Wyniki głosowania na kandydata w obwodach
Kandydat | Piankowska Iwona Helena |
Wiek | 31 |
Miejsce zamieszkania i poparcie | Nowa Wieś Lęborska |
Okręg wyborczy nr | 1 |
Liczba głosów oddanych na kandydata | 239 |
% głosów ważnych oddanych na kandydata | 0,16% |
Liczba głosów oddanych na listę | 13351 |
% głosów oddanych na kandydata w stosunku do głosów na listę | 1,79% |
Mandat | Nie |
gm. Borzytuchom
Nr | Adres | Liczba głosów | % głosów ważnych* | Liczba głosów oddanych na listę | % głosów oddanych na kandydata w stosunku do głosów na listę * |
---|---|---|---|---|---|
1 | Gminny Ośrodek Kultury w Borzytuchomiu ul. Czterdziestolecia 2 | 1 |
0,27% |
81 |
1,23% |
2 | Szkoła Podstawowa w Dąbrówce Nr 21 | 1 |
0,99% |
28 |
3,57% |
3 | Szkoła Podstawowa w Niedarzynie Nr 21b | 1 |
0,70% |
22 |
4,55% |
gm. Brusy
Nr | Adres | Liczba głosów | % głosów ważnych* | Liczba głosów oddanych na listę | % głosów oddanych na kandydata w stosunku do głosów na listę * |
---|---|---|---|---|---|
1 | Szkoła Podstawowa w Brusach, ul. Ogrodowa 2 | 0 | — | 21 |
0,00% |
2 | Młodzieżowy Dom Kultury w Brusach ul. Dworcowa 18 | 0 | — | 39 |
0,00% |
3 | Urząd Miejski w Brusach ul. Na Zaborach 1 | 1 |
0,16% |
77 |
1,30% |
4 | Szkoła Podstawowa w Leśnie | 0 | — | 75 |
0,00% |
5 | Szkoła Podstawowa w Lubni | 0 | — | 43 |
0,00% |
6 | Szkoła Podstawowa w Kosobudach | 1 |
0,20% |
47 |
2,13% |
7 | Szkoła Podstawowa w Zalesiu | 1 |
0,56% |
34 |
2,94% |
8 | Szkoła Podstawowa w Męcikale | 0 | — | 21 |
0,00% |
9 | Szkoła Podstawowa w Wielkich Chełmach | 1 |
0,47% |
32 |
3,12% |
10 | Szkoła Podstawowa w Czyczkowach | 0 | — | 29 |
0,00% |
gm. Bytów
gm. Cewice
Nr | Adres | Liczba głosów | % głosów ważnych* | Liczba głosów oddanych na listę | % głosów oddanych na kandydata w stosunku do głosów na listę * |
---|---|---|---|---|---|
1 | Szkoła Podstawowa w Cewicach ul. Juliana Węgrzynowicza 1 | 1 |
0,17% |
75 |
1,33% |
2 | Szkoła Podstawowa w Maszewie Lęborskim ul. Szkolna 5 | 0 | — | 49 |
0,00% |
3 | Szkoła Podstawowa w Siemirowicach ul. Szkolna 15 | 0 | — | 81 |
0,00% |
4 | Szkoła Podstawowa w Łebuni nr 22 | 5 |
0,83% |
87 |
5,75% |
gm. Chojnice
Nr | Adres | Liczba głosów | % głosów ważnych* | Liczba głosów oddanych na listę | % głosów oddanych na kandydata w stosunku do głosów na listę * |
---|---|---|---|---|---|
1 | Wiejski Dom Kultury w Swornegaciach | 0 | — | 56 |
0,00% |
2 | Szkoła Podstawowa w Charzykowach | 0 | — | 15 |
0,00% |
3 | Świetlica Wiejska w Krojantach | 2 |
0,30% |
55 |
3,64% |
