gm. Solec-Zdrój, obwód nr 2
Obwód głosowania | Obwód nr 2 |
Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej | Szkoła Podstawowa w Zborowie |
Okręg wyborczy | Okręg wyborczy nr 3 |
Nazwa rady | Rada Powiatu Buskiego |
Liczba wyborców | 704 |
Liczba kart wydanych | 368 |
Liczba kart ważnych | 368 |
Liczba głosów ważnych | 327 |
Liczba głosów nieważnych | 41 |
Data protokołu | 12-11-2006 22:52 |
Komitety, które zarejestrowały listę okręgową kandydatów na radnych
Początek stronyNr listy | Nazwa komitetu | Typ |
---|---|---|
4 | Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Komitety wyborcze partii |
5 | Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP | Komitety wyborcze partii |
15 | Komitet Wyborczy Wyborców "Gospodarny Powiat Busko-Zdrój" | Komitety wyborcze wyborców |
16 | Komitet Wyborczy Wyborców SAMORZĄDOWE FORUM OBYWATELSKIE | Komitety wyborcze wyborców |
17 | Komitet Wyborczy Ziemia Buska | Komitety wyborcze organizacji |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
Początek stronyNr | Nazwisko i imiona | Okręg wyborczy nr | Liczba głosów | % głosów ważnych* |
---|---|---|---|---|
1 | Ślusarski Paweł Grzegorz | 3 | 30 |
9,17% |
2 | Kopeć Andrzej Marek | 3 | 15 |
4,59% |
3 | Kapusta Krzysztof | 3 | 1 |
0,31% |
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
Początek stronyNr | Nazwisko i imiona | Okręg wyborczy nr | Liczba głosów | % głosów ważnych* |
---|---|---|---|---|
1 | Reczek Michał | 3 | 1 |
0,31% |
2 | Curyło Barbara | 3 | 4 |
1,22% |
3 | Fortuna Józef | 3 | 2 |
0,61% |
4 | Góra Henryk | 3 | 1 |
0,31% |
5 | Rogala Krzysztof | 3 | 27 |
8,26% |
Komitet Wyborczy Wyborców "Gospodarny Powiat Busko-Zdrój"
Początek stronyNr | Nazwisko i imiona | Okręg wyborczy nr | Liczba głosów | % głosów ważnych* |
---|---|---|---|---|
1 | Gądek Andrzej Marcin | 3 | 99 |
30,28% |
2 | Gwóźdź Robert Paweł | 3 | 9 |
2,75% |
3 | Galus Jan Kazimierz | 3 | 78 |
23,85% |
4 | Rój Mieczysław Bogumił | 3 | 0 |
0,00% |
5 | Surdel Zbigniew Włodzimierz | 3 | 9 |
2,75% |
6 | Szymaszek Wiesław | 3 | 1 |
0,31% |
Komitet Wyborczy Wyborców SAMORZĄDOWE FORUM OBYWATELSKIE
Początek stronyNr | Nazwisko i imiona | Okręg wyborczy nr | Liczba głosów | % głosów ważnych* |
---|---|---|---|---|
1 | Kumoń Michał Maciej | 3 | 0 |
0,00% |
2 | Nurek Marcin Waldemar | 3 | 24 |
7,34% |
3 | Naporowski Krzysztof | 3 | 1 |
0,31% |
4 | Kwas Teresa | 3 | 1 |
0,31% |
5 | Swatek Lucjan | 3 | 2 |
0,61% |
Komitet Wyborczy Ziemia Buska
Początek stronyNr | Nazwisko i imiona | Okręg wyborczy nr | Liczba głosów | % głosów ważnych* |
---|---|---|---|---|
1 | Rachuna Marek Ryszard | 3 | 0 |
0,00% |
2 | Doktór Elżbieta | 3 | 6 |
1,83% |
3 | Gruszka Bogdan | 3 | 0 |
0,00% |
4 | Nawrot Barbara | 3 | 0 |
0,00% |
5 | Przepiórka Wieńczysław | 3 | 15 |
4,59% |
6 | Śmistek Idzi | 3 | 1 |
0,31% |