m. Zamość, obwód nr 22
Obwód głosowania | Obwód nr 22 |
Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej | Zespół Kolegiów Nauczycielskich, ul. Sienkiewicza 5, Zamość |
Okręg wyborczy | Okręg wyborczy nr 4 |
Nazwa rady | Rada Miejska w Zamościu |
Liczba wyborców | 1 903 |
Liczba kart wydanych | 803 |
Liczba kart ważnych | 803 |
Liczba głosów ważnych | 774 |
Liczba głosów nieważnych | 29 |
Data protokołu | 13-11-2006 02:03 |
Komitety, które zarejestrowały listę okręgową kandydatów na radnych
Początek stronyNr listy | Nazwa komitetu | Typ |
---|---|---|
4 | Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Komitety wyborcze partii |
5 | Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP | Komitety wyborcze partii |
6 | Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD+SDPL+PD+UP Lewica i Demokraci | Komitety wyborcze koalicji |
7 | Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej | Komitety wyborcze partii |
14 | Komitet Wyborczy Wyborców DLA ZAMOŚCIA I ZIEMI ZAMOJSKIEJ | Komitety wyborcze wyborców |
15 | Komitet Wyborczy Wyborców Marcina Zamoyskiego | Komitety wyborcze wyborców |
16 | Komitet Wyborczy Wyborców ALTERNATYWA dla ZAMOŚCIA | Komitety wyborcze wyborców |
17 | Komitet Wyborczy Wyborców FORUM ZAMOJSKIE | Komitety wyborcze wyborców |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
Początek stronyNr | Nazwisko i imiona | Okręg wyborczy nr | Liczba głosów | % głosów ważnych* |
---|---|---|---|---|
1 | Zagdański Dariusz Zbigniew | 4 | 59 |
7,62% |
2 | Lewkowicz Krzysztof Paweł | 4 | 72 |
9,30% |
3 | Pawlasiuk Piotr | 4 | 61 |
7,88% |
4 | Gil Dominika Aleksandra | 4 | 11 |
1,42% |
5 | Kudyk Marian | 4 | 9 |
1,16% |
6 | Majkut Alicja Danuta | 4 | 6 |
0,78% |
7 | Gęborys Ireneusz | 4 | 13 |
1,68% |
8 | Hanaka Dariusz Wojciech | 4 | 8 |
1,03% |
9 | Wiater Marcin | 4 | 4 |
0,52% |
10 | Polakowski Leszek Józef | 4 | 6 |
0,78% |
11 | Kalisz Aleksander Wojciech | 4 | 13 |
1,68% |
12 | Sławiński Dariusz Sławomir | 4 | 3 |
0,39% |
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
Początek stronyNr | Nazwisko i imiona | Okręg wyborczy nr | Liczba głosów | % głosów ważnych* |
---|---|---|---|---|
1 | Godzisz Ireneusz Mirosław | 4 | 27 |
3,49% |
2 | Bukowski Leszek Stanisław | 4 | 10 |
1,29% |
3 | Waszkiewicz Gerard | 4 | 7 |
0,90% |
4 | Lipiec Marek | 4 | 13 |
1,68% |
5 | Cieślak Tadeusz | 4 | 11 |
1,42% |
6 | Garbuz Maria Jolanta | 4 | 14 |
1,81% |
7 | Dudek Paweł Bogdan | 4 | 3 |
0,39% |
8 | Wityk Marzena Jadwiga | 4 | 5 |
0,65% |
9 | Nizioł Robert | 4 | 5 |
0,65% |
10 | Winiarski Witold Cezary | 4 | 3 |
0,39% |
11 | Najda Katarzyna | 4 | 2 |
0,26% |
12 | Pysiewicz Przemysław Rafał | 4 | 4 |
0,52% |
Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD+SDPL+PD+UP Lewica i Demokraci
Początek stronyNr | Nazwisko i imiona | Okręg wyborczy nr | Liczba głosów | % głosów ważnych* |
---|---|---|---|---|
1 | Nowakowski Wiesław Aleksander | 4 | 9 |
1,16% |
2 | Adamowicz Władysław Michał | 4 | 3 |
0,39% |
3 | Bartko Wiesław Roman | 4 | 12 |
1,55% |