4 | Zespół Szkół w Nowej Cerkwi | 1 |
0,29% |
48 |
2,08% |
5 | Szkoła Podstawowa w Pawłowie | 1 |
0,29% |
47 |
2,13% |
6 | Wiejski Dom Kultury w Silnie | 3 |
0,88% |
71 |
4,23% |
7 | Szkoła Podstawowa w Ostrowitem | 2 |
0,70% |
35 |
5,71% |
8 | Szkoła Podstawowa w Lichnowach | 1 |
0,29% |
48 |
2,08% |
9 | Gimnazjum w Sławęcinie | 1 |
0,46% |
44 |
2,27% |
10 | Szkoła Podstawowa w Ogorzelinach | 0 | — | 32 |
0,00% |
11 | Szkoła Podstawowa w Nieżychowicach | 1 |
0,32% |
29 |
3,45% |
gm. Czarna Dąbrówka
Nr | Adres | Liczba głosów | % głosów ważnych* | Liczba głosów oddanych na listę | % głosów oddanych na kandydata w stosunku do głosów na listę * |
---|---|---|---|---|---|
1 | Urząd Gminy w Czarnej Dąbrówce | 2 |
0,33% |
137 |
1,46% |
2 | Wiejski Dom Kultury w Jasieniu | 0 | — | 60 |
0,00% |
3 | Szkoła Podstawowa w Mikorowie | 1 |
0,38% |
105 |
0,95% |
4 | Szkoła Podstawowa w Rokitach | 2 |
0,45% |
168 |
1,19% |
5 | Szkoła Podstawowa w Nożynie | 0 | — | 74 |
0,00% |
gm. Czarne
Nr | Adres | Liczba głosów | % głosów ważnych* | Liczba głosów oddanych na listę | % głosów oddanych na kandydata w stosunku do głosów na listę * |
---|---|---|---|---|---|
1 | Miejsko Gminny Ośrodek Kultury w Czarnem ul. Kolejowa 14 | 0 | — | 49 |
0,00% |
2 | Przedszkole Gminne w Czarnem ul. Parkowa 7 | 3 |
0,41% |
59 |
5,08% |
3 | Budynek po byłym internacie garnizonowym w Czarnem ul. Świerczewskiego 3 | 1 |
0,19% |
48 |
2,08% |
4 | Świetlica Wiejska w Nadziejewie | 3 |
2,73% |
27 |
11,11% |
5 | Świetlica Wiejska w Wyczechach | 0 | — | 37 |
0,00% |
6 | Świetlica Wiejska w Bińczu | 1 |
0,41% |
46 |
2,17% |
7 | Świetlica Wiejska w Domisławiu | 0 | — | 19 |
0,00% |
8 | Szkoła Podstawowa w Krzemieniewie | 1 |
0,59% |
23 |
4,35% |
9 | Świetlica Wiejska w Sierpowie | 1 |
0,76% |
23 |
4,35% |
10 | Dom Pomocy Społecznej w Czarnem | 1 |
3,23% |
1 |
100,00% |
11 | Zakład Karny w Czarnem ul. Pomorska 1 | 0 | — | 1 |
0,00% |
gm. Czersk
Nr | Adres | Liczba głosów | % głosów ważnych* | Liczba głosów oddanych na listę | % głosów oddanych na kandydata w stosunku do głosów na listę * |
---|---|---|---|---|---|
1 | Szkoła Podstawowa Nr 1 w Czersku ul. Dworcowa 6 | 0 | — | 51 |
0,00% |
2 | Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Czersku ul. Kościuszki 6 | 0 | — | 35 |
0,00% |
3 | Remiza OSP w Czersku ul. Starogardzka 42 | 0 | — | 60 |
0,00% |
4 | Ośrodek Kultury w Czersku ul. Szkolna 11 | 1 |
0,14% |
59 |
1,69% |
5 | Liceum Ogólnokształcące w Czersku ul. Szkolna 3 | 1 |
0,33% |
36 |
2,78% |
