gm. Branice, obwód nr 3
Obwód głosowania | Obwód nr 3 |
Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej | Szkoła Podstawowa we Włodzieninie |
Okręg wyborczy | Okręg wyborczy nr 5 |
Nazwa rady | Rada Gminy Branice |
Liczba wyborców | 424 |
Liczba kart wydanych | 199 |
Liczba kart ważnych | 199 |
Liczba głosów ważnych | 189 |
Liczba głosów nieważnych | 10 |
Data protokołu | 13-11-2006 13:33 |
Komitety, które zarejestrowały listę okręgową kandydatów na radnych
Początek stronyNr listy | Nazwa komitetu | Typ |
---|---|---|
5 | Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP | Komitety wyborcze partii |
7 | Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej | Komitety wyborcze partii |
29 | Komitet Wyborczy Wyborców "Wspólnota Branicka" | Komitety wyborcze wyborców |
30 | Komitet Wyborczy Wyborców POROZUMIENIE LUDOWE | Komitety wyborcze wyborców |
31 | Komitet Wyborczy Wyborców Obrona Narodu Polskiego | Komitety wyborcze wyborców |
32 | Komitet Wyborczy Wyborców "BRANICE 15+1" | Komitety wyborcze wyborców |
33 | Komitet Wyborczy Wyborców "Samorządna Opolszczyzna" | Komitety wyborcze wyborców |
34 | Komitet Wyborczy Wyborców "Mieszkańców Gminy Branice" | Komitety wyborcze wyborców w gminie do 20 tys. mieszkańców |
35 | Komitet Wyborczy Wyborców Mieszkańców Ziemi Głubczyckiej | Komitety wyborcze wyborców |
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
Początek stronyNr | Nazwisko i imiona | Okręg wyborczy nr | Liczba głosów | % głosów ważnych* |
---|---|---|---|---|
1 | Giermala Adam Jerzy | 5 | 31 |
16,40% |
Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej
Początek stronyNr | Nazwisko i imiona | Okręg wyborczy nr | Liczba głosów | % głosów ważnych* |
---|---|---|---|---|
1 | Herbut Dariusz Karol | 5 | 6 |
3,17% |
Komitet Wyborczy Wyborców "Wspólnota Branicka"
Początek stronyNr | Nazwisko i imiona | Okręg wyborczy nr | Liczba głosów | % głosów ważnych* |
---|---|---|---|---|
1 | Poleszczuk Rafał | 5 | 22 |
11,64% |
Komitet Wyborczy Wyborców POROZUMIENIE LUDOWE
Początek stronyNr | Nazwisko i imiona | Okręg wyborczy nr | Liczba głosów | % głosów ważnych* |
---|---|---|---|---|
1 | Pachuł Katarzyna Joanna | 5 | 13 |
6,88% |
Komitet Wyborczy Wyborców Obrona Narodu Polskiego
Początek stronyNr | Nazwisko i imiona | Okręg wyborczy nr | Liczba głosów | % głosów ważnych* |
---|---|---|---|---|
1 | Widawski Mariusz | 5 | 26 |
13,76% |
Komitet Wyborczy Wyborców "BRANICE 15+1"
Początek stronyNr | Nazwisko i imiona | Okręg wyborczy nr | Liczba głosów | % głosów ważnych* |
---|---|---|---|---|
1 | Bryl Bernadetta | 5 | 48 |
25,40% |
Komitet Wyborczy Wyborców "Samorządna Opolszczyzna"
Początek stronyNr | Nazwisko i imiona | Okręg wyborczy nr | Liczba głosów | % głosów ważnych* |
---|---|---|---|---|
1 | Banaś Helena | 5 | 4 |
2,12% |
Komitet Wyborczy Wyborców "Mieszkańców Gminy Branice"
Początek stronyNr | Nazwisko i imiona | Okręg wyborczy nr | Liczba głosów | % głosów ważnych* |
---|---|---|---|---|
1 | Sęga Tadeusz | 5 | 38 |
20,11% |
Komitet Wyborczy Wyborców Mieszkańców Ziemi Głubczyckiej
Początek stronyNr | Nazwisko i imiona | Okręg wyborczy nr | Liczba głosów | % głosów ważnych* |
---|---|---|---|---|
1 | Zacharko Łukasz | 5 | 1 |
0,53% |