Wyniki głosowania na kandydata w obwodach
Kandydat | Okopiński Stanisław |
Wiek | 78 |
Miejsce zamieszkania i poparcie | Krępa Słupska |
Okręg wyborczy nr | 1 |
Liczba głosów oddanych na kandydata | 420 |
% głosów ważnych oddanych na kandydata | 0,28% |
Liczba głosów oddanych na listę | 7579 |
% głosów oddanych na kandydata w stosunku do głosów na listę | 5,54% |
Mandat | Nie |
gm. Borzytuchom
Nr | Adres | Liczba głosów | % głosów ważnych* | Liczba głosów oddanych na listę | % głosów oddanych na kandydata w stosunku do głosów na listę * |
---|---|---|---|---|---|
1 | Gminny Ośrodek Kultury w Borzytuchomiu ul. Czterdziestolecia 2 | 2 |
0,55% |
10 |
20,00% |
2 | Szkoła Podstawowa w Dąbrówce Nr 21 | 1 |
0,99% |
14 |
7,14% |
3 | Szkoła Podstawowa w Niedarzynie Nr 21b | 1 |
0,70% |
5 |
20,00% |
gm. Brusy
Nr | Adres | Liczba głosów | % głosów ważnych* | Liczba głosów oddanych na listę | % głosów oddanych na kandydata w stosunku do głosów na listę * |
---|---|---|---|---|---|
1 | Szkoła Podstawowa w Brusach, ul. Ogrodowa 2 | 0 | — | 11 |
0,00% |
2 | Młodzieżowy Dom Kultury w Brusach ul. Dworcowa 18 | 3 |
0,28% |
21 |
14,29% |
3 | Urząd Miejski w Brusach ul. Na Zaborach 1 | 0 | — | 17 |
0,00% |
4 | Szkoła Podstawowa w Leśnie | 0 | — | 17 |
0,00% |
5 | Szkoła Podstawowa w Lubni | 0 | — | 10 |
0,00% |
6 | Szkoła Podstawowa w Kosobudach | 0 | — | 12 |
0,00% |
7 | Szkoła Podstawowa w Zalesiu | 0 | — | 1 |
0,00% |
8 | Szkoła Podstawowa w Męcikale | 0 | — | 12 |
0,00% |
9 | Szkoła Podstawowa w Wielkich Chełmach | 1 |
0,47% |
11 |
9,09% |
10 | Szkoła Podstawowa w Czyczkowach | 0 | — | 4 |
0,00% |
gm. Bytów
gm. Cewice
Nr | Adres | Liczba głosów | % głosów ważnych* | Liczba głosów oddanych na listę | % głosów oddanych na kandydata w stosunku do głosów na listę * |
---|---|---|---|---|---|
1 | Szkoła Podstawowa w Cewicach ul. Juliana Węgrzynowicza 1 | 1 |
0,17% |
31 |
3,23% |
2 | Szkoła Podstawowa w Maszewie Lęborskim ul. Szkolna 5 | 0 | — | 42 |
0,00% |
3 | Szkoła Podstawowa w Siemirowicach ul. Szkolna 15 | 1 |
0,19% |
27 |
3,70% |
4 | Szkoła Podstawowa w Łebuni nr 22 | 0 | — | 45 |
0,00% |
gm. Chojnice
Nr | Adres | Liczba głosów | % głosów ważnych* | Liczba głosów oddanych na listę | % głosów oddanych na kandydata w stosunku do głosów na listę * |
---|---|---|---|---|---|
1 | Wiejski Dom Kultury w Swornegaciach | 1 |
0,24% |
28 |
3,57% |
2 | Szkoła Podstawowa w Charzykowach | 0 | — | 13 |
0,00% |
3 | Świetlica Wiejska w Krojantach | 1 |
0,15% |
34 |
2,94% |