6 | Zespół Szkół w Rytlu Filia w Gutowcu ul. Czerska 25 | 0 | — | 12 |
0,00% |
7 | Szkoła Podstawowa w Krzyżu | 0 | — | 15 |
0,00% |
8 | Zespół Szkół w Rytlu ul. Ks.Kowalkowskiego 6 | 0 | — | 50 |
0,00% |
9 | Szkoła Podstawowa w Zapędowie | 0 | — | 13 |
0,00% |
10 | Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Malachinie ul. Główna 11 | 3 |
0,99% |
66 |
4,55% |
11 | Szkoła Podstawowa w Gotelpiu | 1 |
0,45% |
41 |
2,44% |
12 | Szkoła Podstawowa w Odrach ul. Długa 1 | 1 |
0,38% |
26 |
3,85% |
13 | Ośrodek Kultury w Łęgu ul. Chojnicka 30 | 0 | — | 66 |
0,00% |
14 | Liceum Ogólnokształcące w Czersku ul. Szkolna 4 | 1 |
0,35% |
55 |
1,82% |
gm. Człuchów
Nr | Adres | Liczba głosów | % głosów ważnych* | Liczba głosów oddanych na listę | % głosów oddanych na kandydata w stosunku do głosów na listę * |
---|---|---|---|---|---|
1 | Szkoła Podstawowa w Polnicy | 0 | — | 78 |
0,00% |
2 | Szkoła Podstawowa w Rychnowach | 0 | — | 52 |
0,00% |
3 | Szkoła Podstawowa w Wierzchowie Dworcu | 2 |
0,27% |
106 |
1,89% |
4 | Sala wiejska w Mosinach | 1 |
0,29% |
71 |
1,41% |
5 | Sala wiejska w Kołdowie | 0 | — | 37 |
0,00% |
6 | Szkoła Podstawowa w Stołcznie | 0 | — | 69 |
0,00% |
7 | Szkoła w Barkowie | 1 |
0,36% |
69 |
1,45% |
gm. Damnica
Nr | Adres | Liczba głosów | % głosów ważnych* | Liczba głosów oddanych na listę | % głosów oddanych na kandydata w stosunku do głosów na listę * |
---|---|---|---|---|---|
1 | CENTRUM EDUKACJI KULTURALNEJ W DAMNICY UL.WINCENTEGO WITOSA 13 | 0 | — | 64 |
0,00% |
2 | Zespół Szkół w Damnie , Damno 42 | 3 |
0,47% |
115 |
2,61% |
3 | Zespół Szkół w Zagórzycy, Zagórzyca 20 | 1 |
0,19% |
96 |
1,04% |
gm. Debrzno
Nr | Adres | Liczba głosów | % głosów ważnych* | Liczba głosów oddanych na listę | % głosów oddanych na kandydata w stosunku do głosów na listę * |
---|---|---|---|---|---|
1 | Ośrodek Pomocy Społecznej, Debrzno Ogrodowa 27 | 1 |
0,12% |
85 |
1,18% |
2 | Ochotnicza Straż Pożarna, Debrzno ul. Miła 8 | 0 | — | 85 |
0,00% |
3 | Świetlica Wiejska, Strzeczona | 2 |
0,76% |
70 |
2,86% |
4 | Świetlica Wiejska, Słupia | 1 |
0,43% |
53 |
1,89% |
5 | Świetlica Wiejska, Uniechów | 1 |
0,49% |
40 |
2,50% |
6 | Świetlica Wiejska, Rozwory | 1 |
0,56% |
48 |
2,08% |
7 | Pałac, Stare Gronowo | 1 |
0,43% |
56 |
1,79% |
gm. Dębnica Kaszubska
Nr | Adres | Liczba głosów | % głosów ważnych* | Liczba głosów oddanych na listę | % głosów oddanych na kandydata w stosunku do głosów na listę * |
---|---|---|---|---|---|
1 | Urząd Gminy Dębnica Kaszubska ul. Zjednoczenia 16a | 0 | — | 66 |
0,00% |
