The following lists of candidates have been submitted to the electoral constituencies
Constituency no. 1 | |
---|---|
List no. 4 - Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | |
1 | Dziedzic Leszek Tadeusz, age 42, address Czarna, endorsed by Prawo i Sprawiedliwość |
2 | Kruk Jan, age 66, address Czarna, endorsed by Prawo i Sprawiedliwość |
3 | Nykiel Marzena Sylwia, age 31, address Czarna, endorsed by Prawo i Sprawiedliwość |
4 | Ćwik Henryk, age 71, address Czarna, endorsed by Prawo i Sprawiedliwość |
List no. 20 - Komitet Wyborczy Wyborców Wspólnota Ziemi Dębickiej | |
1 | Buch Jacek, age 27, address Czarna |
2 | Labak Wojciech Konrad, age 29, address Czarna |
3 | Matera Kazimierz, age 56, address Czarna |
List no. 21 - Komitet Wyborczy Wyborców "Samorząd Gminny" | |
1 | Cieśla Janusz, age 48, address Czarna |
2 | Dobródzka Hanna, age 46, address Czarna |
3 | Skubel Grzegorz, age 29, address Czarna |
4 | Pych Jan Jacek, age 49, address Czarna |
List no. 22 - Komitet Wyborczy Wyborców "JAŹWINY" | |
1 | Barnaś Dariusz, age 29, address Jaźwiny |
Constituency no. 2 | |
---|---|
List no. 4 - Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | |
1 | Horosz Grzegorz, age 30, address Grabiny, endorsed by Prawo i Sprawiedliwość |
2 | Maziarka Jerzy, age 52, address Grabiny, endorsed by Prawo i Sprawiedliwość |
List no. 20 - Komitet Wyborczy Wyborców Wspólnota Ziemi Dębickiej | |
1 | Radzik Krystyna, age 55, address Grabiny |
2 | Dziedzic Jan, age 56, address Grabiny |
List no. 21 - Komitet Wyborczy Wyborców "Samorząd Gminny" | |
1 | Lenczowski Kazimierz Marian, age 48, address Grabiny |
2 | Pytel Henryk, age 56, address Grabiny |
Constituency no. 3 | |
---|---|
List no. 4 - Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | |
1 | Gońka Danuta, age 48, address Stara Jastrząbka, endorsed by Prawo i Sprawiedliwość |
List no. 21 - Komitet Wyborczy Wyborców "Samorząd Gminny" | |
1 | Dzierlęga Piotr, age 68, address Stara Jastrząbka |
2 | Madura Józef Stanisław, age 47, address Stara Jastrząbka |
Constituency no. 4 | |
---|---|
List no. 4 - Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | |
1 | Smulski Roman Władysław, age 59, address Róża, endorsed by Prawo i Sprawiedliwość |
2 | Lis Stanisław, age 55, address Róża, endorsed by Prawo i Sprawiedliwość |
List no. 21 - Komitet Wyborczy Wyborców "Samorząd Gminny" | |
1 | Kot Mirosław, age 42, address Przeryty Bór |
2 | Wiercioch Józef, age 41, address Róża |
Constituency no. 5 | |
---|---|
List no. 21 - Komitet Wyborczy Wyborców "Samorząd Gminny" | |
1 | Ziaja Marek Marian, age 38, address Żdżary |
Constituency no. 6 | |
---|---|
List no. 21 - Komitet Wyborczy Wyborców "Samorząd Gminny" | |
1 | Knych Kazimierz Stanisław, age 52, address Głowaczowa |
Constituency no. 7 | |
---|---|
List no. 4 - Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | |
1 | Hajduk Adam, age 21, address Przyborów, endorsed by Prawo i Sprawiedliwość |
List no. 20 - Komitet Wyborczy Wyborców Wspólnota Ziemi Dębickiej | |
1 | Janusz Mirosław, age 45, address Przyborów |
List no. 21 - Komitet Wyborczy Wyborców "Samorząd Gminny" | |
1 | Kłos Kazimierz Stanisław, age 56, address Przyborów |
Constituency no. 8 | |
---|---|
List no. 4 - Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | |
1 | Naleźny Władysław, age 57, address Borowa, endorsed by Prawo i Sprawiedliwość |
List no. 21 - Komitet Wyborczy Wyborców "Samorząd Gminny" | |
1 | Kuroś Józef, age 76, address Borowa |
Constituency no. 9 | |
---|---|
List no. 4 - Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | |
1 | Pasik Marek, age 45, address Chotowa, endorsed by Prawo i Sprawiedliwość |
List no. 21 - Komitet Wyborczy Wyborców "Samorząd Gminny" | |
1 | Wilczyński Józef, age 44, address Chotowa |