m. Wojkowice, obwód nr 1
Obwód głosowania | Obwód nr 1 |
Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej | Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Jana III Sobieskiego 29 |
Okręg wyborczy | Okręg wyborczy nr 4 |
Nazwa rady | Rada Powiatu Będzińskiego |
Liczba wyborców | 1 363 |
Liczba kart wydanych | 559 |
Liczba kart ważnych | 558 |
Liczba głosów ważnych | 527 |
Liczba głosów nieważnych | 31 |
Data protokołu | 13-11-2006 00:24 |
Komitety, które zarejestrowały listę okręgową kandydatów na radnych
Początek stronyNr listy | Nazwa komitetu | Typ |
---|---|---|
1 | Komitet Wyborczy Polskiego Stronnictwa Ludowego | Komitety wyborcze partii |
2 | Komitet Wyborczy Liga Polskich Rodzin | Komitety wyborcze partii |
4 | Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Komitety wyborcze partii |
5 | Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP | Komitety wyborcze partii |
6 | Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD+SDPL+PD+UP Lewica i Demokraci | Komitety wyborcze koalicji |
7 | Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej | Komitety wyborcze partii |
17 | Komitet Wyborczy Wyborców Niezależna Wspólnota Samorządowa | Komitety wyborcze wyborców |
18 | Komitet Wyborczy Wyborców BEZPIECZNY POWIAT | Komitety wyborcze wyborców |
19 | Komitet Wyborczy Wyborców Komitet Rozwoju Zagłębia | Komitety wyborcze wyborców |
Komitet Wyborczy Polskiego Stronnictwa Ludowego
Początek stronyNr | Nazwisko i imiona | Okręg wyborczy nr | Liczba głosów | % głosów ważnych* |
---|---|---|---|---|
1 | Gocyła Leopold | 4 | 1 |
0,19% |
2 | Paszewski Sławomir | 4 | 16 |
3,04% |
3 | Durbacz Jolanta Grażyna | 4 | 1 |
0,19% |
Komitet Wyborczy Liga Polskich Rodzin
Początek stronyNr | Nazwisko i imiona | Okręg wyborczy nr | Liczba głosów | % głosów ważnych* |
---|---|---|---|---|
1 | Dyszy Ewa | 4 | 2 |
0,38% |
2 | Małota Bartłomiej | 4 | 0 |
0,00% |
3 | Adamczyk Joanna | 4 | 1 |
0,19% |
4 | Sojka Angela | 4 | 0 |
0,00% |
5 | Sokół Andrzej | 4 | 0 |
0,00% |
6 | Szota Grzegorz | 4 | 0 |
0,00% |
7 | Michner Barbara | 4 | 3 |
0,57% |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
Początek stronyNr | Nazwisko i imiona | Okręg wyborczy nr | Liczba głosów | % głosów ważnych* |
---|---|---|---|---|
1 | Wicher Andrzej | 4 | 25 |
4,74% |
2 | Asman Justyna | 4 | 4 |
0,76% |
3 | Myrta Adam | 4 | 2 |
0,38% |
4 | Malikowski Jacek | 4 | 0 |
0,00% |
5 | Lis Regina | 4 | 1 |
0,19% |
6 | Bednarski Mariusz Leszek | 4 | 10 |
1,90% |
7 | Opara Kazimierz Stefan | 4 | 11 |
2,09% |
8 | Nawrot Janusz | 4 | 6 |
1,14% |
9 | Czapla Lucyna Maria | 4 | 3 |
0,57% |
10 | Juszczyk Stanisław | 4 | 12 |
2,28% |
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
Początek stronyNr | Nazwisko i imiona | Okręg wyborczy nr | Liczba głosów | % głosów ważnych* |
---|---|---|---|---|
1 | Dusiński Arkadiusz Józef | 4 | 27 |
5,12% |
2 | Hanak Piotr Stanisław | 4 | 4 |
0,76% |
