Wyniki głosowania na kandydata w obwodach
Kandydat | Bonna Leszek Jacek |
Wiek | 45 |
Miejsce zamieszkania i poparcie | Chojnice |
Okręg wyborczy nr | 1 |
Liczba głosów oddanych na kandydata | 8556 |
% głosów ważnych oddanych na kandydata | 5,78% |
Liczba głosów oddanych na listę | 46648 |
% głosów oddanych na kandydata w stosunku do głosów na listę | 18,34% |
Mandat | Tak |
gm. Borzytuchom
Nr | Adres | Liczba głosów | % głosów ważnych* | Liczba głosów oddanych na listę | % głosów oddanych na kandydata w stosunku do głosów na listę * |
---|---|---|---|---|---|
1 | Gminny Ośrodek Kultury w Borzytuchomiu ul. Czterdziestolecia 2 | 0 | — | 118 |
0,00% |
2 | Szkoła Podstawowa w Dąbrówce Nr 21 | 0 | — | 29 |
0,00% |
3 | Szkoła Podstawowa w Niedarzynie Nr 21b | 2 |
1,40% |
72 |
2,78% |
gm. Brusy
Nr | Adres | Liczba głosów | % głosów ważnych* | Liczba głosów oddanych na listę | % głosów oddanych na kandydata w stosunku do głosów na listę * |
---|---|---|---|---|---|
1 | Szkoła Podstawowa w Brusach, ul. Ogrodowa 2 | 87 |
11,92% |
293 |
29,69% |
2 | Młodzieżowy Dom Kultury w Brusach ul. Dworcowa 18 | 97 |
8,95% |
461 |
21,04% |
3 | Urząd Miejski w Brusach ul. Na Zaborach 1 | 40 |
6,42% |
154 |
25,97% |
4 | Szkoła Podstawowa w Leśnie | 52 |
7,51% |
134 |
38,81% |
5 | Szkoła Podstawowa w Lubni | 29 |
6,43% |
144 |
20,14% |
6 | Szkoła Podstawowa w Kosobudach | 44 |
8,64% |
159 |
27,67% |
7 | Szkoła Podstawowa w Zalesiu | 8 |
4,49% |
26 |
30,77% |
8 | Szkoła Podstawowa w Męcikale | 51 |
22,37% |
102 |
50,00% |
9 | Szkoła Podstawowa w Wielkich Chełmach | 11 |
5,12% |
47 |
23,40% |
10 | Szkoła Podstawowa w Czyczkowach | 28 |
9,24% |
103 |
27,18% |
gm. Bytów
gm. Cewice
Nr | Adres | Liczba głosów | % głosów ważnych* | Liczba głosów oddanych na listę | % głosów oddanych na kandydata w stosunku do głosów na listę * |
---|---|---|---|---|---|
1 | Szkoła Podstawowa w Cewicach ul. Juliana Węgrzynowicza 1 | 3 |
0,50% |
178 |
1,69% |
2 | Szkoła Podstawowa w Maszewie Lęborskim ul. Szkolna 5 | 7 |
1,47% |
96 |
7,29% |
3 | Szkoła Podstawowa w Siemirowicach ul. Szkolna 15 | 0 | — | 114 |
0,00% |
4 | Szkoła Podstawowa w Łebuni nr 22 | 6 |
1,00% |
136 |
4,41% |
gm. Chojnice
Nr | Adres | Liczba głosów | % głosów ważnych* | Liczba głosów oddanych na listę | % głosów oddanych na kandydata w stosunku do głosów na listę * |
---|---|---|---|---|---|
1 | Wiejski Dom Kultury w Swornegaciach | 74 |
17,54% |
149 |
49,66% |
2 | Szkoła Podstawowa w Charzykowach | 279 |
39,63% |
374 |
74,60% |
3 | Świetlica Wiejska w Krojantach | 162 |
24,32% |
250 |
64,80% |
4 | Zespół Szkół w Nowej Cerkwi | 41 |
12,02% |
55 |
74,55% |
5 | Szkoła Podstawowa w Pawłowie | 82 |
23,43% |
117 |
70,09% |
6 | Wiejski Dom Kultury w Silnie | 84 |
24,71% |
100 |
