m. Głogów, obwód nr 23
Obwód głosowania | Obwód nr 23 |
Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej | Zespół Szkół im. Jana Wyżykowskiego w Głogowie, ul.Wita Stwosza 3A |
Okręg wyborczy | Okręg wyborczy nr 3 |
Nazwa rady | Rada Powiatu Głogowskiego |
Liczba wyborców | 2 042 |
Liczba kart wydanych | 874 |
Liczba kart ważnych | 874 |
Liczba głosów ważnych | 825 |
Liczba głosów nieważnych | 49 |
Data protokołu | 13-11-2006 02:36 |
Komitety, które zarejestrowały listę okręgową kandydatów na radnych
Początek stronyNr listy | Nazwa komitetu | Typ |
---|---|---|
2 | Komitet Wyborczy Liga Polskich Rodzin | Komitety wyborcze partii |
4 | Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Komitety wyborcze partii |
5 | Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP | Komitety wyborcze partii |
6 | Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD+SDPL+PD+UP Lewica i Demokraci | Komitety wyborcze koalicji |
7 | Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej | Komitety wyborcze partii |
16 | Komitet Wyborczy Obywatelskie Porozumienie Samorządowe | Komitety wyborcze organizacji |
17 | Komitet Wyborczy Wyborców WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA | Komitety wyborcze wyborców |
18 | Komitet Wyborczy Wyborców ANDRZEJA KOLIŃSKIEGO | Komitety wyborcze wyborców |
19 | Komitet Wyborczy Wyborców CHRZEŚCIJAŃSKIE FORUM SPOŁECZNO-GOSPODARCZE | Komitety wyborcze wyborców |
Komitet Wyborczy Liga Polskich Rodzin
Początek stronyNr | Nazwisko i imiona | Okręg wyborczy nr | Liczba głosów | % głosów ważnych* |
---|---|---|---|---|
1 | Farfał Janina | 3 | 11 |
1,33% |
2 | Nowaczyk Mariusz Zygmunt | 3 | 4 |
0,48% |
3 | Marzec Krzysztof Paweł | 3 | 9 |
1,09% |
4 | Nierychła Magdalena | 3 | 5 |
0,61% |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
Początek stronyNr | Nazwisko i imiona | Okręg wyborczy nr | Liczba głosów | % głosów ważnych* |
---|---|---|---|---|
1 | Zubowski Wojciech Michał | 3 | 125 |
15,15% |
2 | Wierzbicki Maria Ludwik | 3 | 19 |
2,30% |
3 | Dziedziewicz Grażyna | 3 | 50 |
6,06% |
4 | Zimkowski Marcin Janusz | 3 | 5 |
0,61% |
5 | Modzelewski Wiesław Józef | 3 | 19 |
2,30% |
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
Początek stronyNr | Nazwisko i imiona | Okręg wyborczy nr | Liczba głosów | % głosów ważnych* |
---|---|---|---|---|
1 | Dąbrowa Krzysztof | 3 | 71 |
8,61% |
2 | Miara Lucjan Ignacy | 3 | 32 |
3,88% |
3 | Wysocka Wiesława Zofia | 3 | 27 |
3,27% |
4 | Żmuda Hanna Sabina | 3 | 21 |
2,55% |
5 | Cackowski Henryk Andrzej | 3 | 33 |
4,00% |
6 | Lewandowski Tomasz Paweł | 3 | 12 |
1,45% |
Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD+SDPL+PD+UP Lewica i Demokraci