4 | Hałasa Tomasz | 4 | 15 |
1,94% |
5 | Korniewski Paweł Maciej | 4 | 1 |
0,13% |
6 | Łuczka Leszek Stanisław | 4 | 156 |
20,16% |
7 | Misztal Mirosław | 4 | 17 |
2,20% |
8 | Parafiniuk Wiesław Jan | 4 | 0 |
0,00% |
9 | Siemko Wiesław | 4 | 2 |
0,26% |
10 | Słupski Jacek | 4 | 3 |
0,39% |
Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej
Początek stronyNr | Nazwisko i imiona | Okręg wyborczy nr | Liczba głosów | % głosów ważnych* |
---|---|---|---|---|
1 | Trześniowski Andrzej | 4 | 8 |
1,03% |
2 | Wierzbicki Mieczysław | 4 | 2 |
0,26% |
3 | Wasilewski Andrzej | 4 | 0 |
0,00% |
4 | Wszoła Krzysztof | 4 | 0 |
0,00% |
5 | Cisek Danuta | 4 | 4 |
0,52% |
6 | Chwajda Jarosław Józef | 4 | 0 |
0,00% |
7 | Gorlicka Alicja | 4 | 2 |
0,26% |
Komitet Wyborczy Wyborców DLA ZAMOŚCIA I ZIEMI ZAMOJSKIEJ
Początek stronyNr | Nazwisko i imiona | Okręg wyborczy nr | Liczba głosów | % głosów ważnych* |
---|---|---|---|---|
1 | Kapica Roman Kazimierz | 4 | 3 |
0,39% |
2 | Wilk Janusz Paweł | 4 | 6 |
0,78% |
3 | Burcan Jan | 4 | 1 |
0,13% |
4 | Wojciechowski Jerzy Stanisław | 4 | 3 |
0,39% |
5 | Bratko Wiktor | 4 | 3 |
0,39% |
Komitet Wyborczy Wyborców Marcina Zamoyskiego
Początek stronyNr | Nazwisko i imiona | Okręg wyborczy nr | Liczba głosów | % głosów ważnych* |
---|---|---|---|---|
1 | Budzyńska Joanna Maria | 4 | 8 |
1,03% |
2 | Hajduk Ireneusz | 4 | 22 |
2,84% |
3 | Kalinowska-Obst Jolanta Danuta | 4 | 12 |
1,55% |
4 | Kowalczuk Krzysztof | 4 | 1 |
0,13% |
5 | Kowalczuk Tadeusz | 4 | 19 |
2,45% |
6 | Kurantowicz Barbara Jadwiga | 4 | 7 |
0,90% |
7 | Kuropaś Alicja Bernadeta | 4 | 1 |
0,13% |
8 | Pańko Grzegorz Tomasz | 4 | 4 |
0,52% |
9 | Próchnicki Krzysztof Przemysław | 4 | 12 |
1,55% |
10 | Serafin Jan Bogumił | 4 | 3 |
0,39% |
11 | Wojtak Zdzisław | 4 | 9 |
1,16% |
12 | Worytko Stanisława | 4 | 1 |
0,13% |
Komitet Wyborczy Wyborców ALTERNATYWA dla ZAMOŚCIA
Początek stronyNr | Nazwisko i imiona | Okręg wyborczy nr | Liczba głosów | % głosów ważnych* |
---|---|---|---|---|
1 | Galant Dariusz Stanisław | 4 | 3 |
0,39% |
2 | Dobrzyński Hieronim Henryk | 4 | 0 |
0,00% |
3 | Herdyńska-Kliza Beata Maria | 4 | 10 |
1,29% |
4 | Jarosz Teresa | 4 | 0 |
0,00% |
5 | Łukawska-Ciepiel Anna | 4 | 8 |
1,03% |
6 | Piłat Teresa | 4 | 0 |
0,00% |
7 | Potapczuk Danuta Krzysztofa | 4 | 0 |
0,00% |
8 | Radliński Ryszard | 4 | 1 |
0,13% |
9 | Sarzyński Stanisław | 4 | 2 |
0,26% |
10 | Stankiewicz Antoni Jan | 4 | 0 |
0,00% |
11 | Surmacz Zbigniew Antoni | 4 | 10 |
1,29% |
12 | Szpatuśko Katarzyna Maria | 4 | 0 |
0,00% |
Komitet Wyborczy Wyborców FORUM ZAMOJSKIE
Początek stronyNr | Nazwisko i imiona | Okręg wyborczy nr | Liczba głosów | % głosów ważnych* |
---|---|---|---|---|
1 | Czajczyk Barbara | 4 | 6 |
0,78% |
2 | Brzyska Irena Maria | 4 | 8 |
1,03% |
3 | Kołodziejczuk Radosław Rafał | 4 | 1 |
0,13% |
4 | Legieć Andrzej | 4 | 0 |
0,00% |
5 | Brzezicka Anna | 4 | 1 |
0,13% |
6 | Heider Dorota Maria | 4 | 0 |
0,00% |
7 | Wojno Tomasz | 4 | 6 |
0,78% |
8 | Rosiński Jacek | 4 | 0 |
0,00% |