84,00% |
7 | Szkoła Podstawowa w Ostrowitem | 133 |
46,50% |
144 |
92,36% |
8 | Szkoła Podstawowa w Lichnowach | 88 |
25,43% |
102 |
86,27% |
9 | Gimnazjum w Sławęcinie | 31 |
14,16% |
46 |
67,39% |
10 | Szkoła Podstawowa w Ogorzelinach | 41 |
12,46% |
71 |
57,75% |
11 | Szkoła Podstawowa w Nieżychowicach | 78 |
24,92% |
100 |
78,00% |
gm. Czarna Dąbrówka
Nr | Adres | Liczba głosów | % głosów ważnych* | Liczba głosów oddanych na listę | % głosów oddanych na kandydata w stosunku do głosów na listę * |
---|---|---|---|---|---|
1 | Urząd Gminy w Czarnej Dąbrówce | 0 | — | 127 |
0,00% |
2 | Wiejski Dom Kultury w Jasieniu | 0 | — | 32 |
0,00% |
3 | Szkoła Podstawowa w Mikorowie | 0 | — | 40 |
0,00% |
4 | Szkoła Podstawowa w Rokitach | 0 | — | 55 |
0,00% |
5 | Szkoła Podstawowa w Nożynie | 0 | — | 65 |
0,00% |
gm. Czarne
Nr | Adres | Liczba głosów | % głosów ważnych* | Liczba głosów oddanych na listę | % głosów oddanych na kandydata w stosunku do głosów na listę * |
---|---|---|---|---|---|
1 | Miejsko Gminny Ośrodek Kultury w Czarnem ul. Kolejowa 14 | 7 |
1,16% |
174 |
4,02% |
2 | Przedszkole Gminne w Czarnem ul. Parkowa 7 | 8 |
1,09% |
197 |
4,06% |
3 | Budynek po byłym internacie garnizonowym w Czarnem ul. Świerczewskiego 3 | 12 |
2,24% |
170 |
7,06% |
4 | Świetlica Wiejska w Nadziejewie | 1 |
0,91% |
28 |
3,57% |
5 | Świetlica Wiejska w Wyczechach | 3 |
1,03% |
70 |
4,29% |
6 | Świetlica Wiejska w Bińczu | 5 |
2,03% |
53 |
9,43% |
7 | Świetlica Wiejska w Domisławiu | 1 |
1,01% |
15 |
6,67% |
8 | Szkoła Podstawowa w Krzemieniewie | 6 |
3,55% |
42 |
14,29% |
9 | Świetlica Wiejska w Sierpowie | 1 |
0,76% |
31 |
3,23% |
10 | Dom Pomocy Społecznej w Czarnem | 0 | — | 1 |
0,00% |
11 | Zakład Karny w Czarnem ul. Pomorska 1 | 0 | — | 2 |
0,00% |
gm. Czersk
gm. Człuchów
Nr | Adres | Liczba głosów | % głosów ważnych* | Liczba głosów oddanych na listę | % głosów oddanych na kandydata w stosunku do głosów na listę * |
---|---|---|---|---|---|
1 | Szkoła Podstawowa w Polnicy | 13 |
2,40% |
161 |
8,07% |
2 | Szkoła Podstawowa w Rychnowach | 20 |
4,90% |
92 |
21,74% |
3 | Szkoła Podstawowa w Wierzchowie Dworcu | 21 |
2,85% |
172 |
12,21% |
4 | Sala wiejska w Mosinach | 8 |
2,31% |
91 |
8,79% |
5 | Sala wiejska w Kołdowie | 15 |
4,46% |
118 |
12,71% |
6 | Szkoła Podstawowa w Stołcznie | 2 |
0,55% |
52 |
3,85% |
7 | Szkoła w Barkowie | 10 |
3,60% |
68 |
14,71% |
gm. Damnica
Nr | Adres | Liczba głosów | % głosów ważnych* | Liczba głosów oddanych na listę | % głosów oddanych na kandydata w stosunku do głosów na listę * |
---|---|---|---|---|---|
1 | CENTRUM EDUKACJI KULTURALNEJ W DAMNICY UL.WINCENTEGO WITOSA 13 | 1 |
0,14% |
146 |
0,68% |
2 | Zespół Szkół w Damnie , Damno 42 | 0 | — | 149 |
0,00% |