4 | Zespół Szkół w Nowej Cerkwi | 1 |
0,29% |
7 |
14,29% |
5 | Szkoła Podstawowa w Pawłowie | 0 | — | 10 |
0,00% |
6 | Wiejski Dom Kultury w Silnie | 0 | — | 9 |
0,00% |
7 | Szkoła Podstawowa w Ostrowitem | 0 | — | 8 |
0,00% |
8 | Szkoła Podstawowa w Lichnowach | 0 | — | 7 |
0,00% |
9 | Gimnazjum w Sławęcinie | 0 | — | 4 |
0,00% |
10 | Szkoła Podstawowa w Ogorzelinach | 0 | — | 14 |
0,00% |
11 | Szkoła Podstawowa w Nieżychowicach | 0 | — | 11 |
0,00% |
gm. Czarna Dąbrówka
Nr | Adres | Liczba głosów | % głosów ważnych* | Liczba głosów oddanych na listę | % głosów oddanych na kandydata w stosunku do głosów na listę * |
---|---|---|---|---|---|
1 | Urząd Gminy w Czarnej Dąbrówce | 9 |
1,48% |
35 |
25,71% |
2 | Wiejski Dom Kultury w Jasieniu | 2 |
1,15% |
6 |
33,33% |
3 | Szkoła Podstawowa w Mikorowie | 2 |
0,77% |
3 |
66,67% |
4 | Szkoła Podstawowa w Rokitach | 5 |
1,13% |
13 |
38,46% |
5 | Szkoła Podstawowa w Nożynie | 9 |
2,60% |
26 |
34,62% |
gm. Czarne
Nr | Adres | Liczba głosów | % głosów ważnych* | Liczba głosów oddanych na listę | % głosów oddanych na kandydata w stosunku do głosów na listę * |
---|---|---|---|---|---|
1 | Miejsko Gminny Ośrodek Kultury w Czarnem ul. Kolejowa 14 | 2 |
0,33% |
39 |
5,13% |
2 | Przedszkole Gminne w Czarnem ul. Parkowa 7 | 3 |
0,41% |
95 |
3,16% |
3 | Budynek po byłym internacie garnizonowym w Czarnem ul. Świerczewskiego 3 | 1 |
0,19% |
42 |
2,38% |
4 | Świetlica Wiejska w Nadziejewie | 1 |
0,91% |
6 |
16,67% |
5 | Świetlica Wiejska w Wyczechach | 0 | — | 20 |
0,00% |
6 | Świetlica Wiejska w Bińczu | 0 | — | 7 |
0,00% |
7 | Świetlica Wiejska w Domisławiu | 0 | — | 7 |
0,00% |
8 | Szkoła Podstawowa w Krzemieniewie | 0 | — | 14 |
0,00% |
9 | Świetlica Wiejska w Sierpowie | 0 | — | 6 |
0,00% |
10 | Dom Pomocy Społecznej w Czarnem | 0 | — | 1 |
0,00% |
11 | Zakład Karny w Czarnem ul. Pomorska 1 | 0 | — | 0 | — |
gm. Czersk
Nr | Adres | Liczba głosów | % głosów ważnych* | Liczba głosów oddanych na listę | % głosów oddanych na kandydata w stosunku do głosów na listę * |
---|---|---|---|---|---|
1 | Szkoła Podstawowa Nr 1 w Czersku ul. Dworcowa 6 | 1 |
0,11% |
35 |
2,86% |
2 | Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Czersku ul. Kościuszki 6 | 0 | — | 22 |
0,00% |
3 | Remiza OSP w Czersku ul. Starogardzka 42 | 3 |
0,35% |
27 |
11,11% |
4 | Ośrodek Kultury w Czersku ul. Szkolna 11 | 0 | — | 27 |
0,00% |
5 | Liceum Ogólnokształcące w Czersku ul. Szkolna 3 | 0 | — | 8 |
0,00% |
6 | Zespół Szkół w Rytlu Filia w Gutowcu ul. Czerska 25 | 0 | — | 5 |
