m. Siemianowice Śląskie, obwód nr 35
Obwód głosowania | Obwód nr 35 |
Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej | Gimnazjum Nr 2, ul. Przyjaźni 28 |
Okręg wyborczy | Okręg wyborczy nr 4 |
Nazwa rady | Rada Miasta Siemianowic Śląskich |
Liczba wyborców | 1 961 |
Liczba kart wydanych | 792 |
Liczba kart ważnych | 792 |
Liczba głosów ważnych | 753 |
Liczba głosów nieważnych | 39 |
Data protokołu | 13-11-2006 03:11 |
Komitety, które zarejestrowały listę okręgową kandydatów na radnych
Początek stronyNr listy | Nazwa komitetu | Typ |
---|---|---|
4 | Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Komitety wyborcze partii |
5 | Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP | Komitety wyborcze partii |
6 | Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD+SDPL+PD+UP Lewica i Demokraci | Komitety wyborcze koalicji |
7 | Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej | Komitety wyborcze partii |
17 | Komitet Wyborczy Wyborców JACEK GUZY I FORUM SAMORZĄDOWE | Komitety wyborcze wyborców |
18 | Komitet Wyborczy Wyborców POROZUMIENIA SAMORZĄDOWEGO dla ROZWOJU SIEMIANOWIC ŚLĄSKICH | Komitety wyborcze wyborców |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
Początek stronyNr | Nazwisko i imiona | Okręg wyborczy nr | Liczba głosów | % głosów ważnych* |
---|---|---|---|---|
1 | Sobczyk Danuta Elżbieta | 4 | 75 |
9,96% |
2 | Grzesiek Alojzy Paweł | 4 | 28 |
3,72% |
3 | Kasperek Aniela Joanna | 4 | 6 |
0,80% |
4 | Wereszczyński Marek | 4 | 6 |
0,80% |
5 | Tynior Stefan Tomasz | 4 | 0 |
0,00% |
6 | Włodarczyk Monika Barbara | 4 | 4 |
0,53% |
7 | Janiczek Wiesław Jacek | 4 | 0 |
0,00% |
8 | Wiaderny Gabriela Anna | 4 | 6 |
0,80% |
9 | Razakowski Robert | 4 | 5 |
0,66% |
10 | Jaworski Czesław | 4 | 3 |
0,40% |
11 | Skrzypiec-Kijo Zdzisława Maria | 4 | 7 |
0,93% |
12 | Michna Klaudiusz Tomasz | 4 | 10 |
1,33% |
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
Początek stronyNr | Nazwisko i imiona | Okręg wyborczy nr | Liczba głosów | % głosów ważnych* |
---|---|---|---|---|
1 | Wajda Mikołaj | 4 | 64 |
8,50% |
2 | Okoń Piotr | 4 | 34 |
4,52% |
3 | Wroński Marcin | 4 | 23 |
3,05% |
4 | Cebula Adam | 4 | 9 |
1,20% |
5 | Chlebek Grzegorz | 4 | 2 |
0,27% |
6 | Nowak Krzysztof | 4 | 2 |
0,27% |
7 | Sowada Krystian | 4 | 10 |
1,33% |
8 | Schmidt Tomasz | 4 | 14 |
1,86% |
9 | Iwon Paweł | 4 | 5 |
0,66% |
10 | Pękacz Tomasz | 4 | 6 |
0,80% |
Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD+SDPL+PD+UP Lewica i Demokraci
Początek stronyNr | Nazwisko i imiona | Okręg wyborczy nr | Liczba głosów | % głosów ważnych* |
---|---|---|---|---|
1 | Kogut Józef | 4 | 39 |
5,18% |
2 | Śpiewak Krzysztof Tadeusz | 4 | 18 |
2,39% |
3 | Konieczny Irena Klara | 4 | 2 |
0,27% |
4 | Zorychta Marcin Marian | 4 | 0 |
0,00% |
5 | Czapla Tomasz Franciszek | 4 | 2 |
0,27% |
6 | Mrozińska Irena Wioletta | 4 | 0 |
0,00% |
7 | Guzik Tomasz Krzysztof | 4 | 3 |
0,40% |
8 | Gralikowski Krzysztof | 4 | 6 |
0,80% |
9 | Jonik Elżbieta Ewa | 4 | 12 |
1,59% |
Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej
Początek stronyNr | Nazwisko i imiona | Okręg wyborczy nr | Liczba głosów | % głosów ważnych* |
---|---|---|---|---|
1 | Kośnik Leszek Jan | 4 | 1 |
0,13% |
2 | Jeziorski Sławomir | 4 | 0 |
0,00% |
3 | Tomala Zygmunt | 4 | 0 |
0,00% |
4 | Marzec Marcin Szczepan | 4 | 0 |
0,00% |
5 | Piskorz Katarzyna Maria | 4 | 0 |
0,00% |
6 | Nowak Katarzyna | 4 | 0 |
0,00% |
Komitet Wyborczy Wyborców JACEK GUZY I FORUM SAMORZĄDOWE
Początek stronyNr | Nazwisko i imiona | Okręg wyborczy nr | Liczba głosów | % głosów ważnych* |
---|---|---|---|---|
1 | Komraus Piotr | 4 | 62 |
8,23% |
2 | Bochenek Dariusz Roman | 4 | 31 |
4,12% |
3 | Lattka Gerard Alojzy | 4 | 3 |
0,40% |
4 | Sęk Józef | 4 | 19 |
2,52% |
5 | Kluska Piotr | 4 | 1 |
0,13% |
6 | Kruczkowski Jan Mieczysław | 4 | 25 |
3,32% |
7 | Dyszy Teresa Maria | 4 | 14 |
1,86% |
8 | Wieczorek Stefan | 4 | 17 |
2,26% |
9 | Bauer Jan Waldemar | 4 | 9 |
1,20% |
10 | Łysko Alojzy Ludwik | 4 | 3 |
0,40% |
11 | Pajek Barbara | 4 | 31 |
4,12% |
12 | Jurkiewicz Grzegorz Kazimierz | 4 | 105 |
13,94% |
Komitet Wyborczy Wyborców POROZUMIENIA SAMORZĄDOWEGO dla ROZWOJU SIEMIANOWIC ŚLĄSKICH
Początek stronyNr | Nazwisko i imiona | Okręg wyborczy nr | Liczba głosów | % głosów ważnych* |
---|---|---|---|---|
1 | Majnusz Piotr | 4 | 8 |
1,06% |
2 | Błachno Lucjan | 4 | 5 |
0,66% |
3 | Greiner Marek | 4 | 0 |
0,00% |
4 | Karwat Ewa | 4 | 5 |
0,66% |
5 | Mozler Henryk | 4 | 2 |
0,27% |
6 | Jaskólski Józef | 4 | 0 |
0,00% |
7 | Lubina Jadwiga Teresa | 4 | 1 |
0,13% |
8 | Florek Barbara | 4 | 0 |
0,00% |
9 | Prejs Tadeusz Marek | 4 | 10 |
1,33% |