gm. Międzyrzec Podlaski, obwód nr 9
Obwód głosowania | Obwód nr 9 |
Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej | Szkoła Podstawowa w Misiach |
Okręg wyborczy | Okręg wyborczy nr 5 |
Nazwa rady | Rada Powiatu Bialskiego |
Liczba wyborców | 948 |
Liczba kart wydanych | 488 |
Liczba kart ważnych | 488 |
Liczba głosów ważnych | 474 |
Liczba głosów nieważnych | 14 |
Data protokołu | 13-11-2006 01:04 |
Komitety, które zarejestrowały listę okręgową kandydatów na radnych
Początek stronyNr listy | Nazwa komitetu | Typ |
---|---|---|
1 | Komitet Wyborczy Polskiego Stronnictwa Ludowego | Komitety wyborcze partii |
2 | Komitet Wyborczy Liga Polskich Rodzin | Komitety wyborcze partii |
4 | Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Komitety wyborcze partii |
6 | Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD+SDPL+PD+UP Lewica i Demokraci | Komitety wyborcze koalicji |
7 | Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej | Komitety wyborcze partii |
14 | Komitet Wyborczy Wyborców "SZANSA ROZWOJU" | Komitety wyborcze wyborców |
16 | Komitet Wyborczy Wyborców Porozumienie Samorządowe | Komitety wyborcze wyborców |
Komitet Wyborczy Polskiego Stronnictwa Ludowego
Początek stronyNr | Nazwisko i imiona | Okręg wyborczy nr | Liczba głosów | % głosów ważnych* |
---|---|---|---|---|
1 | Kościuczyk Włodzimierz | 5 | 0 |
0,00% |
2 | Zaniewicz Adam Antoni | 5 | 20 |
4,22% |
3 | Filipiuk Mariusz | 5 | 3 |
0,63% |
4 | Nikończuk Teresa | 5 | 0 |
0,00% |
5 | Siłuch Elżbieta | 5 | 162 |
34,18% |
6 | Kostka Mariusz Marek | 5 | 10 |
2,11% |
Komitet Wyborczy Liga Polskich Rodzin
Początek stronyNr | Nazwisko i imiona | Okręg wyborczy nr | Liczba głosów | % głosów ważnych* |
---|---|---|---|---|
1 | Hołoweńko Jerzy | 5 | 2 |
0,42% |
2 | Chmiel Wiesław | 5 | 4 |
0,84% |
3 | Chwalczuk Zygmunt | 5 | 0 |
0,00% |
4 | Narojek Agata Teresa | 5 | 0 |
0,00% |
5 | Korolczuk Marcin Jan | 5 | 0 |
0,00% |
6 | Zacharuk Arkadiusz Augustyn | 5 | 2 |
0,42% |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
Początek stronyNr | Nazwisko i imiona | Okręg wyborczy nr | Liczba głosów | % głosów ważnych* |
---|---|---|---|---|
1 | Panasiuk Jerzy | 5 | 36 |
7,59% |
2 | Jędruchniewicz Jerzy Adam | 5 | 183 |
38,61% |
3 | Grysiewicz Zbigniew Franciszek | 5 | 6 |
1,27% |
4 | Jakoniuk Marek | 5 | 1 |
0,21% |
5 | Sidorczuk Zbigniew | 5 | 4 |
0,84% |
Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD+SDPL+PD+UP Lewica i Demokraci
Początek stronyNr | Nazwisko i imiona | Okręg wyborczy nr | Liczba głosów | % głosów ważnych* |
---|---|---|---|---|
1 | Bogucki Henryk | 5 | 13 |
2,74% |
2 | Jóźwik Leszek | 5 | 1 |
0,21% |
3 | Jaszczuk-Domańska Monika Maria | 5 | 8 |
1,69% |
4 | Kawęcki Jacek | 5 | 1 |
0,21% |
5 | Musioł Felicjan Piotr | 5 | 0 |
0,00% |
Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej
Początek stronyNr | Nazwisko i imiona | Okręg wyborczy nr | Liczba głosów | % głosów ważnych* |
---|---|---|---|---|
1 | Ostapiuk Zenon | 5 | 8 |
1,69% |
2 | Woch Halina Janina | 5 | 2 |
0,42% |
3 | Kocko Mirosław Ignacy | 5 | 0 |
0,00% |
4 | Mikiciuk Wioletta | 5 | 4 |
0,84% |
5 | Prokopiuk Jadwiga | 5 | 1 |
0,21% |
Komitet Wyborczy Wyborców "SZANSA ROZWOJU"
Początek stronyNr | Nazwisko i imiona | Okręg wyborczy nr | Liczba głosów | % głosów ważnych* |
---|---|---|---|---|
1 | Semeniuk Krzysztof Sebastian | 5 | 1 |
0,21% |
2 | Olesiejuk Jarosław | 5 | 0 |
0,00% |
3 | Sworczuk Karol | 5 | 1 |
0,21% |
4 | Zacharuk Radosław | 5 | 0 |
0,00% |
5 | Hryciuk Patrycja | 5 | 0 |
0,00% |
6 | Nikończuk Cezary | 5 | 0 |
0,00% |
Komitet Wyborczy Wyborców Porozumienie Samorządowe
Początek stronyNr | Nazwisko i imiona | Okręg wyborczy nr | Liczba głosów | % głosów ważnych* |
---|---|---|---|---|
1 | Daniluk Zenon Józef | 5 | 0 |
0,00% |
2 | Kaczmarczyk Małgorzata | 5 | 0 |
0,00% |
3 | Jaszczuk Ryszard Mariusz | 5 | 0 |
0,00% |
4 | Szczepaniuk Mirosław Adam | 5 | 0 |
0,00% |
5 | Stepulak Stanisław Włodzimierz | 5 | 1 |
0,21% |
6 | Kulczyńska Halina | 5 | 0 |
0,00% |