0,00% |
7 | Szkoła Podstawowa w Krzyżu | 0 | — | 11 |
0,00% |
8 | Zespół Szkół w Rytlu ul. Ks.Kowalkowskiego 6 | 1 |
0,13% |
30 |
3,33% |
9 | Szkoła Podstawowa w Zapędowie | 1 |
0,85% |
5 |
20,00% |
10 | Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Malachinie ul. Główna 11 | 1 |
0,33% |
11 |
9,09% |
11 | Szkoła Podstawowa w Gotelpiu | 0 | — | 7 |
0,00% |
12 | Szkoła Podstawowa w Odrach ul. Długa 1 | 0 | — | 8 |
0,00% |
13 | Ośrodek Kultury w Łęgu ul. Chojnicka 30 | 0 | — | 34 |
0,00% |
14 | Liceum Ogólnokształcące w Czersku ul. Szkolna 4 | 1 |
0,35% |
12 |
8,33% |
gm. Człuchów
Nr | Adres | Liczba głosów | % głosów ważnych* | Liczba głosów oddanych na listę | % głosów oddanych na kandydata w stosunku do głosów na listę * |
---|---|---|---|---|---|
1 | Szkoła Podstawowa w Polnicy | 4 |
0,74% |
45 |
8,89% |
2 | Szkoła Podstawowa w Rychnowach | 1 |
0,25% |
24 |
4,17% |
3 | Szkoła Podstawowa w Wierzchowie Dworcu | 1 |
0,14% |
31 |
3,23% |
4 | Sala wiejska w Mosinach | 0 | — | 7 |
0,00% |
5 | Sala wiejska w Kołdowie | 0 | — | 13 |
0,00% |
6 | Szkoła Podstawowa w Stołcznie | 0 | — | 23 |
0,00% |
7 | Szkoła w Barkowie | 1 |
0,36% |
5 |
20,00% |
gm. Damnica
Nr | Adres | Liczba głosów | % głosów ważnych* | Liczba głosów oddanych na listę | % głosów oddanych na kandydata w stosunku do głosów na listę * |
---|---|---|---|---|---|
1 | CENTRUM EDUKACJI KULTURALNEJ W DAMNICY UL.WINCENTEGO WITOSA 13 | 1 |
0,14% |
90 |
1,11% |
2 | Zespół Szkół w Damnie , Damno 42 | 0 | — | 57 |
0,00% |
3 | Zespół Szkół w Zagórzycy, Zagórzyca 20 | 0 | — | 63 |
0,00% |
gm. Debrzno
Nr | Adres | Liczba głosów | % głosów ważnych* | Liczba głosów oddanych na listę | % głosów oddanych na kandydata w stosunku do głosów na listę * |
---|---|---|---|---|---|
1 | Ośrodek Pomocy Społecznej, Debrzno Ogrodowa 27 | 0 | — | 52 |
0,00% |
2 | Ochotnicza Straż Pożarna, Debrzno ul. Miła 8 | 4 |
0,48% |
64 |
6,25% |
3 | Świetlica Wiejska, Strzeczona | 0 | — | 17 |
0,00% |
4 | Świetlica Wiejska, Słupia | 0 | — | 14 |
0,00% |
5 | Świetlica Wiejska, Uniechów | 0 | — | 9 |
0,00% |
6 | Świetlica Wiejska, Rozwory | 0 | — | 9 |
0,00% |
7 | Pałac, Stare Gronowo | 1 |
0,43% |
14 |
7,14% |
gm. Dębnica Kaszubska
Nr | Adres | Liczba głosów | % głosów ważnych* | Liczba głosów oddanych na listę | % głosów oddanych na kandydata w stosunku do głosów na listę * |
---|---|---|---|---|---|
1 | Urząd Gminy Dębnica Kaszubska ul. Zjednoczenia 16a | 2 |
0,21% |
60 |
3,33% |
2 | Szkoła Podstawowa Dębnica Kaszubska ul. Zjednoczenia 28 | 1 |