Początek stronyNr | Nazwisko i imiona | Okręg wyborczy nr | Liczba głosów | % głosów ważnych* |
---|---|---|---|---|
1 | Hołownia Jeremi Adam | 3 | 27 |
3,27% |
2 | Grzelewska Danuta Elżbieta | 3 | 15 |
1,82% |
3 | Bielawa Przemysław | 3 | 8 |
0,97% |
4 | Akielaszek Jerzy Szczepan | 3 | 13 |
1,58% |
5 | Fijałkowska Łucja | 3 | 19 |
2,30% |
6 | Bronakowski Rafał | 3 | 3 |
0,36% |
7 | Borecki Wojciech Stanisław | 3 | 34 |
4,12% |
Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej
Początek stronyNr | Nazwisko i imiona | Okręg wyborczy nr | Liczba głosów | % głosów ważnych* |
---|---|---|---|---|
1 | Radomska Ewa Teresa | 3 | 5 |
0,61% |
2 | Barszczewska Renata | 3 | 2 |
0,24% |
3 | Kolasiński Marian Józef | 3 | 6 |
0,73% |
4 | Robak Beata | 3 | 4 |
0,48% |
5 | Baranowski Daniel Seweryn | 3 | 5 |
0,61% |
6 | Gaś Robert Łukasz | 3 | 3 |
0,36% |
Komitet Wyborczy Obywatelskie Porozumienie Samorządowe
Początek stronyNr | Nazwisko i imiona | Okręg wyborczy nr | Liczba głosów | % głosów ważnych* |
---|---|---|---|---|
1 | Urbanowicz-Przysiężna Elżbieta | 3 | 36 |
4,36% |
2 | Karpiński Grzegorz | 3 | 4 |
0,48% |
3 | Szarek Elżbieta Lucyna | 3 | 17 |
2,06% |
4 | Kłos Agnieszka | 3 | 3 |
0,36% |
5 | Musiał Robert Ryszard | 3 | 10 |
1,21% |
6 | Łysowski Krzysztof | 3 | 4 |
0,48% |
7 | Fisz Wojciech | 3 | 4 |
0,48% |
8 | Hejmej Bartosz Stanisław | 3 | 15 |
1,82% |
Komitet Wyborczy Wyborców WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
Początek stronyNr | Nazwisko i imiona | Okręg wyborczy nr | Liczba głosów | % głosów ważnych* |
---|---|---|---|---|
1 | Zawartowski Zygfryd | 3 | 14 |
1,70% |
2 | Olejniczak Wioletta | 3 | 3 |
0,36% |
3 | Pieniężny Ryszard | 3 | 0 |
0,00% |
4 | Serwach Sławomir Ludwik | 3 | 1 |
0,12% |
5 | Cywińska Anna Alicja | 3 | 1 |
0,12% |
6 | Januszewska Henryka Zofia | 3 | 6 |
0,73% |
Komitet Wyborczy Wyborców ANDRZEJA KOLIŃSKIEGO
Początek stronyNr | Nazwisko i imiona | Okręg wyborczy nr | Liczba głosów | % głosów ważnych* |
---|---|---|---|---|
1 | Lenart Lilianna Teresa | 3 | 1 |
0,12% |
2 | Stasyszyn Piotr Antoni | 3 | 21 |
2,55% |
3 | Nowak Bernard | 3 | 13 |
1,58% |
4 | Krauze Włodzimierz Józef | 3 | 0 |
0,00% |
5 | Suszek Rafał | 3 | 2 |
0,24% |
Komitet Wyborczy Wyborców CHRZEŚCIJAŃSKIE FORUM SPOŁECZNO-GOSPODARCZE
Początek stronyNr | Nazwisko i imiona | Okręg wyborczy nr | Liczba głosów | % głosów ważnych* |
---|---|---|---|---|
1 | Rychlik Marek Jarosław | 3 | 23 |
2,79% |
2 | Kiżuk Krzysztof | 3 | 6 |
0,73% |
3 | Buczkowska Bożena | 3 | 10 |
1,21% |
4 | Łukasiewicz Janina | 3 | 1 |
0,12% |
5 | Jurek Andrzej | 3 | 2 |
0,24% |
6 | Czaja Dariusz Andrzej | 3 | 2 |
0,24% |
7 | Gabrysz Edward Jan | 3 | 16 |
1,94% |
8 | Dawidowski Roman Ludwik | 3 | 23 |
2,79% |