3 | Zespół Szkół w Zagórzycy, Zagórzyca 20 | 5 |
0,95% |
94 |
5,32% |
gm. Debrzno
Nr | Adres | Liczba głosów | % głosów ważnych* | Liczba głosów oddanych na listę | % głosów oddanych na kandydata w stosunku do głosów na listę * |
---|---|---|---|---|---|
1 | Ośrodek Pomocy Społecznej, Debrzno Ogrodowa 27 | 17 |
2,07% |
246 |
6,91% |
2 | Ochotnicza Straż Pożarna, Debrzno ul. Miła 8 | 22 |
2,63% |
258 |
8,53% |
3 | Świetlica Wiejska, Strzeczona | 3 |
1,15% |
39 |
7,69% |
4 | Świetlica Wiejska, Słupia | 5 |
2,16% |
48 |
10,42% |
5 | Świetlica Wiejska, Uniechów | 2 |
0,98% |
47 |
4,26% |
6 | Świetlica Wiejska, Rozwory | 1 |
0,56% |
15 |
6,67% |
7 | Pałac, Stare Gronowo | 6 |
2,61% |
55 |
10,91% |
gm. Dębnica Kaszubska
Nr | Adres | Liczba głosów | % głosów ważnych* | Liczba głosów oddanych na listę | % głosów oddanych na kandydata w stosunku do głosów na listę * |
---|---|---|---|---|---|
1 | Urząd Gminy Dębnica Kaszubska ul. Zjednoczenia 16a | 6 |
0,63% |
197 |
3,05% |
2 | Szkoła Podstawowa Dębnica Kaszubska ul. Zjednoczenia 28 | 2 |
0,38% |
109 |
1,83% |
3 | Szkoła Podstawowa w Borzęcinie | 1 |
0,25% |
53 |
1,89% |
4 | Szkoła Podstawowa w Motarzynie | 1 |
0,27% |
57 |
1,75% |
5 | Szkoła Podstawowa w Gogolewie | 2 |
1,03% |
21 |
9,52% |
6 | Szkoła Podstawowa w Budowie | 0 | — | 84 |
0,00% |
gm. Główczyce
Nr | Adres | Liczba głosów | % głosów ważnych* | Liczba głosów oddanych na listę | % głosów oddanych na kandydata w stosunku do głosów na listę * |
---|---|---|---|---|---|
1 | Gminny Ośrodek Kultury w Główczycach | 4 |
0,57% |
174 |
2,30% |
2 | Świetlica wiejska w Klęcinie | 1 |
0,58% |
27 |
3,70% |
3 | Szkoła Podstawowa w Żelkowie | 1 |
0,71% |
31 |
3,23% |
4 | Szkoła Podstawowa w Szczypkowicach | 1 |
0,54% |
25 |
4,00% |
5 | Sala gimnastyczna Szkoły Podstawowej w Stowięcinie | 1 |
0,26% |
74 |
1,35% |
6 | Wiejski Dom Kultury w Pobłociu | 0 | — | 50 |
0,00% |
7 | Świetlica wiejska w Izbicy | 3 |
1,39% |
35 |
8,57% |
8 | Świetlica wiejska w Żoruchowie | 0 | — | 49 |
0,00% |
9 | Świetlica wiejska w Wolinii | 1 |
0,46% |
37 |
2,70% |
10 | Świetlica wiejska w Rzuszczach | 0 | — | 26 |
0,00% |
11 | Była Szkoła Podstawowa w Będziechowie | 0 | — | 21 |
0,00% |
12 | Środowiskowy Dom Samopomocy w Rumsku | 0 | — | 18 |
0,00% |
gm. Kępice
Nr | Adres | Liczba głosów | % głosów ważnych* | Liczba głosów oddanych na listę | % głosów oddanych na kandydata w stosunku do głosów na listę * |
---|---|---|---|---|---|
1 | Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Kępicach, ul. M. Buczka 1 | 3 |
0,47% |
174 |
1,72% |
2 | Zespół Szkół w Barcinie | 0 | — | 111 |
0,00% |
3 | Szkoła Podstawowa w Warcinie | 0 | — | 54 |
0,00% |
4 | Świetlica Wiejska w Płocku | 1 |
0,54% |
57 |
1,75% |
5 | Zespół Szkół w Korzybiu | 0 | — | 105 |