0,19% |
47 |
2,13% |
3 | Szkoła Podstawowa w Borzęcinie | 1 |
0,25% |
13 |
7,69% |
4 | Szkoła Podstawowa w Motarzynie | 1 |
0,27% |
13 |
7,69% |
5 | Szkoła Podstawowa w Gogolewie | 2 |
1,03% |
8 |
25,00% |
6 | Szkoła Podstawowa w Budowie | 7 |
1,78% |
30 |
23,33% |
gm. Główczyce
Nr | Adres | Liczba głosów | % głosów ważnych* | Liczba głosów oddanych na listę | % głosów oddanych na kandydata w stosunku do głosów na listę * |
---|---|---|---|---|---|
1 | Gminny Ośrodek Kultury w Główczycach | 0 | — | 42 |
0,00% |
2 | Świetlica wiejska w Klęcinie | 0 | — | 14 |
0,00% |
3 | Szkoła Podstawowa w Żelkowie | 0 | — | 12 |
0,00% |
4 | Szkoła Podstawowa w Szczypkowicach | 2 |
1,08% |
67 |
2,99% |
5 | Sala gimnastyczna Szkoły Podstawowej w Stowięcinie | 1 |
0,26% |
19 |
5,26% |
6 | Wiejski Dom Kultury w Pobłociu | 0 | — | 16 |
0,00% |
7 | Świetlica wiejska w Izbicy | 1 |
0,46% |
14 |
7,14% |
8 | Świetlica wiejska w Żoruchowie | 0 | — | 8 |
0,00% |
9 | Świetlica wiejska w Wolinii | 1 |
0,46% |
19 |
5,26% |
10 | Świetlica wiejska w Rzuszczach | 0 | — | 21 |
0,00% |
11 | Była Szkoła Podstawowa w Będziechowie | 0 | — | 10 |
0,00% |
12 | Środowiskowy Dom Samopomocy w Rumsku | 0 | — | 14 |
0,00% |
gm. Kępice
Nr | Adres | Liczba głosów | % głosów ważnych* | Liczba głosów oddanych na listę | % głosów oddanych na kandydata w stosunku do głosów na listę * |
---|---|---|---|---|---|
1 | Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Kępicach, ul. M. Buczka 1 | 0 | — | 27 |
0,00% |
2 | Zespół Szkół w Barcinie | 0 | — | 8 |
0,00% |
3 | Szkoła Podstawowa w Warcinie | 1 |
0,36% |
9 |
11,11% |
4 | Świetlica Wiejska w Płocku | 0 | — | 11 |
0,00% |
5 | Zespół Szkół w Korzybiu | 0 | — | 16 |
0,00% |
6 | Zespół Szkół w Biesowicach | 0 | — | 8 |
0,00% |
7 | Szkoła Podstawowa w Kępicach, ul. Szkolna | 0 | — | 25 |
0,00% |
gm. Kobylnica
Nr | Adres | Liczba głosów | % głosów ważnych* | Liczba głosów oddanych na listę | % głosów oddanych na kandydata w stosunku do głosów na listę * |
---|---|---|---|---|---|
1 | Wiejski Dom Kultury we Wrzącej | 0 | — | 23 |
0,00% |
2 | Szkoła Podstawowa w Kobylnicy | 1 |
0,13% |
25 |
4,00% |
3 | Szkoła Podstawowa w Sycewicach | 0 | — | 30 |
0,00% |
4 | Szkoła Podstawowa w Kwakowie | 0 | — | 21 |
0,00% |
5 | Szkoła Podstawowa w Kończewie | 2 |
0,62% |
19 |
10,53% |
6 | Gimnazjum w Kobylnicy | 0 | — | 5 |
0,00% |
gm. Koczała
Nr | Adres | Liczba głosów | % głosów ważnych* | Liczba głosów oddanych na listę | % głosów oddanych na kandydata w stosunku do głosów na listę * |
