości, Skalista w całości, Skowronkowa str. nieparzysta od nr 1 do nr 3 i str. parzysta nr 2, Sławinkowska str. nieparzysta od nr 1 do nr 25 i str. parzysta od nr 2 do nr 48, Słonecznikowa w całości, Świerkowa str. parzysta w całości, Tulipanowa w całości, Urocza w całości, Wiosenna w całości, Zbożowa str. nieparzysta od nr 1 do nr 73 i str. parzysta od nr 2 do nr 20, al. Warszawska str. nieparzysta od nr 81 do nr 105.
183 Filia Nr 4 MOPR al. Kompozytorów Polskich 8 Powszechny Nie ul. Milenijna w całości, Organowa w całości.
184 Lubelskie Centrum Edukacji Zawodowej ul. Magnoliowa 8 Powszechny Nie ul. Bazylianówka str. nieparzysta od nr 63 do końca i str. parzysta od nr 46 do końca, Mariańska w całości, al. Spółdzielczości Pracy str. nieparzysta od nr 45 do nr 65.
185 Budynek parafii rzymsko-katolickiej p.w. św. Antoniego Padewskiego ul. Kasztanowa 1 Powszechny Nie ul. Dereniowa w całości, Forsycjowa w całości, Jeżynowa w całości, Kasztanowa w całości, Kminkowa w całości, Modrzewiowa w całości, Narcyzowa w całości, Nasturcjowa w całości, Niepodległości str. nieparzysta od nr 15 do końca, Orzechowa w całości, Palmowa w całości, Paprociowa w całości, Peoniowa w całości, Pigwowa w całości, Rudnicka str. nieparzysta od nr 85 do końca i str. parzysta od nr 66 do końca, Szarotkowa w całości, Świdnicka str. nieparzysta od nr 1 do nr 7 i str. parzysta w całości, Trześniowska str. nieparzysta od nr 5 do końca i str. parzysta od nr 36 do końca, Wawrzynowa w całości, Żonkilowa w całości, Żurawinowa w całości.
186 Szkoła Podstawowa Nr 31 ul. Lotnicza 1 Powszechny Nie ul. Majdanek w całości, Plagego i Laśkiewicza w całości, Pogodna str. parzysta od nr 24 do nr 28, Rolna w całości, Rudlickiego w całości.
187 Szkoła Podstawowa Nr 2 ul. Mickiewicza 24 Powszechny Nie ul. Bandtkich w całości, Dziesiąta w całości, Jachowicza w całości, Korzeniowskiego w całości, Kunickiego str. nieparzysta od nr 145 do nr 179, Mochnackiego w całości, Moniuszki w całości, Pawłowa str. nieparzysta od nr 1 do nr 59 i str. parzysta od nr 2 do nr 54, Siemiradzkiego str. nieparzysta od nr 1 do nr 29 i str. parzysta od nr 2 do nr 26, Śniadeckiego w całości, Świętochowskiego str. parzysta od nr 90 do nr 108, Traugutta w całości, Wyspiańskiego w całości, Zemborzycka str. parzysta od nr 2 do nr 42.
188 Szkoła Podstawowa Nr 30 ul. Nałkowskich 110 Powszechny Tak ul. Budowlana str. nieparzysta od nr 5 do końca i str. parzysta w całości, Czekanowskiego w całości, Diamentowa str. nieparzysta od nr 1 do nr 19 i str. parzysta od nr 2 do nr 8, Domeyki w całości, Energetyków w całości, Fulmana w całości, Olechnowicza w całości, Olszewskiego w całości, Rodakiewicza w całości, Słomkowskiego w całości, Uhorczaka w całości, Wapowskiego w całości, Węglowa w całości, Wolińskiego w całości, Woroneckiego w całości, Zalewskiego w całości, Zemborzycka str. nieparzysta od nr 59 do końca, Żeglarska str. parzysta od nr 2 do nr 14.
189 Areszt Śledczy ul. Południowa 5 Areszt śledczy Nie ULICA: Południowa nr 5
190 Klinika Okulistyczna ul. Chmielna 1 Szpital Tak ULICA: Chmielna nr 1.
191 Szkoła Podstawowa Nr 52, Lublin ul. Władysława Jagiełły 11 Powszechny Tak ULICE: Doświadczalna str. nieparzysta od nr 1 do nr 15, Droga Męczenników Majdanka str. parzysta od nr 96 do końca, Kazimierza Jagiellończyka w całości, Władysława Jagiełły w całości, Zygmunta Augusta w całości.
192 SP Szpital Kliniczny Nr 1 ul. Staszica 16 Szpital Tak ULICA: Staszica nr 16.
193 Klinika Dermatologiczna ul. Radziwiłłowska 13 Szpital Tak ul. Radziwiłłowska nr 13
194 Klinika Psychiatrii ul. Głuska 1 Szpital Tak ul. Głuska nr 1
195 SP Szpital Wojewódzki im. Jana Bożego ul. Biernackiego 9 Szpital Tak ul. Biernackiego nr 9
196 Oddział Ginekologiczno-Położniczy ul. Lubartowska 81 Szpital Tak ul. Lubartowska nr 81
197 SP Szpital Kliniczny Nr 4 ul. Jaczewskiego 9 Szpital Tak ul. Jaczewskiego nr 8
198 Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej ul. Jaczewskiego 7 Szpital Tak ul. Jaczewskiego 7
199 Instytut Medycyny Wsi ul. Jaczewskiego 2 Szpital Nie ul. Jaczewskiego nr 2
200 1 Szpital Wojskowy z Przychodnią SP ZOZ ul. Al. Racławickie 23 Szpital Tak ul. Al. Racławickie nr 23
201 Wojewódzki Szpital Specjalistyczny SP ZOZ im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego al. Kraśnicka 100 Szpital Tak ul. al. Kraśnicka nr 100
202 Okręgowy Szpital Kolejowy SP ZOZ ul. Kruczkowskiego 21 Szpital Tak ul. Kruczkowskiego 21
203 Zakład Opieki Zdrowotnej MSWiA ul. Grenadierów 3 Szpital Tak ul. Grenadierów 3
204 Szpital Neuropsychiatryczny im. prof. M. Kaczyńskiego 2 ul. Abramowicka 2 Szpital Tak ul. Abramowicka nr 2