0,00% |
6 | Zespół Szkół w Biesowicach | 2 |
0,67% |
79 |
2,53% |
7 | Szkoła Podstawowa w Kępicach, ul. Szkolna | 1 |
0,14% |
191 |
0,52% |
gm. Kobylnica
Nr | Adres | Liczba głosów | % głosów ważnych* | Liczba głosów oddanych na listę | % głosów oddanych na kandydata w stosunku do głosów na listę * |
---|---|---|---|---|---|
1 | Wiejski Dom Kultury we Wrzącej | 0 | — | 36 |
0,00% |
2 | Szkoła Podstawowa w Kobylnicy | 2 |
0,26% |
214 |
0,93% |
3 | Szkoła Podstawowa w Sycewicach | 1 |
0,24% |
84 |
1,19% |
4 | Szkoła Podstawowa w Kwakowie | 0 | — | 77 |
0,00% |
5 | Szkoła Podstawowa w Kończewie | 1 |
0,31% |
39 |
2,56% |
6 | Gimnazjum w Kobylnicy | 1 |
0,23% |
119 |
0,84% |
gm. Koczała
Nr | Adres | Liczba głosów | % głosów ważnych* | Liczba głosów oddanych na listę | % głosów oddanych na kandydata w stosunku do głosów na listę * |
---|---|---|---|---|---|
1 | Świetlica Wiejska w Bielsku | 1 |
0,52% |
42 |
2,38% |
2 | Gminny Ośrodek Kultury w Koczale | 15 |
1,56% |
201 |
7,46% |
3 | Świetlica OSP w Pietrzykowie | 0 | — | 31 |
0,00% |
gm. Kołczygłowy
Nr | Adres | Liczba głosów | % głosów ważnych* | Liczba głosów oddanych na listę | % głosów oddanych na kandydata w stosunku do głosów na listę * |
---|---|---|---|---|---|
1 | Gminny Ośrodek Kultury w Kołczygłowach | 1 |
0,21% |
94 |
1,06% |
2 | Gminny Osrodek Kultury w Kołczygłowach | 2 |
0,36% |
110 |
1,82% |
3 | Szkoła Podstawowa w Gałąźni Wielkiej | 0 | — | 35 |
0,00% |
4 | Zespół Szkół w Łubnie | 0 | — | 46 |
0,00% |
gm. Konarzyny
Nr | Adres | Liczba głosów | % głosów ważnych* | Liczba głosów oddanych na listę | % głosów oddanych na kandydata w stosunku do głosów na listę * |
---|---|---|---|---|---|
1 | Sala Gminnego Ośrodka Kultury w Konarzynach ul. Szkolna 7 | 144 |
21,95% |
176 |
81,82% |
gm. Lipnica
Nr | Adres | Liczba głosów | % głosów ważnych* | Liczba głosów oddanych na listę | % głosów oddanych na kandydata w stosunku do głosów na listę * |
---|---|---|---|---|---|
1 | Zespół Szkół Borowy Młyn | 20 |
6,41% |
82 |
24,39% |
2 | Budynek szkoły Borzyszkowy | 28 |
9,66% |
85 |
32,94% |
3 | Zespół Szkół Brzeźno Szlacheckie | 12 |
2,82% |
101 |
11,88% |
4 | Zespół Szkół Lipnica | 27 |
3,91% |
145 |
18,62% |
5 | Szkoła Podstawowa Zapceń | 6 |
2,91% |
40 |
15,00% |
gm. Miastko
gm. Nowa Wieś Lęborska
Nr | Adres | Liczba głosów | % głosów ważnych* | Liczba głosów oddanych na listę | % głosów oddanych na kandydata w stosunku do głosów na listę * |
---|---|---|---|---|---|
1 | Gminny Ośrodek Kultury w Nowej Wsi Lęborskiej | 3 |
0,39% |
170 |
1,76% |
2 | Świetlica w Kębłowie Nowowiejskim | 1 |
0,63% |
23 |
4,35% |
3 | Budynek (podkowa) ul. Kwiatowa 26 w Mostach | 1 |
0,18% |
164 |
0,61% |
4 | Świetlica w Lubowidzu | 2 |
1,57% |
35 |
5,71% |