---|---|---|---|---|---|
1 | Świetlica Wiejska w Bielsku | 0 | — | 19 |
0,00% |
2 | Gminny Ośrodek Kultury w Koczale | 0 | — | 47 |
0,00% |
3 | Świetlica OSP w Pietrzykowie | 0 | — | 4 |
0,00% |
gm. Kołczygłowy
Nr | Adres | Liczba głosów | % głosów ważnych* | Liczba głosów oddanych na listę | % głosów oddanych na kandydata w stosunku do głosów na listę * |
---|---|---|---|---|---|
1 | Gminny Ośrodek Kultury w Kołczygłowach | 3 |
0,64% |
19 |
15,79% |
2 | Gminny Osrodek Kultury w Kołczygłowach | 12 |
2,13% |
33 |
36,36% |
3 | Szkoła Podstawowa w Gałąźni Wielkiej | 0 | — | 10 |
0,00% |
4 | Zespół Szkół w Łubnie | 1 |
0,34% |
15 |
6,67% |
gm. Konarzyny
Nr | Adres | Liczba głosów | % głosów ważnych* | Liczba głosów oddanych na listę | % głosów oddanych na kandydata w stosunku do głosów na listę * |
---|---|---|---|---|---|
1 | Sala Gminnego Ośrodka Kultury w Konarzynach ul. Szkolna 7 | 0 | — | 27 |
0,00% |
gm. Lipnica
Nr | Adres | Liczba głosów | % głosów ważnych* | Liczba głosów oddanych na listę | % głosów oddanych na kandydata w stosunku do głosów na listę * |
---|---|---|---|---|---|
1 | Zespół Szkół Borowy Młyn | 9 |
2,88% |
18 |
50,00% |
2 | Budynek szkoły Borzyszkowy | 0 | — | 7 |
0,00% |
3 | Zespół Szkół Brzeźno Szlacheckie | 3 |
0,70% |
10 |
30,00% |
4 | Zespół Szkół Lipnica | 13 |
1,88% |
37 |
35,14% |
5 | Szkoła Podstawowa Zapceń | 4 |
1,94% |
11 |
36,36% |
gm. Miastko
gm. Nowa Wieś Lęborska
Nr | Adres | Liczba głosów | % głosów ważnych* | Liczba głosów oddanych na listę | % głosów oddanych na kandydata w stosunku do głosów na listę * |
---|---|---|---|---|---|
1 | Gminny Ośrodek Kultury w Nowej Wsi Lęborskiej | 3 |
0,39% |
39 |
7,69% |
2 | Świetlica w Kębłowie Nowowiejskim | 1 |
0,63% |
9 |
11,11% |
3 | Budynek (podkowa) ul. Kwiatowa 26 w Mostach | 0 | — | 40 |
0,00% |
4 | Świetlica w Lubowidzu | 1 |
0,79% |
14 |
7,14% |
5 | Szkoła Podstawowa w Leśnicach | 0 | — | 11 |
0,00% |
6 | Szkoła Podstawowa w Chocielewku | 1 |
0,83% |
3 |
33,33% |
7 | Szkoła Podstawowa w Redkowicach | 0 | — | 6 |
0,00% |
8 | Szkoła Podstawowa w Janowicach | 0 | — | 17 |
0,00% |
9 | Szkoła Podstawowa w Krępie Kaszubskiej | 0 | — | 7 |
0,00% |
10 | Szkoła Podstawowa w Garczegorzu | 0 | — | 17 |
0,00% |
11 | Szkoła Podstawowa w Łebieniu | 1 |
0,41% |
9 |
11,11% |
12 | Szkoła Podstawowa w Tawęcinie | 0 | — | 7 |
0,00% |
gm. Parchowo
Nr | Adres | Liczba głosów | % głosów ważnych* | Liczba głosów oddanych na listę | % głosów oddanych na kandydata w stosunku do głosów na listę * |