2 | Szkoła Podstawowa Dębnica Kaszubska ul. Zjednoczenia 28 | 2 |
0,38% |
38 |
5,26% |
3 | Szkoła Podstawowa w Borzęcinie | 0 | — | 32 |
0,00% |
4 | Szkoła Podstawowa w Motarzynie | 0 | — | 41 |
0,00% |
5 | Szkoła Podstawowa w Gogolewie | 0 | — | 29 |
0,00% |
6 | Szkoła Podstawowa w Budowie | 0 | — | 50 |
0,00% |
gm. Główczyce
Nr | Adres | Liczba głosów | % głosów ważnych* | Liczba głosów oddanych na listę | % głosów oddanych na kandydata w stosunku do głosów na listę * |
---|---|---|---|---|---|
1 | Gminny Ośrodek Kultury w Główczycach | 1 |
0,14% |
98 |
1,02% |
2 | Świetlica wiejska w Klęcinie | 0 | — | 59 |
0,00% |
3 | Szkoła Podstawowa w Żelkowie | 1 |
0,71% |
21 |
4,76% |
4 | Szkoła Podstawowa w Szczypkowicach | 0 | — | 27 |
0,00% |
5 | Sala gimnastyczna Szkoły Podstawowej w Stowięcinie | 3 |
0,79% |
133 |
2,26% |
6 | Wiejski Dom Kultury w Pobłociu | 2 |
1,03% |
41 |
4,88% |
7 | Świetlica wiejska w Izbicy | 0 | — | 59 |
0,00% |
8 | Świetlica wiejska w Żoruchowie | 0 | — | 27 |
0,00% |
9 | Świetlica wiejska w Wolinii | 2 |
0,92% |
59 |
3,39% |
10 | Świetlica wiejska w Rzuszczach | 1 |
0,51% |
43 |
2,33% |
11 | Była Szkoła Podstawowa w Będziechowie | 0 | — | 25 |
0,00% |
12 | Środowiskowy Dom Samopomocy w Rumsku | 2 |
1,33% |
36 |
5,56% |
gm. Kępice
Nr | Adres | Liczba głosów | % głosów ważnych* | Liczba głosów oddanych na listę | % głosów oddanych na kandydata w stosunku do głosów na listę * |
---|---|---|---|---|---|
1 | Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Kępicach, ul. M. Buczka 1 | 0 | — | 33 |
0,00% |
2 | Zespół Szkół w Barcinie | 1 |
0,25% |
25 |
4,00% |
3 | Szkoła Podstawowa w Warcinie | 2 |
0,72% |
21 |
9,52% |
4 | Świetlica Wiejska w Płocku | 0 | — | 13 |
0,00% |
5 | Zespół Szkół w Korzybiu | 0 | — | 18 |
0,00% |
6 | Zespół Szkół w Biesowicach | 0 | — | 21 |
0,00% |
7 | Szkoła Podstawowa w Kępicach, ul. Szkolna | 0 | — | 41 |
0,00% |
gm. Kobylnica
Nr | Adres | Liczba głosów | % głosów ważnych* | Liczba głosów oddanych na listę | % głosów oddanych na kandydata w stosunku do głosów na listę * |
---|---|---|---|---|---|
1 | Wiejski Dom Kultury we Wrzącej | 1 |
0,36% |
93 |
1,08% |
2 | Szkoła Podstawowa w Kobylnicy | 0 | — | 32 |
0,00% |
3 | Szkoła Podstawowa w Sycewicach | 4 |
0,97% |
95 |
4,21% |
4 | Szkoła Podstawowa w Kwakowie | 0 | — | 35 |
0,00% |
5 | Szkoła Podstawowa w Kończewie | 0 | — | 40 |
0,00% |
6 | Gimnazjum w Kobylnicy | 1 |
0,23% |
38 |
2,63% |
gm. Koczała