5 | Szkoła Podstawowa w Leśnicach | 3 |
0,86% |
60 |
5,00% |
6 | Szkoła Podstawowa w Chocielewku | 0 | — | 10 |
0,00% |
7 | Szkoła Podstawowa w Redkowicach | 0 | — | 32 |
0,00% |
8 | Szkoła Podstawowa w Janowicach | 0 | — | 33 |
0,00% |
9 | Szkoła Podstawowa w Krępie Kaszubskiej | 1 |
0,67% |
23 |
4,35% |
10 | Szkoła Podstawowa w Garczegorzu | 6 |
1,65% |
57 |
10,53% |
11 | Szkoła Podstawowa w Łebieniu | 1 |
0,41% |
62 |
1,61% |
12 | Szkoła Podstawowa w Tawęcinie | 0 | — | 29 |
0,00% |
gm. Parchowo
Nr | Adres | Liczba głosów | % głosów ważnych* | Liczba głosów oddanych na listę | % głosów oddanych na kandydata w stosunku do głosów na listę * |
---|---|---|---|---|---|
1 | Gminny Ośrodek Kultury w Parchowie | 1 |
0,13% |
188 |
0,53% |
2 | Dom Kultury w Nakli | 1 |
0,26% |
65 |
1,54% |
3 | Budynek byłej szkoły w Chośnicy | 0 | — | 21 |
0,00% |
4 | Klasa Zerowa w Żukówku | 0 | — | 25 |
0,00% |
gm. Potęgowo
Nr | Adres | Liczba głosów | % głosów ważnych* | Liczba głosów oddanych na listę | % głosów oddanych na kandydata w stosunku do głosów na listę * |
---|---|---|---|---|---|
1 | Szkoła Podstawowa w Łupawie | 2 |
0,36% |
77 |
2,60% |
2 | Szkoła Podstawowa w Potęgowie | 4 |
0,56% |
133 |
3,01% |
3 | Szkoła Podstawowa w Skórowie | 0 | — | 52 |
0,00% |
4 | Świetlica Wiejska w Rzechcinie | 1 |
0,33% |
45 |
2,22% |
5 | Świetlica Wiejska w Żochowie | 1 |
0,49% |
23 |
4,35% |
gm. Przechlewo
Nr | Adres | Liczba głosów | % głosów ważnych* | Liczba głosów oddanych na listę | % głosów oddanych na kandydata w stosunku do głosów na listę * |
---|---|---|---|---|---|
1 | Świetlica wiejska w Szczytnie | 4 |
2,88% |
26 |
15,38% |
2 | Przedszkole w Przechlewie | 37 |
5,87% |
189 |
19,58% |
3 | Szkoła Podstawowa w Sąpolnie | 16 |
4,42% |
71 |
22,54% |
4 | Publiczne Gimnazjum w Przechlewie | 17 |
2,47% |
167 |
10,18% |
5 | Szkoła Podstawowa w Nowej Wsi | 8 |
2,57% |
76 |
10,53% |
6 | Świetlica wiejska w Lisewie | 2 |
1,50% |
24 |
8,33% |
gm. Rzeczenica
Nr | Adres | Liczba głosów | % głosów ważnych* | Liczba głosów oddanych na listę | % głosów oddanych na kandydata w stosunku do głosów na listę * |
---|---|---|---|---|---|
1 | Szkoła Podstawowa w Rzeczenicy | 18 |
2,54% |
253 |
7,11% |
2 | Świetlica wiejska w Brzeziu | 4 |
2,13% |
39 |
10,26% |
3 | Szkoła Podstawowa w Rzeczenicy, Filia w Międzyborzu | 9 |
5,20% |
51 |
17,65% |
4 | Szkoła Podstawowa w Rzeczenicy, Filia w Gwieździnie | 1 |
0,50% |
76 |
1,32% |
5 | Szkoła Podstawowa w Pieniężnicy | 2 |
1,69% |
21 |
9,52% |
gm. Słupsk
Nr | Adres | Liczba głosów | % głosów ważnych* | Liczba głosów oddanych na listę | % głosów oddanych na kandydata w stosunku do głosów na listę * |
---|---|---|---|---|---|
1 | Zespół Szkół w Jezierzycach | 3 |
0,55% |
166 |
1,81% |
2 | Szkoła Podstawowa we Wrześciu | 2 |
