gm. Pacanów, obwód nr 4
Obwód głosowania | Obwód nr 4 |
Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej | Szkoła Podstawowa w Oblekoniu |
Okręg wyborczy | Okręg wyborczy nr 3 |
Nazwa rady | Rada Powiatu Buskiego |
Liczba wyborców | 808 |
Liczba kart wydanych | 431 |
Liczba kart ważnych | 431 |
Liczba głosów ważnych | 401 |
Liczba głosów nieważnych | 30 |
Data protokołu | 12-11-2006 23:53 |
Komitety, które zarejestrowały listę okręgową kandydatów na radnych
Początek stronyNr listy | Nazwa komitetu | Typ |
---|---|---|
4 | Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Komitety wyborcze partii |
5 | Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP | Komitety wyborcze partii |
15 | Komitet Wyborczy Wyborców "Gospodarny Powiat Busko-Zdrój" | Komitety wyborcze wyborców |
16 | Komitet Wyborczy Wyborców SAMORZĄDOWE FORUM OBYWATELSKIE | Komitety wyborcze wyborców |
17 | Komitet Wyborczy Ziemia Buska | Komitety wyborcze organizacji |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
Początek stronyNr | Nazwisko i imiona | Okręg wyborczy nr | Liczba głosów | % głosów ważnych* |
---|---|---|---|---|
1 | Ślusarski Paweł Grzegorz | 3 | 2 |
0,50% |
2 | Kopeć Andrzej Marek | 3 | 2 |
0,50% |
3 | Kapusta Krzysztof | 3 | 0 |
0,00% |
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
Początek stronyNr | Nazwisko i imiona | Okręg wyborczy nr | Liczba głosów | % głosów ważnych* |
---|---|---|---|---|
1 | Reczek Michał | 3 | 1 |
0,25% |
2 | Curyło Barbara | 3 | 2 |
0,50% |
3 | Fortuna Józef | 3 | 0 |
0,00% |
4 | Góra Henryk | 3 | 2 |
0,50% |
5 | Rogala Krzysztof | 3 | 0 |
0,00% |
Komitet Wyborczy Wyborców "Gospodarny Powiat Busko-Zdrój"
Początek stronyNr | Nazwisko i imiona | Okręg wyborczy nr | Liczba głosów | % głosów ważnych* |
---|---|---|---|---|
1 | Gądek Andrzej Marcin | 3 | 230 |
57,36% |
2 | Gwóźdź Robert Paweł | 3 | 9 |
2,24% |
3 | Galus Jan Kazimierz | 3 | 0 |
0,00% |
4 | Rój Mieczysław Bogumił | 3 | 1 |
0,25% |
5 | Surdel Zbigniew Włodzimierz | 3 | 108 |
26,93% |
6 | Szymaszek Wiesław | 3 | 6 |
1,50% |
Komitet Wyborczy Wyborców SAMORZĄDOWE FORUM OBYWATELSKIE
Początek stronyNr | Nazwisko i imiona | Okręg wyborczy nr | Liczba głosów | % głosów ważnych* |
---|---|---|---|---|
1 | Kumoń Michał Maciej | 3 | 3 |
0,75% |
2 | Nurek Marcin Waldemar | 3 | 0 |
0,00% |
3 | Naporowski Krzysztof | 3 | 3 |
0,75% |
4 | Kwas Teresa | 3 | 23 |
5,74% |
5 | Swatek Lucjan | 3 | 0 |
0,00% |
Komitet Wyborczy Ziemia Buska
Początek stronyNr | Nazwisko i imiona | Okręg wyborczy nr | Liczba głosów | % głosów ważnych* |
---|---|---|---|---|
1 | Rachuna Marek Ryszard | 3 | 4 |
1,00% |
2 | Doktór Elżbieta | 3 | 3 |
0,75% |
3 | Gruszka Bogdan | 3 | 2 |
0,50% |
4 | Nawrot Barbara | 3 | 0 |
0,00% |
5 | Przepiórka Wieńczysław | 3 | 0 |
0,00% |
6 | Śmistek Idzi | 3 | 0 |
0,00% |