Nr | Adres | Liczba głosów | % głosów ważnych* | Liczba głosów oddanych na listę | % głosów oddanych na kandydata w stosunku do głosów na listę * |
---|---|---|---|---|---|
1 | Świetlica Wiejska w Bielsku | 0 | — | 28 |
0,00% |
2 | Gminny Ośrodek Kultury w Koczale | 1 |
0,10% |
128 |
0,78% |
3 | Świetlica OSP w Pietrzykowie | 0 | — | 19 |
0,00% |
gm. Kołczygłowy
Nr | Adres | Liczba głosów | % głosów ważnych* | Liczba głosów oddanych na listę | % głosów oddanych na kandydata w stosunku do głosów na listę * |
---|---|---|---|---|---|
1 | Gminny Ośrodek Kultury w Kołczygłowach | 2 |
0,43% |
68 |
2,94% |
2 | Gminny Osrodek Kultury w Kołczygłowach | 1 |
0,18% |
109 |
0,92% |
3 | Szkoła Podstawowa w Gałąźni Wielkiej | 0 | — | 23 |
0,00% |
4 | Zespół Szkół w Łubnie | 4 |
1,36% |
63 |
6,35% |
gm. Konarzyny
Nr | Adres | Liczba głosów | % głosów ważnych* | Liczba głosów oddanych na listę | % głosów oddanych na kandydata w stosunku do głosów na listę * |
---|---|---|---|---|---|
1 | Sala Gminnego Ośrodka Kultury w Konarzynach ul. Szkolna 7 | 1 |
0,15% |
117 |
0,85% |
gm. Lipnica
Nr | Adres | Liczba głosów | % głosów ważnych* | Liczba głosów oddanych na listę | % głosów oddanych na kandydata w stosunku do głosów na listę * |
---|---|---|---|---|---|
1 | Zespół Szkół Borowy Młyn | 0 | — | 47 |
0,00% |
2 | Budynek szkoły Borzyszkowy | 0 | — | 39 |
0,00% |
3 | Zespół Szkół Brzeźno Szlacheckie | 1 |
0,23% |
60 |
1,67% |
4 | Zespół Szkół Lipnica | 0 | — | 118 |
0,00% |
5 | Szkoła Podstawowa Zapceń | 0 | — | 31 |
0,00% |
gm. Miastko
gm. Nowa Wieś Lęborska
Nr | Adres | Liczba głosów | % głosów ważnych* | Liczba głosów oddanych na listę | % głosów oddanych na kandydata w stosunku do głosów na listę * |
---|---|---|---|---|---|
1 | Gminny Ośrodek Kultury w Nowej Wsi Lęborskiej | 5 |
0,64% |
57 |
8,77% |
2 | Świetlica w Kębłowie Nowowiejskim | 0 | — | 13 |
0,00% |
3 | Budynek (podkowa) ul. Kwiatowa 26 w Mostach | 0 | — | 78 |
0,00% |
4 | Świetlica w Lubowidzu | 0 | — | 21 |
0,00% |
5 | Szkoła Podstawowa w Leśnicach | 0 | — | 21 |
0,00% |
6 | Szkoła Podstawowa w Chocielewku | 1 |
0,83% |
33 |
3,03% |
7 | Szkoła Podstawowa w Redkowicach | 0 | — | 18 |
0,00% |
8 | Szkoła Podstawowa w Janowicach | 0 | — | 22 |
0,00% |
9 | Szkoła Podstawowa w Krępie Kaszubskiej | 0 | — | 30 |
0,00% |
10 | Szkoła Podstawowa w Garczegorzu | 1 |
0,28% |
28 |
3,57% |
11 | Szkoła Podstawowa w Łebieniu | 0 | — | 25 |
0,00% |
12 | Szkoła Podstawowa w Tawęcinie | 0 | — | 18 |
0,00% |
gm. Parchowo
Nr | Adres | Liczba głosów | % głosów ważnych* | Liczba głosów oddanych na listę | % głosów oddanych na kandydata w stosunku do głosów na listę * |