1,00% |
44 |
4,55% |
3 | Gminny Ośrodek Kultury w Głobinie | 1 |
0,21% |
141 |
0,71% |
4 | Szkoła Podstawowa we Włynkówku | 2 |
0,44% |
126 |
1,59% |
5 | Szkoła Podstawowa w Bierkowie | 1 |
0,24% |
63 |
1,59% |
6 | Klub Garnizonowy w Redzikowie | 0 | — | 122 |
0,00% |
7 | Zespół Szkół w Siemianicach | 2 |
0,50% |
143 |
1,40% |
8 | Świetnica Domu Pomocy Społecznej w Lubuczewie | 2 |
5,56% |
6 |
33,33% |
gm. Smołdzino
Nr | Adres | Liczba głosów | % głosów ważnych* | Liczba głosów oddanych na listę | % głosów oddanych na kandydata w stosunku do głosów na listę * |
---|---|---|---|---|---|
1 | Gminny Ośrodek Kultury w Smołdzinie ul. Bohaterów Warszawy 30 gm. Smołdzino | 2 |
0,26% |
133 |
1,50% |
2 | Wiejski Dom Kultury w Gardnie Wielkiej ul. Plac Wolności 1/2 gm. Smołdzino | 1 |
0,27% |
101 |
0,99% |
gm. Studzienice
Nr | Adres | Liczba głosów | % głosów ważnych* | Liczba głosów oddanych na listę | % głosów oddanych na kandydata w stosunku do głosów na listę * |
---|---|---|---|---|---|
1 | Szkoła Podstawowa w Studzienicach, ul.Brzozowa 7 | 4 |
0,66% |
167 |
2,40% |
2 | Świetlica Wiejska w Półcznie, Półczno 6 | 1 |
0,43% |
61 |
1,64% |
3 | Ośrodek Kultury Gminy Studzienice w Ugoszczy, Ugoszcz 12b | 1 |
0,27% |
109 |
0,92% |
gm. Trzebielino
Nr | Adres | Liczba głosów | % głosów ważnych* | Liczba głosów oddanych na listę | % głosów oddanych na kandydata w stosunku do głosów na listę * |
---|---|---|---|---|---|
1 | Urząd Gminy w Trzebielinie | 2 |
0,36% |
107 |
1,87% |
2 | Świetlica w Domu Socjalnym w Suchorzu | 0 | — | 87 |
0,00% |
gm. Tuchomie
Nr | Adres | Liczba głosów | % głosów ważnych* | Liczba głosów oddanych na listę | % głosów oddanych na kandydata w stosunku do głosów na listę * |
---|---|---|---|---|---|
1 | Urząd Gminy w Tuchomiu, ul. Jana III Sobieskiego 16 | 1 |
0,18% |
168 |
0,60% |
2 | Wiejski Ośrodek Kultury w Trzebiatkowej | 1 |
0,60% |
78 |
1,28% |
3 | Wiejski Ośrodek Kultury w Kramarzynach, ul. Leśna 1 | 1 |
0,54% |
54 |
1,85% |
gm. Ustka
Nr | Adres | Liczba głosów | % głosów ważnych* | Liczba głosów oddanych na listę | % głosów oddanych na kandydata w stosunku do głosów na listę * |
---|---|---|---|---|---|
1 | Gminny Ośrodek Kultury w Zaleskich | 1 |
0,55% |
33 |
3,03% |
2 | Świetlica Wiejska w Duninowie | 2 |
0,80% |
56 |
3,57% |
3 | Świetlica Wiejska w Wytownie | 1 |
0,42% |
59 |
1,69% |
4 | Świetlica Wiejska w Objeździe | 1 |
0,28% |
61 |
1,64% |
5 | Szkoła Podstawowa w Charnowie | 1 |
0,74% |
32 |
3,12% |
6 | Zajazd Bałtycki Przewłoka ul. Ustecka 1 | 0 | — | 127 |
0,00% |
7 | Świetlica Wiejska w Grabnie | 3 |
1,84% |
59 |
5,08% |
8 | Świetlica Wiejska w Możdżanowie | 1 |
1,06% |
14 |
7,14% |
9 | Świetlica Wiejska w Starkowie | 0 | — | 4 |
0,00% |