---|---|---|---|---|---|
1 | Gminny Ośrodek Kultury w Parchowie | 8 |
1,03% |
17 |
47,06% |
2 | Dom Kultury w Nakli | 3 |
0,79% |
23 |
13,04% |
3 | Budynek byłej szkoły w Chośnicy | 0 | — | 9 |
0,00% |
4 | Klasa Zerowa w Żukówku | 1 |
0,57% |
9 |
11,11% |
gm. Potęgowo
Nr | Adres | Liczba głosów | % głosów ważnych* | Liczba głosów oddanych na listę | % głosów oddanych na kandydata w stosunku do głosów na listę * |
---|---|---|---|---|---|
1 | Szkoła Podstawowa w Łupawie | 0 | — | 48 |
0,00% |
2 | Szkoła Podstawowa w Potęgowie | 2 |
0,28% |
56 |
3,57% |
3 | Szkoła Podstawowa w Skórowie | 2 |
0,56% |
16 |
12,50% |
4 | Świetlica Wiejska w Rzechcinie | 1 |
0,33% |
22 |
4,55% |
5 | Świetlica Wiejska w Żochowie | 0 | — | 21 |
0,00% |
gm. Przechlewo
Nr | Adres | Liczba głosów | % głosów ważnych* | Liczba głosów oddanych na listę | % głosów oddanych na kandydata w stosunku do głosów na listę * |
---|---|---|---|---|---|
1 | Świetlica wiejska w Szczytnie | 0 | — | 6 |
0,00% |
2 | Przedszkole w Przechlewie | 4 |
0,63% |
34 |
11,76% |
3 | Szkoła Podstawowa w Sąpolnie | 0 | — | 18 |
0,00% |
4 | Publiczne Gimnazjum w Przechlewie | 1 |
0,15% |
26 |
3,85% |
5 | Szkoła Podstawowa w Nowej Wsi | 2 |
0,64% |
31 |
6,45% |
6 | Świetlica wiejska w Lisewie | 0 | — | 6 |
0,00% |
gm. Rzeczenica
Nr | Adres | Liczba głosów | % głosów ważnych* | Liczba głosów oddanych na listę | % głosów oddanych na kandydata w stosunku do głosów na listę * |
---|---|---|---|---|---|
1 | Szkoła Podstawowa w Rzeczenicy | 0 | — | 39 |
0,00% |
2 | Świetlica wiejska w Brzeziu | 0 | — | 6 |
0,00% |
3 | Szkoła Podstawowa w Rzeczenicy, Filia w Międzyborzu | 0 | — | 6 |
0,00% |
4 | Szkoła Podstawowa w Rzeczenicy, Filia w Gwieździnie | 0 | — | 9 |
0,00% |
5 | Szkoła Podstawowa w Pieniężnicy | 0 | — | 11 |
0,00% |
gm. Słupsk
Nr | Adres | Liczba głosów | % głosów ważnych* | Liczba głosów oddanych na listę | % głosów oddanych na kandydata w stosunku do głosów na listę * |
---|---|---|---|---|---|
1 | Zespół Szkół w Jezierzycach | 1 |
0,18% |
46 |
2,17% |
2 | Szkoła Podstawowa we Wrześciu | 0 | — | 35 |
0,00% |
3 | Gminny Ośrodek Kultury w Głobinie | 3 |
0,62% |
55 |
5,45% |
4 | Szkoła Podstawowa we Włynkówku | 2 |
0,44% |
32 |
6,25% |
5 | Szkoła Podstawowa w Bierkowie | 0 | — | 11 |
0,00% |
6 | Klub Garnizonowy w Redzikowie | 0 | — | 33 |
0,00% |
7 | Zespół Szkół w Siemianicach | 0 | — | 20 |
0,00% |
8 | Świetnica Domu Pomocy Społecznej w Lubuczewie | 0 | — | 3 |