3 | Kobiałka Krzysztof Piotr | 4 | 1 |
0,19% |
4 | Wiśniewska Krystyna Alina | 4 | 82 |
15,56% |
5 | Buczyńska Jolanta | 4 | 3 |
0,57% |
6 | Dydak Edmund Władysław | 4 | 6 |
1,14% |
7 | Gajdzik Zofia Halina | 4 | 4 |
0,76% |
8 | Całka Mirosława Maria | 4 | 46 |
8,73% |
9 | Kyrcz Stanisław Józef | 4 | 1 |
0,19% |
10 | Dyduch Mariusz Piotr | 4 | 9 |
1,71% |
Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD+SDPL+PD+UP Lewica i Demokraci
Początek stronyNr | Nazwisko i imiona | Okręg wyborczy nr | Liczba głosów | % głosów ważnych* |
---|---|---|---|---|
1 | Banaś Zdzisław Czesław | 4 | 18 |
3,42% |
2 | Czerkawski Wacław Jacek | 4 | 33 |
6,26% |
3 | Grochowska Anna Elżbieta | 4 | 0 |
0,00% |
4 | Jagodzik Janina Kazimiera | 4 | 43 |
8,16% |
5 | Nowak Waldemar | 4 | 0 |
0,00% |
6 | Wieja Rafał Tomasz | 4 | 0 |
0,00% |
7 | Dziuba Wioletta Wiesława | 4 | 14 |
2,66% |
8 | Kurkowski Radosław Jarosław | 4 | 0 |
0,00% |
9 | Cofała Grzegorz | 4 | 0 |
0,00% |
10 | Nowacki Marian Jan | 4 | 2 |
0,38% |
Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej
Początek stronyNr | Nazwisko i imiona | Okręg wyborczy nr | Liczba głosów | % głosów ważnych* |
---|---|---|---|---|
1 | Mucha Jan | 4 | 7 |
1,33% |
2 | Wierzbicki Jerzy | 4 | 1 |
0,19% |
3 | Kozłowska Zefiryna Zdzisława | 4 | 1 |
0,19% |
4 | Chyla Mikołaj | 4 | 0 |
0,00% |
5 | Oleksik Magdalena Maria | 4 | 1 |
0,19% |
6 | Zydek Henryk Jan | 4 | 0 |
0,00% |
7 | Nowak Krzysztof Mariusz | 4 | 2 |
0,38% |
8 | Staszewski Jarosław Józef | 4 | 1 |
0,19% |
9 | Kajdas Danuta Józefa | 4 | 1 |
0,19% |
Komitet Wyborczy Wyborców Niezależna Wspólnota Samorządowa
Początek stronyNr | Nazwisko i imiona | Okręg wyborczy nr | Liczba głosów | % głosów ważnych* |
---|---|---|---|---|
1 | Zalewska Bogusława | 4 | 1 |
0,19% |
2 | Mańdok Aleksander | 4 | 1 |
0,19% |
3 | Rinkowska Małgorzata Monika | 4 | 0 |
0,00% |
4 | Frączek Bartłomiej Maciej | 4 | 0 |
0,00% |
5 | Maltazar-Czerczak Lidia Małgorzata | 4 | 0 |
0,00% |
6 | Oliwa Bogdan Stanisław | 4 | 4 |
0,76% |
7 | Surowiec Włodzimierz Stefan | 4 | 6 |
1,14% |
8 | Zabiegała Elżbieta Maria | 4 | 2 |
0,38% |
Komitet Wyborczy Wyborców BEZPIECZNY POWIAT
Początek stronyNr | Nazwisko i imiona | Okręg wyborczy nr | Liczba głosów | % głosów ważnych* |
---|---|---|---|---|
1 | Górska Krystyna | 4 | 1 |
0,19% |
2 | Szymczak Ireneusz Tadeusz | 4 | 9 |
1,71% |
3 | Czyżewski Marek | 4 | 1 |
0,19% |
Komitet Wyborczy Wyborców Komitet Rozwoju Zagłębia
Początek stronyNr | Nazwisko i imiona | Okręg wyborczy nr | Liczba głosów | % głosów ważnych* |
---|---|---|---|---|
1 | Majczak Janusz | 4 | 2 |
0,38% |
2 | Buczek Anna Maria | 4 | 47 |
8,92% |
3 | Walencik Danuta | 4 | 0 |
0,00% |
4 | Kwiatkowski Mariusz Julian | 4 | 0 |
0,00% |
5 | Bacia Roman Aleksander | 4 | 12 |
2,28% |
6 | Sieklińska Jolanta | 4 | 0 |
0,00% |
7 | Kacik Wiesław Adam | 4 | 0 |
0,00% |
8 | Mandat Mirosława Maria | 4 | 36 |
6,83% |