---|---|---|---|---|---|
1 | Gminny Ośrodek Kultury w Parchowie | 6 |
0,77% |
207 |
2,90% |
2 | Dom Kultury w Nakli | 0 | — | 157 |
0,00% |
3 | Budynek byłej szkoły w Chośnicy | 1 |
0,75% |
49 |
2,04% |
4 | Klasa Zerowa w Żukówku | 1 |
0,57% |
41 |
2,44% |
gm. Potęgowo
Nr | Adres | Liczba głosów | % głosów ważnych* | Liczba głosów oddanych na listę | % głosów oddanych na kandydata w stosunku do głosów na listę * |
---|---|---|---|---|---|
1 | Szkoła Podstawowa w Łupawie | 1 |
0,18% |
76 |
1,32% |
2 | Szkoła Podstawowa w Potęgowie | 0 | — | 136 |
0,00% |
3 | Szkoła Podstawowa w Skórowie | 2 |
0,56% |
110 |
1,82% |
4 | Świetlica Wiejska w Rzechcinie | 0 | — | 113 |
0,00% |
5 | Świetlica Wiejska w Żochowie | 0 | — | 59 |
0,00% |
gm. Przechlewo
Nr | Adres | Liczba głosów | % głosów ważnych* | Liczba głosów oddanych na listę | % głosów oddanych na kandydata w stosunku do głosów na listę * |
---|---|---|---|---|---|
1 | Świetlica wiejska w Szczytnie | 3 |
2,16% |
26 |
11,54% |
2 | Przedszkole w Przechlewie | 3 |
0,48% |
62 |
4,84% |
3 | Szkoła Podstawowa w Sąpolnie | 0 | — | 76 |
0,00% |
4 | Publiczne Gimnazjum w Przechlewie | 0 | — | 129 |
0,00% |
5 | Szkoła Podstawowa w Nowej Wsi | 0 | — | 64 |
0,00% |
6 | Świetlica wiejska w Lisewie | 1 |
0,75% |
22 |
4,55% |
gm. Rzeczenica
Nr | Adres | Liczba głosów | % głosów ważnych* | Liczba głosów oddanych na listę | % głosów oddanych na kandydata w stosunku do głosów na listę * |
---|---|---|---|---|---|
1 | Szkoła Podstawowa w Rzeczenicy | 2 |
0,28% |
94 |
2,13% |
2 | Świetlica wiejska w Brzeziu | 0 | — | 42 |
0,00% |
3 | Szkoła Podstawowa w Rzeczenicy, Filia w Międzyborzu | 1 |
0,58% |
35 |
2,86% |
4 | Szkoła Podstawowa w Rzeczenicy, Filia w Gwieździnie | 1 |
0,50% |
23 |
4,35% |
5 | Szkoła Podstawowa w Pieniężnicy | 0 | — | 16 |
0,00% |
gm. Słupsk
Nr | Adres | Liczba głosów | % głosów ważnych* | Liczba głosów oddanych na listę | % głosów oddanych na kandydata w stosunku do głosów na listę * |
---|---|---|---|---|---|
1 | Zespół Szkół w Jezierzycach | 5 |
0,92% |
66 |
7,58% |
2 | Szkoła Podstawowa we Wrześciu | 2 |
1,00% |
24 |
8,33% |
3 | Gminny Ośrodek Kultury w Głobinie | 2 |
0,41% |
54 |
3,70% |
4 | Szkoła Podstawowa we Włynkówku | 0 | — | 34 |
0,00% |
5 | Szkoła Podstawowa w Bierkowie | 0 | — | 30 |
0,00% |
6 | Klub Garnizonowy w Redzikowie | 0 | — | 23 |
0,00% |
7 | Zespół Szkół w Siemianicach | 0 | — | 14 |
0,00% |
8 | Świetnica Domu Pomocy Społecznej w Lubuczewie | 0 | — | 1 |