0,00% |
gm. Smołdzino
Nr | Adres | Liczba głosów | % głosów ważnych* | Liczba głosów oddanych na listę | % głosów oddanych na kandydata w stosunku do głosów na listę * |
---|---|---|---|---|---|
1 | Gminny Ośrodek Kultury w Smołdzinie ul. Bohaterów Warszawy 30 gm. Smołdzino | 0 | — | 40 |
0,00% |
2 | Wiejski Dom Kultury w Gardnie Wielkiej ul. Plac Wolności 1/2 gm. Smołdzino | 1 |
0,27% |
26 |
3,85% |
gm. Studzienice
Nr | Adres | Liczba głosów | % głosów ważnych* | Liczba głosów oddanych na listę | % głosów oddanych na kandydata w stosunku do głosów na listę * |
---|---|---|---|---|---|
1 | Szkoła Podstawowa w Studzienicach, ul.Brzozowa 7 | 15 |
2,48% |
31 |
48,39% |
2 | Świetlica Wiejska w Półcznie, Półczno 6 | 4 |
1,74% |
15 |
26,67% |
3 | Ośrodek Kultury Gminy Studzienice w Ugoszczy, Ugoszcz 12b | 5 |
1,34% |
19 |
26,32% |
gm. Trzebielino
Nr | Adres | Liczba głosów | % głosów ważnych* | Liczba głosów oddanych na listę | % głosów oddanych na kandydata w stosunku do głosów na listę * |
---|---|---|---|---|---|
1 | Urząd Gminy w Trzebielinie | 3 |
0,54% |
28 |
10,71% |
2 | Świetlica w Domu Socjalnym w Suchorzu | 0 | — | 35 |
0,00% |
gm. Tuchomie
Nr | Adres | Liczba głosów | % głosów ważnych* | Liczba głosów oddanych na listę | % głosów oddanych na kandydata w stosunku do głosów na listę * |
---|---|---|---|---|---|
1 | Urząd Gminy w Tuchomiu, ul. Jana III Sobieskiego 16 | 17 |
3,05% |
36 |
47,22% |
2 | Wiejski Ośrodek Kultury w Trzebiatkowej | 1 |
0,60% |
8 |
12,50% |
3 | Wiejski Ośrodek Kultury w Kramarzynach, ul. Leśna 1 | 2 |
1,09% |
4 |
50,00% |
gm. Ustka
Nr | Adres | Liczba głosów | % głosów ważnych* | Liczba głosów oddanych na listę | % głosów oddanych na kandydata w stosunku do głosów na listę * |
---|---|---|---|---|---|
1 | Gminny Ośrodek Kultury w Zaleskich | 0 | — | 13 |
0,00% |
2 | Świetlica Wiejska w Duninowie | 0 | — | 13 |
0,00% |
3 | Świetlica Wiejska w Wytownie | 1 |
0,42% |
13 |
7,69% |
4 | Świetlica Wiejska w Objeździe | 0 | — | 23 |
0,00% |
5 | Szkoła Podstawowa w Charnowie | 0 | — | 7 |
0,00% |
6 | Zajazd Bałtycki Przewłoka ul. Ustecka 1 | 0 | — | 10 |
0,00% |
7 | Świetlica Wiejska w Grabnie | 1 |
0,61% |
13 |
7,69% |
8 | Świetlica Wiejska w Możdżanowie | 0 | — | 4 |
0,00% |
9 | Świetlica Wiejska w Starkowie | 0 | — | 5 |
0,00% |
10 | Świetlica Wiejska w Pęplinie | 1 |
0,87% |
4 |
25,00% |
11 | Świetlica Wiejska w Wodnicy | 1 |
0,58% |
9 |
11,11% |
12 | Świetlica Wiejska w Machowinie | 0 | — | 9 |
0,00% |
13 | Szkoła Podstawowa w Gąbinie | 0 | — | 27 |
