m. Sosnowiec, obwód nr 81
Obwód głosowania | Obwód nr 81 |
Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej | Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Nr 2, ul. Koszalińska 53 |
Okręg wyborczy | Okręg wyborczy nr 4 |
Nazwa rady | Rada Miejska w Sosnowcu |
Liczba wyborców | 2 057 |
Liczba kart wydanych | 562 |
Liczba kart ważnych | 562 |
Liczba głosów ważnych | 555 |
Liczba głosów nieważnych | 7 |
Data protokołu | 12-11-2006 22:59 |
Komitety, które zarejestrowały listę okręgową kandydatów na radnych
Początek stronyNr listy | Nazwa komitetu | Typ |
---|---|---|
2 | Komitet Wyborczy Liga Polskich Rodzin | Komitety wyborcze partii |
4 | Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Komitety wyborcze partii |
5 | Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP | Komitety wyborcze partii |
6 | Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD+SDPL+PD+UP Lewica i Demokraci | Komitety wyborcze koalicji |
7 | Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej | Komitety wyborcze partii |
17 | Komitet Wyborczy Wyborców Świetlana Przyszłość | Komitety wyborcze wyborców |
18 | Komitet Wyborczy Polska Partia Pracy | Komitety wyborcze partii |
19 | Komitet Wyborczy Krajowe Forum Bezrobotnych - Stowarzyszenie Społeczne | Komitety wyborcze organizacji |
20 | Komitet Wyborczy Wyborców KOMITET ROZWOJU SOSNOWCA Z KAROLEM WINIARSKIM | Komitety wyborcze wyborców |
Komitet Wyborczy Liga Polskich Rodzin
Początek stronyNr | Nazwisko i imiona | Okręg wyborczy nr | Liczba głosów | % głosów ważnych* |
---|---|---|---|---|
1 | Stawiarz Jan Bernard | 4 | 3 |
0,54% |
2 | Alberska Marianna Stanisława | 4 | 0 |
0,00% |
3 | Soćko Barbara | 4 | 2 |
0,36% |
4 | Witczuk Karol | 4 | 0 |
0,00% |
5 | Pilawski Jerzy | 4 | 1 |
0,18% |
6 | Tworek Kazimierz | 4 | 0 |
0,00% |
7 | Wojnowski Ryszard | 4 | 0 |
0,00% |
8 | Knap Kazimierz | 4 | 0 |
0,00% |
9 | Żebrowska Beata | 4 | 2 |
0,36% |
10 | Burno Anna | 4 | 0 |
0,00% |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
Początek stronyNr | Nazwisko i imiona | Okręg wyborczy nr | Liczba głosów | % głosów ważnych* |
---|---|---|---|---|
1 | Haładus Krzysztof Tadeusz | 4 | 58 |
10,45% |
2 | Fiałkowski Robert | 4 | 8 |
1,44% |
3 | Wydra Przemysław | 4 | 12 |
2,16% |
4 | Klasa Wiesław | 4 | 13 |
2,34% |
5 | Wójcik Henryk | 4 | 13 |
2,34% |
6 | Machnik Mariusz Kamil | 4 | 1 |
0,18% |
7 | Starow Tomasz | 4 | 0 |
0,00% |
8 | Sokołowski Tadeusz | 4 | 12 |
2,16% |
9 | Machura Maciej | 4 | 4 |
0,72% |
10 | Skwarek Teodor Janusz | 4 | 1 |
0,18% |
11 | Sanocki Janusz Stanisław | 4 | 1 |
0,18% |
12 | Szpoper Marcin Paweł | 4 | 3 |
0,54% |
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
Początek stronyNr | Nazwisko i imiona | Okręg wyborczy nr | Liczba głosów | % głosów ważnych* |
---|---|---|---|---|
1 | Pięta Jarosław | 4 | 48 |
8,65% |
2 | Muszyński Zbigniew Tadeusz | 4 | 21 |
3,78% |
3 | Binder Barbara Stefania | 4 | 12 |
2,16% |
4 | Czerniak Grzegorz Zbigniew | 4 | 1 |
0,18% |
5 | Samulnik Grażyna Halina | 4 | 5 |
0,90% |
6 | Gaim Jacek Tadeusz | 4 | 9 |
1,62% |
7 | Będzieszak Adam | 4 | 23 |
4,14% |
8 | Szewczyk Jacek Jerzy | 4 | 1 |
0,18% |
9 | Bobrowicz Jacek Mirosław | 4 | 2 |
0,36% |
10 | Szeląg Mariusz Damian | 4 | 3 |
0,54% |
11 | Hilaszek Piotr | 4 | 0 |
0,00% |
12 | Paśkiewicz Łukasz | 4 | 13 |
2,34% |
Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD+SDPL+PD+UP Lewica i Demokraci
Początek stronyNr | Nazwisko i imiona | Okręg wyborczy nr | Liczba głosów | % głosów ważnych* |
---|---|---|---|---|
1 | Kazimierczak Jacek | 4 | 17 |
3,06% |
2 | Suwalski Wiesław Wojciech | 4 | 168 |
30,27% |
3 | Rozpłochowska Hanna | 4 | 3 |
0,54% |
4 | Sobańska Halina Bronisława | 4 | 28 |
5,05% |
5 | Mincewicz Janusz Marian | 4 | 0 |
0,00% |
6 | Musztyfaga-Dawidowska Magdalena Emilia | 4 | 4 |
0,72% |
7 | Leks Tomasz | 4 | 13 |
2,34% |
8 | Blicharski Bogusław | 4 | 0 |
0,00% |
9 | Sobczak Edward | 4 | 0 |
0,00% |
10 | Cholewa Agnieszka | 4 | 4 |
0,72% |
11 | Białek Paweł | 4 | 1 |
0,18% |
12 | Bernat Adam | 4 | 1 |
0,18% |
Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej
Początek stronyNr | Nazwisko i imiona | Okręg wyborczy nr | Liczba głosów | % głosów ważnych* |
---|---|---|---|---|
1 | Grzegorzewski Damian | 4 | 8 |
1,44% |
2 | Dróżdż Waldemar Antoni | 4 | 1 |
0,18% |
3 | Wnuk Kamil Wiesław | 4 | 2 |
0,36% |
4 | Izdebska-Walczak Danuta | 4 | 1 |
0,18% |
5 | Oziębło Halina Janina | 4 | 0 |
0,00% |
6 | Borkowicz Jan Stanisław | 4 | 0 |
0,00% |
7 | Chmielewski Krzysztof Mieczysław | 4 | 0 |
0,00% |
8 | Obrusik Jerzy Piotr | 4 | 0 |
0,00% |
9 | Więcek Maciej Wojciech | 4 | 0 |
0,00% |
10 | Tuliński Jacek | 4 | 1 |
0,18% |
11 | Strózik Jadwiga | 4 | 2 |
0,36% |
12 | Parkita Damian Mirosław | 4 | 4 |
0,72% |
Komitet Wyborczy Wyborców Świetlana Przyszłość
Początek stronyNr | Nazwisko i imiona | Okręg wyborczy nr | Liczba głosów | % głosów ważnych* |
---|---|---|---|---|
1 | Zaród Jakub | 4 | 0 |
0,00% |
2 | Płuciennik Paweł | 4 | 0 |
0,00% |
3 | Soliwodzki Krystian | 4 | 0 |
0,00% |
4 | Mesjasz Laura | 4 | 1 |
0,18% |
5 | Krawczyk Marta | 4 | 0 |
0,00% |
6 | Dybich Aleksandra | 4 | 0 |
0,00% |
Komitet Wyborczy Polska Partia Pracy
Początek stronyNr | Nazwisko i imiona | Okręg wyborczy nr | Liczba głosów | % głosów ważnych* |
---|---|---|---|---|
1 | Stępień Jacek Roman | 4 | 0 |
0,00% |
2 | Popoff-Szczepański Paweł Zbigniew | 4 | 0 |
0,00% |
3 | Kucharz Natalia Katarzyna | 4 | 0 |
0,00% |
4 | Witczak Bernard Jan | 4 | 0 |
0,00% |
5 | Korżak Jarosław Michał | 4 | 0 |
0,00% |
6 | Juśkiewicz Marek | 4 | 0 |
0,00% |
Komitet Wyborczy Krajowe Forum Bezrobotnych - Stowarzyszenie Społeczne
Początek stronyNr | Nazwisko i imiona | Okręg wyborczy nr | Liczba głosów | % głosów ważnych* |
---|---|---|---|---|
1 | Kocel Zdzisław | 4 | 0 |
0,00% |
2 | Loska Henryka | 4 | 0 |
0,00% |
3 | Dębska Edyta | 4 | 1 |
0,18% |
4 | Rakieć Grażyna | 4 | 0 |
0,00% |
5 | Szymończyk Adam | 4 | 0 |
0,00% |
6 | Woźniak Artur Stanisław | 4 | 0 |
0,00% |
Komitet Wyborczy Wyborców KOMITET ROZWOJU SOSNOWCA Z KAROLEM WINIARSKIM
Początek stronyNr | Nazwisko i imiona | Okręg wyborczy nr | Liczba głosów | % głosów ważnych* |
---|---|---|---|---|
1 | Kamińska-Maciąg Anna | 4 | 17 |
3,06% |
2 | Depukat Tadeusz | 4 | 1 |
0,18% |
3 | Światlak Sławomir Kazimierz | 4 | 0 |
0,00% |
4 | Sajdak Jerzy Marek | 4 | 1 |
0,18% |
5 | Barczewski Jan Stanisław | 4 | 0 |
0,00% |
6 | Proń Marta Jadwiga | 4 | 0 |
0,00% |
7 | Karlik Ewa | 4 | 0 |
0,00% |
8 | Kazibudzki Bartosz | 4 | 0 |
0,00% |
9 | Stachyra Danuta | 4 | 0 |
0,00% |
10 | Strugaru Bartosz | 4 | 2 |
0,36% |
11 | Banaś Marek Ryszard | 4 | 0 |
0,00% |
12 | Hytry Paweł | 4 | 2 |
0,36% |