0,00% |
gm. Smołdzino
Nr | Adres | Liczba głosów | % głosów ważnych* | Liczba głosów oddanych na listę | % głosów oddanych na kandydata w stosunku do głosów na listę * |
---|---|---|---|---|---|
1 | Gminny Ośrodek Kultury w Smołdzinie ul. Bohaterów Warszawy 30 gm. Smołdzino | 8 |
1,05% |
124 |
6,45% |
2 | Wiejski Dom Kultury w Gardnie Wielkiej ul. Plac Wolności 1/2 gm. Smołdzino | 1 |
0,27% |
50 |
2,00% |
gm. Studzienice
Nr | Adres | Liczba głosów | % głosów ważnych* | Liczba głosów oddanych na listę | % głosów oddanych na kandydata w stosunku do głosów na listę * |
---|---|---|---|---|---|
1 | Szkoła Podstawowa w Studzienicach, ul.Brzozowa 7 | 3 |
0,50% |
124 |
2,42% |
2 | Świetlica Wiejska w Półcznie, Półczno 6 | 1 |
0,43% |
67 |
1,49% |
3 | Ośrodek Kultury Gminy Studzienice w Ugoszczy, Ugoszcz 12b | 0 | — | 113 |
0,00% |
gm. Trzebielino
Nr | Adres | Liczba głosów | % głosów ważnych* | Liczba głosów oddanych na listę | % głosów oddanych na kandydata w stosunku do głosów na listę * |
---|---|---|---|---|---|
1 | Urząd Gminy w Trzebielinie | 1 |
0,18% |
50 |
2,00% |
2 | Świetlica w Domu Socjalnym w Suchorzu | 0 | — | 65 |
0,00% |
gm. Tuchomie
Nr | Adres | Liczba głosów | % głosów ważnych* | Liczba głosów oddanych na listę | % głosów oddanych na kandydata w stosunku do głosów na listę * |
---|---|---|---|---|---|
1 | Urząd Gminy w Tuchomiu, ul. Jana III Sobieskiego 16 | 0 | — | 98 |
0,00% |
2 | Wiejski Ośrodek Kultury w Trzebiatkowej | 0 | — | 22 |
0,00% |
3 | Wiejski Ośrodek Kultury w Kramarzynach, ul. Leśna 1 | 0 | — | 46 |
0,00% |
gm. Ustka
Nr | Adres | Liczba głosów | % głosów ważnych* | Liczba głosów oddanych na listę | % głosów oddanych na kandydata w stosunku do głosów na listę * |
---|---|---|---|---|---|
1 | Gminny Ośrodek Kultury w Zaleskich | 1 |
0,55% |
24 |
4,17% |
2 | Świetlica Wiejska w Duninowie | 0 | — | 49 |
0,00% |
3 | Świetlica Wiejska w Wytownie | 1 |
0,42% |
33 |
3,03% |
4 | Świetlica Wiejska w Objeździe | 1 |
0,28% |
33 |
3,03% |
5 | Szkoła Podstawowa w Charnowie | 0 | — | 20 |
0,00% |
6 | Zajazd Bałtycki Przewłoka ul. Ustecka 1 | 0 | — | 15 |
0,00% |
7 | Świetlica Wiejska w Grabnie | 2 |
1,23% |
28 |
7,14% |
8 | Świetlica Wiejska w Możdżanowie | 2 |
2,13% |
17 |
11,76% |
9 | Świetlica Wiejska w Starkowie | 3 |
2,46% |
32 |
9,38% |
10 | Świetlica Wiejska w Pęplinie | 0 | — | 11 |
0,00% |
11 | Świetlica Wiejska w Wodnicy | 2 |
1,17% |
32 |
6,25% |
12 | Świetlica Wiejska w Machowinie | 0 | — | 15 |
0,00% |
13 | Szkoła Podstawowa w Gąbinie | 0 | — | 19 |