0,00% |
14 | Świetlica Wiejska Rowy, ul. Kościelna 2a | 0 | — | 6 |
0,00% |
gm. Wicko
Nr | Adres | Liczba głosów | % głosów ważnych* | Liczba głosów oddanych na listę | % głosów oddanych na kandydata w stosunku do głosów na listę * |
---|---|---|---|---|---|
1 | Szkoła Podstawowa w Wicku | 4 |
0,40% |
53 |
7,55% |
2 | Szkoła Podstawowa w Szczenurzy | 0 | — | 27 |
0,00% |
3 | Szkoła Podstawowa w Maszewku | 0 | — | 15 |
0,00% |
m. Chojnice
m. Człuchów
Nr | Adres | Liczba głosów | % głosów ważnych* | Liczba głosów oddanych na listę | % głosów oddanych na kandydata w stosunku do głosów na listę * |
---|---|---|---|---|---|
1 | Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Człuchowie Osiedle Młodych 9 | 2 |
0,22% |
39 |
5,13% |
2 | Gimnazjum w Człuchowie ul. Szkolna 3 | 0 | — | 17 |
0,00% |
3 | Stowrzyszenie Wspierania Rozwoju Powiatu Człuchowskiego ul.Słowackiego 5 | 1 |
0,33% |
11 |
9,09% |
4 | Urząd Miejski w Człuchowie ul. Wojska Polskiego 1 | 1 |
0,15% |
53 |
1,89% |
5 | Szkoła Podstawowa Nr 1 w Człuchowie ul. Średnia 4a | 0 | — | 29 |
0,00% |
6 | Miejski Dom Kultury w Człuchowie ul. Traugutta 2 | 0 | — | 27 |
0,00% |
7 | Instytut Politologii w Człuchowie Osiedle Witosa 20 | 2 |
0,22% |
26 |
7,69% |
8 | Szpital Powiatowy w Człuchowie ul. Szczecińska 31 | 0 | — | 0 | — |
m. Lębork
m. Łeba
Nr | Adres | Liczba głosów | % głosów ważnych* | Liczba głosów oddanych na listę | % głosów oddanych na kandydata w stosunku do głosów na listę * |
---|---|---|---|---|---|
1 | Szkoła Podstawowa w Łebie ul. Tysiąclecia 11 | 1 |
0,10% |
58 |
1,72% |
2 | Urząd Miejski w Łebie ul. Kościuszki 90 | 0 | — | 29 |
0,00% |
m. Słupsk
m. Ustka
Nr | Adres | Liczba głosów | % głosów ważnych* | Liczba głosów oddanych na listę | % głosów oddanych na kandydata w stosunku do głosów na listę * |
---|---|---|---|---|---|
1 | Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce ul.Darłowska 18 | 1 |
0,22% |
18 |
5,56% |
2 | Szkoła Podstawowa Nr 2 w Ustce ul. Jagiellońska 1 | 2 |
0,33% |
37 |
5,41% |
3 | Spółdzielnia Mieszkaniowa "KORAB" w Ustce ul. Grunwaldzka 10 | 1 |
0,15% |
44 |
2,27% |
4 | Gimnazjum Nr 1 w Ustce ul. Wróblewskiego 7 | 0 | — | 48 |
0,00% |
5 | Urząd Miejski /USC/ w Ustce ul. Marynarki Polskiej 40 | 2 |
0,46% |
26 |
7,69% |
6 | Dom Kultury w Ustce ul. Kosynierów 19 | 2 |
0,27% |
38 |
5,26% |
7 | Uzdrowisko Ustka Sp. z o.o. w Ustce ul. Chopina 2a | 0 | — | 27 |
0,00% |
8 | Zespół Szkół Technicznych w Ustce ul. Darłowska 3b | 0 | — | 10 |
0,00% |