Śródmieście, obwód nr 20
Obwód głosowania | Obwód nr 20 |
Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej | ul. Niecała 14 (Szkoła Podstawowwa nr 75) |
Okręg wyborczy | Okręg wyborczy nr 4 |
Nazwa rady | Rada Dzielnicy Śródmieście m. st. Warszawy |
Liczba wyborców | 1 853 |
Liczba kart wydanych | 1 134 |
Liczba kart ważnych | 1 129 |
Liczba głosów ważnych | 1 088 |
Liczba głosów nieważnych | 41 |
Data protokołu | 13-11-2006 03:34 |
Komitety, które zarejestrowały listę okręgową kandydatów na radnych
Początek stronyNr listy | Nazwa komitetu | Typ |
---|---|---|
2 | Komitet Wyborczy Liga Polskich Rodzin | Komitety wyborcze partii |
4 | Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Komitety wyborcze partii |
5 | Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP | Komitety wyborcze partii |
6 | Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD+SDPL+PD+UP Lewica i Demokraci | Komitety wyborcze koalicji |
7 | Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej | Komitety wyborcze partii |
29 | Komitet Wyborczy Warszawskiego Porozumienia Samorządowego NASZE MIASTO | Komitety wyborcze organizacji |
Komitet Wyborczy Liga Polskich Rodzin
Początek stronyNr | Nazwisko i imiona | Okręg wyborczy nr | Liczba głosów | % głosów ważnych* |
---|---|---|---|---|
1 | Szymczuk Małgorzata | 4 | 8 |
0,74% |
2 | Wojs Tadeusz | 4 | 2 |
0,18% |
3 | Brzostowska Joanna Jadwiga | 4 | 5 |
0,46% |
4 | Galoch Ryszard Adam | 4 | 2 |
0,18% |
5 | Zubczyński Roman Lucjan | 4 | 0 |
0,00% |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
Początek stronyNr | Nazwisko i imiona | Okręg wyborczy nr | Liczba głosów | % głosów ważnych* |
---|---|---|---|---|
1 | Puławski Paweł Robert | 4 | 142 |
13,05% |
2 | Borowski Piotr Feliks | 4 | 18 |
1,65% |
3 | Bator Andrzej | 4 | 71 |
6,53% |
4 | Smorczewska Elżbieta Konstancja | 4 | 13 |
1,19% |
5 | Szubzda Jerzy | 4 | 12 |
1,10% |
6 | Rogowski Stefan Michał | 4 | 14 |
1,29% |
7 | Szopska Danuta Irena | 4 | 19 |
1,75% |
8 | Błachucki Paweł | 4 | 5 |
0,46% |
9 | Roszkowski Jakub Jan | 4 | 37 |
3,40% |
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
Początek stronyNr | Nazwisko i imiona | Okręg wyborczy nr | Liczba głosów | % głosów ważnych* |
---|---|---|---|---|
1 | Gierzyńska-Zalewska Agnieszka Maria | 4 | 236 |
21,69% |
2 | Marusza Piotr Tadeusz | 4 | 28 |
2,57% |
3 | Ferens Aleksander Rafał | 4 | 28 |
2,57% |
4 | Ertel Zbigniew Jerzy | 4 | 8 |
0,74% |
5 | Kulesza Miłosz Jerzy | 4 | 49 |
4,50% |
6 | Mrówka Jacek | 4 | 38 |
3,49% |
7 | Manowski Andrzej Zbigniew | 4 | 45 |
4,14% |
8 | Kasprzak Elżbieta Małgorzata | 4 | 33 |
3,03% |
9 | Czachowski Marcin Adam | 4 | 18 |
1,65% |
Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD+SDPL+PD+UP Lewica i Demokraci
Początek stronyNr | Nazwisko i imiona | Okręg wyborczy nr | Liczba głosów | % głosów ważnych* |
---|---|---|---|---|
1 | Walkiewicz Grzegorz Krzysztof | 4 | 87 |
8,00% |
2 | Gizińska Izabella Elżbieta | 4 | 58 |
5,33% |
3 | Prawdzic-Kornacki Patryk Jacek | 4 | 10 |
0,92% |
4 | Obstawski Bartosz Maria | 4 | 3 |
0,28% |
5 | Wudkiewicz-Madejczyk Emilia Aleksandra | 4 | 12 |
1,10% |
6 | Rokiciński Andrzej Jacek | 4 | 11 |
1,01% |
7 | Szczeplik Lech | 4 | 6 |
0,55% |
8 | Ożdżeński Jarosław | 4 | 23 |
2,11% |
9 | Górecki Janusz Jerzy | 4 | 26 |
2,39% |
Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej
Początek stronyNr | Nazwisko i imiona | Okręg wyborczy nr | Liczba głosów | % głosów ważnych* |
---|---|---|---|---|
1 | Oberc Beata Barbara | 4 | 3 |
0,28% |
2 | Kołodziejski Zygmunt | 4 | 1 |
0,09% |
3 | Sochocka Grażyna Anna | 4 | 1 |
0,09% |
4 | Bernadkiewicz Ewa | 4 | 0 |
0,00% |
5 | Karaskiewicz Krzysztof | 4 | 0 |
0,00% |
6 | Frączak Agata | 4 | 1 |
0,09% |
Komitet Wyborczy Warszawskiego Porozumienia Samorządowego NASZE MIASTO
Początek stronyNr | Nazwisko i imiona | Okręg wyborczy nr | Liczba głosów | % głosów ważnych* |
---|---|---|---|---|
1 | Markiewicz Ewa Janina | 4 | 9 |
0,83% |
2 | Przybyłek Zbigniew Józef | 4 | 3 |
0,28% |
3 | Łaniecki Krzysztof | 4 | 1 |
0,09% |
4 | Ślazewicz Artur Wiktor | 4 | 0 |
0,00% |
5 | Malec Wiesława Zofia | 4 | 2 |
0,18% |