0,00% |
14 | Świetlica Wiejska Rowy, ul. Kościelna 2a | 0 | — | 7 |
0,00% |
gm. Wicko
Nr | Adres | Liczba głosów | % głosów ważnych* | Liczba głosów oddanych na listę | % głosów oddanych na kandydata w stosunku do głosów na listę * |
---|---|---|---|---|---|
1 | Szkoła Podstawowa w Wicku | 5 |
0,50% |
139 |
3,60% |
2 | Szkoła Podstawowa w Szczenurzy | 2 |
0,38% |
61 |
3,28% |
3 | Szkoła Podstawowa w Maszewku | 1 |
0,33% |
39 |
2,56% |
m. Chojnice
m. Człuchów
Nr | Adres | Liczba głosów | % głosów ważnych* | Liczba głosów oddanych na listę | % głosów oddanych na kandydata w stosunku do głosów na listę * |
---|---|---|---|---|---|
1 | Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Człuchowie Osiedle Młodych 9 | 1 |
0,11% |
48 |
2,08% |
2 | Gimnazjum w Człuchowie ul. Szkolna 3 | 1 |
0,19% |
14 |
7,14% |
3 | Stowrzyszenie Wspierania Rozwoju Powiatu Człuchowskiego ul.Słowackiego 5 | 3 |
0,98% |
24 |
12,50% |
4 | Urząd Miejski w Człuchowie ul. Wojska Polskiego 1 | 0 | — | 32 |
0,00% |
5 | Szkoła Podstawowa Nr 1 w Człuchowie ul. Średnia 4a | 3 |
0,36% |
38 |
7,89% |
6 | Miejski Dom Kultury w Człuchowie ul. Traugutta 2 | 0 | — | 47 |
0,00% |
7 | Instytut Politologii w Człuchowie Osiedle Witosa 20 | 0 | — | 66 |
0,00% |
8 | Szpital Powiatowy w Człuchowie ul. Szczecińska 31 | 0 | — | 1 |
0,00% |
m. Lębork
m. Łeba
Nr | Adres | Liczba głosów | % głosów ważnych* | Liczba głosów oddanych na listę | % głosów oddanych na kandydata w stosunku do głosów na listę * |
---|---|---|---|---|---|
1 | Szkoła Podstawowa w Łebie ul. Tysiąclecia 11 | 1 |
0,10% |
54 |
1,85% |
2 | Urząd Miejski w Łebie ul. Kościuszki 90 | 0 | — | 33 |
0,00% |
m. Słupsk
m. Ustka
Nr | Adres | Liczba głosów | % głosów ważnych* | Liczba głosów oddanych na listę | % głosów oddanych na kandydata w stosunku do głosów na listę * |
---|---|---|---|---|---|
1 | Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce ul.Darłowska 18 | 1 |
0,22% |
15 |
6,67% |
2 | Szkoła Podstawowa Nr 2 w Ustce ul. Jagiellońska 1 | 2 |
0,33% |
30 |
6,67% |
3 | Spółdzielnia Mieszkaniowa "KORAB" w Ustce ul. Grunwaldzka 10 | 1 |
0,15% |
50 |
2,00% |
4 | Gimnazjum Nr 1 w Ustce ul. Wróblewskiego 7 | 2 |
0,30% |
41 |
4,88% |
5 | Urząd Miejski /USC/ w Ustce ul. Marynarki Polskiej 40 | 0 | — | 32 |
0,00% |
6 | Dom Kultury w Ustce ul. Kosynierów 19 | 0 | — | 44 |
0,00% |
7 | Uzdrowisko Ustka Sp. z o.o. w Ustce ul. Chopina 2a | 1 |
0,21% |
32 |
3,12% |
8 | Zespół Szkół Technicznych w Ustce ul. Darłowska 3b | 0 | — | 16 |
0,00% |