10 | Świetlica Wiejska w Pęplinie | 0 | — | 29 |
0,00% |
11 | Świetlica Wiejska w Wodnicy | 1 |
0,58% |
50 |
2,00% |
12 | Świetlica Wiejska w Machowinie | 1 |
0,70% |
51 |
1,96% |
13 | Szkoła Podstawowa w Gąbinie | 2 |
1,23% |
40 |
5,00% |
14 | Świetlica Wiejska Rowy, ul. Kościelna 2a | 1 |
0,67% |
46 |
2,17% |
gm. Wicko
Nr | Adres | Liczba głosów | % głosów ważnych* | Liczba głosów oddanych na listę | % głosów oddanych na kandydata w stosunku do głosów na listę * |
---|---|---|---|---|---|
1 | Szkoła Podstawowa w Wicku | 23 |
2,28% |
290 |
7,93% |
2 | Szkoła Podstawowa w Szczenurzy | 7 |
1,34% |
147 |
4,76% |
3 | Szkoła Podstawowa w Maszewku | 3 |
1,00% |
75 |
4,00% |
m. Chojnice
m. Człuchów
Nr | Adres | Liczba głosów | % głosów ważnych* | Liczba głosów oddanych na listę | % głosów oddanych na kandydata w stosunku do głosów na listę * |
---|---|---|---|---|---|
1 | Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Człuchowie Osiedle Młodych 9 | 25 |
2,74% |
516 |
4,84% |
2 | Gimnazjum w Człuchowie ul. Szkolna 3 | 3 |
0,57% |
327 |
0,92% |
3 | Stowrzyszenie Wspierania Rozwoju Powiatu Człuchowskiego ul.Słowackiego 5 | 7 |
2,30% |
150 |
4,67% |
4 | Urząd Miejski w Człuchowie ul. Wojska Polskiego 1 | 9 |
1,37% |
309 |
2,91% |
5 | Szkoła Podstawowa Nr 1 w Człuchowie ul. Średnia 4a | 20 |
2,43% |
449 |
4,45% |
6 | Miejski Dom Kultury w Człuchowie ul. Traugutta 2 | 18 |
2,18% |
420 |
4,29% |
7 | Instytut Politologii w Człuchowie Osiedle Witosa 20 | 29 |
3,21% |
467 |
6,21% |
8 | Szpital Powiatowy w Człuchowie ul. Szczecińska 31 | 0 | — | 0 | — |
m. Lębork
m. Łeba
Nr | Adres | Liczba głosów | % głosów ważnych* | Liczba głosów oddanych na listę | % głosów oddanych na kandydata w stosunku do głosów na listę * |
---|---|---|---|---|---|
1 | Szkoła Podstawowa w Łebie ul. Tysiąclecia 11 | 10 |
0,97% |
439 |
2,28% |
2 | Urząd Miejski w Łebie ul. Kościuszki 90 | 2 |
0,34% |
244 |
0,82% |
m. Słupsk
m. Ustka
Nr | Adres | Liczba głosów | % głosów ważnych* | Liczba głosów oddanych na listę | % głosów oddanych na kandydata w stosunku do głosów na listę * |
---|---|---|---|---|---|
1 | Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce ul.Darłowska 18 | 1 |
0,22% |
241 |
0,41% |
2 | Szkoła Podstawowa Nr 2 w Ustce ul. Jagiellońska 1 | 0 | — | 291 |
0,00% |
3 | Spółdzielnia Mieszkaniowa "KORAB" w Ustce ul. Grunwaldzka 10 | 0 | — | 315 |
0,00% |
4 | Gimnazjum Nr 1 w Ustce ul. Wróblewskiego 7 | 2 |
0,30% |
292 |
0,68% |
5 | Urząd Miejski /USC/ w Ustce ul. Marynarki Polskiej 40 | 0 | — | 195 |
0,00% |
6 | Dom Kultury w Ustce ul. Kosynierów 19 | 1 |
0,14% |
331 |
0,30% |
7 | Uzdrowisko Ustka Sp. z o.o. w Ustce ul. Chopina 2a | 0 | — | 225 |
0,00% |
8 | Zespół Szkół Technicznych w Ustce ul. Darłowska 3b | 2 |
0,59% |
195 |
1,03% |